Kosgebkredim

Tiktokerler Ne Kadar Kazanıyor

Tiktokerler Ne Kadar Kazanıyor

İnternet üzerinden kolay para kazanmak isteyenler; Tiktok uygulamasına büyük ilgi göstermeye devam ediyor. Birbirinden farklı videoların izlenmesi sayesinde para kazanmak; oldukça basit gözükmektedir. Fakat Dünya genelinde bu sistem ile çok para kazananların sayısı oldukça fazla değil. Sizde Tiktok uygulaması ile para kazanmak adına Tiktokerler Ne Kadar Kazanıyor; sorusunu soruyor olabilirsiniz. Tiktoktan para kazanmak için kaç izlenme alınması gerektiğinin yanında; Tiktok ne kadar para veriyor. Tiktokerlerin kaç takipçinin olması gerekir. Tiktok 1000 izlenme başı ne kadar ödüyor. Tiktok para kazanma aktif etme gibi sorulara cevap bulmanız gerekmektedir.

Tiktoktan Para Kazan

Video çekerek para kazanmak; bir çok kişinin uğraştığı bir para kazanma yöntemidir. Bunun en büyük nedenleri arasında; her yaş grubundaki insanların İnternet ve cep telefonu kullanıyor olmasıdır. Bununla birlikte; video yayınlama sitelerinin çoğalması da etkili olmuştur. Ayrıca tüm dünya genelinde bu tür sistemler ile para kazananların sayısının giderek artıyor olması. Bu veya buna benzer nedenlerden dolayı bir çok kişi; İnternet aracılığı ile para kazanmanın yollarını aramaktadır. Sizde bu tür sistemler üzerine bir araştırma yapıyorsanız; Tiktoktan para kazanmak hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Çünkü Dünya genelinde bu uygulama sayesinde fenomen olanlar; (Tiktokerler) milyonlarca lira para kazanmaktadır.

Kullanıcılarına ücretsiz hesap açmaya izin veren bu uygulama; belirli bir süre ile sınırlı videoların yayınlanmasına imkan vermektedir. Bu videoların kullanıcılar tarafından seyredilmesi sonucunda da para kazanılmasına imkan tanınmaktadır. Diğer tüm video sistemlerinde olduğu gibi bu sistemde; reklam veya sponsorlar üzerinden para kazanılmasının önü açılmıştır. Bu nedenle sizde Tiktok uygulaması ile belirlenen şartları taşımanız halinde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tiktoker Olmak İçin Ne Yapmalı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi video yükleyerek para kazanmak isteyenler; son dönemde bu uygulamaya büyük ilgi göstermektedir. Bunun birden fazla nedeni olsa da en önemlileri;

 • Diğer site veya uygulamalarda iyi bir yer almanın çok zor hale gelmesi
 • Tüm dünya tarafından kullanılıyor olması
 • Ücretsiz olarak hizmet vermesi
 • Aynı işi yapan farklı uygulamalara göre çok daha fazla kullanıcısının olması
 • Herhangi bir sınırlama veya yasaklarının bulunmaması
 • Son yıllarda an çok indirilen uygulamalar listesinde ilk sırayı alması
 • Kazancınızdan herhangi bir vergi kesintisinin yapılmaması
 • Bu alanda en çok para kazananların bu uygulamayı tercih etmesi

