Kosgebkredim

Tekirdağ Evlere Ek İş Veren Firmalar

Tekirdağ ve İlçelerinde ikamet eden bayanlar evlerinde çalışarak para kazanmak adına ek iş aramaktadır. Çorlu, Süleymanpaşa, Çerkeçköy, Kapaklı ve ergene ilçelerinde ikamet eden bayanlar bu tarz ek işler yapabilirler. Sizde evinizde oturduğunuz yerden çalışarak para kazanmak istiyorsanız kendinize uygun olan ek işi belirlemelisiniz. Yapmak istediğiniz işi belirledikten sonra Tekirdağ Evlere Ek İş Veren Firmalar ile iletişime geçerek iş talebinde bulunun.

Tekirdağ Bayanlara Ek İş İmkanları

Özellikle ev hanımları evde çalışıp para kazanmak için birbirinden farklı işleri yapmaya devam ediyor. Özellikle paketleme tarzı işler çok ilgi görmekte ve bir çok bayan tarafından talep edilmektedir. Sizde evinizde uygun bir ortam sağlayabilirseniz birbirinden farklı ürünlerin paketlenmesi işi yapabilirsiniz. Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar aracılığı ile ayda 1.500 lira kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken hangi ürünün paketlenmesi işini yapacağınıza karar vermek ve iş talebinde bulunmak. Bu noktada iş talebinde bulunmak isteyenlerin İnternet üzerinde kısa bir araştırma yapmaları gerekecektir. Yapacakları araştırma sonucunda evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ile kolaylıkla iletişim kurabilirler. Bu tür firmalara ulaşma konusunda sıkıntı yaşayanlar yazımızın alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanabilirler.

Çorlu Evde Ek Gelir Sağlayan İşler

Her geçen gün artan ihtiyaçlar karşısında aldığı maaş yetersiz kalanlar alternatif para kazanma yöntemleri araştırmaktadır. Parasal sıkıntı yaşayan vatandaşlarımız para kazanma konusunda ilk olarak ek iş yapmayı düşünürler. Tabi ki bunun haklı nedenleri de vardır. Ülke genelinde milyonlarca vatandaşımız aldığı maaş ile ay sonunu getirememektedir. Tabi ki sadece aldığı maaş ile ay sonunu getiremeyenlerin dışında farklı nedenlerle ek iş yapan binlerce kişi bulunmaktadır. Okul masrafını karşılamak isteyen öğrenciler, gelecek için yatırım amacı ile para kazanmak isteyenler, Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları. Bu ve bunun gibi daha bir çok nedenden dolayı insanlar ek iş yapma ihtiyacı duyarlar. Nedeni ne olursa olsun isteyen herkes evinde ek iş yaparak ek gelir elde etmek adına iş yapabilirsiniz. Bu neden ile evinde çalışıp para kazanan özellikle bayanların tercih ettiği işlerin neler olduğunu kısaca hatırlatmak gerekirse:

 • Evde mandal paketleme işi
 • Evde kalem montajı işi
 • Evde kına paketleme işi
 • Evde papatya tacı hasırlama işi
 • Evde montaj işleri
 • Evde kutu katlama işi
 • Evde tütün sarma işi
 • Evde dantel işleri
 • Evde gelin şalı işi
 • Evde nikah şekeri hazırlama işi
 • Evde lif örme işi

Sizde yukarıda belirttiğimiz evde yapılabilecek olan bu tarz ek işlerden kendinize uygun olanın belirleyin ve ek iş talebinde bulunun. Bu tür ek işler yaparak sizde ayda 500 lira ile 2 bin lira arasında bir ek gelire sahip olmak adına Tekirdağ Evlere Ek İş Veren Firmalar ile iletişime geçin.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Arif yilmaz dedi ki:

  Kapakli karlikoy tekirdag ek is arıyorum evde yapabilecegim

 2. Vefa dedi ki:

  Evde eşimle birlikte mandal paketleme işi istiyoz yeniciftlik te oturuyom

 3. Gamze dedi ki:

  Evde eşimle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz kına veyeda mandal acil ihtiyacımız var

 4. Ceylan dedi ki:

  Kapaklı civarında evde iş arıyorum mümkünse dönüş yapabilir misiniz..?

 5. Eda dedi ki:

  Nasıl başvuru yapıyoruz

 6. Gülşen dedi ki:

  Daha once birçok paketleme veya evde başka iş yapma firsatim oldu el becerime güveniyorum . Sizi yanıltmayacagimdan emin olabilirsiniz . İşe ihtiyacim var gerçekten. Dönüş yaparsanız mutlu olurum 🙂

 7. Mehmet dedi ki:

  Merhaba biz daha önceden vede iş yapmıştık ve olursa yine evde paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Gülsen dedi ki:

  Ek iş arıyorum. Elim hızlıdır. Zamanında temiz iş yaparım. İhtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim