Kosgebkredim

İstanbul’da Paketleme İşi Veren Firmalar

İstanbul’da Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde ek iş yapmak isteyen ev hanımları paketleme işlerine büyük ilgi göstermektedir. Bu sebeple İstanbul’da Paketleme İşi Veren Firmalar sıklıkla aranmakta ve iş talebinde bulunulmaktadır. Sizde evdeki boş zamanınızı değerlendirmek ve para kazanmak adına evde paketleme işi yapabilirsiniz. Birbirinden farklı ürünleri ev ortamında paketleyerek ayda 5 bin liraya kadar bir gelir elde edebilirsiniz. Bu sebeple İstanbul ve çevresinde ikamet eden ev hanımları aşağıda belirttiğimiz paketleme işlerini kolaylıkla temin edebilirler.

İstanbul evde çalışmak isteyen ev hanımlarının büyük ayrıcalığının olduğu ilimizdir. İmalat sanayinin bu bölgemizde gelişmiş olması iş temini konusunda büyük avantaj sağlar. Üretimi yapılan ve satışa hazırlanan yüzlerce çeşit ürünün paketlenmesi oldukça önemli bir iştir. Bir çok firma bu iş için eleman çalıştırmak yerine ev hanımlarının iş gücünden yararlanmaktadır. On binlerce ev hanımının bu alanda iş yaptığı düşünüldüğünde bu pazarın ne kadar geniş bir pazar olduğunu daha rahat anlayabiliriz. Sizde evinizde oturduğunuz yerde çalışmak adına İstanbul’da Paketleme İşi Veren Firmalar ile iletişime geçebilir ve hemen ek iş yapmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul’da Evde Paketleme İşi

Aile bütçesine katkıda bulunmak veya evde ek iş yapmak isteyen bayanların ilk aklına paketleme işleri gelir. Bunun birbirinden farklı nedeni olsa da öncelikli olarak; bu işlerin kolay olması, kolay bulunması ve getirisinin iyi olmasıdır. Bu sebeplerden dolayı İstanbul ve ilçelerinde on binlerce ev hanımı; hali hazırda evde paketleme işi yapmaktadır. Sizde ev hanımıyım evde ne iş yapabilirim diye araştırma yapıyorsanız aradığınız iş modeli; evde paketleme işi olabilir.

İstanbul’un semtlerine göre verilen paketleme işlerinin farklı olduğunu belirtebilirim. Bulunduğunuz bölgedeki imalat sanayisinin üretimlerine göre bu ürünler değişmektedir. Bazı bölgelerde çorap veya terlik paketleme oldukça yoğun olarak bulunur. Ayrıca boncuk ve balon paketleme işleri de oldukça yaygındır. Bu sebeple bulunduğunuz bölgeye uygun olan paketleme işlerinin neler olduğunu öğrenmeniz hangi işi talep edeceğinize karar vermenizde önemli bir etmendir. Evde paketleme işi yapmak isteyen İstanbul ve ilçelerinde ikamet eden ev hanımlarına bu sebepten dolayı; hangi paketleme işlerinin verildiğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Sizde belirttiğimiz paketleme işlerini firmalardan talep edebilir veya para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Paketleme İşi Nasıl Bulabilirim

Ev hanımıyım evde ek iş yapmak istiyorum diyenlere paketleme işlerini önerebilirim. Bunun en büyük nedeni bu işlerin yıllardır yapılıyor olması. Paketleme işi ülke genelinde bilinen ve yapanların para kazandığı bir ek iştir. Farklı ürünlerin farklı yöntemlerle paketlenmesi işini isteyen tüm bayanlar; kolaylıkla yapabilir. Evlerinin bir köşesinde herhangi bir makine veya alet gerektirmeyen bu iş bayanların para kazanmasına yardımcı olmaya devam ediyor. Ayrıca bu tarz işlerin yıl boyunca her dönem bulunabilir olması bu işe olan ilginin artmasını etkilemektedir.

Yukarıda belirttiğimiz sebeplerden dolayı binlerce ev hanımı bu işi yapmak için arayı içerisindedir. Bu işi bulma konusunda sıkıntı yaşayanlar da: Paketleme işi nasıl bulabilirim diye sorularına cevap aramaktadır. Sizde bu işi yapmak istiyor ve bulma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız öncelikli olarak. Bu işi veren firmaların sosyal medya hesaplarına ulaşmayı denemelisiniz. Bilindiği üzere bu tür firmalar geçtiğimiz yıllarda telefon numaralarını ilanlarından kaldırdılar. Artık sosyal medya kanalları üzerinden talep almaya başladılar. Bu nedenle bu işi yapmak isteyenlerin oradan iletişim kurması gerekir. Bu arada kısa ve önemli bir hatırlatmada bulunmak istiyorum. Evlere paketleme işi verdiğini iddia eden bazı kişi veya kişiler başvuru yapanlardan ücret talep etmektedir. Kapora adı altında alınan veya talep edilen bu ücretler bir çok kişinin mağdur olmasına neden olmuştur. Bu sebeple başvuru yaptığınız firma sizden ne isim altında olursa olsun ücret talep ederse göndermeyin veya inanmayın. Çünkü hiç bir resmi firma bu işi vermek için sizden ücret talebinde bulunmaz.

