Kosgebkredim

İşkur’un Evlere Ek İş İmkanları Nelerdir

İşkur’un Evlere Ek İş İmkanları Nelerdir

Evinde çalışmak ve para kazanmak isteyenler bu tarz işleri nasıl bulabilir. Kimler evde çalışmak için iş başvurusunda bulunabilir. İşkur evlere iş veriyor mu? İşkur kimlere iş bulma konusunda aracılık yapmaktadır. İşkur’un Evlere Ek İş İmkanları Nelerdir. Ev hanımlarının evde çalışarak para kazanmasına imkan tanıyan işler nelerdir. İşkur evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır. İşkur kimlere evde çalışmaları adına iş gönderecek.

Ev Hanımlarına İş İmkanı

Bilindiği üzere ülkemizdeki bayanların büyük bir bölümü kendilerine uygun bir iş imkanı olmadığı için ev hanımlığını yapmak zorunda kalıyor. Eğitim, ailesel faktörler ve çocukların bakımı gibi nedenler ve kendisine uygun iş bulamayan yüz binlerce ev hanımı para kazanmak istemektedir. Evinde çalışmak ve bunun sonucunda kazandığı para ile aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları kendisine en uygun işin ne olduğunu araştırmaktadır. Bilindiği üzere bu tarz çalışma sistemini kullanan bayanlar genellikle el becerisi gerektiren işleri bulurlar. Örgü işi, dantel işi, paketleme işi , ayıklama işi vb. işler bu tarz iş arayanlar tarafından yapılan işlerin başındadır. Sizde isterseniz Evlere İş Veren Firmalar tarafından verilen bu tarz işleri talep edebilir. İsterseniz İşkur’un Evlere Ek İş İmkanları Nelerdir başlığı ile belirttiğimiz işleri talep edebilirsiniz.

İşkur Evde Paketleme İşi

Ev hanımları tarafından sıklıkla yapılan paketleme işleri oldukça büyük ilgi görmektedir. Yapımı eğlenceli ve daha önce hiç yapmayanlar bile kısa sürede bu işi öğrenebilmektedir. Sizde bu basit ve getirisi olan işi evinizde ister tek başınıza isterseniz komşu, arkadaş veya akrabalarınız ile birlikte küçük gruplar oluşturarak yapabilirsiniz. Evde televizyonun karşısında oturduğunuz yerden çalışmanıza ve para kazanmanıza imkan veren paketleme işi için İşkur aracılık yapmaya hazırlanıyor. Ülkemizdeki yüz binlerce ev hanımının istihdama katkıda bulunması adına başlatılan bu proje ile bir çok bayan evinde paketleme işi yapabilecek.

Evde paketleme işi yapanların en büyük sorunu olan iş bulma ve yapılan işin ücretini zamanında alamama sorunları ortadan kalkacak. Bu tür işleri firmalardan alacak olan işkur direkt kendi garantisi ile evlere paketleme işi gönderecek. Ev hanımlarının günde 3 saat çalışmaları karşılığında 800 lira kazanmasına imkan tanınan bu işi yapmak isteyen bayanlar İşkur sistemi üzerinden kayıt yaptırmak zorundadır.

İşkur Ev Hanımlarına Nasıl İş Verir

Evde işkur tarafından verilecek olan paketleme işlerinde çalışacak olan bayanların öncelikli olarak taşıması gereken bir kaç şart bulunmaktadır. Aşağıda belirtilen şartları taşıyan ev hanımları işkur sistemine kayıt olup iş arayan statüsünde olmalıdır. Bu imkandan yararlanmak ve ev da paketleme işi yapmak isteyenlerin taşıması gereken şartların neler olduğunu sıralamak gerekirse;

 • T.C. vatandaşı olmak
 • 18 yaşından büyük olmak
 • Herhangi bir iş yerinde sigortalı olarak çalışmıyor olmak
 • İşkur iş arayan kaydının açık olması

Yukarıda şartları belirtilen kişiler İşkur’un Evlere Ek İş İmkanları Nelerdir başlığıyla yayınladığımız İşkur Paketleme İşi Başvurusu yapma hakkına sahiptir.

Ev Hanımlarına Ek İş

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların yapabileceği işler tabi ki bunlar ile sınırlı değildir. Bunların yanında çok farklı yüzlerce ek iş imkanı bulunmaktadır. El becerisi veya tecrübe gerektiren işler olduğu gibi kolay ve İnternet üzerinden yapılan da bir çok ek iş imkanı bulunmaktadır. Evinde İnternet, Bilgisayar, Tablet ve Akıllı Telefonu olan herkes bu kolay işleri yaparak para kazanabilir. Sizde Evde para kazanmak adına İnternet aracılığı ile yapılan ek işlerin neler olduğunu merak ediyor ve bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız İnternetten Para Kazanma Yolları başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Serdar YILDIZ

Serdar YILDIZ Merhabalar; İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden Kosgeb hibe, Kosgeb kredi, Esnaf Destekleri ve faizsiz krediler hakkında yazılar yayınlamaktayım. Sitemizin bu konular hakkında yayınlamış olduğu yazılar tamamen bilgi amaçlı olup herhangi bir kredi veya hibe işlemlerine aracılık yapmamaktayız. Tamamen bilgi amaçlı olun yazılarımızı okuyarak bu alanda bilgi sahibi olmanız amaçlanmıştır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar Halime dedi ki:

  Geçim sıkıntımız var iki tane cocugun var ve çok zorluk çekiyoruz eşime destek olmak istiyorum titiz ve duzunli biriyim lütfen bu işe çok ihtiyacım var Allah rızası için geri dönüş yapın bana

 2. Avatar Saliha dedi ki:

  Ikizlerim var ankara sincandan yazıyorum
  Titizlikle çalışırım.
  4 çocuğum var.
  Geri dönüşüm yaparsanız çok iyi olur.

 3. Avatar Esra boztepe dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum bi çocuğumla yanlız yaşıyorum

 4. Avatar Mine dedi ki:

  Is yapmak istiyorum

 5. Avatar Zeynep dedi ki:

  Her turlu paketlemeyi yaparım cok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 6. Avatar Buse özlem dedi ki:

  Üniversitesi öğrencisiyim anestezi teknisyeniyim son sınıfım onlie derslerim o yüzden iş arıyorum

 7. Avatar Secvan dedi ki:

  Hertürlü paketleme işini yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim Ankara gölbaşı

 8. Avatar Ayşegül dedi ki:

  Kocaeli gebzede oturuyom adim ayşegül 23 yaşındayım 5 aylik bebegim var bu yüzden biyerde calisamiyorum madddi durumum yok kiş geliyo evim sobali calismam gerekiyo lutfen bana evde iş imkani sunun .sizcem ricam

 9. Avatar Gülcan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız geri dönüş yaparsanız sevinirim lütfen Malatya yeşilyurt

 10. Avatar Gülcan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız geri dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

 11. Avatar Selma dedi ki:

  Mansadan yaziyorum evde paketleme isi istiyorum

 12. Avatar Nesrin dedi ki:

  Borcumuz çok eşime destek olmak istiyorum ve bu işe çok ihtiyacım var lütfen bana dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler..

 13. Avatar Havva dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum evim kira iki çocuğum var ihtiyacım var dönün bana lütfen