Kosgebkredim

İzmir Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

İzmir Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

İzmir Evde Paketleme İşi  para kazanmak bir çok ev hanımının talep ettiği ve yaptığı ek iştir. Birbirinden farklı ürünlerin ev ortamında paketlenmesi; oldukça kolay, eğlenceli ve getirisi yüksek bir iştir. Sizde ek kazanç elde etmek adına; evinizde paketleme işi yapabilirsiniz. İzmir ve çevresinde ikamet eden ve evde ek iş yapmak isteyenler; bu işlerin nereden verildiğini merak etmektedir. Evlere paketleme işi veren firmalar olarak bu yerlere nasıl ulaşılır. İzmir Evde Paketleme İşi Telefon Numarası var mı? Ayrıca İzmir evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına uygun ek işler hakkında tüm merak ettikleriniz.

İzmir’de Evde Çalışarak Para Kazanmak

Ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi İzmir ve çevresinde de binlerce ev hanımı evlerinden para kazanmak adına ek iş yapmaktadır. Birbirinden çok farklı işleri yapan ev hanımları; aile bütçesine katkıda bulunacak miktarlarda para kazanmaya devam etmektedir. Örnek vermek gerekirse bazı bayanlar paketleme işlerini yapmaktadır. Bazı bayanlar da montaj veya ayıklama işi yapmaktadır. Ayrıca evde dikiş işleri de bu alanda sıklıkla tercih edilmektedir. Sizde bu bölgede ikamet ediyorsanız aşağıda belirttiğimiz paketleme işlerinden herhangi birisini yapabilir veya ek kazanç elde etme imkanına sahip olabilirsiniz. Bundan dolayı evlere gönderilen paketleme işlerinin neler olduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Evde Boncuk Paketleme İşi

Birbirinden farklı renk ve şekildeki boncukları ayıklama ve paketleme işi oldukça kolay bir ek iştir. Boncuk imalatı yapan firmalar tarafından ev hanımları gönderilen bu iş oldukça basittir. Evinize kadar getirilen boncukları istenilen renk ve adette ayırmak ve firma tarafından gönderilen paketlere koymak oldukça kolaydır. Bu nedenle bi işi isteyen tüm bayanlar rahatlıkla yapabilir. Ayrıca isteyen bayanlar arkadaş, komşu veya akrabaları ile birlikte de bu işi yapabilirler. İsteyenlerde aile bireyleri ile birlikte veya tek başlarına bu işi kolaylıkla yaparak ayda 1,500 TL kazanabilirler.

Evde Maske Paketleme İşi

Son günlerin en çok ilgi çeken işlerinden birisi de maske paketleme işidir. Özellikle Korona salgını nedeni ile maskesiz dolaşmanın yasak olduğu bu günlerde ihtiyaç duyulan maskelerin paketlenmesi işi ev hanımları tarafından yapılmaktadır. İmalatı yapılan ve tekli olarak dezenfekte edilmiş naylon poşetlere konulan maskeler. 10, 25 veya 50 li adetlerde kutulanır. Evinize kadar teslim edilen tek kullanımlık maskeleri istenilen adette ayırmanız ve bunları paketlere koymanız istenilmektedir. Bu kadar basit bir işi evinizde yaparak sizde; ayda 3 bin liraya kadar bir gelir elde edebilirsiniz.

evde maske paketleme işi

Evde Kına Paketleme İşi

Evde paketleme işleri arasında uzun yıllardır varlığını sürdüren kına paketleme işi yılın her döneminde olur. Sünnet veya evlenme düğünlerinde misafirlere dağıtılan kına paketleri ev hanımları tarafından hazırlanmaktadır. Birbirinden farklı kutu modelleri ile davetlilere ikram edilen bu kınaları sizde evinizde oturduğunuz yerden paketleyebilirsiniz. Bu tür işleri yapmak isteyenler; bu ürünleri satan yerler ile iletişime geçerek temin edebilirler.

Evde Balon Paketleme İşi

İzmir Evde Paketleme İşi Telefon Numarası araması yapanların sıklıkla karşılaştığı işlerden birisi olan balon paketleme işini yapabilirsiniz. Evde çalışarak para kazanmak isteyen herkes bu işi kolaylıkla yapabilir. İmalatı yapılan balonları istenilen renk ve adette paketlemek çok kolay bir iştir. Bundan dolayı sizde evinizde oturduğunuz yerden bu işi yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi

Evde mandal paketleme işi yıllardır yapılan ve yapanlara para kazandıran paketleme işlerinden birisidir. Ayrıca Mandal imalatı yapan firmalar mandalların montajı ve  paketleme işini ev hanımları aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Eğlenceli ve getirisi yüksek olan bu işi isteyenler aile bireyleri ile birlikte rahatlıkla yapabilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilir.

İzmir İşkur Evde Paketleme İşi

Ülke genelinde milyonlarca kişiye iş imkanı sağlayan İşkur ev hanımlarının evlerinde para kazanmaları adına aracılık yapmaya hazırlanıyor. 1. Evinde ek iş yapmak isteyen 2. herhangi bir iş yerinde sigortalı olarak çalışmayan ev hanımları 3. işkur iş arayan kaydı olanlara para kazanma imkanı sunulacak.  Bununla birlikte işkur bu işleri evlere kadar getirecek. Ev hanımlarının ayda 750 lira ile 1500 lira arasında bir gelir elde etmesini sağlayacak. Bu sistemin yakında hayata geçirilmesi beklenmektedir. Konu ile ilgili bir gelişme olması halinde sitemiz üzerinden sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Evde Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Sonuç olarak yukarıda belirttiğimiz paketleme işlerini isteyen tüm ev hanımları hemen talep edebilir. Bunun sonucunda da para kazanmaya başlayabilirler. Her şeyden önce bu işi yapmak isteyenlerin öncelikli olarak hangi paketleme işini yapabileceğini belirlemesi gerekmektedir. Ayrıca yapılacak olan paketleme işi için gerekli ortamın hazırlanması gerekir. Bununla birlikte paketleme işi yapmak isteyenlerin kaç kişi olduğunu ve kaç adet paketleme yapacaklarının hesaplanması gerekir. Bu hazırlıklardan sonra ise İzmir Evde Paketleme İşi Telefon Numarası bilgilerini İnternet üzerinden ulaşmaya çalışılmalıdır. Bu tür firmaların telefon bilgilerini bulma konusunda sıkıntı yaşayanlar seslerini duyurmak adına sitemizi kullanabilirler. Son olarak firmalara ulaşma konusunda sıkıntı yaşayanlar için ; Yazımızın alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanmalarına imkan tanınmıştır. Benzer şekilde iş yapan kişiler ile iletişimi kurabilir ve yapmak istediğiniz iş ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Serdar YILDIZ

Serdar YILDIZ Merhabalar; İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden Kosgeb hibe, Kosgeb kredi, Esnaf Destekleri ve faizsiz krediler hakkında yazılar yayınlamaktayım. Sitemizin bu konular hakkında yayınlamış olduğu yazılar tamamen bilgi amaçlı olup herhangi bir kredi veya hibe işlemlerine aracılık yapmamaktayız. Tamamen bilgi amaçlı olun yazılarımızı okuyarak bu alanda bilgi sahibi olmanız amaçlanmıştır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar Mülkiye dedi ki:

  IZMİR karşıyakada yaşıyorum bu işe ihtiyacım var elim hızlıdır evde boş vaktim bol bol var

 2. Avatar Nazlı dedi ki:

  Izmir tirede oturuyorum açık evde paketleme işi yapmak istyrm

 3. Avatar Anonim dedi ki:

  Mrb bende İzmirde yaşıyorum kızım var diye çalışamıyorum kiraciyim eşim çalışmıyor evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. Avatar Sevinc dedi ki:

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum bornova özkanlarda oturuyorum elim hızlı ve seridir

 5. Avatar Mehtap dedi ki:

  İzmir bayraklıda yaşıyorum 3 çocuğum var. Evde paketleme işine ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 6. Avatar Aynur dedi ki:

  Merhaba iyi günler ben Aynur İzmir’de Karabağlar da yaşıyorum eşimden boosaniyorum maddi durumum yok evde paketleme işi istiyorum ne olur geri dönüş yapin

 7. Avatar ikbal erdem dedi ki:

  merhabalar izmirden yazıyorum.öğrenciyim ve vaktim bol. elim hızlıdır ve paketleme işi yapmak istiyorum, ilgilenirseniz sevinirim.

 8. Avatar Anonim dedi ki:

  İzimde yşyom her türlü iş yaparım sabhatan akşma kadar boş otryom evde

 9. Avatar Defne dedi ki:

  Iki tane kizim var onlari birakcak ailem yok kendim bakiyorum evde gecimimizi saglamak icin paketleme isi ariyorum

 10. Avatar Fadime dedi ki:

  Evde maske paketleme işi yapmak istiyorum hiç bir gelirim yok çok acil ihtiyacım var bekliyorum

 11. Avatar Fadime dedi ki:

  evde maske paketleme işi yapmak istiyorum

 12. Avatar Habibe dedi ki:

  Izmir karabaglarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 13. Avatar Mutlu Kurtoğlu dedi ki:

  İzmir karabağlar da oturuyorum 3 cocuğum var evim kira bu işe cok ihtiyacım var ilgilenirseniz çok memnun olurum

 14. Avatar ilkay kara dedi ki:

  evde canim sıkılıyor daha oncede bi firmada paketciydim 2 bucuk sene lutfen degerlendirirseniz sevinirim

 15. Avatar Emine dedi ki:

  Merhaba izmir bornovada yasiyorum 2 kisiyiz evde paketleme isi yapmak istiyoruz

 16. Avatar dilek sayan dedi ki:

  merhaba izmir narlıdere ilamet adresim evde paketleme işi yapmak istiyorum tesekkurler.

 17. Avatar Kamile dedi ki:

  Merhaba İzmir Çiğli’ de yaşıyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz teşekkürler.

 18. Avatar Duygu dedi ki:

  Merhaba İzmir’de oturuyom paketleme işi yapmak istiyorum

 19. Avatar Elif dedi ki:

  Bande ev-de paketleme işi istiyorum yardımcı ulursanız sevinirim cevap verirseniz sevinirim

 20. Avatar Nilgun dedi ki:

  Bende paketleme isi yapmak istiyorum

 21. Avatar Anonim dedi ki:

  Marhaba bande evde paketleme işi yaparım elbecerimvar dunuş yapabilirmisiniz

 22. Avatar Zeynep dedi ki:

  Mrb izmirde yaşıyorum izmir torbali elim hızlıdır isleri zamanında teslim ederim dikkatli yaparım iş arıyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 23. Avatar tugba dedi ki:

  Izmir esrefpasada kaliyorum evde is ariyorum yardimci olurmusunuz saglikli gunler dilerim

 24. Avatar Emine dedi ki:

  Merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum gerçekten çok ihtiyacım var ayrancılarda oturuyorum

 25. Avatar Nesrin dedi ki:

  İzmir Buca da oturuyorum paketleme işi yapabilirim gerçekten ihtiyacım var titiz ve özenli çalışırım

 26. Avatar Sevgi kızıldağ dedi ki:

  Merhaba ben İzmir Balçovada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. İlginize teşekkür ederim

 27. Avatar Gülay dedi ki:

  izmir DIkilide oturmaktayım evde paketleme işi yapmak istiyorum

 28. Avatar Esma dedi ki:

  Merhaba İzmir torbalı da oturuyorum üniversite öğrencisiyim evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 29. Avatar Emine dedi ki:

  Merhaba ben İzmir Buca da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 30. Avatar EMİNE dedi ki:

  Merhaba İzmir Buca da yaşıyorum Üniversite mezunuyum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 31. Avatar hakandağgülü dedi ki:

  emekliyim izmirde oturuyorum ekgelir için evde paketleme işiyapmak istiyorum

 32. Avatar Guler dedi ki:

  Ek paket evde iş varmı lütfen bana yardımcı olun lütfen mati durumu yok

 33. Avatar Duygu dedi ki:

  Merhaba izmir Çiğlide oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 34. Avatar Yüksel dedi ki:

  Merhaba İzmir bucada yaşıyorum her türlü paketleme işi yaparım elim cok hızlıdır evde bos zamanım var

 35. Avatar Ezgi dedi ki:

  4 kişilik ailemle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz. Gayet titiz, özenli, hızlı çalışırız. Geri dönüş sağlarsanız seviniriz.

 36. Avatar esin dedi ki:

  İzmir Buca da ikamet ediyorum.Evde paketleme işi istiyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Avatar Hatice dedi ki:

   İzmir Karabağlar da oturuyorum 2 çocuğum var eşim günlük işlere gidiyo durumum çok kötü ne olursunuz geri dönüş yapın daha önceden boncuk işleri çok yaptım

 37. Avatar Hülya dedi ki:

  Evde paketleme işleri yapmak istiyorum izmir menemen de oturuyorum

 38. Avatar Şenay dedi ki:

  merhabalar bu işe ihtiyacim var geri dönüş yaparmisiniz

 39. Avatar Anonim dedi ki:

  Bende iş istiyom

 40. Avatar Gamze dedi ki:

  Izmirde yasiyorum annem Kardesimle beraber yapmak istiyoruz ihtiyacimiz var

 41. Avatar Gamze dedi ki:

  Balon paketleme üsüyorum izmirde otruom

 42. Avatar ÖZLEM TAŞ dedi ki:

  Merhaba dikilide oturuyorum evde yapacak paket işine çok ihtiyacım var

 43. Avatar ÖZLEM TAŞ dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işini ariyorum

 44. Avatar Birgül dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 45. Avatar Canan dedi ki:

  İzmir Aliagada ikamet ediyorum 1cocugum var ev kira evde paketleme işi yaparak aile bütçeme katkı saglamak istiyorum çokta ihtiyacımız var 🙏

 46. Avatar vedat dedi ki:

  izmir konakda evde paketleme işi ariyorum ihtiyacım var yetkili şirketlerin ilgilenmesini rica derim güvenilir biriyiz

 47. Avatar Hayriye öztekin dedi ki:

  İzmir bornova da oturuyorum evde iş ariyorum üç kişiyiz her turlü paketleme işi yapabiliriz

 48. Avatar Arife çıkışlar dedi ki:

  Merhaba ben de paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler İzmir üçyol da yaşıyorum 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 49. Avatar Ayşegül dedi ki:

  bu isi cok istiyorum daha nasil anlatilir

 50. Avatar Çilem dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum

 51. Avatar esra dedi ki:

  evliyim cocugum oldgu icin evde calismak istiyorum

 52. Avatar NESLİHAN Kaya dedi ki:

  Ev hanımıyım evde paketle işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Avatar Hatice gires dedi ki:

   Sivas Divriği deyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

 53. Avatar Ümmü nur dedi ki:

  Ben evde iş yapmak istiyorum lise mezunuyum

 54. Avatar simge dedi ki:

  izmirde yaşıyorum depremzedeyiz aileme destek olmak için bu işi annemle birlikte yapacagız. pandemi yüzünden çalışamıyorum evdeyim. elimiz seri ve becerikliyizdir.

 55. Avatar Banu dedi ki:

  Bolca boş zamanım var ve evde iş yapmak istiyorum

 56. Avatar hanife dedi ki:

  ekibim var paketleme işi yapabilecek

  1. Avatar müjde dedi ki:

   ben yapabilirim

  2. Avatar Özlem dedi ki:

   Ben yapabılırım

  3. Avatar Mine hiçyılmaz dedi ki:

   Bende istiyorum

  4. Avatar Fatma dedi ki:

   Biz 3 kişiyiz yapabiliriz

  5. Avatar Zeynep dedi ki:

   Bende yapabilirim elim hızlıdır pandemiden dolayı iş bulamıyorum çalışmaya ihtiyacım var 2kişiyiz

  6. Avatar Yağmur dedi ki:

   Bende yapabilirim

  7. Avatar aysun dedi ki:

   ben yapa bılırım

  8. Avatar Nesrin dedi ki:

   Buca da oturuyorum ben yapabilirim

 57. Avatar Dilek dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum İzmir’de yasiyorum daha önce abiye Monte işi ve baharat paketleme yaptim

