Kosgebkredim

İŞKUR Evlere İş Veriyor Mu

İŞKUR Evlere İş Veriyor Mu

Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları nasıl iş bulabilir. Kimler İşkur tarafından verilen işlere başvuruda bulunabilir. İŞKUR Evlere İş Veriyor Mu? İşkur kimlere ek iş veriyor. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen ev hanımlarına iş gönderen yerler neresi. Evde hangi işi yaparak para kazanabilirsiniz. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları hangi işleri yaparlarsa daha fazla kazanabilirler. Evde paketleme işi yapmak isteyenler nasıl ek iş bulabilirler. Evde çalışmak ile ilgili merak ettiğiniz soruları İŞKUR Evlere İş Veriyor Mu başlığı ile sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Ev Hanımlarına Para Kazanma İmkanı

Ülke genelinde on binlerce ev hanımı kendilerine uygun bir iş bulamadıkları için evlerinde iş yaparak para kazanmanın yolunu aramaktadır. Bu bayanlar bir çok iş imkanını evlerinde yaparak aile bütçelerine katkıda bulunmak adına iş aramaktadır. Bazı bayanlar el becerisi gerektiren işleri yıllardır yapmaya devam etmekte ve belirli oranlarda para kazanmaktadır. Sizde el becerinize güveniyorsanız sizde bu tarz işleri yapabilirsiniz. Tabi ki evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlar badece bu işi yapmamaktadır. Bunun yanında satış yaparak para kazanan ev hanımlarının sayısı oldukça fazladır. Bir çok İnternet uygulaması evinizden satış yaparak para kazanmanıza imkan tanımaktadır. Sizde bu konuda kendinize güveniyorsanız istediğiniz herhangi bir ürünü evden satarak para kazanabilirsiniz.

Son dönemde İnternet üzerinden yapılan ek işler oldukça fazla ilgi görmektedir.İnternet kullanıcı sayısının her geçen gün artması ve insanların bu sanal alemi daha fazla kullanmaya başlaması bu alanda bir çok yeni iş fikrinin ortaya çıkmasına yardımcı oldu. Sizde aşağıda belirtilen İnternet üzerinden para kazandıran işler arasından herhangi bir işi yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu kısa hatırlatmadan sonra İŞKUR Evlere İş Veriyor Mu sorusuna cevap vermek istiyorum.

İşkur ‘un Ek İş İmkanları Nelerdir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi binlerce ev hanımı evde ek iş yaparak para kazanmaya devam etmektedir. Bu alanda bir iş temin etmek isteyenler genellikle Evlere Ek İş Veren Firmalar ile iletişime geçtiği bilinmektedir. Ama maalesef bu tarz firmalara ulaşma konusunda sıkıntı yaşanmaktadır. İş talebinin çok fazla olması sonucunda bir çok firma bu başvurulara cevap vermekte zorlanmak ve bir çok kişi iş alamamaktadır. Bunun ile birlikte bazı firmalar iş göndereceğini belirterek kişilerden belirli oranda ücret talep ederek ev hanımlarının mağdur olmasına yol açmaktadır. Bazı firmalar da yapılan işlerin ödemeleri yapmamakta veya zamanında yapmamaktadır. Bu ve bunun gibi sorunlar ile karşı karşıya kalan ev hanımları bu konuda oldukça mağdur oldular. Bu sorunun ortadan kaldırılması ve evinde çalışacak olan ev hanımlarının kayıt altına alınması adına bir takım gelişmeler yaşanmaya başladı.

