Kosgebkredim

İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru Formu

Evden çıkmadan para kazanmak isteyenler son dönemde İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru Formu hakkında bilgi istemektedir. Bayanların ilgi gösterdiği evde paketleme işleri oldukça ilgi görür. Dışarı çıkmadan günün istediğiniz saat aralığında çalışabileceğiniz paketleme işleri ile sizde para kazanın. Birbirinden farklı ürünleri sadece evde paketleme işi ile sizde ek gelir sahibi olabilirsiniz. Bu nedenle; evinde para kazanmak isteyen bayanlar yazımızı okuyarak işkur paketleme işleri hakkında bilgi sahibi olabilirler.

İşkur Evde Paketleme İşleri Nelerdir?

Son dönemde ev hanımlarının para kazanması veya ekonomiye katkıda bulunmaları adına bir sistemden bahsedilmektedir. Milyonlarca kişinin iş sahibi olmasında aracılık yapan İşkur ek iş yapmak isteyenlere de aracılık yapmaktadır. Firmaların yarı zamanlı olarak vermek istediği ek işler bu sistem üzerinden verilmektedir. İşkur Evde Paketleme İşi Başvuru Formu bu nedenle son dönemde binlerce ev hanımı tarafından ilgi görmektedir.

Ev işlerinin dışında kalan zamanları değerlendirmek ve para kazanmak isteyen bayanlar evde paketleme işi yapmak adına başvuruda bulunuyor. Sizde ek gelir elde etmek istiyorsanız bu yöntem ile iş sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken İşkur iş arayan sistemine kayıt yaptırmak ve meslek danışmanınız ile görüşmek.

İşkur iş arayan kaydını oluştururken dikkat etmeniz gereken bir takım durumlar bulunmaktadır. Bunun başında sahip olduğunuz eğitim belgelerini ibraz etmek olacaktır. Bununla birlikte; işkur meslek danışmanınıza ek iş olarak paketleme işlerine talip olduğunuzu belirtip sisteme kaydınızın yapılmasını sağlamak. Bu işlemden sonra firmalar tarafından belirli aralıklarla verilen işleri alma imkanınız oluşur.

İşkur Evde Ek İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları evde ek iş yapmak adına arayış içerisindedir. Özellikle internet üzerinden; evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile iş temin edildiği bilinmektedir. Fakat bu tür firmaların birçoğu çalışmak isteyenleri mağdur etmektedir. Ya kaparo talebinde bulunulmakta ya da yapılan işlerin ödemeleri yapılmamaktadır. Bu nedenle ülke genelinde binlerce ev hanımı bu işi hakkıyla yapan doğru bir firma ile çalışmanın yolunu aramaktadır. Yeri gelmişken evde ek iş yapmak adına arayış içerisinde bulunan ev hanımlarına kısa bir hatırlatmada bulunmak istiyorum.  Evde paketleme işi başta olmak üzere hangi ek işi yapmak istiyorsanız isteyin sizlerden kaparo, teminat vb. ad altında para isteyenler ile çalışmayın. Gerçekten ak iş verecek olan firmalar bu tür taleplerde bulunmamaktadır.

İşkur evde ek iş başvurusunda bulunmak isteyenlerin yukarıda da belirttiğimiz gibi; İşkur sistemi üzerinden kayıtlarını oluşturması şarttır. Bununla birlikte herhangi bir iş yerinde sigortalı olarak çalışmıyor olmanız. 18 yaşından büyük olmanız ve T.C. vatandaşı olmanız şartları da bulunmaktadır. Bu şartları barındıranlar İşkur Evde Paketleme İşi Başvurusu işlemlerini; bulunduğunuz bölgedeki en yakın iş kur birimlerine giderek şahsen yapmanız gerekmektedir.  

İşkur’un Evlere Verdiği Paketleme İşleri Nelerdir?

İşkur’un Evlere Verdiği Paketleme İşleri Nelerdir? Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin başvuruda bulunabileceği işkur; ek işleri genellikle paketleme işlerinden oluşmaktadır. İşkur paketleme işi ilanları üzerinden verilen bu işler genellikle; sabun paketleme işi, balon paketleme işi, kalem paketleme işi, toka paketleme işi, kürdan paketleme işi ve mum paketleme işlerinden oluşmaktadır. Sizde bu tür paketleme işlerini günde; 4 saat yaparak ayda bin lira ve üzerinde bir ek gelir elde edebilirsiniz. Bununla birlikte farklı paketleme işleri ilanları İşkur iş arayan sistemi üzerinden düzenli olarak takip edebilir ve hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.