Kosgebkredim

Sabun Paketleme İşi Yaparak Ek Gelir Elde Edebilirsiniz

Evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin en çok tercih ettiği işlerin başında paketleme işleri gelmektedir. Birbirinden farklı ürünlerin paketlenmesi işinde ülke genelinde on binlerce bayan çalışmaktadır. Sizde evinizde oturduğunuz yerden çalışıp para kazanmak istiyorsanız evde paketleme işi yapabilirsiniz. Bu noktada Evde Sabun Paketleme İşi oldukça ilgi görmektedir. Hazırlanması kolay olan bu iş sayesinde sizde kazanabilirsiniz. Boş vakitlerinizde Sabun Paketleme İşi Yaparak Ek Gelir Elde Edebilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi

Bayanların son yıllarda en çok talep ettiği işlerin başında evde ek iş imkanları gelmektedir. Bunun birbirinden farklı nedenleri olmak ile birlikte en önemlisi çocuklarının bakımı ve ev işleri dışında kalan zamanın değerlendirilmek istenmesi olarak gösterilmektedir. Ülke genelinde bir çok farklı iş türü artık ev ortamında yapılmakta ve evde çalışacak bayana ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada hiç bir zaman değerini kaybetmeyen sabun paketleme işi oldukça fazla ilgi görmektedir. Sizde evdeki boş vakitlerinizde Sabun Paketleme İşi Yaparak Ek Gelir Elde Edebilirsiniz. İsteyenler bu işi sadece hafta sonu isteyenler ise hafta içi belirledikleri saatlerde yapabilirler. Yapımı kolay ve eğlenceli bu iş sayesinde ayda 1.500 lira ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Sabun İşi Nasıl Yapılır

Evlere paketleme işi veren firmalar aracılığı ile bu tür işleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunun ile birlikte etrafınızda doğal sabun imalatı yapan atölyeler ile iletişime geçerek de bu işi temin edebilirsiniz. Özellikle dekoratif amaçlı imal edilen kokulu ve değişik figürlü sabunlar bu konuda oldukça ilgi görmektedir. Sizde bu tür ürün imalatı yapan yerler ile iletişime geçin ve evde ek iş yapmak adına sabun işini talep edin. Bu işi isteyen her yaş grubundan vatandaşlarımız yapabilirler. Bunun ile birlikte bu işi ister erkek isterse bayanlar talep edebilir. ayrıca aile bireyleri, arkadaş çevresi veya komşular ile birlikte küçük gruplar oluşturarak da bu işi yapabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz.

Evde Doğal Sabun İmalatı Yaparak Para Kazanın

Bir çok üründe olduğu gibi sabun ürünlerinde de doğal ve katkısız olanlar oldukça fazla ilgi görmektedir. Özellikle zeytinyağlı sabunlar oldukça fazla talep görüyor. Sizde imkanınız dahilinde evde doğal sabun imalatı yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun ile birlikte farklı modelde sabun kalıpları elde edebilir ve değişik model ve renkte görsel amaçlı kokulu sabun üretebilirsiniz. Üretimini yaptığınız bu sabunları isterseniz İnternet üzerinden sosyal ağları kullanarak rahatlıkla pazarlayabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. İster kendiniz imal edin isterseniz firmalardan aracılığı ile  Sabun Paketleme İşi Yaparak Ek Gelir Elde Edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Kamile dedi ki:

  Antya merkezde yaşiyorum.34 yaşindayim.evliyim. 2 çocuguma hamiĺeyim.ACİL OLARAK Evde yapabileceğim ekstra işe ihtiyacim var yardımcı olursaniz sevinirim.

 2. Beyza K dedi ki:

  Gaziantep/Şehitkamil’de ikamet ediyorum. İşleri 4 kişi yapacağız. Bu yüzden gecikme gibi bir problem yaşamayız ve size de yaşatmayız. Evde çocuk olmadığından dolayı ürünlere zarar verme gibi bir problem de olmaz. Maksimum düzeyde iş yapabiliriz. Daha önce evde iş deneyimimiz var. Kıyafetlerdeki fazla ipleri kesiyorduk ve kollarına dikiş yapıyorduk. Bu işe gerçekten ihtiyacımız var. Yakın zamanda olumlu haberlerinizi bekliyorum

 3. fatma dedi ki:

  abi benim adım fatma okumak için paraya ihtiyacım var lütfen geri dönüş sağlayın

 4. esila dedi ki:

  kayseri kocasinan da oturuyoruz ekip halinde hızlı ve istediğiniz şekilde paketleme işi yapabiliriz

 5. Zeynep dedi ki:

  Meraba Adım Zeynep. Evliyim 2 kız çocuğum var tek maaşla geçnyoruz. Kredi borcumuz var ve ödemelerde zorlanıyoruz. Evde ek iş yapmak istyorum eşime yardımcı olabilmek için.

 6. Sema dedi ki:

  Merhaba

  Yalova Çınarcık da yaşıyorum. Evde paketleme işinde tecrübeliyim. Temiz ve düzenli çalışıyorum

  Saygılar

 7. Furkan dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var daha önce bu işi yaptım

 8. Fatma dedi ki:

  Merhaba 4 kişiyiz paketleme işi yaparız yaptığımız işi hızlı ve temiz yaparız el becerimize güveniyoruz dönüş yaparsanız sevinirim pişman olmazsınız