Kosgebkredim

Şok Market Bayilik Veriyor mu

Şok Market Bayilik Veriyor mu

Şok Market Bayilik Veriyor mu, ŞOK market bayisi olmak için yapılması gerekenler nelerdir. Kimler Şok market bayisi olabilir. Dükkanını şok markete kiraya vermek için ne yapılmalı. Kiraya verilecek olan dükkanın özellikleri nasıl olmalı. Hangi İl ve İlçelere Şok Market açılabilir. Bir bölgede kaç tane Şok Market açılabilir. Şok market işleyişi ve bayilik şartları hakkında tüm merak ettiklerinizi Şok Market Bayilik Veriyor mu? başlığı ile sizlerle paylaşmak istiyorum.

ŞOK Market İşleyişi

1995 yılından beri hizmet veren Şok marketler zinciri Ülke genelinde 7 binin üzerinde mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ülkemizin her ilinde her ilçesinde bir mağazaya sahip olan bu market zinciri her kesim tarafından tercih edilen bir market olmuştur. İçerisinde binlerce çeşit ürün satışını yapan bu marka ayrıca İnternet üzerinden sanal mağazası ile oldukça popüler bir hale geldi.

Geçtiğimiz yıllarda mahalle bakkalı olarak bilenen küçük bakkal dükkanlarının yerini alan bu market zinciri neredeyse her mahallede bir dükkana sahip. Bu kadar çok dükkan sayısına sahip olmak ve insanlar tarafından kabul görmesi onunun marka değerine büyük katkı sağlamıştır. Bu neden ile bir çok kişinin bu mağaza hakkında görüşü aynıdır. Şok Market Bayilik Veriyor mu ? Veya bu market zincirine ürün satmak için ne yapılmalıdır?

ŞOK Markete Ürün Satmak

Ülke genelinde bu kadar çok markete sahip olan bu firmaya ürün satışı yapmak gerçekten çok karlı olabilir. Firmanın müşteri potansiyeli ve yaptığı satışlar göz önünde bulundurulunca bu firma ile çalışma bir çok kişinin hayali olmaktadır. Har mağazasında aynı fiyat politikası ile çalışan bu firma alımını yaptığı ürünleri merkez depodan mağazalarına aynı anda dağıtmakta ve satışını sağlamaktadır. Bunun için yapılacak olan anlaşmalardaki adetler çok yüksek miktarlarda olmaktadır. Bu kadar büyük bir satış potansiyeli olan marka ile satış sözleşmesi yapmak isteyenler bu markanın iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirler.

Nasıl Bayilik Alabilirim?

Şok Market Bayilik Veriyor mu? sorusundan sonra Nasıl Bayilik Alabilirim diye araştırma yapanların sayısı oldukça fazladır. Ama maalesef bu market bayilik veya Franchise sistemi ile çalışmamaktadır. Ülke genelinde bulunan 7 binin üzerindeki tüm mağazaları kendi bünyesinde açan firma buna imkan vermemektedir. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi bu marka ile çalışmak için farklı yöntemler bulunmaktadır. Kendi ürünlerinizin bu mağazada satılması adına görüşmelerde bulunabilirsiniz. Bunun ile birlikte bu mağazaların açılması için gereken yerlere sahipseniz dükkanınızı bu markaya kiraya verebilirsiniz.

Şok Markete Dükkan Kiralamak

Şok market ile çalışmak isteyenlerin bayilik alamadığını yukarıda belirtmiştik. Fakat bu market zinciri ile dükkan sahibi kiracı ilişkisi kurmanız mümkün. Bu market zincirinin belirlemiş olduğu market standartlarına uygun bir dükkana sahipseniz bu dükkanı şok market açılması için kiraya vermek için görüşebilirsiniz. Bu konuda dükkanını kiraya vermek isteyenler buradan kiraya vermek için başvuru formuna ulaşarak hemen talepte bulunabilirler.

Yorumlar
  1. Ali dedi ki:

    İyi günler. Şok marketten bayilik alma sürecleriyle ilgili bilgi almak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?