İşkur Evde Paketleme İşlerine Nasıl Başvurulur

İstanbul’da Paketleme İşi Veren Firmalar aracılığı ile temin edilen bu işi son dönemde İşkur aracılığı ile vermeye başladılar. Yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı binlerce kişinin mağdur olduğu tahmin edilmektedir. Bu mağduriyetin ortadan kaldırılması ve evde çalışan nüfusun kayıt altına alınmak istenmesi İşkurun devreye girmesinde etkili oldu. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ve herhangi bir iş yerinde sigortalı olarak çalışmayan ev hanımlır bu işlere işkur üzerinden başvuru yapabilecek. Bu sebeple İşkur evde paketleme işi başvurusunun nasıl yapılacağı oldukça sık sorulmaktadır.

İşkur evde paketleme işi başvurusu yapmak isteyenlerin öncelikli olarak bir takım şartları taşıması gerekir. Bu şartların neler olduğunu belirtmek gerekirse. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 18 yaşından büyük olmak. Herhangi bir iş yerinde sigortalı olarak çalışmıyor olmak. İşkur sistemine kaşıtlı iş arayan olmak. Bu şartları taşıyorsanız sizde hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Herhangi bir işi veya sigortası olmayan ev hanımları işkur evde paketleme işi başvurusu bulunmak için öncelikli olarak sisteme kayıtlı olması gerekir. Henüz kaydınız yoksa buradan hemen kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra yapmanız gereken açık iş ilanlarından paketleme işlerine başvuruda bulunmak olacaktır.

İstanbul Evde Paketleme İşi İmkanları

Evde paketleme işlerini her ne kadar ev hanımları talep etse de erkeklerde bu tarz işleri yapabilmektedir. İsteyenler akşamları veya hafta sonlarında bu tarz işleri ek gelir elde etmek adına yapabilirler. Her yaş gurubu ve cinsiyet ayrımı olmadan talep edilebilin ve yapanlara ciddi paralar kazandıran; paketleme işlerinin neler olduğunu sıralamak gerekirse;

İstanbul’da Evlere Verilen Paketleme İşleri

 • Boncuk paketleme işleri
 • kına paketleme işi
 • balon paketleme işi
 • kürdan paketleme işi
 • sabun paketleme işi
 • kokulu mum paketleme işi
 • bitki çayı paketleme işi
 • raptiye paketleme işi
 • toplu iğne paketleme işi
 • toka paketleme işi
 • kalem seti paketleme işi
 • maske paketleme işi
 • terlik paketleme işi
 • çorap paketleme işi

Yukarıda belirttiğimiz işlerden kendiniz için uygun olanını belirleyin ve sizde hemen başvuruda bulunun. Evinizde istediğiniz zaman aralığında çalışarak ek kazanç elde edin. Ayrıca bu işleri aile bireyleri ile birlikte veya komşularınız ile birlikte yaparak kazancınızı artırın.

Evde İş Yapmak İstiyorum Ne Yapabilirim

Aldığı maaş ile ay sonunun getirmekte zorlananlar. Kredi veya kredi kartı borcunu ödemekte zorlananlar. Geleceği için birikim yapmak isteyenler veya sadece boş zamanını değerlendirmek isteyenler. Evlerinde akşamları veya hafta sonlarında ek iş yapabilir. Yapılacak olan ek işler kişinin el becerisine göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle yapılacak onlarca çeşit ek iş fırsatı bulunmaktadır. İstanbul’da Paketleme İşi Veren Firmalar tarafından verilen paketleme işlerini yukarıda sizlerle paylaştık. Bu listeyi inceleyebilir ve bu işlerden birisini talep edebilirsiniz. Bununla birlikte çok daha farklı işleri de yapabilmeniz mümkün. Özellikle ev hanımları örgü, dantel, makrome veya dikiş işlerini evlerinde rahatlıkla yapabilirler. Bununla birlikte montaj işleri, oyuncak işleri veya evden ürün satışı yöntemleri de tercih edebilirsiniz. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve evde iş yapmak istiyorum sorusuna cevap bulabilmeniz adına yazdığımız Evde Çalışarak Para Kazanmak başlıkla yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.