Kosgebkredim

Makale Yazarak Para Kazanmak

Makale Yazarak Para Kazanmak

Ek iş yapmak veya ek gelir elde etmek isteyenler yazı yazarak para kazanabilirler. Makale Yazarak Para Kazanmak olarak bilinen bu para kazanma yöntemi oldukça ilgi görmektedir. Birbirinden farklı konularda yazacağınız yazılar sayesinde sizde para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bu tür işleri veren siteler veya firmalar ile iletişime geçmek olacaktır. Makale yazma işi veren yerler ile yapacağınız görüşme sonucunda hemen yazmaya başlayabilir ve sizde para kazanabilirsiniz.

Makale İşi Veren Siteler

Özellikle ek iş yapmak veya boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler bu işe ilgi göstermektedir. Spor, Sağlık, Magazin, Teknoloji, Moda, Seo ve Güncel konularda makale yazabilirsiniz. Bunun ile birlikte birbirinden farklı onlarca alan ve sektör ile ilgili  makale yazdıracak yerler bulunmaktadır. Sizde sahip olduğunu ilgi alanı veya araştırma yapabileceğiniz konu başlıklarından herhangi birisi veya bir kaçı için bu işi talep edebilirsiniz. Genellikle talep ettiğiniz konularda yazacağınız deneme makalenin değerlendirilmesi sonucunda kazanacağınız miktar belirlenmektedir. Yazılacak olan makalenin türü ve kelime sayısı da alacağınız miktarı değiştirmektedir.

Sizde günde 1 veya daha fazla makale yazabilirim diyorsanız bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Makale Yazarak Para Kazanmak isteyenlerin herhangi bir işte çalışması engel değildir. İsteyenler akşamları isteyenler geceleri istedikleri makaleleri yazarak gelir elde edebilirler. Herhangi bir kota veya zaman aralığının bulunmadığı bu işi her yaş grubundaki ek gelir arayanlar yapabilirler..

Makale Yazma İşi Ne Kadar Kazandırır

Herhangi bir geliri olmayanlar bu işe oldukça büyük önem vermektedir. Evde oturduğu yerden çalışıp para kazanmak isteyenler için ideal bir iş olarak tarif edilebilir. Gün içerisinde istediğiniz saatte makale yazarak para kazanma imkanına sahipsiniz. Bu işi veren siteler herhangi bir sınırlama yapmamak ile birlikte aşağıda belirttiğimiz şartları yerine getirmeniz kaydı ile makalelerinize gerekli değeri ve ücreti verecektir.

  • Yazılacak olan makalede imla kurullarına uymak
  • Yazılan makalenin herhangi bir yerden kopya edilmemiş olması
  • Gereksiz yazım tekrarlarının yapılmaması
  • Konudan dışarı çıkmamak
  • İstenilen kelime sayısında olması
  • Yazılacak olan makalenin SEO uyumlu olması

Yukarıda belirtilen şartları yerine getirecek olanların yazdıkları makaleler kelime sayısına göre farklı ücretlendirilir. 30 Kelimelik bir makale ortalama 3 ile 5 lira arasında alınmaktadır. Tabi ki bu kadar kısa bir makaleyi yazmak sizin bir kaç dakikasını alacağından günde onlarca makale yazabilirsiniz.

Evde Makale Yazarlığı Yapmak

Genellikle ev hanımları bu tür işler sayesinde herhangi bir işte çalışmak istemezler. Ev işlerinin dışında kalan zamanlarında bilgisayar başında oturup yazı yazmak belki de en basit para kazanma yöntemidir. Yapmanız gereken doğru makale işi veren yer ile çalışmaya başlamak olacaktır. Bunun için İnternet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sizin için en doğru firmaya ulaşmanızı sağlayacaktır. Evde İnternet üzerinden yapılan ve para kazandıran işlerin başında gelen Makale Yazarak Para Kazanmak dışında da farklı para kazanma yöntemleri bulunmaktadır. İnternetten para kazanmak isteyenler için hazırladığımız İnternetten Para Kazanma Yolları başlıklı yazımızı okuyarak sizde kendinize en uygun para kazanma yöntemini belirleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Şükriye dedi ki:

    Makale kose yazisi siir yazarak para kazanmak istyrm