Kosgebkredim

İzmir’de Evlere İş Veren Firmalar

İzmir’de Evlere İş Veren Firmalar

İzmir ve çevresinde evde çalışarak para kazanmak isteyenlere alternatif iş fikirleri. Ek iş yaparak para kazanmak isteyen ev hanımlarının yapacakları işler nelerdir? Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenlere para kazandıran ek işler nasıl bulunur. Evde paketleme işi yaparak ayda kaç lira kazanılır. Sizde ek gelir elde etmek için iş arıyorsanız İzmir’de Evlere İş Veren Firmalar tarafından verilen ek işlerden birisini talep edebilirsiniz.

Buca Evde Çalışarak Para Kazanmak

Son yılların en kolay ve en rahat para kazanma yöntemleri arasında bulunan evde çalışarak para kazanma konusunda birbirinden farklı iş imkanları bulunmaktadır. Bunların başında bayanların rahatlıkla yapabileceği işler gelmektedir. Özellikle yaz aylarında turistlere satılan ürünlerin hazırlanması işi için birbirinden farklı iş seçenekli meydana çıkmaktadır. Sizde bu tür ürünleri hazırlayarak evinizde çalışabilir ve para kazanabilirsiniz. Özellikle takı ürünlerinin hazırlanması işi oldukça fazla ve çok kazançlı ek işlerin başında gelmektedir. Deri bilekliklerin hazırlanması, birbirinden farklı taşlar ile kolye tasarımı ve değişik malzemeler ile yapılan taçlar oldukça güzel paralar kazanmanıza imkan vermektedir. Sizde bu tarz ürünlerin hazırlanması işi sayesinde belirli miktarlarda ek gelir elde edebilirsiniz.

İzmir Evde Paketleme İşleri

Bir çok ilimizde olduğu gibi İzmir ve ilçelerinde ikamet edenlerin rahatlıkla bulabilecekleri bir diğer ek iş ise Evde Paketleme İşleri olarak dikkat çekmektedir. Bu iş Türkiye genelinde her bölgemizde rahatlıkla yapıldığı için yılın her döneminde bulunmaktadır. Bilindiği üzere birbirinden farklı onlarca ürünün paketlemesi, ambalajlanması veya kutulanması işi her zaman kazandırmaya devam edecektir. Bu neden ile İzmir ve çevresinde özellikli sabun ve kokulu mum paketleme işi oldukça yaygındır. Sizde bu belirtilen işlerden herhangi bir tanesini evinizde rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Bu işler için evinizde 4-5 metre kare bir alanı değerlendirmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bu işi isterseniz komşu, arkadaş veya aile bireyleri ile birlikte yapabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Bornova Evde Ek İş İmkanı

Yukarıda belirttiğimiz ek işleri ve bu işlere ilave olarak takı tasarım işlerini Bornova’da yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun ile birlikte katalog ürünlerinin satışı bu bölgemizde oldukça fazla yapılmaktadır. Bayan kozmetik ürünlerinin satışı oldukça iyi paralar kazanmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca bu bölgemizde İnternet aracılığı ile evinizde para kazanmanıza imkan veren Evde makale işi, evde internet üzerinden anket doldurma işi ve İnternet üzerinden satış ortaklığı işi yapanlar oldukça fazla kazanmaktadır. İzmir’de Evlere İş Veren Firmalar arcılığı ile sizde İnternet ve Bilgisayar konusunda kendinize güveniyorsanız birbirinden farklı onlarca ek iş seçeneğinden birisini kullanarak ek gelir elde edebilirsiniz.

İzmir Bayanlara Ek İş İmkanı

Birbirinden farklı nedenlerden dolayı evinde çalışmak zorunda kalan on binlerce bayan para kazanmanın yolunu aramaktadır. Bazıları kendilerine uygun iş bulamadıkları için bazıları ise farklı nedenlerden dolayı dışarıda herhangi bir iş yerinde çalışamamaktadır. Fakat bilindiği üzere herkes yaşamını devam ettirmek için para kazanmak zorundadır. Evinden dışarıda para kazanmak için işe gidemeyenler evinde ek iş yapmak zorunda kalmaktadır. BU durumda bayanlara Evlere İş Veren Firmalar yardımcı olmaktadır. İzmir’de Evlere İş Veren Firmalar da bu bölgede ikamet eden özellikle ev hanımlarına iş bulma konusunda yardımcı olmaktadır. Sizde el becerileriniz doğrultusunda yapabileceğiniz ek işi belirleyerek bu firmalardan ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

S.Yıldız

Merhabalar; Serdar YILDIZ İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden iş fikirleri ve girişimcilik hakkında yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşıyorum. İş kurmak adına araştırma yapan girişimcilere kredi imkanları, Devlet hibesi ve Devlet destekler hakkında bilgi vermekteyim.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar Azime dedi ki:

  İzmir Karşıyaka cumhuriyete oturmaktayım iki kız kardeşiz ve elimiz seridir teksilde çalıştığımızda evde de ek iş yapmak istiyoruz lütfen yardımcı olun

 2. Avatar esin dedi ki:

  İzmir Buca da ikamet ediyorum.Ek işe ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler..

 3. Avatar Elif dedi ki:

  Evde paketleme dizme vesayri ne iş olursa yaparım el becerim var yardımcı olursanız sevinirim

 4. Avatar Fethiye dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum evde yapacak ise acil ihtiyacim var birde sizlere ulasmak icin neden telefon numaraniz yok acaba tesekurler en kisa zamanda donerseniz sevinirim

 5. Avatar Anonim dedi ki:

  İzmir gümüşpalada oturuyorum calışmak iştiyorum yardımcı olursanız sevinirim .simdiden teşekkürler

 6. Avatar Nebahat dedi ki:

  Izmir ciglide oturyorum evim kira iki cocuk okutuyorum elim hizli ve seridir cokta ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 7. Avatar Ebru bayduğa dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 8. Avatar Esma dedi ki:

  İşe çok ihtiyacım var iş yerim Yeni kapandı

 9. Avatar Rahime karakuş dedi ki:

  Evde kendi işimi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 10. Avatar Damla dedi ki:

  İzmir karşıyaka da oturuyorum. Evimde fazlaca vakit geciriyorum ve ek bir işe cok ihtiyacim var. Elim hizlidir. Lutfen degerlendirin. Paketleme boncuk dizimi vs herseyi yaparim.

 11. Avatar İsminiz dedi ki:

  Is evimde iş ariyorum

 12. Avatar Nuray dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum mümkünse

 13. Avatar Gülsüm dedi ki:

  İzmir buca da oturuyorum evde paketleme işi vb.isler yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 14. Avatar Özdem dedi ki:

  ıs istiyorum daha önce yaptım elim çok pratik

 15. Avatar Elçin dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim arkadaşımla harçlığımızı çıkarmak istiyoruz elimiz hızlı ve çabuktur yardımcı olursanız sevinirim

 16. Avatar Gul dedi ki:

  Izmirde yaşıyorum işe ihtiyacım var

 17. Avatar Seray dedi ki:

  İzmir de yasiyirum maddi durumum kotu ve bir ek ise ihtiyacim var kendi evimden calismak istiyirum acil olarak baslamak istiyorum ilgilenen kisilerrden cok acil donus bekliyorum iyi gunler

 18. Avatar Ayse dedi ki:

  İzmir Buca da ikamet ediyorum. 4 kişilik ekibimle her türlü paketleme işini yapabiliriz. Buna çok ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız çok minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler.