Kosgebkredim

Kapalı Çarşıda İş Veren Dükkanlar

Kapalı Çarşıda İş Veren Dükkanlar

Bursa Kapalı Çarşı esnafları ek iş yapmak isteyenlere iş vermeye devam ediyor. Sizde ek iş yapmak adına iş arıyorsanız aradığınız işi burudan temin edebilirsiniz. Ev hanımlarının para kazanmasına imkan veren dükkanlar sayesinde sizde; ek gelir elde edebilirsiniz. Kapalı Çarşıda İş Veren Dükkanlar tarafından verilen işlerin neler olduğunu merak edenler için; verilen işleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Evlere İş Veren Dükkanlar

Bursa veya çevresinde ikamet edenler ek iş bulma konusunda diğer bölgelere oranla çok daha avantajlıdır. Bunun en büyük nedeni ise tekstil ürünlerinin bir çoğu bu bölgemizde üretilmektedir. Türkiye’nin bu konuda kalbi olarak bilinen; Bursa ve Kapalı çarşı esnafı bir çok kişinin ekmek kazanmasına yardımcı olmaktadır. Fabrika veya atölyelerde bu iş için çalışan binlerce bayan bulunmaktadır. Bu bayanlar havlu, nevresim, eşarp veya diğer tekstil ürünlerinin imalatını yapmakta kilit rol oynamaktadır. Bunların dışında kalan bayanlar ise farklı el becerisi gerektiren alternatif işler ile para kazanmaya devam ediyor.

Çeşitli nedenlerle evinde çalışmak zorunda kalan bayanlarda bu  sektördeki yerini almakta. Binlerce bayan bu alanda evinde hizmet vermekte ve ek gelir elde etmektedir. Kaliteli tekstil ürünlerinin üretildiği bu bölgemizde bayanların bu ürünlere farklı güzellikler katmak adına ek iş almaktadır. Bunlara bir kaç örnek vermek gerekirse; boyama, havlu kenarı veya tülbent kenarı süsleri ilk akla gelenlerdir. Sizin de bu tür ürünlere karşı bir el beceriniz varsa bu tür işleri evinizde yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Kapalı Çarşıda İş Veren Dükkanlar ile iletişime geçmek olacaktır. Verilen işler genellikle parça başı ücretlendirilir ve ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çok kazanırsınız. Belirttiğimiz bu tür işleri evinizde televizyon karşısında oturduğunuz yerden yapabilir veya ayda 3 bin liraya kadar kazanabilirsiniz.

Evde Tekstil İşi Yaparak Para Kazanmak

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Bursa ve çevresinde ikamet edenler evlerinden tekstil ürünleri işi yaparak ek gelir elde etmeye devam ediyor. Bu konuda Kapalı Çarşıda İş Veren Dükkanlar sürekli olarak bayanların iş gücüne ihtiyaç duymaktadır. Sizde para kazanmak adına evde çalışmak istiyorsanız bu tür işleri talep ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle Havlu kenarı, tülbent kenarı ve çeyiz paketi hazırlama işi verilmektedir. Sizde bu işleri yapabilirim diyorsanız bu işi veren dükkanlar ile görüşebilir ve ek iş alabilirsiniz. Ayrıca son dönemde boncuk işleme işi oldukça sık verilmektedir. Boncuk işi yapmış veya bu iş hakkında bilgi sahibiyseniz bu işi alabilir ve daha fazla kazanabilirsiniz.

Bayanlara Uygun Ek İşler

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Bursa Kapalı Çarşı esnafı el becerisine sahip bayanlara iş vermektedir. Birbirinden farklı bu işlerden sizde alabilir ve evinizde ek iş yapabilirsiniz. Bunun için isteyenler Kapalı Çarşıda İş Veren Dükkanlar ile direkt görüşebileceği gibi isteyenlerde; evlere iş veren firmalar aracılığı ile iletişime geçebilir. Bunun için İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Kendinize uygun olan işi bulabilir ve isteyenler komşuları ile birlikte; küçük gruplar oluşturarak daha fazla ek iş talebinde bulunabilir. Ayda 2 bin liraya kadar para kazanan ev hanımları arasına sizde girebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Dilan toplu dedi ki:

  Bende evimde paketleme işini yapabilirim küçük çocuğum olduğu için dışarıda çalışamıyorum lütfen yardımcı olun

 2. Mehtap dedi ki:

  Bursa’da Osmangazi de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum paketleme yardımcı olur musunuz

 3. NURSEL dedi ki:

  İSTANBUL ÜMRANİYE’ de OTURUYORUZ EŞİMLE BİRLİKTE EVDE PAKETLEME İŞİ İSTİYORUZ. ÇOCUĞUMUZUN EĞİTİM MASRAFLARI VE BORÇLARIMIZ İÇİN EK İŞE İHTİYACIMIZ VAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN. ELİMİZ HIZLI VE TİTİZLİKLE ÇALIŞIRIZ…

 4. Nazlı biçer dedi ki:

  Bursa Yıldırım da oturuyorum evim kira engelli Kızım var dışarıda çalışamıyorum evde iş arıyorum yardımcı olun lutfen

 5. Ayse dedi ki:

  Bursa osmangazi ilçesinde altiparmakta oturuyorum. Otizmli kardesim var evde paketleme isi yapmak istiyorum ise ihtiyacım var

 6. Pinar dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum paketleme işi varmi çok ihtiyacim var

 7. Şaziye durak dedi ki:

  Bursa da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz