Kosgebkredim

İzmir Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

İzmir Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

İzmir Evde Paketleme İşi  para kazanmak bir çok ev hanımının talep ettiği ve yaptığı ek iştir. Birbirinden farklı ürünlerin ev ortamında paketlenmesi; oldukça kolay, eğlenceli ve getirisi yüksek bir iştir. Sizde ek kazanç elde etmek adına; evinizde paketleme işi yapabilirsiniz. İzmir ve çevresinde ikamet eden ve evde ek iş yapmak isteyenler; bu işlerin nereden verildiğini merak etmektedir. Evlere paketleme işi veren firmalar olarak bu yerlere nasıl ulaşılır. İzmir Evde Paketleme İşi Telefon Numarası var mı? Ayrıca İzmir evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına uygun ek işler hakkında tüm merak ettikleriniz.

İzmir’de Evde Çalışarak Para Kazanmak

Ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi İzmir ve çevresinde de binlerce ev hanımı evlerinden para kazanmak adına ek iş yapmaktadır. Birbirinden çok farklı işleri yapan ev hanımları; aile bütçesine katkıda bulunacak miktarlarda para kazanmaya devam etmektedir. Örnek vermek gerekirse bazı bayanlar paketleme işlerini yapmaktadır. Bazı bayanlar da montaj veya ayıklama işi yapmaktadır. Ayrıca evde dikiş işleri de bu alanda sıklıkla tercih edilmektedir. Sizde bu bölgede ikamet ediyorsanız aşağıda belirttiğimiz paketleme işlerinden herhangi birisini yapabilir veya ek kazanç elde etme imkanına sahip olabilirsiniz. Bundan dolayı evlere gönderilen paketleme işlerinin neler olduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Evde Boncuk Paketleme İşi

Birbirinden farklı renk ve şekildeki boncukları ayıklama ve paketleme işi oldukça kolay bir ek iştir. Boncuk imalatı yapan firmalar tarafından ev hanımları gönderilen bu iş oldukça basittir. Evinize kadar getirilen boncukları istenilen renk ve adette ayırmak ve firma tarafından gönderilen paketlere koymak oldukça kolaydır. Bu nedenle paketleme işini isteyen tüm bayanlar rahatlıkla yapabilir. Ayrıca isteyen bayanlar arkadaş, komşu veya akrabaları ile birlikte de bu işi yapabilirler. İsteyenlerde aile bireyleri ile birlikte veya tek başlarına bu işi kolaylıkla yaparak ayda 3,500 TL kazanabilirler.

Evde Maske Paketleme İşi

Son günlerin en çok ilgi çeken işlerinden birisi de maske paketleme işidir. Özellikle Korona salgını nedeni ile maskesiz dolaşmanın yasak olduğu bu günlerde ihtiyaç duyulan maskelerin paketlenmesi işi ev hanımları tarafından yapılmaktadır. İmalatı yapılan ve tekli olarak dezenfekte edilmiş naylon poşetlere konulan maskeler. 10, 25 veya 50 li adetlerde kutulanır. Evinize kadar teslim edilen tek kullanımlık maskeleri istenilen adette ayırmanız ve bunları paketlere koymanız istenilmektedir. Bu kadar basit bir işi evinizde yaparak sizde; ayda 3 bin liraya kadar bir gelir elde edebilirsiniz.

evde maske paketleme işi

Evde Kına Paketleme İşi

Evde paketleme işleri arasında uzun yıllardır varlığını sürdüren kına paketleme işi yılın her döneminde olur. Sünnet veya evlenme düğünlerinde misafirlere dağıtılan kına paketleri ev hanımları tarafından hazırlanmaktadır. Birbirinden farklı kutu modelleri ile davetlilere ikram edilen bu kınaları sizde evinizde oturduğunuz yerden paketleyebilirsiniz. Bu tür işleri yapmak isteyenler; bu ürünleri satan yerler ile iletişime geçerek temin edebilirler.

Evde Balon Paketleme İşi

İzmir Evde Paketleme İşi Telefon Numarası araması yapanların sıklıkla karşılaştığı işlerden birisi olan balon paketleme işini yapabilirsiniz. Evde çalışarak para kazanmak isteyen herkes bu işi kolaylıkla yapabilir. İmalatı yapılan balonları istenilen renk ve adette paketlemek çok kolay bir iştir. Bundan dolayı sizde evinizde oturduğunuz yerden bu işi yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi

Evde mandal paketleme işi yıllardır yapılan ve yapanlara para kazandıran paketleme işlerinden birisidir. Ayrıca Mandal imalatı yapan firmalar mandalların montajı ve  paketleme işini ev hanımları aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Eğlenceli ve getirisi yüksek olan bu işi isteyenler aile bireyleri ile birlikte rahatlıkla yapabilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilir.

İzmir İşkur Evde Paketleme İşi

Ülke genelinde milyonlarca kişiye iş imkanı sağlayan İşkur ev hanımlarının evlerinde para kazanmaları adına aracılık yapmaya hazırlanıyor. 1. Evinde ek iş yapmak isteyen 2. herhangi bir iş yerinde sigortalı olarak çalışmayan ev hanımları 3. işkur iş arayan kaydı olanlara para kazanma imkanı sunulacak.  Bununla birlikte işkur bu işleri evlere kadar getirecek. Ev hanımlarının ayda 750 lira ile 2500 lira arasında bir gelir elde etmesini sağlayacak. Bu sistemin yakında hayata geçirilmesi beklenmektedir. Konu ile ilgili bir gelişme olması halinde sitemiz üzerinden sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Evde Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Sonuç olarak yukarıda belirttiğimiz paketleme işlerini isteyen tüm ev hanımları hemen talep edebilir. Bunun sonucunda da para kazanmaya başlayabilirler. Her şeyden önce bu işi yapmak isteyenlerin öncelikli olarak hangi paketleme işini yapabileceğini belirlemesi gerekmektedir. Ayrıca yapılacak olan paketleme işi için gerekli ortamın hazırlanması gerekir. Bununla birlikte paketleme işi yapmak isteyenlerin kaç kişi olduğunu ve kaç adet paketleme yapacaklarının hesaplanması gerekir. Bu hazırlıklardan sonra ise; İzmir Evde Paketleme İşi Telefon Numarası 2022 bilgilerini İnternet üzerinden ulaşmaya çalışılmalıdır. Bu tür firmaların telefon bilgilerini bulma konusunda sıkıntı yaşayanlar seslerini duyurmak adına sitemizi kullanabilirler. Son olarak firmalara ulaşma konusunda sıkıntı yaşayanlar için ; Yazımızın alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanmalarına imkan tanınmıştır. Benzer şekilde iş yapan kişiler ile iletişimi kurabilir ve yapmak istediğiniz iş ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Perihan Erbil dedi ki:

  İzmir Bayraklı’da oturuyorum evimde paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Yasemin dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum 10 kişilik ekibim var

 3. Rabia Demir dedi ki:

  İzmir evde paketleme işi arıyorum yardımcı olur musunuz ??

 4. Elmas dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi arıyorum

 5. Gökhan dedi ki:

  Ben Gökhan manisa da oturuyorum evde paketleme işi arıyorum

 6. Ümüt dedi ki:

  Her türlü el işçiliği yaparım yardımcı olun paketleme montaj boncuk dantel örgü montaj vs

 7. Mehmet dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum