Kosgebkredim

Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Evinizde ek gelir elde edecek iş arıyorsanız Nikah Şekeri Paketleme İşi tamda aradığınız ek iş olabilir. Bilindiği üzere nikahlarda dağıtılan ve birbirinden güzel paketlerde davetlilere; dağıtılan nikah şekerlerinin hazırlanmasında görev alabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında düğünlerin çoğalması ve firmaların taleplere yetersiz kalmasından dolayı; bu işi firmalar ev hanımlarına vermektedir. Sizde evde çalışarak para kazanmak adına bu işi talep ederek ayda 2.500 lira kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir an önce Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar ile iletişime geçmeniz.

Evlere Paketleme İşi Veren Yerler

Özellikle ev hanımları tarafından evde yapılmak adına en çok talep gösterilen ek iş evde paketleme işleridir. Birbirinden farklı onlarca ürünün paketlenmesi işi için ev hanımlarının marifetli ellerine ihtiyaç duyulmaktadır. Evlere paketleme işi veren firmalar tarafından bu işi yapmak isteyenlerin evlerine kadar ürünler teslim edilmekte ve sadece verilen ürünleri paketlenmesi istenilmektedir. Bu ek iş o kadar kolay ki isteyen tüm bayan veya erkekler rahatlıkla yapabilirler. Ayrıca isteyenler küçük gruplar kurarak daha fazla sayıda ürün hazırlayarak kazançlarını da artırabilirler. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi evde paketleme işi yapmak isteyenler; bu işler arasında bulunun nikah şekeri paketleme işini istemeleri halinde sitemiz üzerinden firmalardan talep edebilirler. Bunun için yazının alt kısmında bulunan yorum bölümüne bulundukları semti ve mail adreslerini belirtmeleri yeterli olacaktır.

Evde Nikah Şekeri İşi Nasıl Yapılır

Düğünlerin vazgeçilmesi haline gelen nikah şekerleri el becerisine sahip ev hanımları sayesinde hayat buluyor. Birbirinden farklı ve ilginç paketlerin içerisine konulan küçük şeker veya benzeri ürünlerin hazırlanması işi için; sizde ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Bu işi bulmanın birden fazla  yöntemi bulunmak ile birlikte en yaygın olanı; Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar ile iletişime geçmektir. Bununla birlikte bulunduğunuz bölgede; düğün organizasyonu yapan yerler ile veya bu tür ürünlerin satıldığı dükkanlar ile görüşerek de bu işi rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca  kendinizin tasarlayacağı ve ürünleri kendiniz tarafından temin edeceğiniz nikah şekerlerine; müşteri bularak da bu iş sayesinde para kazanabilirsiniz. Özellikle sosyal ağlar üzerinden bu tür ürünleri pazarlayanların sayısı oldukça fazladır. Sizde bu iş sayesinde dana fazla para kazanmak istiyorsanız; bu işi evinizde kendi başınıza yapabilir ve satabilirsiniz.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır

İster ek iş olarak isterseniz sürekli tem gelir olarak bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz bu işin türü veya modeline göre farklı miktarda para kazanacaksınız. Bilindiği üzere herkesin derdi para kazanmak olunca; bir çok kişi bu iş sayesinde en fazla ne kadar kazanabileceğini merak etmektedir. Evde yapılan ek işlerde bilindiği üzere belirli bir miktara kadar ek gelir elde etmeniz mümkün. Bu genellikle ayda 2 Bin Lira ile 3 Bin Lira arasında değişkenlik göstermektedir. Az öncede belirttiğimiz gibi bu işi evinde kendiniz tasarlar ve müşterilere kendiniz ulaşabilirseniz bu gelir aylık; 3 bin liralara kadar yükselir. Bunun için normalden farklı ve alışılmadık modelleri kendiniz tasarlayın ve insanların ilgisini çekin. Bu sayede çok daha fazla müşteriye kısa sürede ulaşabilirsiniz. İsteyenler Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar ile iletişime geçerek isteyenler ise kendi tasarladıkları satarak bu iş sayesinde güzel bir ek gelire kavuşabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Yüksel dedi ki:

  Ev hanımıyim bu işe çok ihtiyacım var Gaziantep evde paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Yüksel dedi ki:

  Ev hanımıyim bu işe çok ihtiyacım var

 3. Melisa dedi ki:

  Ben öğrenciyim burs filan almıyorum bu işe ihtiyacım var çok ama çok

 4. Nurhan dedi ki:

  Tekirdağ süleymanpaşa Evde nikah şekeri paketleme işi ariyorum. Ek iş olarak.

 5. Çiğdem Toru dedi ki:

  Ben ev hanımıyım bu işe çok ihtiyacım var Mersin Anamur dayım

 6. Çiğdem Toru dedi ki:

  Ben ev hanımıyım bu işe çok ihtiyacım var