Kosgebkredim

Tiktoktan Para Kazanma Şartları

Tiktoktan Para Kazanma Şartları

Tiktoktan para kazanmak birçok kişinin uğraştığı bir olaydır. Bu nedenle Tiktoktan Para Kazanma Şartları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Tiktoktan para kazanmak adına yapılması gerekenler ve bu uygulamadan para kazanma yollarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Sizde aşağıda belirttiğimiz yöntemler sayesinde tiktoktan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Dünya genelinde 1 milyarın üzerinde kullanıcısı olan Tiktok binlerce kişinin zengin olmasını sağladı. Bununla birlikte on binlerce kullanıcı her ay sabit bir gelir elde etmenin yolunu buldu. Tiktoker olarak bilinen tiktok kullanıcılarından olmak için sizde bir girişimde bulunabilirsiniz.

Tiktoktan Para Kazanılıyor mu?

İnternetten para kazanmak adına yapılan işlerden birisi de tiktoktan para kazanmaktır. Bilindiği üzere son dönemde uygulamalar üzerinden para kazanmak oldukça popüler. Birbirinden farklı uygulamaları kullananlar ciddi anlamda para kazanmaktadır. Bu uygulamalardan birisi de bilindiği üzere Tiktok uygulamasıdır. Bu uygulama bir çok kişinin ciddi anlamda para kazanmasına imkan tanımaktadır.

Tiktoktan para kazanılıyor mu? Sorusunun cevabını artık bilmeyen yoktur. Tiktoktan Para Kazanma Şartları veya gerekli başarıyı elde edenler bu uygulamadan kolaylıkla para kazanabilir. Sizde tiktoktan nasıl para kazanabileceğinizi öğrenmek adına yazımızın devamını okumalısınız.

Video yayınlama uygulamalarının tamamında olduğu gibi tiktok uygulamasından da para kazanmak adına öncelikli olarak paylaşımcı olmanız gerekir. Bu uygulama üzerinden videolar yayınlamalısınız. Ayrıca yayınladığınız bu videoların belirlenen sayılarda izlenmesi gerekmektedir. Bununla birlikte canlı yayın videoları ile de para kazanmanız mümkün. Şimdi isterseniz Tiktoktan Para Kazanma Şartları ve yöntemlerinin neler olduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Tiktoktan Para Kazanmaya Başlamak İçin Yapılması Gerekenler

Her hangi bir video uygulamasından para kazanılmak istenildiğinde önceliğin oluşturduğunuz içeriklere bağlıdır. Tiktokta da yüklenen videolar sizlerin para kazanmasını sağlayacaktır. Bunun için düzenli, kaliteli ve ilgi çekici videolar yüklemeniz gerekir. Yüklenen videoların izlenmesi, beğenilmesi veya paylaşılması sonucunda sizde para kazanabilirsiniz. Bu nedenle tiktoktan para kazanmak adına düzenli videoların yüklenmesi, trendlerin takip edilmesi oldukça önemlidir.

Bu uygulama üzerinden para kazanmak adına sadece video yüklemeniz yeterli olmayacaktır. Yüklenen videoların belirli bir kitle tarafından izlenmesi gerekir. Bundan dolayı da takipçi ve izlenme sayısını artırmanın yollarını öğrenmelisiniz.

Tabi ki bu uygulama sadece video yükleyenlere para kazandırmamaktadır. Bununla birlikte farklı yöntemleri kullanarak da para kazanma imkanınız bulunmaktadır. Şimdi isterseniz Tiktoktan Para Kazanma Şartları olarak bilinen bu yöntemlerin tamamına bir göz atalım.

Tiktok Hesabınızı Satarak Para Kazanın

Yeteri kadar takipçi sayısına ulaşan hesaplar her zaman ilgi görür. Tiktok kurallarına riayet eden ve iyi bir takipçi sayısına sahip olan hesabınızı iyi paralara satabilirsiniz. Eğer henüz yeteri kadar takipçiye sahip değilseniz takipçi artırmak için bir takım girişimlerde bulunmalısınız. Bu girişimlerin neler olduğunu anlattığımız tiktokta nasıl takipçi artırılır başlıkla yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Tiktok’ta Sponsor Sistemi İle Para Kazanmak

Sponsor sistemi ile para kazanmak bir çok uygulamada aktif olarak kullanılmaktadır. Bu sıklıkla tercih edilen bir para kazanma yöntemi olarak bilinir. Tabi ki bu sistemi uygulayabilmeniz için yüksek sayılarda takipçiye sahip olmanız gerekir. Firmalar ürünlerinin tanıtımını yapacak yüksek sayıda takipçisi olan tiktokçulara ciddi paralar vermektedir. Sizde bu sistem sayesinde ciddi bir gelir sahibi olabilirsiniz. Tabi ki firmalardan sponsorluk almak o kadar kolay değildir. En az 100 bin ve üzerinde bir takipçi kitlesine sahip olmanız gerekmektedir.

Tiktok Videoları ile Para Kazanın

Tiktontan para kazanmanıza imkan veren videolar sizlere iki farklı para kazanma imkanı tanımaktadır. Bunların ilki belirli bir sürü sınırı olan videoları tiktoka yükleme ile gerçekleşir. Yüklediğiniz videolar izlendikçe para kazanma imkanına sahip olursunuz. Diğer yöntem ise açacağınız canlı yayınlardır. Canlı yayın açmaya izni olan tiktok kullanıcıları izleyiciler tarafından hediyeler alabilir ve para kazanabilir.

Bu iki yöntem için de önemli olan insanların dikkatini çekecek; öngün, kaliteli çözünürlüğü sahip ve ilgi çekici videolardan oluşmalıdır. Bu durumlara dikkat ederek çekeceğiniz videolar sayesinde sizde para kazanabilirsiniz.

Tiktokta Canlı Yayın Açarak Para Kazanın

Canlı yayın açmaya yetkisi olan tiktok kullanıcıları bu yöntemle ciddi gelirler elde edebilir. Bu sistemde önemli olan izleyici kitlenizin yüksek olmasıdır. Ayrıca bu kitlenin yaptığınız canlı yayının beğenmesi ve sizlere hediye/jeton göndermesi gerekir. Gönderilen bu jeton veya hediyeleri satarak paraya çevirmeniz mümkün.

Tiktokta canlı yayın açmak için kullanıcının en az 1.000 takipçisinin olması gerekmektedir. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler tiktokta canlı yayın nasıl açılır başlıklı yazımızı okuyabilirler.

Tiktokta Tanıtım Yaparak Para Kazanın

Tiktok üzerinden para kazanmak isteyenlerin yapabileceği bir diğer yöntem ise tanıtım yapmak olacaktır. Marka veya firmaların tanıtımı yaparak para kazanmanız mümkün. Her para kazanma yönteminde olduğu gibi bu yöntemde de önceliğiniz yeteri kadar takipçiye sahip olmaktır. Yeteri kadar takipçiye ulaştıktan sonra ürün tanıtımı veya ürün satışı yaparak sizde para kazanın. Tiktoktan Para Kazanma Şartları dahilinde izin verilen bu sistem on binlerce kişi tarafından yapılmaktadır. Sizde bu sistem sayesinde iyi bir gelire sahi olabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz yöntemler ile isteyen herkes bu uygulamadan para kazanabilir. Bu yöntemleri kullanmak isteyenlerin yukarıda da belirttiğimiz üzere önceliği takipçi sayısını artırmak olmalıdır. Daha sonra düzenli paylaşım yapması, takipçiler ile etkileşimde bulunması gerekir. 1.000 takipçiye ulaşan herkes bu yöntemleri kullanmak için başvuruda bulunabilir. İster canlı yayın yaparak isterseniz sponsorlu paylaşımlar ile sizde tiktoktan para kazanmak adına bir girişimde bulunabilirsiniz. Sonuç olarak bu uygulama üzerinden para kazanmak adına yapılması gerekenleri sıralamak gerekirse;

 • Bir tiktok hesabı açmalısınız
 • En az Bin ve üzerinde bir takipçi kitlesine sahip olmalısınız.
 • Yayınladığınız videoların en az bin izlenme sayısına ulaşması
 • Düzenli paylaşımlarda bulunmanız gerekir
 • Tiktok yayın ilkelerine uygun yayınlar yapmalısınız.
 • Yeni akımlar oluşturmalı veya akımları takip etmelisiniz

Tiktok Beğeniden Para Kazanılır mı?

Tiktoktan Para Kazanma Şartları hakkında bilgi verdikten sonra bu konuda sıklıkla sorulan bazı sorulara cevap vermek istiyorum. Tiktok videolarına yapılan beğenilerin para kazandırıp kazandırmadığı sıklıkla sorulur. Tiktok beğenilerine para kazanmak tiktok canlı yayınları esnasında gerçekleşmektedir. Bununla birlikte normal yayınlanan videolara yapılan beğeniler sizlere para kazandırmaz. Fakat bu beğeniler sizlerin daha fazla hit almanıza veya daha fazla takipçi elde etmenize yardımcı olur. Bu nedenle tiktok videolarına beğeni almak oldukça önemlidir.

Tiktok 1.000 İzlenmeye Kaç Lira Verir?

Online yöntemlerle para kazanmak isteyenlerin son dönemdeki en gözde uygulaması olan tiktoktan ne kadar kazanıldığı her zaman merak edilmektedir. Bu nedenle izlenme başına ne kadar ödeme verildiği veya 1000 izlenmeye ne kadar ödeme yapıldığı sıklıkla araştırılır. Yukarıda belirttiğimiz yöntemleri kullanan ve düzenli canlı yayın açanlar ayda 10 ile 20 bin lira arasında bir kazanç elde edebilmektedir.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere ne kadar çok izleme alırsanız o kadar çok kazanırsınız. Tiktoktan para kazanmak adına en alt limit olan 1000 izlenme bu nedenle herkes tarafından ne kadar para kazandırdığı konusunda araştırılır. Bu rakam alt limit olduğu için yüksek bir kazanç elde ettirmez. Fakat canlı yayın veya normal videolarınızın 10 bin kişi tarafından izlenmesi size; ortalama günde 100 TL. para kazandırır.

Tiktok Para Kazanma Aktifleştirme Nasıl Yapılır

Bu uygulamadan para kazanmak adına sorulan sorulardan bir diğeri de; Para kazanma aktifleştirmenin nasıl yapılacağı ile ilgilidir. Bilindiği üzere bu sistemden para kazanmak için bir takım şartları taşımanız gerekir. Bu şartları taşıyanların para kazanmaya başlatması için para kazanmayı aktifleştirmeniz gerekir. Yapacağınız bu işlem tiktok canlı yayın aktifleştirmek olacaktır. Bu işlemi yapmak için;

 • En az bin takipçiye sahip olmalısınız
 • ekranda bulunan + simgesine tıklayın
 • karşınıza çıkacak olan live sekmesinden canlı yayın bölümüne geçiş yapın
 • canlı yayın açmadan önce bu yayın için bir isim belirlemeniz gerekmektedir
 • isim belirledikten sonra canlı yayını başlatmış olacaksınız.
 • tiktoktan para kazanmak adına bir canlı yayın açmış olacaksınız.

Yukarıda belirttiğimiz yöntemleri doğru kullananlar artık tiktoktan canlı yayın açabilir ve etkileşimde bulunmaya başlayabilir. Sonuç olarak belirtilen şartlar dahilinde sizde artık para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.