 58. Avatar arzu dedi ki:

  paketleme işi İzmir Bornova

 59. Avatar Buse dedi ki:

  Izmirde oturuyorum çalışmıyorum ise ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 60. Avatar Cansel şahin dedi ki:

  Evde paketleme isine ihtiyacim var daha önce deneyimim olmadi ama elim yatkindir. Geri dönüş yaparsaniz sevinirim izmir bornovada oturuyorum

 61. Avatar Eser dedi ki:

  Izmir menderes 3kisiyiz coluk cocuk yok ihtiyac cok ne verilirse duzenli muntazam yapabiliriz acil donus saglanirsa hemen baslamak isteriz

 62. Avatar Dilek dedi ki:

  Ben izmir bucada oturuyorum daha once telefon kılıfı paketledim gunde 2bin tane paketliyorum ve grubumda var daha fazla is cikartiyoruz bu ise cok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparmisiniz

  1. Avatar Kamuran dedi ki:

   Kemalpaşa armutluda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum elim çok hızlıdır

 63. Avatar melek derekoylu dedi ki:

  evde is istiyorum bornova camdibinde oturuyorum

 64. Avatar Buse yarar dedi ki:

  İzmir’de yaşıyorum ilcem konak 2 yaşında kızım var eşim çalışmama izin vermiyor bende evden çalışmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim boncuk hariç tüm işleri yaparım 05883926173 bu numaradan dönüş saglayabilirsiniz

 65. Avatar Buse yarar dedi ki:

  2 yaşında kızım var eşim çalışmama izin vermiyor evde ihtiyaçlarımı karşılayacak ev ek iş arıyorum boncuk hariç tüm işleri yaparım 05883926173 bu numaradan dönüş saglayabilirsiniz

 66. Avatar Özlem gülbetekin dedi ki:

  İzmir Kemalpaşa

 67. Avatar Gül dedi ki:

  İzmir de yaşıyorum daha önce eve iş aldım paketleme işi yapmak istiyorum.

 68. Avatar Dilek dedi ki:

  Merhaba ben izmir bucada oturuyorum 10 kişilik bir grubum var daha öncede telefon kılıfı paketleme isi yaptim suan bostayim paketleme isi istiyorum geri dönüş yaparmisiniz

 69. Avatar ceren dedi ki:

  evde defne ayıklama işi yapıyorum ekstradan boncuk işleme gelinlik abiye işleme işi yapıyorum

 70. Avatar Sevgi dedi ki:

  İzmir de yaşıyorum Paketleme işi arıyorum gereğinden fazla yapabilirim vaktim var.

 71. Avatar Feride dedi ki:

  İstanbul’da oturuyorum elim hızlıdır geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum .

 72. Avatar Maşa dedi ki:

  Merhaba ben İzmir de ikamet ediyorum işe çok ihtiyacım var kirada oturuyoruz

 73. Avatar özlem dedi ki:

  mrb ben izmirde oturuyorum ev hanımıyım boş zamanlarım var isede çok ihtiyacım var evde paketleme işi istiyorum

 74. Avatar dilek dedi ki:

  mrb bnde izmir borniva altindagda oturuyorum evde ek os yapmal istiuorum

 75. Avatar Azra dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var 19 yaşındayım hiç bir gelirim yok evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 76. Avatar Feray dedi ki:

  2 tane çocuk okutuyorum bende paketleme işi yapmak istiyotim

 77. Avatar Kevser dedi ki:

  Izmır örnekköy deyim ise çok ihtiyacım var annemle babam yeni ayrıldı maddi sıkıntıdayım

 78. Avatar Gönül dedi ki:

  İzmir bucada oturuyorum

  1. Avatar Ayfer dedi ki:

   Bucağa oturuyorum elim hızlı çevrem var paketleme işi yapmak istiyorum

 79. Avatar Mustafa dedi ki:

  İzmir’de oturuyorum vardiyalı olarak çalışıyorum bu işe ihtiyacım var evliyim yeni bebeğim oldu ek işe ihtiyacım var iki kişi Paketleme işini yapabiliriz

 80. Avatar yuksel dedi ki:

  Merhaba evde paketleme pul boncuk işleme yapabilirim izmir sirinyer dönüş yaparsanız sevinirim.?.

