Kosgebkredim

Saçımı Satmak İstiyorum

Saçımı Satmak İstiyorum

Saç satarak para kazanmak ilk akla geldiğinde çokta mantıklı gelmeyebilir. Fakat bazı saç modellerine verilen paraları duysanız sizde hemen saçınızı kesip satmak isteyebilirsiniz. Saçımı Satmak İstiyorum diye araştırma yapanlar; Dünya genelinde bu işin ne kadar popüler olduğunu görecekler. Sizde acil para kazanmak adına saçınızı satmayı düşünebilirsiniz. Birbirinden farklı peruk firmaları istenilen özellikte saçlar için güzel paralar vaat etmektedir. Sizde bu tür firmalar ile iletişime geçerek saçınızı satabilirsiniz. Yapmanız gereken ise saçınızın resmini çekmek ve firmalara göndermek.

Saç Satın Alan Yerler

Acil para kazanmak isteyenler, uzayan saçlarını kestirmek için kuaföre gidecekler. Saçınız kesildikten sonra çöpe gitmesini istemiyor veya bundan para kazanmak istiyorsanız; kuaföre gitmeden önce bir daha düşünün derim. İstenilen özellik, renk ve uzunlukta saça sahip olanlar saçlarını kesmeden bu işi yapan firmalar ile iletişime geçerek; saçının ne kadar ettiğini öğrenebilir ve istemeleri halinde saçlarını bu tür firmalara satabilirler. Ülke genelinde binlerce bayan uzayan saçları kesmeden önce bu tür yerlerden fiyat almakta verilen yüksek fiyatları kabul etmeleri halinde saçlarını bu yerlere satmaktadır. Saçımı Satmak İstiyorum diyen tüm bayanlar; şartları taşımaları halinde saçlarını satabilir ve para kazanabilir. Tabi ki saç satın alan peruk firmalarının belirlediği bir kaç standart ve şart bulunmaktadır. Aşağıda belirttiğimiz şartları taşıyanlar istedikleri peruk firması ile iletişime geçebilir ve satış konusunda görüşebilirler.

Uzun Saçlara Peruk Firmaları Ne Kadar Ödeme Yapar

Yukarıda da belirttiğimiz gibi uzayan saçları satmadan önce sizde bir peruk firması ile iletişime geçmelisiniz. Gerçek saçtan yapılan peruklar diğer peruklara oranla daha fazla talep edilmek ile birlikte çok daha yüksek rakamlara satılmaktadır. Bu nedenle istenilen renk ve uzunluktaki saçı bulmak isteyen peruk firmaları uzun saça sahip olan bayanların saçları için; yüksek miktarlarda ödeme yapmaktadır. Sizde saç satarak para kazanmak istiyorsanız veya aranan özelliklerdeki saça sahipseniz peruk firmaları ile iletişime geçmelisiniz. Saçımı Satmak İstiyorum diyen bayanların firmalar ile iletişime geçmeden önce; aşağıda belirttiğimiz özelliklere sahip olması gerekmektedir.

 • Saçını satmak isteyenlerin saçlarında boya olmaması gerekmektedir. Firmalar boyanmış veya kına yakılmış olan saçları almamaktadır. Bu nedenle saçını satmayı düşünenlerin saçlarını kesmeden önce kesinlikle boya kullanmaması gerekir.
 • Doğal kıvırcık olmayan saçlar tercih edilmemektedir. Saçını satmak isteyenlerin dikkat etmesi gerekenlerden bir diğeri de saçlarının doğal olmasıdır. Saçlara ferma veya maşa kullanmamak saçın değerini artırmaktadır.
 • Satılmak istenilen saçın uzunluğu fiyatını belirlemektedir. Firmalar ne kadar uzun saç olursa o kadar fazla ücret ödemekte ve alımını yapmaktadır. Kısa saçlar peruk yapımında kullanılamadığından dolayı tercih edilmez. Bu neden ile saç satmak isteyenlerin kesilecek olan saç uzunluğunun en az 20 – 25 cm olması gerekmektedir. Daha uzun olanları ise çok daha değerlidir.

Bayanlara Para Kazanma İmkanı

Bayanların oldukça fazla ilgi gösterdiği, bakımına zaman ve emek harcadığı saçlarından vazgeçmesi kolay değildir. Fakat bazı durumlarda bunlardan vazgeçebilirler. Acil para ihtiyacı olduğunda bir çok bayan bu uygulamayı kullanmaktadır. Ayrıca model değişikliği veya uzun saçtan sıkılan bayanlar da kesimden sonra bunu paraya çevirmektedir. Nedeni ne olursa olsun kesilen saçlar çöpe atılmamalıdır. Özellikle de yukarıda belirttiğimiz türden bir saça sahipseniz sizde bunu değerlendirmelisiniz. Saçımı Satmak İstiyorum başlığı ile İnternet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sonucunda saç satın alan peruk firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bu iş için aracılık yapan bayan kuaförleri ile görüşerek bu firmaların saçınızı değerlendirmesini talep edebilirsiniz.  Uzunluk ve rengine göre değişik fiyat tarifesinin uygulandığı bu sektörde saçını satmak isteyen bayanlara; 1.000 lira ile 5.000 Lira arasında farklı fiyat teklifleri sunulmaktadır. Bu rakamlar sizin içinde uygun olursa saç satın alan peruk firmalarına saçınızı kesip satabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Ali dedi ki:

  Saçlarınızı satmak artık çok kolay. Saçlarınızı değerinde alıyoruz. Saçlarınızın fotoğrafını, uzunluğunu bize sacalisveris @ gmail. com email adresinden yada @ sacalisveris Instagram adresinden gönderin, fiyatında anlaşalım. Paranızı hesabınıza yatıralım. Saçı bize kargolayın. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.

 2. Ali dedi ki:

  Saçlarınızı satmak artık çok kolay. Saçlarınızı değerinde alıyoruz. Saçlarınızın fotoğrafını, uzunluğunu bize email adresinden gönderin, fiyatında anlaşalım. Paranızı hesabınıza yatıralım. Saçı bize kargolayın. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.
  Email : sacalisveris @ gmail.com
  Instagram : @ sacalisveris

 3. Ali dedi ki:

  Saçlarınızı satmak artık çok kolay. Saçlarınızı değerinde alıyoruz. Saçlarınızın fotoğrafını, uzunluğunu bize email adresinden gönderin, fiyatında anlaşalım. Paranızı hesabınıza yatıralım. Saçı bize kargolayın. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.
  Email : sacalisveris@gmail.com
  Instagram : @sacalisveris

 4. fatma dedi ki:

  Herkese iyi günler. Ben de saçlarımı satarak para kazanmak ve kendime ek gelir sağlamak istiyorum. Bu günlerde paraya çok ihtiyacım olduğu için bu konuyla ilgili bilgi ve yardım almak istiyorum. Su an istanbul’da ikamet etmekteyim. Eğere bu işlerle ilgilenen kişiler varsa geri dönüş yapmalarını çok istiyorum. İlgilenen kişilerden geri dönüş bekliyorum. İyi günler.

  1. Ali dedi ki:

   Satmak istediğiniz saçlarınızı değerinde alıyoruz. Saçınızın özellikleri ve fotoğrafı ile birlikte
   sacalisveris @ gmail. com
   adresinden email atın veya @sacalisveris Instagram hesabından iletişime geçebilirsiniz.

  2. Ilhan dedi ki:

   Fatma hanim sacinizin resimleriyle beraber ne kadar satacaginizi vereceğim adrese meal atarsaniz yardimci olurum. alikayihan5715@gmail.Com