Kosgebkredim

Kütahya Evlere Ek İş Veren Firmalar

Kütahya Evlere Ek İş Veren Firmalar

Kütahya ve çevresinde ikamet eden ev hanımlarına uygun olan ek işler para kazandırmaya devam ediyor. Bir çok ev hanımı evinde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmaya devam etmekte. Sizde nedeni ne olursa olsun dışarıda kendinize uygun bir iş bulma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız evde çalışmayı deneyebilirsiniz. Birbirinden arklı işleri ev ortamında yapılması karşılığında ayda 500 lira ile 2 bin lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Bu neden ile Kütahya Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile temin edilen işler hakkında bilgi vermek istiyorum.

Kütahya Evde Paketleme İşi

Ev hanımları tarafından en çok yapılan ve en yaygın ek iş olarak bilinen paketleme işini isteyen tüm bayanlar rahatlıkla yapabilirler. Birbirinden farklı ürünlerin evde paketlenmesi işi çok kolay yapılan işlerden birisidir. Kına ve çerez paketleme başta olmak üzere onlarca ürünün paketlenmesi işi adına ev hanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Sizde aile bütçesine katkıda bulunmak adına ek iş yapmayı düşünüyorsanız aradığınız iş bu olabilir. Kütahya Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile bu işi rahatlıkla bulabilir ve evinizin bir köşesinde bu işi yapabilirsiniz. Bu işi isteyen her yaş grubundaki bayanlar kolay bir şekilde başvuru yapabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirler.

Kütahya’da Evde Yapılacak İşler

Ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi Kütahya ve çevresinde ikamet eden bayanlar el becerisi ile para kazanmaya devam etmekte. El becerisine güvenen bayanlar örgü ve dantel işleri ile ciddi paralar kazanmaya devam etmekte. Birbirinden farklı firmalar ev hanımlarına dantel işi göndererek evlerinde çalışma imkanı tanımakta. Sizde bu konuda kendinize ve el becerinize güveniyorsanız evde dantel işi yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Bu tür işleri almak isteyenler İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapması gerekmektedir. Evlere Dantel işi veren firmalar başlığı ile yapacakları arama sonucunda bu tür firmalara rahatlıkla ulaşabilir ve iş talebinde bulunabilirler.

Yukarıda belirttiğimiz işin dışında son dönemde evde para kazanmak isteyen bayanlar tarafından yapılan bir diğer işte ev yemekleri işi olarak dikkat çeker. Birbirinden farklı yemek ve yöresel lezzetleri evinde yapan bayanlar kazanmaya devam ediyor. Mantı, yaprak sarması, tatlı ve pasta yapan ev hanımları bu işi paraya dönüştürmektedir. Sizinde bu ve buna benzer lezzetleri yapma konusunda deneyim veya tecrübeniz varsa bunu fırsata çevirebilirsiniz. Özellikle son dönemde mantı ve yaprak sarma satışı yapan iş yerleri bu tür ürün hazırlayabilecek bayanlara ihtiyaç duymaktadır. Çalışma alanı sadece bu tür iş yerleri ile sınırlı değildir. Düğün, davet veya özel günlerinde gelen misafirlerine bu tür ürün ikram etmek isteyen herkes potansiyel müşteriniz olacaktır.

Bayanların Evde Yapabileceği İşler Nelerdir

Ailesine maddi anlamda yardımcı olmak isteyen bayanlar birbirinden farklı yöntemleri kullanmaktadır. Bazı bayanlar ürün satışı yaparak bazı bayanlar ise İnterneti kullanarak ciddi paralar kazanmaktadır. Temizlik ürünleri, kozmetik ürünler veya mutfak malzemeleri satışı yapan bayanlar oldukça iyi paralar kazanabilir. Kütahya Evlere Ek İş Veren Firmalar veya İnternet üzerinden ürün satışı yaptıran bu tür firmalar ile iletişime geçerek sizde herhangi bir ürün satışına başlayabilirsiniz. Buna ilave olarak son dönemde en iyi para kazandıran ek iş İnternet üzerinden yapılan işler olarak tanımlanmaktadır. İnternet ve bilgisayarı olan herkes aşağıda belirttiğimiz yöntemlerden herhangi birisini kullanabilir ve para kazanabilir. Özellikle ev hanımları tarafından en çok kullanılan para kazanma yöntemlerini belirtmek gerekirse;

 • İnternet üzerinden anket doldurarak para kazanmak
 • İnternet üzerinden reklam tıklayarak para kazanmak
 • İnternet üzerinden müzik dinleyerek para kazanmak
 • İnternet üzerinden ürün satarak para kazanmak
 • İnternet üzerinden makale yazarak para kazanmak
 • İnternet üzerinden yorum yazarak para kazanmak
 • İnternet üzerinden oyun oynayarak para kazanmak

Sizde Kütahya Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile veya yukarıda belirttiğimiz İnternet aracılığı yapılan işleri yaparak sizde para kazanabilirsiniz.

Serdar YILDIZ

Serdar YILDIZ Merhabalar; İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden Kosgeb hibe, Kosgeb kredi, Esnaf Destekleri ve faizsiz krediler hakkında yazılar yayınlamaktayım. Sitemizin bu konular hakkında yayınlamış olduğu yazılar tamamen bilgi amaçlı olup herhangi bir kredi veya hibe işlemlerine aracılık yapmamaktayız. Tamamen bilgi amaçlı olun yazılarımızı okuyarak bu alanda bilgi sahibi olmanız amaçlanmıştır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar gül dedi ki:

  kutahya merkezde yasıorum evde ise cok ihtiyacım var yardımcı olursanız cok sevinirimm

 2. Avatar gül dedi ki:

  kutahya merkezde yasıorum yardımcı olursanız cok sevinirim

 3. Avatar gül dedi ki:

  evde paketleme isi istiorum iki cocugum var ihtiyaclarını karsılamak icin

 4. Avatar Kerime dedi ki:

  Kütahya merkezde yaşıyorum evde pakatleme işi yapmak istiyorum eşime destek olmak istiyorum

 5. Avatar Kübra dedi ki:

  Kütahya merkez de oturuyorum bende evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz eşime destek olmak istiyorum 2 çocuğum var onların ihtiyaçlarını karşılamak için ise ihtiyacım var

 6. Avatar NESLİHAN dedi ki:

  Kütahya da oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyorum iletişime geçermisiniz rica etsem

 7. Avatar Kevser uslu dedi ki:

  Kütahya merkezde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 8. Avatar Fadime dedi ki:

  Kütahya Merkez de yaşıyorum evde paketleme işi yapabilirim

 9. Avatar Anonim dedi ki:

  Kütahya Merkez de yaşıyorum evde paketleme işi yapabilirim

 10. Avatar Ezgi dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 11. Avatar Rabia dedi ki:

  Kütahyada öğrenciyim. Evde ev arkadaşımla paketleme işi yapabilirim.

 12. Avatar Halil ibrahim Bilge dedi ki:

  Tavsanlida oturuyorum esimle evde paketleme katlama vs isler arıyoruz lütfen yardımci olurmusunuz05464385298

 13. Avatar Zeliha dedi ki:

  Bende yaparım evde paket leme işi kına olabilir

 14. Avatar Zeliha dedi ki:

  Bende yatarım evde paket leme ısı

 15. Avatar Birgül. Bal dedi ki:

  Kına demek istemiştim

 16. Avatar Birgül. Bal dedi ki:

  Kütahya’da yaşıyorum. Şuan işe ihtiyacım var paketleme yapabilirim Küba’da cerezde olabilir

 17. Avatar Sevcan dedi ki:

  Kütahyada yaşiyorum şuan işe çok ihtiyacim var paketleme etiket yapıştirma işi yapa bilirim

  1. Avatar Selda dedi ki:

   Kütahya da yaşıyorum paketleme işi yapabilirim

 18. Avatar sevim altay dedi ki:

  kutahya emette yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

  1. Avatar Seher dedi ki:

   Kütahya merkezde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum