Kosgebkredim

İstanbul Evde İş İmkanı Veren Firmalar

İstanbul Evde İş İmkanı Veren Firmalar

İstanbul Evde İş İmkanı Veren Firmalar ile sizde evde çalışarak para kazanmaya başlayın. Ev hanımlarına uygun olarak gönderilen bu işler sayesinde sizde ayda 1.000 lira ile 2.500 lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Evlere iş veren firmalar olarak bilenen bu firmalar bir çok semte iş göndermeye devam etmekte. Esenyurt, Küçükçekmece, Bağcılar, Pendik, Ümraniye, Bahçelievler, Sultangazi, Üsküdar, Maltepe, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Kartal, Bahçeşehir, Esenler, Avcılar, Kağıthane, Fatih, Eyüpsultan, Sarıyer. Bu bölgede tüm ev hanımları veya ek iş arayan herkes ek iş talebinde bulunarak ek iş yapmaya başlayabilirler. Birbirinden farklı onlarca iş imkanı arasından sizde kendinize uygun olanını belirleyerek para kazanmaya başlayabilirler.

İstanbul Geneline Evde Paketleme İşi

Ev hanımlarının aile bütçelerine katkıda bulunmak adına evlerinde ek iş yapmaya devam ettiği bilinmektedir. Ülke genelinde on binlerce ev hanımı sadece evde paketleme işi yaparak para kazanmaktadır. Birbirinden farklı onlarca ürünün ev ortamında paketlenmesi işi oldukça kolay ve getirisi iyi olan ek işler arasında ilk sırayı almaktadır. İstanbul Evde İş İmkanı Veren Firmalar da evde çalışmak isteyen bayanlara bu tarz paketleme işleri vermeye devam etmektedir. Sizde ev ortamında oturduğunuz yerden çalışmak ve para kazanmak istiyorsanız bu tarz firmalardan paketleme işlerini talep edebilirsiniz. Ayda 750 lira ile 2,500 lira arasında bir gelir elde etmenize imkan veren bu işlerin neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse;

 • Evde kına paketleme işi
 • Evde boncuk paketleme işi
 • Evde çerez paketleme işi
 • Evde pipet paketleme işi
 • Evde kürdan paketleme işi
 • Evde sabun paketleme işi
 • Evde raptiye paketleme işi
 • Evde kalem paketleme işi
 • Evde şeker paketleme işi
 • Evde balon paketleme işi

Yukarıda belirtilen paketleme işleri Ülke genelinde evlerde yapılan paketleme işleri olarak bilinmektedir. Sizde günde 3 ile 5 saatinizi bu tarz işler için ayırabilirseniz rahatlıkla bu işi yapabilirsiniz. İsteyenler bu tarz işleri komşu, arkadaş veya aile bireyleri ile birlikte yaparak daha fazla iş talebinde bulunabilirler.

İstanbul Evde Ek İş İmkanları

İstanbul ve çevresinde ikamet eden ev hanımları ek iş bulma konusunda oldukça büyük bir avantaja sahiptirler. İrili ufaklı binlerce imalatçının olduğu bu şehrimizde evlere verilen iş miktarı oldukça fazladır. İşlerin çeşitliliği ve fazlalığından dolayı iş bulamama gibi bir durum ile karşı karşıya kalınmamaktadır. Hatta bulunduğunuz semte göre farklı iş imkanlarına sahip olabilirsiniz. Bu denli bol iş imkanının bulunduğu bu bölgede ikamet ediyorsanız sizde kendinize uygun bir işi kolaylıkla bulabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul Evde İş İmkanı Veren Firmalar tarafından gönderilen işlerin büyük bir bölümü el becerisi gerektiren işlerden oluşmaktadır. Bu işler bazen örgü, dikim, katlama, ayıklama, kutulama veya paketleme işleri olabilmektedir. Tabi ki evde para kazanmanıza imkan veren işler tamamen el becerisi gerektiren bu tarz işlerden oluşmamaktadır. Bunun ile birlikte bilgi veya tecrübe gerektiren farklı işlerde bulunmaktadır. Özellikle İnternet ve bilgisayar kullanımı konusunda bilgi sahibi olanlar çok daha kolay iş bulmanın yanında çok daha fazla para kazanma imkanına sahiptirler.

Evde Para Kazandıran İşler

Yukarıda belirttiğimiz evde para kazanma imkanları genellikle el becerisi ile yapılan ve evlere iş veren firmalar tarafından sağlanan işlerden oluşmaktadır. Bunun ile birlikte farklı işleri yapan binlerce kişi ciddi paralar kazanmaya devam etmektedir. İnternet üzerinden yapılan ve çok kazançlı olan birbirinden farklı onlarca iş imkanından da yararlanabilirsiniz. Bunlar konu hakkında bilgi ve tecrübeniz ile bağlantılı olmak ile birlikte isteyenler tarafından kısa sürede öğrenilebilmektedir. İnternet üzerinden para kazanmak başlığı ile bu konu hakkında ayrıntılı bilgi verdiğimiz yazımızı okuyarak sizde bu işlerin nasıl yapılması gerektiği hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmanın yanında kolaylıkla iş sahibi olabilirsiniz.

