Kosgebkredim

Öğrencilere Evde Ek İş İmkanları

Öğrencilere Evde Ek İş İmkanları

Okul masraflarını karşılamak isteyen öğrencilerin yapabileceği ek işler. Okul dışında kalan vaktini değerlendirerek para kazanma zorunda olan Üniversite öğrencileri. Kendi masrafını karşılamak için çalışmak zorunda olan öğrenciler. Ek iş yaparak masraflarını üstlenmek isteyenler. Öğrencilere Evde Ek İş İmkanları ile sizde para kazanın veya okul masraflarınızı kendiniz karşılayın. Öğrencilerin evlerinde yapabileceği ek işler.

Öğrenciye Ek İş

Bir çok öğrenci burs alma konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Öğrenim kredisi adı altında verilen ve ilerleyen zamanlarda geri ödenmesi gereken krediyi de bir çok kişi tercih etmeyebilir. Burs konusunda sıkıntı yaşayan veya şehir dışında okumak zorunda kalanlar ise maddi sıkıntılar ile zor dönemler geçirmektedir. Bir çok öğrencinin ailesini maddi anlamda bunaltmamak adına ek iş yaptığı bilinmektedir. Okul saatlerinin dışında kalan zamanlarını hem ders çalışmak hem de çalışarak geçirmektedirler. Bu noktada bir çok part time iş imkanı bulunmak ile birlikte farklı ek işlerde bulunmaktadır. Özellikle bayan öğrenciler kaldıkları evde veya yurtlarda ek iş yapmak için bir arayış içerisindedir. Bu nedenle Öğrencilere Evde Ek İş İmkanları dahilinde yapabilecekleri işlerin neler olduğunu ve bunlara nasıl ulaşabilecekleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

Öğrenciye İnternetten İş İmkanı

Öğrencilerin para kazanmaları için ilk başvurdukları iş imkanları İnternet aracılığı ile yapılan işlerden oluşmaktadır. Bunun birbirinden farklı onlarca yolu ve yöntemi bulunmaktadır. Bunlar bilgi veya tecrübe ile bağlantılı olarak belirlenmekte ve farklı miktarlarda para kazanmanıza imkan tanımaktadır. Sizde okul masrafları adına ek gelir elde etmek adına ek iş arıyorsanız bu yöntemleri kullanabilirsiniz. Özellikle öğrencilerin okumuş oldukları bölüm ile ilgili makaleleri güzel paralar kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Sizde makale yazarlığı yapabilirim diyorsanız okul dışında kalan zamanlarınızda bu işi yapabilir veya ayda 2.500 ile 4.000 bin lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Tabi ki İnternet aracılığı ile para kazanmak isteyenlere bunların dışında farklı imkanlarda bulunmaktadır.

 • Video yükleyerek para kazanmak
 • Online oyun oynayarak para kazanmak
 • Reklam tıklayarak para kazanmak
 • Yorum yazarak para kazanmak
 • İnternet üzerinden satış ortaklığı sistemi ile para kazanmak
 • İnternetten anket doldurarak para kazanmak
 • Makale yazarlığı ile para kazanmak
 • Editörlük yaparak para kazanmak
 • Site kurarak para kazanmak
 • Facebook aracılığı ile para kazanmak

Yukarıda belirttiğimiz yöntemlerden istediğinizi yapabilir veya Öğrencilere Evde Ek İş İmkanları dahilinde sizde internetten para kazanabilirsiniz.

Evlere Ek İş Veren Firmalar Aracılığı Ek İş

Üniversitede okuyan veya tek başına evde kalan öğrenciler ek kazanç elde etmek adına bu tür firmalar ile iletişime geçebilir. Bu konuda yurtlarda kalanlar maalesef sıkıntı yaşamaktadır. Açık adres belirtebilen öğrenciler el becerisi ile yapılan ek işleri talep edebilir ve para kazanabilir. Kutulama, paketleme, ayıklama, boyama, dizme, dikiş, örgü, montaj veya daha farklı iş türleri arasından kendinize uygun olanı belirleyin ve ek iş talebinde bulunun. İnternet üzerinden kolaylıkla erişim sağlayarak bu tür firmalara başvuruda bulunabilirsiniz. Yapacağınız işin türü ve zorluğuna göre farklı miktarda para kazanabilirsiniz.

Sizde okul masraflarınız için ailenizden para istemek yerine ek iş yapmak istiyorsanız Öğrencilere Evde Ek İş İmkanları dahilinde belirttiğimiz işleri yapabilirsiniz. İsteyenler İnternet aracılığı veya evlere iş veren firmalar aracılığı ile ek iş yapabilir. Sonuç olarak kendinize en uygun işi bulabilir ve sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Eda dedi ki:

  Merhabalar öğrenciyim evde çalışmak istiyorum bana göre bir iş var ise geri dönüş yapar mısınız?

 2. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi arıyorum. 2 Kişilik bir ekibiz. Yer Ankara. Teşekkürler.

 3. Nur dedi ki:

  Öğrenciyim 2 arkadaşım daha var birçok yaptığımız işler var evden ve şuan yine ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

 4. ASENA GÜLEÇ dedi ki:

  Merhaba , ben Adana’da yaşıyorum , üniversite 3. Sınıf öğrencisiyim ve babaannemle beraber yaşıyorum hem okul masraflarımı çıkarmak , hemde ihtiyaçlarımı karşılamak için başvuruyorum kurumsal şekilde mağazıcılık işinde çalıştım ve bir çok işte çalıştım, geri dönüş yaparsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

 5. R.Nur dedi ki:

  Üniversiteyi kazanamadım yeniden hazırlanıyorum ve yapabileceğim Bi ek iş arıyorum lütfen yardım olurmusunuz!?

 6. Sema dedi ki:

  Merhaba cocuk gelisimi bolumu ogrencisiyim her turlu yastik oyuncak yapabiliyorum evde ek is yaparak ihtiyaclarimi karsilamak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 7. sedanur yurtoğlu dedi ki:

  ankara keçiörende yaşıyorum. mühendislik öğrencisiyim. evdeki boş zamanlarımı değerlendirmek ve para kazanmak istiyorum.

 8. Özgecan Özen dedi ki:

  İstanbul Pendik’te oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. Ailemden uzakta evde kalıyorum. Boş zamanım çok ve evde ek iş yaparak harçlığımı kazanmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 9. Esra dedi ki:

  İki yıllık ön lisans ögrencisiyim ve bos zamanlarim oluyor. Ben de bu bos zamanlarimi degerlendirip harclik kazanmak istiyorum. Haberlerinizi bekliyorum.