Kosgebkredim

Isparta Evlere İş İmkanları

Isparta Evlere İş İmkanları

Evde çalışıp para kazanmak isteyenlerin yapabilecekleri işler hakkında genel bilgi. Evlere iş veren firmalar aracılığı ile alınacak ek işler listesi. Ailesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarına ek iş veren yerler. Çeşitli nedenlerden dolayı evinde çalışmak zorunda olan bayanlara Isparta Evlere İş İmkanları. Ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin en çok tercih ettiği işler nelerdir?

Bayanlara Para Kazandıran Ek İşler

Ülke genelinde on binlerce ev hanımı para kazanmak için evlerinde ek iş yapmaktadır. Bu işler birbirinden farklı olmak üzere yüzlerce çeşitten oluşur. Özellikle evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile temin edilen bu işleri isteyen tüm bayanlar talep edebilirler. Sizde evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız Isparta Evlere İş İmkanları dahilinde verilen işlere göz atmalısınız. Son dönemde el becerisi gerektiren birbirinden farklı onlarca iş imkanından sizde yararlanmak istiyorsanız biran önce iş başvurusunda bulunmalısınız. Bilindiği üzere bu tür firmalar iş taleplerini İnternet siteleri üzerinden yapmaktadır. Bu neden ile sizde evde ek iş yapmak adına iş arıyorsanız biran önce İnternet üzerinden başvuru formunu doldurmalısınız.

Isparta’da Ek İş İmkanları

Yukarıda belirttiğimiz firmalar Ülkemizin her bölgesine olduğu gibi Isparta ve ilçelerinde ikamet eden bayanlara da ek iş göndermeye devam etmektedir. Bu neden ile isteyen tüm bayanlar bu tür firmalar ile iletişime geçerek iş talebinde bulunabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gerekenlerin başında bu tür firmalardan talep edilecek olan işi belirtmek olacaktır. Çünkü firmalar her ne iş olursa yaparım türünden gelen başvuruları dikkate almamaktadır. Daha önce yaptığınız veya yapmak istediğiniz işin adını belirterek iş talebinde bulunmanız son derece önemli. Ayrıca talep ettiğiniz işi kaç kişilik bir grupla yapacağınızı belirtmelisiniz.

Evde Yapılan Ek İşler

Bayanlara özelikle el becerisi gerektiren işleri gönderen firmalar belirlenen zamanda verilen işin teslim edilmesine oldukça büyük önem taşımaktadır. Zamanında teslim edilmeyen işler bir daha bu tür firmalardan iş almanızı oldukça zorlaştırır. Bu neden ile yetiştirmekte zorlanacağınız işi veya adeti iyi belirlemeniz gerekmektedir. Özellikle ilk defa bu işi yapmak isteyenlerin düşük miktarlarda iş talep etmesi oldukça anlamlıdır. Çok kazanmak adına çok fazla iş talebinde bulunanlar yetiştirmekte zorlandıkları gibi bir daha iş alma konusunda da oldukça sıkıntı yaşamaktadır. Sizde bu sorun ile karşı karşıya kalmamak adına başvurularınızı dikkatli yapmalısınız. Bu hatırlatmadan sonra Isparta Evlere İş İmkanları dahilinde verilen ek işlerin neler olduğunu sıralamak istiyorum;

Isparda Evde Yapılan Ek İşler Listesi

 • Evde paketleme işleri (kına paketleme, boncuk paketleme, kokulu mum paketleme, sabun paketleme, çerez paketleme, çikolata paketleme en çok tercih edilen paketleme işleridir)
 • Evde montaj işleri (evde kalem montajı, üçlü priz montajı, priz montajı ve oyuncak birleştirme işleri oldukça ilgi görmektedir)
 • Evde örgü işleri (evde gelin şalı  örme işi başta olmak üzere bebek hırkası ve atkı bere takımı örme işi oldukça iyi kazanç elde etmenize imkan tanımaktadır)
 • Evde İnternet ile yapılan ek işler (anket doldurma işi, evde makale yazarlığı işi, evde reklam izleme ve internet üzerinden müzik dinleme işleri sayesinde sizde para kazanabilirsiniz)
 • Evde dikiş işleri (dikiş makinesine sahip olan bayanlar özellikle evlerinde nevresim takımı dikimi yaparak para kazanmaya devam etmekte)

Sizde yukarıda belirttiğimiz Isparta Evlere İş İmkanları dahilinde verilen 5 iş modelinden herhangi birisini evlere iş veren firmalardan talep ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

S.Yıldız

Merhabalar; Serdar YILDIZ İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden iş fikirleri ve girişimcilik hakkında yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşıyorum. İş kurmak adına araştırma yapan girişimcilere kredi imkanları, Devlet hibesi ve Devlet destekler hakkında bilgi vermekteyim.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar Ümmü dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.4 kişiyiz.Gül kurusu sabun kına gibi.ıspartadaym.Elbecerim iyidir

 2. Avatar ismahan buyukkasap dedi ki:

  Ev hanimiyim buise cok ama cok ihtiyacim var ve hamileyim bardak boncuk sabun paketleme isi olabilir hatta baska paketleme iside olur cok ihtiyacim varnolur geri donus yapin

 3. Avatar ismahan buyukkasap dedi ki:

  Ev hanimiyim buise cok ama cok ihtiyacim var ve hamileyim bardak boncuk sabun paketleme isi olabilir hatta baska paketleme iside olur cok ihtiyacim varnolur geri donus yapin

 4. Avatar Kübra Köse dedi ki:

  Isparta merkezde oturuyorum. Öğrenciyim ve el becerim var. Az da olsa bir gelire ihtiyacım olduğu için paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş alırsam çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim. zahidekubra@hotmail.com mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

 5. Avatar Kübra Köse dedi ki:

  Isparta merkezde oturuyorum. Öğrenciyim ve el becerim var. Az da olsa bir gelire ihtiyacım olduğu için paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş alırsam çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 6. Avatar irem dedi ki:

  Merhaba adım irem. Öğrenciyim 3 kisilik grup halinde evde yapıcaz. Paketleme işlerini yapabiliriz. Geri dönüş yaparsınız memnun oluruz

 7. Avatar Sevda dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum

 8. Avatar Özlem dedi ki:

  Merhaba.. 26 yasındayım.. Sürekli evdeyim bende paketleme ısı yapmak istiyorum acil ıse ihtiyacım var.. Dönüş yaparsanız sevinirim bende..

 9. Avatar Zehra dedi ki:

  Merhaba ben yalvaçta yaşıyorum evde iş yapıp çocuklarımın ihtiyacını karşılamak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Avatar Anonim dedi ki:

   Merhabalar size daha öncede yazmıştım yne yazıyorum çünkü işe ihtiyacım var 4 çocuğum var eşim çalışmıyor geçimimizi sağlayamıyoruz evde ne iş olsa yaparım eşim ben çocuklarım
   En kısa zamanda yardımcı olursanız , baş vuruma dönüş yaparsanız çok sevinirim

 10. Avatar Halime dedi ki:

  Isparta/ Merkez de ikamet ediyorum paketleme işi yaparak aileme katkı sağlamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 11. Avatar H.A dedi ki:

  Isparta merkezde evimizde herturlu montaj ve paketleme vs işleri yapılır .tecrübemiz vardir

 12. Avatar H.A. dedi ki:

  evimizde herturlu montaj ve paketleme işi yapılır.tecrubemiz vardır

 13. Avatar Zeliha dedi ki:

  Merhaba ispartada ikamet ediyorum evde herturlu paketleme isi yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim.

 14. Avatar Ayşegül dedi ki:

  34 yasindayim suan evdeyim kalem montaji, priz montaji.,paketleme isi yapabilirim

 15. Avatar Büşra dedi ki:

  Isparta merkezde oturuyorum. Sürekli evdeyim bi işte çalışmıyorum. 24 yaşındayım. Annem ve ben paketleme işi yapmak istiyoruz. Lütfen ulaşabilir misiniz paketleme işlerinin hepsini yapabiliriz. İletişim için:
  busra17.bs@gmail.com bu mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 16. Avatar Büşra dedi ki:

  Isparta merkezde oturuyorum. Sürekli evdeyim bi işte çalışmıyorum. Annem ve ben paketleme işi yapmak istiyoruz. Lütfen ulaşabilir misiniz paketleme işlerinin hepsini yapabiliriz.

 17. Avatar Tuğba dedi ki:

  Bende evde paketleme yapmak istiyorum ev hanımıyım lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 18. Avatar Ayşe saglam dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim kapı süsleri, magnet, kına süsleri, sabun paketleme isterseniz ulaşabilirsiniz

  1. Avatar Seyhan dedi ki:

   Keşke numaranizi biraksatdiniz. Nasil ulasagiz size

   1. Avatar gülsüm dedi ki:

    merhaba ben Isparta da yaşıyorum daha önce paketleme işi yaptım. evde yapılabilecek işleri yapabilirim 22 yaşındayım. iletişim için: gulsumsimsek99@gmail.com bu mail adresinden ulaşabilirsiniz.

   2. Avatar Büşra dedi ki:

    Isparta merkezde oturuyorum. Sürekli evdeyim bi işte çalışmıyorum. 24 yaşındayım. Annem ve ben paketleme işi yapmak istiyoruz. Lütfen ulaşabilir misiniz paketleme işlerinin hepsini yapabiliriz. İletişim için:
    busra17.bs@gmail.com bu mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 19. Avatar Büşra dedi ki:

  evde paketleme işi yapabilirim

 20. Avatar GAYE dedi ki:

  ARKADAŞLAR, elişi olarak ne üretiyorsunuz? dükkan açmayı düşünüyorum. elişi ürünlerinizin satışı konusunda destek olabilirim.

  1. Avatar Aysenur dedi ki:

   Merhaba
   Seccade islemesi yapiyorum .

 21. Avatar GAYE dedi ki:

  evden çalışmak istyen arkadaşlar, elişi olarak ne üretiyorsunuz? dükkan açmayı düşünüyorum. satış konusunda destek olabilirim.

  1. Avatar Seyhan dedi ki:

   Ispartadayim num paketleme işi istiyorum donus uaparsaniz sevinirim

 22. Avatar Meliha güleş dedi ki:

  Mrb bende evde paketleme işi yapmak idtiyorum çok ihtiyacım var çocuklarım için🙏

 23. Avatar Rabia Bayter dedi ki:

  22 yasındayım. Isparta merkezde yasıyorum . Yüsek lisans öğrencisiyim eğtimime devam edebilmem için bu işe ihtiyacım var geri dönüş sağlarsanız sevinirim

 24. Avatar Sevda dedi ki:

  20 yaşındayım ısparta yalvaçta ikamet ediyorum. Sürekli evdeyim ve bu işi en iyi şekilde yapıcağıma inanıyorum.

  1. Avatar Ayşe dedi ki:

   İspartada yaşiyorum evde iş yapmak istiyorum

  2. Avatar Betül dedi ki:

   Ben Betül , öğrenciyim Isparta merkezde oturuyorum Evde paketleme işi arıyorum

 25. Avatar ALİ ÖZDEMİR dedi ki:

  Isparta’da yaşıyorum. 23 yaşındayım. Öğrenciyim. Evde 3’lü priz birleştirmek gibi erkekler için sunulan evde iş imkanlarını yapabilirim. 5354704907 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

 26. Avatar Sukriye dedi ki:

  Isparta’da ikamet ediyorum.daha önce paketleme işi yaptım.sabun vs. Paketleme yaparim

 27. Avatar Raziye aldemir dedi ki:

  Evde paketleme ışi ıstıyorum

 28. Avatar Nursel dedi ki:

  Ispartada yaşıyorum Evde yapabileceğim iş arıyorum. Aynı zamanda Cevşen kolye, bebek kapı süsü, ahşap boyama gibi işlerde yaptım

 29. Avatar Seda dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum sabahtan akşama kadar boşum

 30. Avatar Fatma dedi ki:

  Ev hanımıyım, takı, tasarım, boyama, dokuma, paketleme yapabilirim.İletişime geçerseniz çokkkk memnun olurum.

 31. Avatar Hanife dedi ki:

  Isparta merkez de ikamet ediyorum evde paketleme işi istiyorum

 32. Avatar Gamze Nur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparmısınız

 33. Avatar Nur dedi ki:

  Isparta merkezde oturuyorum sabun paketleme mum paketleme istiyorum evime destek olmak için yardımcı olurmusunuz

 34. Avatar Nur dedi ki:

  Evde mum paketleme ve sabun paketleme işi istiyorum evime katkı sağlamak için elim çok hızlıdır lütfen iş almak için yardımcı olun

 35. Avatar Meral Adiguzel dedi ki:

  Beş kişilik grup ile paketleme yaparız mum veya sabun tercihimiz dir

 36. Avatar Fadime dedi ki:

  Isparta merkezde oturuyorum 1tane çocuğum var çocuğum dışarıda çalıştırmadığı için evde boş durmak istemiyorum evde yapabileceğim iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 37. Avatar Sümeyye dedi ki:

  Isparta da yaşıyorum öğrenciyim paketleme işi yapmak istiyorum

 38. Avatar Süheyla dedi ki:

  İsmim Süheyla üni mezunuyum isparta merkezde oturuyorum kurumsal şirketten ayrıldıktan sonra evimde yapabilecegim ve eğitim açısından yardımcı olacağını düşündüğüm için evde paketleme işi istiyorum severek yapacağımı düşünüyorum geri dönüşlerinizi bekliyorum

 39. Avatar Songül Öztürk dedi ki:

  Bende evde paketleme işi arıyorum isim yok evde çok mağdurum lütfen banada yardımcı olun

 40. Avatar Meryem dedi ki:

  Meryem ertaş

 41. Avatar Rumeysa dedi ki:

  Isparta merkezde yaşıyorum öğrenciyim annem ve ben paketleme işi yapmak istiyoruz ❤️

 42. Avatar Nilgun aslan dedi ki:

  Merhabalar isparta merkezde oturuyorum 4 kisilik bi ekibiz ve paketleme isi istiyoruz

 43. Avatar Gülten dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim Isparta

 44. Avatar Mevlüt dedi ki:

  iyi günler orta pedik engelliyim evde ek iş yapmak istiyorum işim yok boşum lütfen yardımcı olun

 45. Avatar Büşra dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum.

 46. Avatar Nisa dedi ki:

  Farmasi ekibime üye olarak siz de kazanabilirsiniz. Ev hanımları komşularına öğrenciler arkadaşlarına satabilir. Seviye seviye artıyorsunuz. Tabi seviye arttıkça aldığınız primler de artıyor. Üstelik hediyeleri de bol ve kendi ihtiyaçlarınızı da %30 %40 kârla alabilirsiniz. Oturduğu yerden para kazanmak isteyenler denemekten zarar gelmez. Her ay sipariş girme zorunluluğu yoktur. Sonradan üyelikten vazgeçerseniz bir süre sipariş girmeyerek üyelikten çıkabilirsiniz. Daha çok bilgi için yanıtlayabilirsiniz.

 47. Avatar Huseyin dedi ki:

  Merhaba ,isparta merkezde oturuyorum aksam 7 den 12 ye kadar bosum ve ek is yapmak istiyorum. Priz montaji ve oyuncak montaji yapabilirim

 48. Avatar Bike dedi ki:

  Isparta’da öğrenciyim bir gelirim yok, para kazanmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 49. Avatar Cansu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen dönüş yapar mısınız ?

 50. Avatar Aslı dedi ki:

  Isparta atabeyde ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum eşimle beraber yapcaz biran önce dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. Avatar Aysegul dedi ki:

   Ben de atabrydeyimm😊

 51. Avatar Ezgi dedi ki:

  Merhabalar bende ispartada ikamet ediyorum evde para kazanmak istiyorum.bu ise ihtiyacim var

 52. Avatar Yağmur dedi ki:

  Bende evde paketleme, yapmak istiyorum ısparta

 53. Avatar Yağmur dedi ki:

  Bende evde paketleme yapmak istiyorum ısparta

 54. Avatar sevcan dedi ki:

  Bende evde paketleme yapmak istiyorum

 55. Avatar sevcan dedi ki:

  Bende evde paketleme yapmak istiyorum 5 tanesinden biri olabilir 4 çocuğum var

 56. Avatar Semra dedi ki:

  İş istiyorum tecrübem var

 57. Avatar Hanife dedi ki:

  Isparta yenişarbademlide oturuyorum paketleme isini geciktirmeden yapabilirim atama bekliyorum ve ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim efendim

 58. Avatar Mutlu aksakal dedi ki:

  Evde iş paketleme işi istiyorum

 59. Avatar Esra dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum paketleme işi olursa iyi olur

 60. Avatar Nuran dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 61. Avatar Fadime dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum dikis yaparim makina kullanabilirim isparta oturuyorum

 62. Avatar Ayşegül Doğanay dedi ki:

  Isparta Bahçelievler mahallesi nde oturuyorum bi bebeğim var evde paketleme işi almak istiyorum

 63. Avatar Nur dedi ki:

  İspartada oturuylrum ek ose ihtiyacimvarel becerime guveniyorum evliyim

 64. Avatar Fatmagül Gülgeç dedi ki:

  Öğrenciyim okulum geç başlıyor paraya ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz paketleme işleri elimden gelir

 65. Avatar Makbule dedi ki:

  Isparta merkez, Çünür de ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 66. Avatar Hüseyin dedi ki:

  Isparta Eğirdir de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 67. Avatar Selda dedi ki:

  benimde acil ek ise ihtiyacım var Her ne paketleme olursa olsun yaparim Isparta merkez yedisehitlerde oturuyorum 🙏🙏🤲

 68. Avatar Elif dedi ki:

  ısparta merkezde yaşıyorum üniversite okuyorum 2 arkadaşız beraber yapıcaz bursumuz kesildi bu işe ihtiyacımız var. paketleme yapabiliriz

 69. Avatar Nimet dedi ki:

  Isparta’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 70. Avatar Hacer dedi ki:

  Isparta Yalvaç ta yaşıyorum paketleme işi yapabilirim mümkünse acik ukaşır mısınız

  1. Avatar Ruziye dedi ki:

   Ispartada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 71. Avatar Hatice dedi ki:

  Ailemle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 72. Avatar Sara dedi ki:

  Isparata merkezde oturuyorum el becerim iyidir evde paketleme işi istiyorum işe çok ihtiyacım var

 73. Avatar Taha aydın dedi ki:

  Ispartada öğrenciyim el becerime güveniyorum bende para kazanmak için evde paketleme işi istiyorum dönüş yapılırsa mutlu olurum teşekkür ederim

  1. Avatar Kübra Köse dedi ki:

   Isparta merkezde oturuyorum. Öğrenciyim ve el becerim var. Az da olsa bir gelire ihtiyacım olduğu için paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş alırsam çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 74. Avatar Dudu dedi ki:

  Isparta egidirde oturuyorum paketleme isini yapabilirm

 75. Avatar Anakadın baş dedi ki:

  Bev hanımıyım ısparta ısıkkentte oturuyorum ev hanımıyım bu işe cok ihtiyacım var

  1. Avatar Nisa dedi ki:

   Farmasi yapmak ister misiniz. Sipariş zorunluluğu yok. Kaybedeceğiniz hiç bir şey yok istemezseniz üyelikten çıkma şansınız var. Üstelik kendi ihtiyaçlarınızı da %30 %40 kârla alabilirsiniz. Tabi primleri de cabası

   1. Avatar Çilem dedi ki:

    Elimden her iş gelir isparta gelomdost oturuyom cp yazarsınız sevinirim

 76. Avatar Hatice dedi ki:

  Ispartada ikamet ediyorum. Ev hanimiyim ve evden para kazanmak istiyorum. Kendi evimde ailemle birlikte calisabilirim. Ne is olsa yaparim. Lutfen yardim edin. En kisa zamanda mesajlarinizi bekliyorum. İyi günler

  1. Avatar Zübeyde dedi ki:

   FARMASİ yapar mısınız ciddi anlamda gelir sağlar

  2. Avatar Sevcan dedi ki:

   Bende evde paketleme yapmak istiyorum ısparta ihtiyacım

   1. Avatar Hatice dedi ki:

    Evde paketleme yapmak istiyorum ev hanımıyım bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsaniz çok mutlu olurum