Evde Boncuk İşi Yapmak

Evde Boncuk İşi Yapmak

İstanbul Evde İş İmkanı Veren Firmalar tarafından verilen ve bir çok ev hanımı tarafından yapılan boncuk işi oldukça getirisi yüksek işlerin başında gelmektedir. Bir çok firma ürettiği ürünlerin üzerine boncuk işlemesi yapmak adına ev hanımlarına ihtiyaç duymaktadır. Para başı ücretlendirmenin yapıldığı bu iş sayesinde sizde aile bütçesine ciddi katkılarda bulunabilirsiniz. Evde televizyon başında oturduğunuz yerden evinize kadar getirilen ürünlerin üzerine boncuk işlemesi yapmak hem eğlenceli hemde kazançlı bir iştir. Bu iş sayesinde sizde ayda  2 bin lira kazanabilirsiniz.

Evde Toka Yapıştırma İşi

İstanbul ve çevresinde ev hanımları tarafından sıklıkla yapılan işlerden bir diğeri de toka yapıştırma işi olarak bilinir. Toka imalatçıları ürettikleri metal veya plastik tokaların üzerine birbirinden farklı objelerin yapıştırılması adına ev hanımlarına ek iş göndermeye devam etmektedir. Yapılı kolay olan bu iş sayesinde günde 100 liraya kadar bir kazanç elde etmeniz mümkün. Evinize kadar getirilen bu ürünleri sıcak silikon tabancası yardımı ile kolaylıkla yapabilir ve aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

İstanbul Evde Tütün Sarma İşi

Son zamanların en popüler ve en kolay bulunan işlerinden birisi olan tütün sarma işini bayanlar sıklıkla yapmaktadır. Sigara fiyatlarına gelen zamlar sonucunda yoğun ilgi gösterilen sarma tütünlerin büyük bir bölümü ev hanımları tarafından hazırlanmaktadır. Evde oturduğunuz yerden küçük bir makine ile bu işi sizde rahatlıkla yapabilirsiniz. İstanbul Evde İş İmkanı Veren Firmalar tarafından veya bulunduğunuz bölgedeki bu tür ürün batışı yapan yerler ile görüşerek bu işi kolaylıkla temin edebilirsiniz. Kutu başı ücretlendirmenin yapıldığı bu işte genel olarak kutu başına 10 TL verilmektedir. Bu işi yapan bir ev hanımı ortalama 4 ile 6 kutu arasında tütünü 5-6 saat içerisinde sarabilir. Bu  da aylık 1.500 lira ile 2.000 liralık bir gelir elde etmenizi sağlayacaktır.

İstanbulda Evde Kına Paketleme İşi

Paketleme işleri bu sektörde en çok bulunan ve en çok talep gören ek işler arasındadır. Birbirinden farklı onlarca ürünün evde paketlenmesi işinde binlerce bayan çalışmaktadır. Bu alanda en çok aranan ve en çok kazandıran paketleme işi olan kına paketleme işi oldukça popülerdir. Her ne kadar yaz aylarında bu işi daha kolay bulabilseniz de artık kış aylarında bile bu işi bulmanız mümkün. Bir çok firma yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı stoklarını koş aylarında doldurmaya çalışmaktadır. Bu da bu işi yapmak isteyenlere her mevsim iş imkanı sunmaktadır. Sizde evinizin bir köşesinde oturduğunuz yerden getirilen kınaları belirtilen oranlarda kutulayarak ek kazanç sahibi olabilirsiniz.

Evde Mantı Yaparak Para Kazanmak

Evde Mantı Yaparak Para Kazanmak

Ev hanımlarının para kazanmasına imkan veren işler arasında gıda sektördü de oldukça fazladır. Birbirinden farklı gıda ürünlerinin ev ortamında hazırlanması için el lezzetine güvenen hamarat bayanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Yöresel el açması yufkadan yapılan mantılar buna örnek gösterilebilir. Son dönemde insanların bu ürüne olan ilgisinin artması bir çok yeni mantı evlerinin açılmasına neden olmuştur. Bu tür yerler ise mantı yetiştirmekte zorlandıkları için ev hanımlarından yardım almak zorunda kalmıştır. Bunun ile birlikte kendisinin hazırladığı İnternet üzerinden satan ve daha fazla kazanan bayanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Sizde ister İstanbul Evde İş İmkanı Veren Firmalar aracılığı ile isterseniz kendi imkanlarınız ile ürettiğiniz mantıları satarak para kazanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Mehmet emin basık dedi ki:

  Viranşehir ilçesinde paketleme iş yapmak istiyorum

 2. Saime çavuş dedi ki:

  Evde paket işi istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun teşekkürler

 3. Ayşe dedi ki:

  İstanbul Sultanbeyli’de oturuyorum paketleme iplik temizleme gibi işlerde çalıştım evde iş yapmak istiyorum

 4. Širin dedi ki:

  Merhabalar ev ish yapmak istiyorum cok ihtiyacim var.Iletišime gecseniz sevinirim.

 5. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme iş yaparak para kazanmak istıyo Rum elim herişe yatkın

 6. cemile dedi ki:

  size bir süredir evimden yaptığım işleri anlatacağım. istanbul göztepe’de ikamet ediyorum. bir süredir evimden kına paketleme işi yaparak geçimimi sağlıyorum. eğer siz de bu şekilde bir iş yapıp para kazanmak istiyorsanız size de bu işi tavsiye ederim. en azından bir ek gelir kazanabilirsiniz.

  1. Naciye Güler dedi ki:

   Bende paketleme işi yapmak istiyorum ama bulamıyorum

 7. hatice dedi ki:

  merhaba arkadaşlar. İstanbul tuzla bölgesinde ikamet ediyorum ve ev hanımıyım aynı zamanda ek gelire ihtiyacım var. evimden ek işler yapıp para kazanmak istiyorum eğer bana evimden yapabileceğim bir iş verebilecek kişiler varsa onlarla iletişime geçmek istiyorum.