Kosgebkredim

Trendyol Araçlı Kurye Nasıl Olunur

Trendyol Araçlı Kurye Nasıl Olunur

Ülkemizin en büyük sanal mağazalarından birisi olan Trendyol ile nasıl çalışılır. Trendyol Araçlı Kurye Nasıl Olunur? Trendyol kurye maaşları ne kadar. Motorlu veya araçlı trendyol kuryesi olmak için nereye başvurulur. Trendyol araçlı kurye başvurusunda aranan şartları nelerdir. Go kurye ayda ne kadar kazanır. Trendyol kuryeleri ayda ne kadar para kazanır? Bu ve buna benzer tüm sorularınızın cevabını Trendyol Araçlı Kurye Nasıl Olunur? Başlığı ile sizlerle paylaşmak istiyorum.

İnternet üzerinden alışveriş yapanların büyük bir bölümü; Trendyol mağazasını tercih etmektedir. Düşük ürün fiyat farantisi ve hızlı teslimat gibi nedenlerden dolayı her gün on binlerce ürün bu mağaza üzerinden satılmaktadır. Bir çok firma ürünlerini bu firma aracılığı ile satmak adına girişimde bulunmaktadır. Trendyol sadece satıcıların para kazanmasına aracılık sağlamamaktadır. Özellikle ürünlerin müşterilere ulaşması konusunda hizmet veren kuryelerinde; ciddi paralar kazanmasına yardımcı olmaktadır. Satışı yapılan ürünün en kısa sürede müşteriye ulaşması adına Trendyol Araçlı Kurye Hizmeti sağlamaktadır. Verilen Hizmetler; 3 ana başlık altında toplanmakta ve teslimat yaptıkları ürün başına para kazanmaktadır.

İnsanların Trendyol Araçlı Kurye Maaşlarının ne kadar olduğu konusunda sıklıkla sorular sormaktadır. Son dönemde kurye hizmetleri için alanın ücretlerin yükselmesi bu alanda girişimde bulunmak isteyenlerin de; artmasına etki etmektedir. Motokurye veya hafif ticari araçlı kurye hizmeti vermek istiyorsanız; bu işin şartlarını ve Trendyol Araçlı Kurye başvuru şartları hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Trendyol Araçlı Kurye Başvuru Şartları Nelerdir

Kurye yani satışı yapılan ürünü en kısa sürede müşteriye ulaştırma hizmeti vermek isteyenlerin; bir takım şartları taşıması gerekmektedir. Aşağıda belirtilen şartları taşıyorsanız; Trendyol resmi sitesi üzerinden başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Başvurusu kabul edilen kurye adayları; belirli bir takım eğitimlere tabi tutulur. Bu eğitimler sonunda; Trendyol Araçlı Kurye olabilirsiniz. Bu alanda iş başvurusunda bulunmak isteyenlerin taşıması gereken şartların neler olduğunu belirtmek gerekirse;

 • 18 yaşından büyük olmalısınız
 • Askerlik hizmetini tamamlamış olmalısınız
 • Herhangi bir sabıka kaydınızın olmaması gerekir
 • Kullanacağınız araç (motor veya hafif ticari araç) için sürücü belgesine sahip olmalısınız
 • Kendinize ait bir aracınızı olması
 • Bir şahıs şirketinizin olması
 • Trendyol tarafından belirlenen ( şuan için 2017 model veya üzerinde bir araca sahip olmak) yaş aralığında bir araca sahip olmak
 • Psikoteknik ve SRC1 belgelerine sahip olmak

Bu şartları taşıyanlar; Trendyol Araçlı Kurye Olmak adına hemen başvuruda bulunabilirler. Başvuruda bulunmak isteyenler 3 farklı kurye modeli için; ayrı ayrı başvuruda bulunmalıdır.

 1. Trendyol Go Araçlı Sipariş Dağıtıcılığı
 2. Ekspress Trendyol Sipariş Dağıtıcılığı
 3. Trendyol Ekspress Sipariş Toplayıcılığı

Süper market veya Restaurant gibi iş yerlerinde yapılan satışları müşteriye ulaştırmak adına kurye hizmeti vermek isteyenlerin; Trendyol Go Kurye hizmetleri bölümünden başvuruda bulunmalı gerekmektedir. Bu iş için motorsiklet veya hafif ticari bir araca sahip olmanız yeterli olacaktır.

Kargo teslimatı adına Trendyol iş ortaklığından yararlanmak isteyenler; Trendyol Ekspress Sipariş Dağıtıcılığı bölümünden başvurularını yapmalıdır. Bu iş için ihtiyacınız olan Hafif ticari bir araç veya bir motorsiklet.

Trendyol Araçlı Kurye Nasıl Olunur sorusu için vereceğimiz üçüncü başvuru ise; Sipariş Toplayıcılığıdır. Kamyonet veya hafif ticari araç sahipleri bu iş için başvuruda bulunabilir. Firmalardan dağıtım noktalarına getirilmesi gereken ürünleri; firmalardan alacak veya belirlenen noktalara teslim edilecektir.

Belirttiğimiz bu 3 farklı Trendyol kuryelik işi için başvuru yapmak istediğiniz iş türü için; belirtilen başvuru formunu doldurmanız gerekir.

Trendyol Go Araçlı Kurye Başvuru Formuna; buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Trendyol taşıyıcı veya toplayıcı iş ortaklığı başvurularınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Trendyol GO Motorlu Kurye Nasıl Olunur

Trendyol uygulaması üzerinden online market alışverişi yapan müşterilere; hizmet sağlama işidir. Yapılan alışverişlerde ücretsiz olarak sağlanan kurye hizmeti ortalama yarım saat süre içerisinde gerçekleşir. Daha hızlı olduğu için bu işte; motorsiklet tercih edilmektedir. Yapılan alışverişi en kısa sürede müşteriye ulaştırmak adına bu işe başvuruda bulunabilirsiniz. Trendyol GO Motorlu Kurye başvurusunda bulunmak isteyenlerin; taşıması gereken şartlar şu şekilde sıralanmıştır.

 • Kullanılacak olan araç için gerekli ehliyete sahip olunmalı
 • En az lise mezunu olunmalıdır
 • Sabıka kaydının bulunmamamı
 • Psikoteknik belgesine sahip olunmalı
 • SRC 4 Belgesine sahip olmak

Belirtilen bu şartları taşıyanlar Trendyol GO Motorlu Kurye başvurusunda bulunmak adına başvuru formunu doldurmalıdır.

Trendyol Kurye Maaşı Ne Kadar

Trendyol üzerinden satışı yapılan ürünlerin müşteriye ulaştırılmasında yapılan kurye hizmeti paket başı ücrete tabidir. Motorsiklet veya hafif ticari araçlarla yapılan bu iş sayesinde; 17 bin liraya kadar bir gelir elde etmeniz mümkün. Taşınan paket adetine göre farklılık gösteren bu ücret tarifesi aşağıda belirtilmiştir. 2022 Yılı Trendyol Araçlı Kurye Maaşı aşağıda belirtilen tabloya göre şekillenmektedir.

Yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyorsanız Trendyol Araçlı Kurye olmak adına hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Trendyol Araçlı Kurye Hizmeti sayesinde sizde ayda 17.412 TL. kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.