Kosgebkredim

Küçükçekmece Evlere Ek İş İmkanları

Evde ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyen ev hanımlarına uygun iş fırsatları. El becerisi gerektiren işleri evde yaparak sizde ek gelir elde edebilirsiniz. Küçükçekmece Evlere Ek İş İmkanları dahilinde verilen işler ile ayda 2 Bin Lira kazanabilirsiniz. Küçükçekmece ve çevresinde ikamet eden ev hanımlarına iş gönderen yerler. İstanbul ilçelerine ek iş veren yerler ile iletişime geçerek sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Küçükçekmece’de Ev Hanımlarına Para Kazanma İmkanı

Ülkemizin bir çok yerinde olduğu gibi Küçükçekmece bölgesinde de ev hanımları ek iş yapmaya devam ediyor. Birbirinden farklı işlerin ev ortamında yapılmasını bir çok ev hanımı talep etmektedir. Ev işleri, çocukların bakımı ve buna benzer nedenlerden dolayı dışarıda çalışmak istemeyen bayanlar evde çalışmayı tercih etmektedir. Gündelik işler dışında kalan zamanı televizyona başında geçirmektense küçük işleri yapabilir ve sizde harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Bu konuda bir çok bayanın olduğu gibi Küçükçekmece ve çevresinde ikamet eden bayanların en çok tercih ettiği iş modeli paketleme işidir. Yapımı kolay olan bu işi isteyen tüm bayanlar rahatlıkla yapabilirler.

İstanbul’da Evde Paketleme İşleri

Küçükçekmece Evlere Ek İş İmkanları dahilinde en çok ilgi gören iş paketleme işi olarak dikkat çeker. Bunun en büyük nedeni ise bu işin kolay ve ustalık gerektirmemesinin yanında getirisinin iyi olmasıdır. İmalat sektöründeki bir çok firma ürettiği ürünlerin paketlenmesi işini ev hanımlarına yaptırmaktadır. Bunun nedenleri ise daha ekonomik olması olarak bilinir. Sizde evinizde oturduğunuz yerden bu tür firmalardan alacağınız ürünleri paketleyebilir ve para kazanabilirsiniz. Birbirinden farklı yüzlerce ürün seçeneğinden kendinize uygun olanını belirleyin ve sizde ek iş yapmaya başlayın. Bu neden ile Küçükçekmece’de Evlere Verilen Paketleme işlerinin neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse:

 • Evde çorap paketleme işi
 • Evde boncuk paketleme işi
 • Evde sabun paketleme işi
 • Evde kokulu mum paketleme işi
 • Evde pipet paketleme işi
 • Evde iğne paketleme işi
 • Evde bitki çayı paketleme işi

Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız yukarıda belirttiğimiz paketleme işlerinden herhangi birisini talep edebilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Küçükçekmece Evde Etiket İşi

Bayanların sıklıkla tercih ettiği ek işlerden birisi de etiket işi olarak bilinir. Bilindiği üzere bir çok firma satışa hazırladığı ürünlerin etiketlerini ev hanımlarına hazırlatmaktadır. Ürünün kullanım talimatı, beden bilgisi ve diğer ayrıntılarının yazılı olduğu etiketler ürünün üzerinde bulunmalıdır. Birbirinden farklı etiketleri ürünün özelliğine göre bir araya getirmek ve bunları kılçık denilen bir alet ile birleştirmek çok kolay bir iş olarak bilinir. Sizde evinizde bir masa üzerinde bu işi rahatlıkla yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. ayda Bin Liranın kazanıldığı bu işi isteyenler ister kendileri isterse komşuları ile birlikte yapabilirler. Küçükçekmece Evlere Ek İş İmkanları dahilinde verilen evde etiket işini her yaş grubundaki ev hanımları talep edebilirler.

Evde Satış Yaparak Para Kazanın

El becerisi gerektiren işlerin dışında bayanların tercih ettiği para kazanma yöntemlerinden birisi de satış yapmaktır. Birbirinden farklı firmaların ürünleri evinizde rahatlıkla satarak sizde ek kazanç elde edebilirsiniz. Bu ürünler bazen giyim üzerine olabileceği gibi bazen de temizlik ürünü veya kozmetik ürün de olabilir. Sizde satış yaparak para kazanmak istiyorsanız ister tek bir firmanın isterseniz birden fazla firmanın ürünlerini satarak kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenlerin İnternet ve sosyal ağları iyi kullanması gerekmektedir. Bunun nedeni ise son dönemde bu tür ürünlerin çoğu İnternet üzerinden satılmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Cansel uylaş dedi ki:

  Evde paketleme işi için gerekli şartları taşıyorum.
  Benimle iletişime geçebilirsiniz teşekkürler.

 2. Cansel uylaş dedi ki:

  Evde paketleme işi için gerekli şartları taşıyorum.
  Benimle ileşime geçebilirsiniz teşekkürler.

 3. Sibel dedi ki:

  Merhaba ben Sibel küçükcekmece de ikamet ediyorum her türlü paketleme sabun VS. Farketmez yapabilirim

 4. Fatma dedi ki:

  Ev iş yardimci olurmusunzu …

 5. Emine.şahin dedi ki:

  Evde.iş.yapmak.istiyorum

 6. Münevver dedi ki:

  Merhaba k.cekmecede oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim…

 7. Münevver dedi ki:

  Kesinlikle çok ihtiyacım var hiç farketmez sabun mum hepsini yapabilirim

 8. Sevinç dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum küçükçekmecede ikamet ediyorum 2 kişiyiz paketleme işi olursa iyi olur çünkü bu işe elim daha yatkın daha önce yaptığım için bu işi biliyorum