Kosgebkredim

Site Kullanım Koşulları

www.kosgebkredim.net sitesini kullananlar aşağıda belirtilen site kullanım koşullarının tamamını kabul etmiş sayılırlar.

 1. Belirtilen koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayınız.
 2. www.kosgebkredim.net sitesinde yayınlanan bilgiler izinsiz yayınlamaz ve izinsiz paylaşılamaz
 3. KOSGEB hakkında bilgiler verdiğimiz sitemizde yayınlanan tüm yazılar resmi bilgi değildir.
 4. Bu kuruluş hakkında resmi bilgiler kosgeb.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
 5. Sitemiz üzerinden yayınlanan yazılarda Kosgeb hakkında ön bilgi mahiyetinde olup kesinlikle başvuru veya herhangi bir aracılık yapılmamaktadır.
 6. Sitemizin adını kullanarak tarafınıza hibe, faizsiz kredi veya devlet desteği vereceğini taahhüt edenlere itibar etmeyiniz. Sitemiz bu konuda kesinlikle sorumlu değildir.
 7. www.kosgebkredim.net sitesi kullanıcılarından kesinlikle herhangi bir ücret talep etmemekte olup paylaştığı yazılar İnternet ortamında paylaşılan haber ve yorumlardan oluşmaktadır.
 8. Sitemiz aracılığı ile hiç bir şekilde kredi, borç para veya iş imkanı sunulmamaktadır. Bu gibi durumlar ile ortaya çıkacak olumsuzluklardan sitemiz sorumlu tutulamaz.
 9. Sitemizde yayınlanan yazıların yorum bölümlerini kullanacak olanların kurum, şirket veya şahıslar hakkında yazacağı olumsuz bir durum, hakaret veya aşağılaycı sözlerden kendileri sorumlu tutulacaktır. Bu gibi durumlarda yorum yazan kişinin IP adresi gerekli mercilere verilecektir.
 10. Oluşacak olumsuz bir duruma sebebiyet vermemek adına yorum bölümüne iletişim bilgileri ve telefon numaraları kesinlikle yazılmamalıdır. Bu sebepten dolayı herhangi bir olumsuzluk yaşayanlardan sitemiz sorumlu değildir.
 11. Yorum bölümüne yazılan yazıların veya iletişim bilgilerinin silinmesi, kaldırılması veya düzeltilmesini isteyenler yorum bölümünden editörlerimize ulaşabilirler. (hangi yazının altına yorum yazıldığı, kullanıcı adı ve mail adresi bilgileri verilerek gerekli düzeltme işlemi talep edilebilir.)
 12. Sitemizin adını kullanarak sizlere ek iş, boş para veya para kazanma fırsatı vaat edenlere itibar etmeyiniz. Bu gibi durumlarda ortaya çıkacak olumsuzluklardan sitemiz kesinlikle sorunlu tutulamaz.