Kosgebkredim

Kocaeli Evde Ek İş İmkanları

Kocaeli, Gebze, İzmit, Darıca, Körfez, Gölcük, Derince, Çayırova, Kartepe, Başiskele, Karamürsel, Kandıra, Dilovası ilçelerinde ikamet edenlere ek iş veren yerler. Evde ek iş yapmak isteyen veya Kocaeli çevresinde ikamet edenlere gönderilen ek işler. Kocaeli Evde Ek İş İmkanları; dahilinde verilen işleri yaparak sizde ek gelir elde edebilirsiniz. Bayanlara yönelik verilen ek işleri yapan ev hanımları evde para kazanmakta veya aile bütçelerine katkıda bulunmaktadır. Sizde; ek gelir elde etmek adına aşağıda belirtilen işleri talep edebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Gebze Bayanlara Ek İş

Dört yüz bine yaklaşan nüfusu ile büyük bir sanayi kenti olan Gebze; binlerce bayan kendisine uygun bir iş imkanı bulamamakta veya evinde ek iş yapmak istemektedir. İstanbul’da bulunan imalat sektörüne yakınlığı nedeniyle bir çok ev hanımı; İstanbul veya çevresine verilen iş imkanları ile para kazanmaktadır. Sizde bu bölgede ikamet ediyorsanız; evlere verilen ek işleri yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bilindiği üzere; bu bölgemizde en çok talep gören işlerin başında paketleme işleri gelmektedir. Bu nedenle; sizde bu işi yapmak adına; Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar iş başvuruları değerlendirebilir ve evde para kazanabilirsiniz. Bunun için; yapmak istediğiniz paketleme işini belirlemek veya İnternet üzerinden ek iş başvurusunda bulunmak olacaktır Firmaların evinize kadar gönderdiği ürünleri istenildiği gibi paketleyerek sizde para kazanmış olacaksınız.

Kocaeli Evlere Paketleme İşi

Marmara bölgesinin bir çok yerinde olduğu gibi; Kocaeli çevresinde evinde çalışan bayanların bir çoğu paketleme işleri ile para kazanmaktadır. İsminden de anlaşılacağı gibi; bu iş gönderilen ürünlerin ayıklanıp istenildiği gibi paketlenmesi işidir. İş kolay bir iş olduğundan neredeyse evde çalışmak isteyen tüm bayanlar tarafından ilgi görmektedir. Bu bölgemizde ikamet eden ev hanımları; bu işi yapmak adına talepte bulunmadan önce yapmak istediği paketlemeyi iyi belirlemesi gerekmektedir. Evde paketlenen bazı ürünler sezonluk bazıları ise yılın tüm dönemlerinde verilmektedir. Bu nedenle bu işi sürekli yapmak isteyenlerin buna dikkat etmesi gerekmektedir. Ayrıca; yılın her döneminde yapılan ve paketleme işini yapanlara para kazandıran ürünlerin; neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse;

  • kına paketleme işi
  • sabun paketleme işi
  • boncuk paketleme işi
  • poşet paketleme işi
  • kürdan paketleme işi
  • toplu iğne paketleme işi
  • kokulu mum paketleme işi

Kocaeli Evde Ek İş İmkanları; dahilinde yılın her döneminde bulabileceğiniz paketleme işleri yukarıda belirtilmiştir. Sizde; bu belirtilen işlerden herhangi birisini yapmak adına başvuruda bulunabilir ve para kazanabilirsiniz.

İzmit Bayanlara Ek İş

İzmit ve çevresinde ikamet eden ev hanımları evde ek iş yapmak adına bir çok bölgeden çok daha büyük avantaja sahibtir. Bu bölgenin İstanbul’a yakın olması veya bu bölgedeki sanayinin gelişmiş olması bir çok ek işin oluşmasına sebep olmuştur. Birbirinden farklı ürünlerin hazırlanması adına; bir çok fabrika ve atölye evlere ek iş imkanı sunmaktadır. Sizde evlere verilen bu tür ek işleri yapabilir ve evde para kazanabilirsiniz. Bu nedenle verilen ve bayanların evde çalışmasına imkan verilen işlerin başında; “evde montaj işleri” gelmektedir. Birbirinden farklı küçük ebattaki ürünlerin montajı işi; evlerde çalışmak isteyenlere verilmektedir. Kocaeli Evde Ek İş İmkanları dahilinde verilen bu işlerin başında; priz montajı, üçlü priz montajı ve kalem montajı işi gelmektedir. Benzer şekilde; sizde verilen bu işleri yapabilirim diyorsanız; bu işi veren yerler ile iletişime geçmeniz veya iş talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Anonim dedi ki:

    Evde ek ise ihtiyacım var