 81. Avatar Nurdan akankan dedi ki:

  Eşrefpaşa da Oturuyorum evde paketleme işi arıyorum daha öncede bu tür işler yaptım elim hızlıdır geri dönüş yaparsanız sevinirim

 82. Avatar Anonim dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum

 83. Avatar AYDIN dedi ki:

  Eşim ve ben işsiziz ve işe ihtiyacımız var zor günler geçiriyoruz lütfen mesajımı dikkate alırsanız sevinirim

 84. Avatar Şükran dedi ki:

  Ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum gelir sıkıntımız var lütfen geri dönüş yapın

  1. Avatar ZEYNEP ERTÜRK dedi ki:

   6 kişilik ekibim var. İzmir karabağlar tarafında lütfen bu işe çok ihtiyacım var.

 85. Avatar Serap dedi ki:

  İzmir Eşrefpaşa da oturuyorum maske paketleme işi yapmak istiyorum elim pratiktir dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 86. Avatar Sema dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım benimde çok ihtiyacım var izmir bornovadayım gelirim yok eşim 3çocuğumla bizi terk etti paraya ihtiyacım var gerçekse lütfen dönüş yapar mısınız

 87. Avatar Halime dedi ki:

  İyi akşamlar bende iş istiyorum elimden gelir çok ihtiyacım var durumum iyi deyil

 88. Avatar Duygu dedi ki:

  Mrb ızmır bornovada yasıyorum ev hanımıyım

 89. Avatar Seda dedi ki:

  Merhaba İzmir Gaziemir de oturuyorum evde oldukça zamanım var evde paketleme işini yapabileceğimi düşünüyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 90. Avatar Şengül çelik dedi ki:

  Merhabalar izmir gaziemirde oturuyorum. Evde oldukça vaktim var . İstenilen her türlü işi hızlı,düzenli ve güzel bir şekilde teslim edebilirim. Bunun için ekip de kurabilirim. Elim bu tür işlerde oldukça hızlı ve yatkındır. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Avatar Senem dedi ki:

   Merhaba evde paketleme isine cok ihtiyacim var lutfen bana yardimci olurmuzunuz

 91. Avatar Dilek Adanır dedi ki:

  Merhaba izmir bucada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum evde çok boş zamanım oluyo daha önce çok çalıştım yeni evli olduğum için evden çalışmak istiyorum

 92. Avatar Bilge dedi ki:

  Merhaba bebekten dolayı evde paketleme işi arıyorum ihtiyacımda var yardımcı olursanız sevinirim

 93. Avatar ÖZLEM TAŞ dedi ki:

  Merhaba acaba size geri dönüş yapıldımı? benimde cok çok işe ihtiyacım var bu işlerde elim hızlı dikilide oturuyorum inşallah cevap olumlu gelir onca zor günlerin ardında beni mutlu edecek bir iş imkanı bekliyorum sizden

 94. Avatar Firdevs dedi ki:

  Ev hanımıyım evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var 2 tane çocuğum okuyo lütfen yardmcı olun pınarbaşında

 95. Avatar Gul dedi ki:

  Merhabalar İzmir Tirede yasiyorum. 23 yasinda 1 cocuk annesiyim. Bebekten dolayi calisamiyorum boyle bir ise cok ihtiyacim var yardimci olursaniz cok cok sevinirim

 96. Avatar Gamze dedi ki:

  Mrb izmirde yaşıyorum gamze adim 19 yasindayim 3 kişi yapmak istiyoruz ihtiyacimiz var bu işe yardim ederseniz beni çok mutlu edersiniz teşekkürler

 97. Avatar Gamze dedi ki:

  İzmir de yaşıyorum her türlü paketleme işini yaparım elim hızlıdır belirlendiği günde bitirip teslim ederim işimi düzgün yaparım yeni evleneceğim eksiklerimi tamamlamam için evden gelir elde etmeye ihtiyacım var.İşe ihtiyacım var dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

 98. Avatar Nurten dedi ki:

  Lütfen yardimci olur musunuz benimde çok ihtiyacim var bu işe ĺzmirde oturuyorum geri donus yapin lütfen

