Kosgebkredim

Küçükçekmece Evlere Ek İş İmkanları

Küçükçekmece Evlere Ek İş İmkanları

Evde ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyen ev hanımlarına uygun iş fırsatları. El becerisi gerektiren işleri evde yaparak sizde ek gelir elde edebilirsiniz. Küçükçekmece Evlere Ek İş İmkanları dahilinde verilen işler ile ayda 2 Bin Lira kazanabilirsiniz. Küçükçekmece ve çevresinde ikamet eden ev hanımlarına iş gönderen yerler. İstanbul ilçelerine ek iş veren yerler ile iletişime geçerek sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Küçükçekmece’de Ev Hanımlarına Para Kazanma İmkanı

Ülkemizin bir çok yerinde olduğu gibi Küçükçekmece bölgesinde de ev hanımları ek iş yapmaya devam ediyor. Birbirinden farklı işlerin ev ortamında yapılmasını bir çok ev hanımı talep etmektedir. Ev işleri, çocukların bakımı ve buna benzer nedenlerden dolayı dışarıda çalışmak istemeyen bayanlar evde çalışmayı tercih etmektedir. Gündelik işler dışında kalan zamanı televizyona başında geçirmektense küçük işleri yapabilir ve sizde harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Bu konuda bir çok bayanın olduğu gibi Küçükçekmece ve çevresinde ikamet eden bayanların en çok tercih ettiği iş modeli paketleme işidir. Yapımı kolay olan bu işi isteyen tüm bayanlar rahatlıkla yapabilirler.

İstanbul’da Evde Paketleme İşleri

Küçükçekmece Evlere Ek İş İmkanları dahilinde en çok ilgi gören iş paketleme işi olarak dikkat çeker. Bunun en büyük nedeni ise; bu işin kolay ve ustalık gerektirmemesinin yanında getirisinin iyi olmasıdır. İmalat sektöründeki bir çok firma ürettiği ürünlerin paketlenmesi işini ev hanımlarına yaptırmaktadır. Bunun nedenleri ise daha ekonomik olması olarak bilinir. Sizde evinizde oturduğunuz yerden bu tür firmalardan alacağınız ürünleri paketleyebilir ve para kazanabilirsiniz. Birbirinden farklı yüzlerce ürün seçeneğinden kendinize uygun olanını belirleyin ve sizde ek iş yapmaya başlayın. Bu nedenle; Küçükçekmece Evde Verilen Paketleme işi çeşitlerinin neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse:

 • Evde çorap paketleme işi
 • boncuk paketleme işi
 • Evde sabun paketleme işi
 • kokulu mum paketleme işi
 • Evde pipet paketleme işi
 • iğne paketleme işi
 • Evde bitki çayı paketleme işi

Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız; yukarıda belirttiğimiz paketleme işlerinden herhangi birisini talep edebilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Küçükçekmece Evde Etiket İşi

Bayanların sıklıkla tercih ettiği ek işlerden birisi de etiket işi olarak bilinir. Bilindiği üzere bir çok firma satışa hazırladığı ürünlerin etiketlerini ev hanımlarına hazırlatmaktadır. Ürünün kullanım talimatı, beden bilgisi ve diğer ayrıntılarının yazılı olduğu etiketler ürünün üzerinde bulunmalıdır. Birbirinden farklı etiketleri ürünün özelliğine göre bir araya getirmek ve bunları kılçık denilen bir alet ile birleştirmek çok kolay bir iş olarak bilinir. Sizde evinizde bir masa üzerinde bu işi rahatlıkla yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Ayda 2 Bin Liranın kazanıldığı bu işi isteyenler ister kendileri isterse komşuları ile birlikte yapabilirler. Küçükçekmece Evlere Ek İş İmkanları dahilinde verilen evde etiket işini her yaş grubundaki ev hanımları talep edebilirler.

Evde Satış Yaparak Para Kazanın

El becerisi gerektiren işlerin dışında bayanların tercih ettiği para kazanma yöntemlerinden birisi de; satış yapmaktır. Birbirinden farklı firmaların ürünleri evinizde rahatlıkla satarak sizde ek kazanç elde edebilirsiniz. Bu ürünler bazen giyim üzerine olabileceği gibi bazen de temizlik ürünü veya kozmetik ürün de olabilir. Sizde satış yaparak para kazanmak istiyorsanız ister tek bir firmanın isterseniz birden fazla firmanın ürünlerini satarak kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenlerin İnternet ve sosyal ağları iyi kullanması gerekmektedir. Bunun nedeni ise son dönemde bu tür ürünlerin çoğu İnternet üzerinden satılmaktadır.

Evde Dikiş Dikerek Para Kazanmak

Dikiş konusunda tecrübe sahibi olan bayanların sıklıkla yaptığı bir ek iş modelidir. Evinde dikiş makinesine sahip tüm bayanlar bu işi talep edebilirler. Birbirinden farklı ürünleri evinde diken ve aile bütçesine katkıda bulunan bayanların sayısı oldukça fazladır. Sizde bu konuda bilgi veya tecrübe sahibiyseniz bu iş aradığınız ek iş olabilir. Evlere dikiş işi veren firmalar aracılığı ile sizde dikmek istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Tül perde dikimi, nevresim dikimi, yastık kılıfı dikimi ve evde maske dikimi bu alanda en kolay bulunan işlerdir. Sizde bu işlerden herhangi birisini yapmak istiyorsanız hemen başvuruda bulunmak üzere firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Evinizden dışarı çıkmadan para kazanmak isteyenler için bu tarz işler oldukça önemlidir. Ev işlerini dışında kalan zaman aralığını değerlendirerek sizde ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Emel dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 2. Şenay dedi ki:

  Cok zor durumdayim kucuk cocugum var paketleme işi yaparak belki cocugumun ve evin ihtiyaclarini karsilarim diyerek size yazmak istedim

 3. Sevcan dedi ki:

  Evde iş yapma imkanım var banada dönüş yaparmısınız

 4. Tuğba dedi ki:

  Evde paket işi istiyorum yardımcı olurmusunuz

 5. Ayten dedi ki:

  Evde ek iş yamak istiyorum

 6. Ayten dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Şenay dedi ki:

   Iyi gunler evde paketleme yapmak istiyorum

 7. Merve dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevınırım

 8. Neslihan Rugala dedi ki:

  Ek bir gelire çok ihtiyacım var kiracıyım 3 çocuğum var biri 1.5 yaşında çok zor olmayacak yapıp zamanında teslim edebileceğim iş varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler dönüş yapmanızı rica ediyorum

 9. Bade dedi ki:

  Evde is yapma imkanim var dönüş yapar mısınız