Kosgebkredim

İzmir’de Evlere İş Veren Firmalar

İzmir ve çevresinde evde çalışarak para kazanmak isteyenlere alternatif iş fikirleri. Ek iş yaparak para kazanmak isteyen ev hanımlarının yapacakları işler nelerdir? Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenlere para kazandıran ek işler nasıl bulunur. Evde paketleme işi yaparak ayda kaç lira kazanılır. Sizde ek gelir elde etmek için iş arıyorsanız İzmir’de Evlere İş Veren Firmalar tarafından verilen ek işlerden birisini talep edebilirsiniz.

Buca Evde Çalışarak Para Kazanmak

Son yılların en kolay ve en rahat para kazanma yöntemleri arasında bulunan evde çalışarak para kazanma konusunda birbirinden farklı iş imkanları bulunmaktadır. Bunların başında bayanların rahatlıkla yapabileceği işler gelmektedir. Özellikle yaz aylarında turistlere satılan ürünlerin hazırlanması işi için birbirinden farklı iş seçenekli meydana çıkmaktadır. Sizde bu tür ürünleri hazırlayarak evinizde çalışabilir ve para kazanabilirsiniz. Özellikle takı ürünlerinin hazırlanması işi oldukça fazla ve çok kazançlı ek işlerin başında gelmektedir. Deri bilekliklerin hazırlanması, birbirinden farklı taşlar ile kolye tasarımı ve değişik malzemeler ile yapılan taçlar oldukça güzel paralar kazanmanıza imkan vermektedir. Sizde bu tarz ürünlerin hazırlanması işi sayesinde belirli miktarlarda ek gelir elde edebilirsiniz.

İzmir Evde Paketleme İşleri

Bir çok ilimizde olduğu gibi İzmir ve ilçelerinde ikamet edenlerin rahatlıkla bulabilecekleri bir diğer ek iş ise Evde Paketleme İşleri olarak dikkat çekmektedir. Bu iş Türkiye genelinde her bölgemizde rahatlıkla yapıldığı için yılın her döneminde bulunmaktadır. Bilindiği üzere birbirinden farklı onlarca ürünün paketlemesi, ambalajlanması veya kutulanması işi her zaman kazandırmaya devam edecektir. Bu neden ile İzmir ve çevresinde özellikli sabun ve kokulu mum paketleme işi oldukça yaygındır. Sizde bu belirtilen işlerden herhangi bir tanesini evinizde rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Bu işler için evinizde 4-5 metre kare bir alanı değerlendirmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bu işi isterseniz komşu, arkadaş veya aile bireyleri ile birlikte yapabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Bornova Evde Ek İş İmkanı

Yukarıda belirttiğimiz ek işleri ve bu işlere ilave olarak takı tasarım işlerini Bornova’da yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun ile birlikte katalog ürünlerinin satışı bu bölgemizde oldukça fazla yapılmaktadır. Bayan kozmetik ürünlerinin satışı oldukça iyi paralar kazanmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca bu bölgemizde İnternet aracılığı ile evinizde para kazanmanıza imkan veren Evde makale işi, evde internet üzerinden anket doldurma işi ve İnternet üzerinden satış ortaklığı işi yapanlar oldukça fazla kazanmaktadır. İzmir’de Evlere İş Veren Firmalar arcılığı ile sizde İnternet ve Bilgisayar konusunda kendinize güveniyorsanız birbirinden farklı onlarca ek iş seçeneğinden birisini kullanarak ek gelir elde edebilirsiniz.

İzmir Bayanlara Ek İş İmkanı

Birbirinden farklı nedenlerden dolayı evinde çalışmak zorunda kalan on binlerce bayan para kazanmanın yolunu aramaktadır. Bazıları kendilerine uygun iş bulamadıkları için bazıları ise farklı nedenlerden dolayı dışarıda herhangi bir iş yerinde çalışamamaktadır. Fakat bilindiği üzere herkes yaşamını devam ettirmek için para kazanmak zorundadır. Evinden dışarıda para kazanmak için işe gidemeyenler evinde ek iş yapmak zorunda kalmaktadır. BU durumda bayanlara Evlere İş Veren Firmalar yardımcı olmaktadır. İzmir’de Evlere İş Veren Firmalar da bu bölgede ikamet eden özellikle ev hanımlarına iş bulma konusunda yardımcı olmaktadır. Sizde el becerileriniz doğrultusunda yapabileceğiniz ek işi belirleyerek bu firmalardan ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. şenay özçakır dedi ki:

  İzmir bucada oturuyorum paketlems isi yapmak istiyorum kucuk cocugum oldugu icin bir yere girip calisamiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 2. Seda dedi ki:

  İzmir bucada oturuyorum paketlems isi yapmak istiyorum kucuk cocugum oldugu icin bir yere girip calisamiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 3. Zeynep dedi ki:

  izmir bornova yesılova da ikamet ediyorum paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 4. Sibel izer dedi ki:

  izmir yesilyurt ta oturuyorum evde paketleme veya dikis isi ariyorum acil

 5. Sevda dedi ki:

  Ben izmir torbalıda oturuyorum acil evde yapacak iş arıyorum kiradayız eşime destek olmak istiyorum bir kızım var

 6. Ayşe dedi ki:

  Izmır bucada oturuyorum bende paketleme işi yapmak istiyorum rica ediyorum dönüş yapabilirmisiniz