Kosgebkredim

Trabzon Evlere Ek İş Veren Firmalar

Trabzon Evlere Ek İş Veren Firmalar

Trabzon ve çevresinde ikamet eden ev hanımlarının evlerinde para kazanmalarına imkan veren ek işler nelerdir. Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına uygun olarak gönderilen işler nelerdir? Evde para kazanmak adına hangi işleri yapabilirim. Trabzon Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile evlere gönderilen ek işler nasıl talep edilir. Kimler evde para kazanmak adına bu tür ek işlere başvuruda bulunabilir. En kolay ve en çok kazandıran ek işler nelerdir. Evde ek iş yapmak ile ilgili tüm merak ettiklerinizi Trabzon Evlere Ek İş Veren Firmalar başlığı ile sizlerle paylaşmak istiyorum.

Trabzon’da Evde Para Kazanmak

Karadeniz bölgesinde ikamet eden özellikle ev hanımları evlerinde iş yaparak para kazanmak ve aile bütçesine katkıda bulunmak isterler. Gündelik işlerinin dışında kalan zamanlarında el becerisi gerektiren işleri yapmak ve buna karşılık para kazanmam mümkün. Birbirinden farklı işleri ev hanımlarının yapmasına imkan veren bir çok firma bu tarz iş arayanlara ihtiyaç duymaktadır. Özellikle küçük imalat firmaları bu tür çalışanlara sıklıkla ihtiyaç duymaktadır. Bunun en büyük nedeni ise bu tür iş yapacak olanların daha düşük ücret talep etmeleri ve bu bayanlara sigorta yapılmaması.

Nedeni ne olursa olsun ister ev hanımı ister herhangi bir iş yerinde çalışan ve evde olduğu vakitlerde çalışmak isteyenler bu tür firmalardan ek iş talebinde bulunabilirler. Bu işler yukarıda da belirttiğimiz gibi özellikle el becerisi gerektiren. küçük alet veya makineler ile yapılmaktadır. Bu işlerin neler olduğunu merak edenler ve hemen başvuruda bulunmak isteyenler için bu işlerden bir kaç tane örnek vermek istiyorum.

Trabzon Ev Hanımlarına Para Kazandıran Ek İşler

Trabzon Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile bu bölgemizde ikamet eden bayanların başvuruda bulunabileceği işleri belirtmek istiyorum. Bu işleri her yaş grubundaki ev hanımları ve ek iş yapmak isteyenler başvurabilir. Bu tür işleri yapmak isteyenlerin günde 3 ile 6 saatini bu tür işlere ayırmaları gerekmektedir. Ayrıca bu tür işleri isteyenler akşamları veya hafta sonlarında yapabilirler. Bu kısa hatırlatmadan sonra evde yapmanıza imkan verilen işleri sıralamak istiyorum;

 • Evde örgü işleri
 • Evde dantel işleri
 • Evde paketleme işleri
 • Evde montaj işleri
 • Evde katlama işleri
 • Evde ayıklama işleri
 • Evde İnternet üzerinden yapılan işler
 • Evde cep telefonundan yapılan işler
 • Evde yemek işleri

Yukarıda belirtilen ek iş başlıkları altında birbirinden garlı yüzlerce iş imkanı verilmektedir. Sizde kendinize uygun olan işi belirleyerek hemen iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Evde İnternetten Yapılan Ek İşler

Yukarıda ek iş başlıkları arasında belirttiğimiz İnternetten yapılan ek işlerin neler olduğunu açıklamak istiyorum. Bilindiği üzere son dönemde herkes akıllı telefon ve İnternet kullanmaktadır. Bazıları bu ikiliyi sadece video seyretmek veya İnternet üzerinde gezinmek için kullanmaktadır. Bazı kişiler ise bu ikiliyi para kazanma aracı olarak kullanmaktadır. Birbirinden farklı ve kolay uygulamalar sayesinde binlerce kişi bu ortamdan güzel paralar kazanmaya devam etmektedir. Sizde İnternet üzerinden para kazanma ile ilgili ayrıntılı bilgiyi buradan öğrenebilir ve İnternet aracılığı ile para kazanmaya başlayabilir.

Evde Tütün Sarma İşi Yaparak Para Kazanın

Ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi Trabzon ve ilçelerinde ikamet edenlerin sıklıkla yaptığı işlerden birisi olan tütün sarma işi oldukça sık bulunan ek işlerdendir. Bu tür ürün satışına olan ilginin artması bu işi yapmak isteyenlere olan ihtiyacı giderek artırmalıdır. Sizde etrafınızda bu tür ürün satışı yapan bir dükkan ile görüşerek bu işi rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenler bilindiği üzere kutu başı ücret almaktadır. Ortalama bir kutu tütün doldurmanın karşılığında 10 ile 15 lira arasında bir ücret alınmaktadır. BU işi ne kadar seri ve hızlı yaparsanız o kadar çok kazanırsınız. Sadece evinizde bu işi yaparak ayda 1.500 lira ile 2.500 lira arasında bir gelir elde etmeniz mümkün.

Evde ek iş yapmak isteyenler isterlerse yukarıda da belirttiğimiz gibi Trabzon Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ek iş talebinde bulunabilir. İsterlerse kendi imkanları ile yaptıkları ürünleri İnternet üzerinden sosyal ağları kullanarak satabilir ve daha fazla kazanabilir. Bu neden ile evde para kazanmak isteyenlerin öncelikle yapmak istedikleri işleri belirlemesi gerekmektedir.

Serdar YILDIZ

Serdar YILDIZ Merhabalar; İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden Kosgeb hibe, Kosgeb kredi, Esnaf Destekleri ve faizsiz krediler hakkında yazılar yayınlamaktayım. Sitemizin bu konular hakkında yayınlamış olduğu yazılar tamamen bilgi amaçlı olup herhangi bir kredi veya hibe işlemlerine aracılık yapmamaktayız. Tamamen bilgi amaçlı olun yazılarımızı okuyarak bu alanda bilgi sahibi olmanız amaçlanmıştır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar Esra dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın

 2. Avatar Gözde dedi ki:

  Trabzon ortahisarda oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Bilgi alabilir miyim?

 3. Avatar Harun dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorim

 4. Avatar Gizem dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum 🌸 lütfen

 5. Avatar Asiye dedi ki:

  Acil evde iş almak istiyorum. Bu yüzden bu işe çok ihtiyacım var. 4 çocuk annesiyim .Trabzon ortahisarda oturuyorum.

 6. Avatar Nursel dedi ki:

  Trabzon ortahisar da oturuyorum evde ek iş almak istiyorum

 7. Avatar Makbule İnci dedi ki:

  Trabzonda yaşıyorum 3 cocugum var bu yüzden disarda çalışamıyorum cok titiz ve çalışkan bir ev hanımıyim

 8. Avatar Ilknur TURAN dedi ki:

  Trabzonda yaşıyorum iki çocuğum var omurilikten ameliyatliyim dışarda çalışmam imkansız bu işe ihtiyacım var nolur geri dönüş yapin

 9. Avatar Tugba dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum …

 10. Avatar Ahu keskin dedi ki:

  Boş durmayi sevmiyorum el becerilerimi seviyorum verdiğiniz isten daha fazla çıkaracağıma eminim umarım geri dönüş yaparsinjz

 11. Avatar Tuğba Tokgöz dedi ki:

  İşe Çok ihtiyacım var üç
  Çocuğum var bu yüzden evden çalışmak istiyorum.

 12. Avatar Nurhan ulutürk dedi ki:

  EvdePaketleme işi yapmak istiyorum.

 13. Avatar Filiz dedi ki:

  3çoxuk annesiyim kirada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun her tür paketleme işi yaparım

 14. Avatar ayşe dedi ki:

  evde paketleme işi yaparak geçimimi temin etmek istiyorum. bu korona günlerinde işsiz kaldık kimselere el açmamak için yardımınızı bekliyorum