Kosgebkredim

Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Evinizde ek gelir elde edecek iş arıyorsanız Nikah Şekeri Paketleme İşi tamda aradığınız ek iş olabilir. Bilindiği üzere nikahlarda dağıtılan ve birbirinden güzel paketlerde davetlilere dağıtılan nikah şekerlerinin hazırlanmasında görev alabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında düğünlerin çoğalması ve firmaların taleplere yetersiz kalmasından dolayı bu işi firmalar ev hanımlarına vermektedir. Sizde evde çalışarak para kazanmak adına bu işi talep ederek ayda 1.500 lira kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir an önce Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar ile iletişime geçmeniz.

Evlere Paketleme İşi Veren Yerler

Özellikle ev hanımları tarafından evde yapılmak adına en çok talep gösterilen ek iş evde paketleme işleridir. Birbirinden farklı onlarca ürünün paketlenmesi işi için ev hanımlarının marifetli ellerine ihtiyaç duyulmaktadır. Evlere paketleme işi veren firmalar tarafından bu işi yapmak isteyenlerin evlerine kadar ürünler teslim edilmekte ve sadece verilen ürünleri paketlenmesi istenilmektedir. Bu ek iş o kadar kolay ki isteyen tüm bayan ve erkekler rahatlıkla yapabilirler. Ayrıca isteyenler küçük gruplar kurarak daha fazla sayıda ürün hazırlayarak kazançlarını da artırabilirler. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi evde paketleme işi yapmak isteyenler bu işler arasında bulunun nikah şekeri paketleme işini istemeleri halinde sitemiz üzerinden firmalardan talep edebilirler. Bunun için yazının alt kısmında bulunan yorum bölümüne bulundukları semti ve mail adreslerini belirtmeleri yeterli olacaktır.

Evde Nikah Şekeri İşi Nasıl Yapılır

Düğünlerin vazgeçilmesi haline gelen nikah şekerleri el becerisine sahip ev hanımları sayesinde hayat buluyor. Birbirinden farklı ve ilginç paketlerin içerisine konulan küçük şeker ve benzeri ürünlerin hazırlanması işi için sizde ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Bu işi bulmanın birden fazla  yöntemi bulunmak ile birlikte en yaygın olanı Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar ile iletişime geçmektir. Bunun ile birlikte bulunduğunuz bölgede düğün organizasyonu yapan yerler ile veya bu tür ürünlerin satıldığı dükkanlar ile görüşerek de bu işi rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca  kendinizin tasarlayacağı ve ürünleri kendiniz tarafından temin edeceğiniz nikah şekerlerine müşteri bularak da bu iş sayesinde para kazanabilirsiniz. Özellikle sosyal ağlar üzerinden bu tür ürünleri pazarlayanların sayısı oldukça fazladır. Sizde bu iş sayesinde dana fazla para kazanmak istiyorsanız bu işi evinizde kendi başınıza yapabilir ve satabilirsiniz.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır

İster ek iş olarak isterseniz sürekli tem gelir olarak bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz bu işin türü ve modeline göre farklı miktarda para kazanacaksınız. Bilindiği üzere herkesin derdi para kazanmak olunca bir çok kişi bu iş sayesinde en fazla ne kadar kazanabileceğini merak etmektedir. Evde yapılan ek işlerde bilindiği üzere belirli bir miktara kadar ek gelir elde etmeniz mümkün. Bu genellikle ayda Bin Lira ile 2 Bin Lira arasında değişkenlik göstermektedir. Az öncede belirttiğimiz gibi bu işi evinde kendiniz tasarlar ve müşterilere kendiniz ulaşabilirseniz bu gelir aylık 3 bin liralara kadar yükselir. Bunun için normalden farklı ve alışılmadık modelleri kendiniz tasarlayın ve insanların ilgisini çekin. Bu sayede çok daha fazla müşteriye kısa sürede ulaşabilirsiniz. İsteyenler Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar ile iletişime geçerek isteyenler ise kendi tasarladıkları satarak bu iş sayesinde güzel bir ek gelire kavuşabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Derya Tolaman dedi ki:

  Antalya kepezde oturuyorum . Ek kazanç için istiyorum

 2. Fethiye Öngel dedi ki:

  merhaba, ben Fethiye. İstanbul Avcılarda ikamet ediyorum. Paketleme işleri yapmak ve ek gelir elde etmek istiyorum. Umarım birlikte çalışabilir.

 3. Demet Karahan dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.Annem ve kız kardeşimde paketleme işi yapabilir. 3 KİŞİYİZ. Belmek boyama ve mefruşat bölümünü bitirdik. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim Teşekkürler

 4. Nafiye dedi ki:

  Ben 40 yaşındayım evde ise ihdiyacim var

 5. NAİM YURTSEVEN dedi ki:

  İstanbul Pendikteyim.Bu işi ben dahil 2 kişilik ekiple 10 seneden fazla yapıyoruz.Elimiz yatkın ve seridir.paketleme konusunda tecrübelerimiz uzun yıllardır var.

 6. Halime dedi ki:

  Merhaba gıda mühendisiyim. Şuan çalışmıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Hızlıyımdır ve işimi iyi yaparım. Geri dönüşünüzü bekliyorum. Teşekkürler. İyi günler dilerim.

 7. Zeynep dedi ki:

  Merhaba Kahramanmaraş merkezde oturuyorum nikah şekeri paketleme işi istiyorum ismim Zeynep..

 8. Melike dedi ki:

  Kayseride oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 9. Saime dedi ki:

  Antalya Kemer deyim.Temiz titiz ve hızlı calisirim. Elim beceriklidir.Evde iş yapmak istiyorum.

 10. sevda çelik dedi ki:

  Merhabalar Bursada ikamet etmekteyim evdepaketleme işi yapmak istiyorum. daha önce bu tür işler yaptım elim yatkın pratik düşünür hızlı hareket ederim. Tesekkürler