Kosgebkredim

Konyada Evlere Ek İş Veren Firma Listesi

Konyada Evlere Ek İş Veren Firma Listesi

Konya ve ilçelerinde ikamet edenlere evlerinde çalışmak için ek iş veren firmalar 2022 iş başvurusu almaya devam ediyor. Sizde aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız; bu tür firmalar ile iletişime geçebilir ve para kazanabilirsiniz. Özellikle bayanlara yönelik işlerin daha çok bulunduğu bu sektörden sizde  kendinize uygun bir iş bulabilirsiniz. Firmalardan ek iş talebinde bulunmadan önce. el becerilerinizin hangi işlere daha yatkın olduğunu belirlemelisiniz. Konyada Evlere Ek İş Veren Firma Listesi arasından sizde kendinize uygun olan işi bulun ve başvuruda bulunun.

Konyada Evlere Ek İş İmkanları

Bayanların özellikle ev hanımlarının en çok para kazanma yöntemleri arasında. Evinde el becerisi gerektiren işlerin hazırlanması işi tercih edilmektedir. El işçiliği gerektiren bu tür işler bir çok firma tarafından evinize kadar kargo ile gönderilmektedir. Verilen işlerin zamanında ve eksiksiz olarak yapılması sonucunda; bu firmalar belirli oranlarda para kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Bu işi yapan bazı aracı firmalar da bulunmaktadır. Bunlar da sizlerin bu tür işler ile buluşmanızda aracılık yapmakta veya iki tarafında para kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Sizde ister direkt olarak üretici firmalardan isterseniz aracı firmalardan kendinize uygun olan işi talep edebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken; size ek iş göndereceğini belirterek belirli oranlarda sizlerden ücret talep edenlere itibar etmemeniz olacaktır. Gerçek ek iş firmaları sizde hiçbir isim altında bir ücret talep etmemektedir. Firmaların ücretsiz olarak verdiği işlerin başında paketleme işleri gelmektedir. Evde Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak isteyen bayanlar; bu tür firmalardan yapmak istedikleri paketleme işini talep edebilirler.

Selçuklu Evlere Ek İş İmkanı

Ülkemizin bir çok yerinde olduğu gibi Selçuklu ve çevresinde ikamet eden ev hanımları; evlerinde ek iş yaparak aile bütçelerine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Sizde ister ek iş olarak isterseniz sadece bu işi yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Ülke genelinde on binlerce kişi sadece bu tür firmalar aracılığı ile yaptığı işler ile geçimini sağlamaktadır. İsteyen bayanlar bu tür firmalardan paça başı iş alabileceği gibi isteyenler belirli bir anlaşma ile sabit maaş ile bu tür iş yapabilirler.

El becerisi gerektiren bu işlerden kendinize en uygun olanın belirledikten sonra iş talebinde bulunabilirsiniz. Eğer daha önceden yaptığınız bir ek iş varsa veya belirli bir iş hakkında tecrübeniz varsa bunu iş talebinde bulunurken muhakkak belirtiniz. Firmalar evlere ek iş verirken daha önceden bu işe yapmış tecrübeli bayanları tercih etmektedir. Bununla birlikte bu işi kaç kişi yapmak istediğinizi de belirtiniz. Aynı konuda bu tür işler için küçük gruplar oluşturan bayanlar daha avantajlıdır. Aşağıda belirttiğimiz Konyada Evlere Ek İş Veren Firma Listesi tarafından verilen iş listesinden kendinize uygun olanın belirleyerek sizde kazanmaya başlayabilirsiniz.

Konya’da Evlere Verilen Ek İşler Listesi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi becerikli bayanların el emeği ile yaptığı işler sayesinde para kazanan firmalar birbirinden farklı ürünlerin hazırlanması işini evlere vermektedir. El becerisine güvenen bayanlarda bu işlerden kendisine uygun olanın belirleyerek başvuruda bulunabilirler. Sizde Konya ve İlçelerinde en çok gönderilen ek işler listesinde kendinize uygun olan işi belirleyin ve Konyada Evlere Ek İş Veren Firma Listesi imkanları ile bu işi talep edin.

 • Gelin şalı işleme işi
 • Örgü işleri
 • Gelin çiçeği hazırlama işi
 • Papatya tacı işi
 • Dantel işleri
 • Kına paketleme işleri
 • Bebek mevlit şekeri hazırlama işi
 • Gelin duvağı işi
 • Evde montaj işleri
 • Kumaş boyama işleri
 • Evde Paketleme işleri
 • İplik ayıklama ve temizleme işleri

Yukarıda belirttiğimiz Konya ve çevresinde evlere gönderilen işler listesinden yapabileceğiniz ve daha önceden yaptığınız işlerden herhangi birisini talep edebilirsiniz.

Konya Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Yukarıda da belirttiğimiz Konyada Evlere Ek İş Veren Firma Listesi dahilinde paketleme işleri ilk sıraları almaktadır. Birbirinden farklı ürünlerin paketlenmesi bir çok kişiye para kazandırmaktadır. Evde oturduğunuz yerden çalışmanıza ve para kazanmanıza imkan veren; bu işleri sizde hemen yapabilirsiniz. Ayrıca yılın her döneminde bu işleri bulma veya yapma imkanına sahipsiniz. İsteyenler konya evde paketleme işi başvurularını İnternet üzerinden yapabilirler. Evlere paketleme işi veren firmalar bu işi evinize kadar göndermektedir. Benzer şekilde bu işi yapmak isteyenler bulundukları bölgede bu işi yapan kişiler ile iletişim kurabilirler. Sonuç olarak bu işi isteyen her yaş gurubundaki ev hanımları yapmak için başvuruda bulunabilir. İsterseniz bu işi kendi başınıza, isterseniz arkadaş veya komşularınız ile birlikte yapma imkanına sahipsiniz. Günde 5 ile 6 saatini evde paketleme işi imkanlarına ayırarak ayda 5 bin liraya kadar gelir elde etme imkanınız bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Menekşe Ürem dedi ki:

  Bende iş arıyorum evden paketle ne işi

 2. Atiye Taşpunar dedi ki:

  Evde iş varmı yapmak istiyorum yardımı olur sanıs sevinirim efendim ATİYE TAŞPUNAR Konya Karatay Ulubatlı Hasan Mah

 3. Atiye Taşpunar dedi ki:

  Evde iş varmı yapmak istiyorum yardımı olur sanıs sevinirim efendim ATİYE TAŞPUNAR Konya Karatay

 4. Hidayet dedi ki:

  Ek paketleme işi arıyorum