Evde çalışmak için iş arayan bayanlara İşkur aracılık yapmaya hazırlanıyor. Özellikle İşkur evde paketleme işi konusunda ev hanımlarının evlerinde çalışmaları ve para kazanmaları adına aracılık yapacak. Bilindiği üzere evde paketleme işleri oldukça ilgi gören ve her bayan tarafından aranan ek işlerin başında gelmektedir. Birbirinden farklı ürünlerin ev ortamında sadece paketlenmesi çok kolay olduğundan isteyen tüm ev hanımları tarafından rahatlıkla yapılabilir. Günde 3 ile 4 saat çalışmanız karşılığında 800 lira ile 1600 lira arasında bir gelir elde etme imkanınız bulunmaktadır. Bu imkandan yararlanmak isteyenlerin bir kaç özelliği ve şartı taşıması gerekmektedir. İşkur tarafından verilecek olan paketleme işlerini talep etmek isteyenlerde aranan şartları neler olduğunu kısaca belirtmek gerekirse;

İşkur Kimlere Paketleme İşi Verecek

Ev hanımlarının ev ortamında çalışmalarına ve para kazanmalarına imkan verecek olan İşkur evde paketleme işi başvurusunda bulunacak olanların herhangi bir iş yerinde çalışmıyor olması gerekmektedir. Ev hanımlarına yönelik olacak bu işleri almak isteyenlerin bu konuda işsiz ve iş arayan kişilerden oluşturulacağı belirtilmektedir. Bunun ile birlikte evde çalışmak isteyen bayanların 18 yaşından büyük olmaları yeterli olacaktır. İşkur iş arayan kayıt sistemine kayıtlı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan bayanlar bu imkandan yararlanmak adına iş talebinde bulunabilecekler. Verilecek olan paketleme işleri için de günde 4 saatinizi ayırmanız yeterli olacak. Ev işlerinin dışında kalan herhangi saat aralığında bu tarz işleri yaparak sizde ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Evde Kolay Para Kazandıran İşler Nelerdir

Yukarıda da belirttiğimiz gibi son dönemde on binlerce kişi ek iş yaparak kazancını artırmanın hesabını yapmaktadır. Bir çok farklı alanda ek gelir getirici işler yapıldığı üzere son dönemde en çok tercih edilen ve en çok para kazandıran işler bilindiği üzere İnternet üzerinden yapılmaktadır. İnternet kısa zamanda çok para kazanmanıza imkan tanıyan en önemli iş sahasıdır. Sizde bilgi ve tecrübeniz doğrultusunda bu alanda bir iş veya ek iş yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden satış yapmak, video yayınlamak, yazı yazmak, oyun oynamak, reklam izlemek, müzik dinlemek gibi çok kolay işleri sizde evinizde yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Bu konuda İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanılır başlıklı yazımızı okuyarak bu konu hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Seyhan dedi ki:

  Merhaba 3 çocuğum var çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak için işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun İstanbul Üsküdar

 2. Seyhan dedi ki:

  Merhaba 3 çocuğum var çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak için işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 3. Mihriban dedi ki:

  Merhaba İzmir’de yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var eşim çalışmıyor acıl bu işe ihtiyacım var yardımcı okursanız çok sevinirim

 4. Necal atalay dedi ki:

  Acil bu işi ihtiyaçım var lütfen dönüş yapın antalya da otırmakdayım

 5. Berat dedi ki:

  Paketleme isleri yapicam dönüş yaparmisinz

 6. Anonim dedi ki:

  Paketleme isleri evde yapıcam donebilirmisinz

 7. Gökce dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 4 kişiyiz yardımcı olurmusunuz

 8. Neriman Demir dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var lütfen evime destek olmam gerekiyor okuyan çocuklarım var 05310875790

 9. Elif dedi ki:

  Meraba bende evde paketleme isi yapmak ıstiyorum yardımcı olur musunuz

 10. Sıdıka Youssef dedi ki:

  Merhaba ben paketleme işi yapmak istiyorum Ankarada yaşıyorum ev hanımıyım 4 kişilik ekibimiz var paraya çok ihtiyacım var

 11. Hatice dedi ki:

  Lütfen evde yapilacak ,paketleme vs ise ihtiyacim var .Yardimci olurmusunuz