 99. Avatar Sümeyye dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum iki kişi yiz lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. Avatar Nurten dedi ki:

   Doğru mu acaba bunlar bende çok yapmak istiyorum paketleme işi size geri dönüş yapıldı mı lutfen cevap verin

 100. Avatar Bahar dedi ki:

  Merhaba ben İzmir’in torbalı ilçesinde yaşıyorum
  Ek iş arıyorum paketleme işi varsa yapmak istiyorum

 101. Avatar özen özer dedi ki:

  merhaba evde paketleme isi yapmak istiyorum izmir seferihisarda yasiyorum ise cok ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 102. Avatar Meltem Kaya dedi ki:

  İzmir bornovadayım ve evden ek işe ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim.

 103. Avatar Zeynep dedi ki:

  Zeynep pekcok Izmirde oturuyorum ev hanimiyim ise ihtitacim var maske paketleme isi olabilir geri donerseniz sevinirim

 104. Avatar Mete dedi ki:

  İzmir Bayraklı’da oturuyorum evde anneme bakıyorum maddi konularda çok zordayım yardımcı olursanız minnettar kalırım

 105. Avatar Sultan dedi ki:

  İzmirde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum bayraklı

 106. Avatar Gül dedi ki:

  İzmir de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. 6 aylık bebeğim var çok ihtiyacım var bu işe

 107. Avatar Neslihan dedi ki:

  4 aylik bebegim var ihtiyacim var onu birakip çalışamıyorum evde paketleme işi istiyorum

 108. Avatar Birgül dedi ki:

  İzmir Buca gedizde otuyorum bende iş istiyorum

 109. Avatar Mine Aksoy dedi ki:

  İyi günler kuzenimle birlikte evde yapabileceğimiz paketleme işi arıyoruz çok temiz, titiz ve planlı çalışırız son derece güvenebilirsiniz .

 110. Avatar Buse özlem dedi ki:

  El becerim kuvvetlidir üniversitesi öğrencisiyim son senem onlie derslerim evde iş arıyorum

 111. Avatar Sevgi Karakaya dedi ki:

  Yeni evliyim acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz çalışmak zorundayım maddi durumum iyi değil. 🙏

 112. Avatar Ayşe dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum izmir torbalida oturuyorum

 113. Avatar Merve dedi ki:

  İzmir bornova da oturuyorum paketleme işi istiyorum

  1. Avatar Sultan dedi ki:

   Evde ek iş istiyirum ihtiyacım var izmir bayraklı caymahellesinde otruyorum

 114. Avatar Narin Boranlı dedi ki:

  Kocaeli yarimcada oturuyorum evde boş zamanım var ve elim hızlı işe çok ihtiyacım var lütfen

 115. Avatar Aleyna Güneş dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum üniversite öğrencisiyim işe ihtiyacım var evde kız kardeşlerimle oldukça boş zamanımız bulunmakta.Elim pratiktir ve ise ihtiyacim var bu iş için uygun olduğumu düşünüyorum geri dönüş yaparsanız çok iyi olur tesekkurler

 116. Avatar Ebru dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum 3 kişiyiz istanbulda oturuyorum lütfen geri dönüş yaparmisiniz

 117. Avatar Bilgen dedi ki:

  İzmir Karşıyaka oturuyorum işe ihtiyacım var yardımedersenız sevinirim

 118. Avatar Aynur özdemir dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum benimle iletişime geçerseniz sevinirim izmir ödemis ilçesinde oturuyorum gün boyu evdeyim boş vaktim çok boş vaktimi değerlendirmek istiyorum

  1. Avatar Delal Yüsra dedi ki:

   Mrb ben izmirde yasiyorum universite ogrencisiyim bos zamanlarim oluyor onu degerlendirmek istiyorum.Evde paketleme isi ariyorum .bana geri donus yapar misiniz.

   1. Avatar Gülçin dedi ki:

    Merhaba bende üniversite öğrencisiyim dönüş yapıldımı size bende iş arıyorum evde😕

   2. Avatar Sıla dedi ki:

    Merhaba izmir menderes te yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum