Kosgebkredim

Küçük Bir Dükkanda Ne İş Yapılır

Küçük Bir Dükkanda Ne İş Yapılır

Ticarete girmek ve bu sayede iyi para kazanmak bir çok girişimcinin hayalidir. Fakat günümüzde bir iş kurmak için ciddi anlamda sermayeye ihtiyaç duyulmaktadır. Yapılacak olan işi belirlemek ve bunun için gerekli sermayeyi bulmak bir çok kişi için gerçekten çok zor olabilir. Fakat daha küçük ölçekli bir iş kurmak isteyenler bu kadar sorun ile karşı karşıya kalmayabilir. Küçük Bir Dükkanda Ne İş Yapılır veya küçük bir dükkan kiralayarak çok para kazandıran işler nelerdir? sorusu girişimci adayları tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Bu neden ile az sermaye ile yapılabilen ve ciddi paralar kazandıran işlerin neler olduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Aşağıda belirtilen işlerin tamamı Küçük Bir Dükkanda Ne İş Yapılır sorusuna cevap verebilmektedir.

Az Sermaye ile Çok Kazandıran İşler

Ticari faaliyette bulunmak ve ciddi paralar kazanmak isteyenlerin bir çoğu çok para kazandıran işlerin çok sermaye ile kurabileceğini belirtmektedir. Fakat bazı akla gelmeyen ve çok düşük sermayeler ile kurulan işler ile kısa sürede büyük paralar kazanma imkanınız bulunmaktadır. İş kurmak için öncelikli olarak bu tarz işleri belirlemek ve bunun için gerekli olan donanıma sahip olunup olunmadığı saptanmalıdır.

10 bin lira ile 50 bin lira arasında bir sermaye ile iş kurmak isteyenlerin bir çoğu bu sermayenin yetersiz olduğu kanısına kapılabilir. Fakat doğru işi bulabilirlerse bu kadar sermaye ile ayda 10 bin lira ile 50 bin lira arasında bir gelir bile elde edebilirler. Bu neden ile Küçük Bir Dükkanda Ne İş Yapılır veya küçük sermaye ile kurulacak en mantıklı işi bulmak gerekir. Şimdi isterseniz az sermaye ile kurulacak ve yapanlara iyi paralar kazandıran işlerden bir kaçını örnek verelim.

Elektronik Ürün Tamiri

Küçük bir dükkanda yapılabilecek olan işler arasında gösterilen elektronik ürün tamiri işi görünenden çok fazla kazandıran işlerden birisidir. Bu konuda bilgi sahibi olanlar özellikle akıllı telefon ve tablet tamiri yaparak para kazanabilirler. Milyonlarca kullanıcısı olan bu ürünler bilindiği üzere sıklıkla arıza vermektedir. Bunun ile birlikte bu ürünleri kullananların yaş ortalaması her geçen gün düşmektedir. 3 yaşında itibaren bir çok çocuk tablet kullanmaya başlamakta ve bunları sıklıkla düşürüp kırmakta veya bozmaktadır. Bu neden ile bu işi yapacak olan dükkanlara sürekli olarak ihtiyaç duyulmaktadır. Sizde bu işe ilgiliyseniz gelen ürünlerin tamiri kendiniz yapabileceğiniz gibi isterseniz bu işi yapan servislerle anlaşarak ürünleri orada tamir ettirebilir ve işinizi yürütebilirsiniz.

Çiğ Köfte Dükkanı Açmak

20 bin liralık sermaye ile bir dükkan açmak isteyen bir çok kişinin aklına gelen bir iştir. Hazır olarak alacağınız etsiz çiğ köfteleri servis etmeyi kısa bir süre içerisinde sizde öğrenebilir ve bu iş sayesinde ciddi paralar kazanabilirsiniz. 10 ile 20 metre karelik bir dükkan bu işi yapmanız için yeterli olacaktır. Bulunduğunuz bölgede bilinen veya tanınan bir çiğ köfte markası ile görüşerek bayilik alabilir ve bu işi yapabilirsiniz. Düşük sermaye sahipleri bu işi ücretsiz bayilik sistemi nedeni ile de sıklıkla tercih etmektedir. Sizde bulunduğunuz bölgede bu tür iş yapan yerleri inceleyerek ne kadar müşteri potansiyeli olup olmadığını belirleyebilirsiniz.

Boza Dükkanı Açmak

Kış aylarında içilen ve milyonlarca kişi tarafından beğenilen boza satışı aradığınız iş olabilir. Özellikle Marmara bölgesinde çok tüketilen bu ürün sizinde para kazanmanıza imkan tanıyabilir. Küçük Bir Dükkanda Ne İş Yapılır diye araştırma yapanlar bu işi araştırabilirler. 15 ile 25 bin liralık bir sermaye sezonluk olan bu işi yapmanız için yeterli olacaktır. Yüz aylarında farklı içecek guruplarını kış aylarında da boza ve sahlep satabilirsiniz.

Küçük Bir Çay Ocağı Açmak

7 den 70 e severek tükettiğimiz çay binlerce kişinin geçim kaynağıdır. Belirli bir dönemin gençleri bir çay ocağında muhakkak askıcılık yapmıştır.  Tüketimi fazla olan çayı yaz kış rahatlıkla satabilir ve para kazanabilirsiniz. Küçük bir dükkan kiralayabilir ve 20 bin liralık bir sermaye ile bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. İster esnafların bulunduğu bir bölgede isterseniz insanların oturup zaman geçirebileceği bir yerde bu işi yaparak sizde kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Küçük Bir Dükkanda Ne İş Yapılır diye araştırma yapanlar yukarıda belirttiğimiz düşük sermayeli ve çok kazandıran işlerden herhangi birisini yapabilir ve para kazanabilir. Bunun dışında yapılacak olan işler hakkında merak edilenleri yazımızın alt kısmında bulunan yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.