Yukarıda belirttiğimiz nedenler; bu uygulamayı tercih etmek için geçerli gösterilen nedenlerdir. Bununla birlikte; Tiktoker olmak bir çok kişinin hayali haline geldi. Yüklediğiniz videoların milyonlarca kişi tarafından seyredilmesi veya yüz binlerce kişi tarafından takip edilmeyi istemek. Ünlü birisi olmayı istemek bunların başında gelir. Bu nedenlerden dolayı sizde bir tiktok fenomeni olmak veya tiktoktan para kazanmak isteyebilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak yapılması gerekenleri; sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu tarz sistemler ile para kazanmak için; öncelikli olarak bir yol haritası çizmek ile başlar. Bununla birlikte bu iş için belirli bir zaman ayırmanın yanında; azimli ve kararlı olunması gerekir. İnsanların ilgisini çekecek bir kanal adının yanında, farklı veya denenmemiş konularda videolar hazırlamak oldukça etkili olacaktır. Ayrıca; bir çok sosyal platformlarda sayfanızın veya videolarınızın tanıtımını yapmak ve kullanıcı çekmek oldukça önemlidir. Bunları yapanlar belirli bir izlenme veya takipçi sayısına ulaşmalı ve bundan sonra; reklam veya sponsor arayışına girmelidir.

Tiktokerler Ayda Ne Kadar Kazanır

Tiktokerler Ne Kadar Kazanıyor sorusu; bir çok kişi tarafından merakla cevap aramaktadır. Birbirinden farklı alanlarda video yükleyen ünlüler bu uyguma sayesinde servetlerine servet eklemeye devam etmektedir. Ünlülerin en büyük avantajı; tanındığından dolayı takipçi bulma konusunda sıkıntı yaşamamaları. Tabi ki Tiktok üzerinden para kazananların tamamı ünlülerden oluşmamaktadır. Çok kısa zaman önce fazla kişi tarafından bilinmeyen bir çok kişi bu uygulama sayesinde adını duyurmayı başardı ve ünlüler listesine girdi. Sizde bu konuda bir girişimde bulunabilir ve kısa sürede tiktok fenomeni olabilirsiniz. Bunun için yukarıda belirttiğimiz yöntemleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu hatırlatmalardan sonra bu alanda video yayınlayan ve para kazanan fenomenlerden bir kaç örnek vermek istiyorum;
 • Addisonrae: Dünya genelinde en çok takipçiye sahip tiktok fenomenlerinden birisi olan Addisonrae 80 milyon takipçiye sahip. Yayınladığı tüm videolar kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından izlenmektedir. Video başına 25 ile 35 bin dolar arasında para kazandığı belirtilmektedir.
 • Zach King: 60 milyon takipçisi olan Zachking çektiği komik ve eğlenceli videolar ile para kazanmaya devam ediyor. Her videosunun 20 bin dolar kazandırdığı belirtilmektedir.
 • SpencerX: 50 milyon takipçiye sahip olan SpencerX arkadaşları ile çektiği videolar için 20 bin dolar para kazandığı belirtilmektedir. Her videosu milyonlarca kişi tarafından izlenen SpencerX en bilinen tiktok fenomenleri arasında yerini korumkatadır.
 • CZNBurak: Ünlü Türk Tiktok Fenomeni CZNBurak 40 milyona yaklaşan takipçisi ile ilk sıradaki yerini koruyor. Yüklediği yemek videoları sayesinde; ünlüler listesinde bulunan Burak; video başına ortalama 10 ile 15 bin dolar alıyor. Ayrıca geçtiğimiz yıl Tiktok firması tarafından takip edilen; tek Türk hesabının sahibidir.
 • Riyaz.14: 19 yaşındaki hintli aktör Riyaz 40 milyon tiktok takipçisine sahiptir. Milyonlarca kişi tarafından seyredilen videoları ile tanınan bu genç; video başına 20 bin dolar para kazanmaya devam etmektedir.

Tiktokerler Ne Kadar Kazanıyor; sorusuna verdiğimiz örnekleri iyi inceleyin ve nelere dikkat ettiklerini iyi analiz edin. Tabi ki onların yaptıklarını birebir taklit etmeyin. Bu alanda farklı olduğunuzu çekeceğiniz videolar ile insanlara aktarmalısınız. Eğer sizin de bu alanda bir ilginiz varsa bunu muhakkak değerlendirmelisiniz. Yeteri kadar takipçiye ulaşabilirseniz alacağınız reklamlar veya sponsorlar sayesinde sizde iyi paralar kazanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.