Kosgebkredim

Tiktok Takipçi Artırma Hileleri

Tiktok Takipçi Artırma Hileleri

Tiktok Takipçi Artırma Hileleri ile sizde kısa sürede binlerce takipçiye sahip olabilirsiniz. Tiktok Takipçi Kasma Hilesi nasıl yapılır? Tiktoktan para kazanmak için takipçi kasmak yasak mı? Kısa sürede yüksek takipçi almanıza yardımcı olan uygulamalar. Tiktoktan kaç takipçiden sonra para kazanılır. Tiktok Takipçi Hilesi 2020 ücretleri ve ücretsiz tiktok takipçi kasma imkanları.

Tiktok Takipçi Kasma Hileleri

Çin menşeeli olarak tüm dünya ile birlikte ülkemizde faaliyet gösteren tiktok uygulaması beklenenden fazla ilgi gördü. Bu ilgi o kadar yüksek oldu ki başta Amerika olmak üzere bir çok Ülkenin bu konuda sıkıntıya girmesine etki etti. Kendi Ülkelerinin mobil uygulamalarına büyük bir fark atan Tiktok uygulamasına ceza kesmek veya sınırlama getirmek bile yapılmak istenildi. İnsanların bu kadar çok ilgi gösterdiği tiktok uygulamasından bahsedelim biraz.

İnsanların 15 saniye ile 1 dakika aralığında video yüklemesine izin veren bu uygulama Google Play Store ve İpone Play Store den ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu uygulama hakkında en çok merak edilen ise Tiktok Takipçi Artırma Hileleri nasıl işler. Tiktoker nasıl olunur ve Tiktoktan Nasıl Para Kazanılır sorularıdır.

Kullanıcılarının saatlerce kendi uygulamasında kalmasını başaran Tiktok marka değerini her geçen gün artırmaktadır. Milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı bu uygulamada en çok istenilen ise yüklenilen videoların çok daha fazla kişi tarafından izlenmesi ve beğenilmesidir. İnsanın kendi çektiği ve izleyenlerin olumlu görüşlerinin alması ona ayrı bir mutluluk katar. Tabi ki bu tarz mutlu olan insanlar bu tür videoların devamını çekecek ve yine bu uygulama ile insanların beğenisine sunacaktır.

Tabi ki bu işi yapanlar belirli bir noktadan sonra Tiktoktan para kazanmak adına girişimde bulunacaktır. Videoların izlenmesi ve beğenilmesi bir zaman sonra aynı mutluluğu vermeyebilir. Fakat yüklediğiniz videolar sayesinde para kazanmanız sürekli olarak butlu olmanıza yardımcı olacaktır 🙂

Tiktok Ücretsiz Takipçi Artırma Hilesi

Tiktok Ücretsiz Takipçi Artırma Hilesi

Tiktok takipçisini artırmak ve daha fazla kişile ulaşmak her tiktok kullanıcısının isteyeceği bir olaydır. Tabi ki bu olayı birde Tiktok Ücretsiz Takipçi Artırma Hilesi ile yapabilmek en çok istenilendir. Ülke genelinde tiktok üzerinden yayınlanan videoların izlenme sayısını gören bir kişi bunun nasıl olduğunu merak edebilir. Bazıları bu rakamların gerçek olmadığını bile düşünebilir. Fakat Tiktok Takipçi Artırma Hileleri ile bunu gerçek yapmak mümkün.

Yüksek takipçi ve izlenme sayısına sahip olan her video sahibinin bu yöntemi kullandığını söylemek doğru olmaz. Bir çok tiktoker doğal yöntemler ile takipçi sayısını kısa sürede artırmanın yolunu buldu. Sizde isterseniz bu tür hileli takipçi kasmadan önce doğal yöntemleri kullanmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca farklı sosyal medya organlarını kullanarak daha fazla takipçi elde edebilirsiniz.

Doğal yoldan Tiktok Takipçi Artırmak adına kullanılan farklı bir yöntem de düet yapmaktır. Ünlü tiktokerler ile yapacağınız düetler sizin daha fazla tanınmanıza ve kısa sürede takipçi sayınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Hilede.com ile Tiktok Takipçi Artırma

Tiktok Takipçi Artırma Hileleri arasında en çok tercih edilen ve kısa sürede etkisi görünen sistem hilede.com sistemidir. Sizde takepçi sayısını artırmak adına hile kasmak istiyorsanız bu yöntemi kullanabilirsiniz. Bu siteye yapacağınız bağlantıda öncelikli olarak kullandığınız Tiktok uygulamasını indirdiğiniz mail adresiniz istenilmektedir. Hangi mail adresi ile bu uygulamayı indirdiyseniz bu maili belirtmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu site ile takipçi kasmak için belirtmeniz gereken ANDROİD veya IOS işletim sistemlerinden hangisini kullandığınız belirtmeniz gerekecektir. Bu kısa işlem esnasında dikkat edilmesi gerekenlerden bir diğeri de gizlilik sekmesinin açık olmasıdır.

Bu işlemlere dikkat edildikten sonra ekrana gelecek olan takipçi talep sayısını belirtmeniz gerekir. Sayı belirtildikten sonra ONAY butonuna basmanız gerekir. Onaylama işleminden sonra Whatsapp onay bölümü gelecek burayı onaylayın ve ekrana çıkacak olan iletişim bilgisini doldurun. Telefon numaranızı girdikten sonra işlem onayı sayfası açılacaktır. Evet seçeneğine tıkladığınızda bir SMS ücreti olan 0.41 tl sizden kesilecektir. Hattınız mobil ödemelere kapalı ise bu işlem gerçekleşmez onun için mobil ödemeleri aktif etmeniz gerekir. Bu işlemi yaptıktan sonra cep telefonunuza gelen onay kodunu bu sitede belirtilen yere yazarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra Tiktok hesabına giriş yaparak takipçi sayınızın yükselmeye başladığını gözlemleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.