Kosgebkredim

İnternetten Yorum Yazarak Para Kazanmak

İnternetten Yorum Yazarak Para Kazanmak

Ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin yapabileceği işlerin büyük bir bölümü İnternet üzerinden yapılmaktadır. Birbirinden farklı uygulamalar ve yöntemler aracılığı ile sizde kolay yoldan para kazanabilirsiniz. İnternetten Yorum Yazarak Para Kazanmak bu tarz para kazanma yöntemleri arasında en kolayı olarak gösterilmektedir. İnternet sitelerinde yayınlanan yazı veya makalelere konu ile ilgili yorumlar yaparak para kazanabilirsiniz. Bir çok site güncel kalabilmek adına bu işi yapabilecek olanlara para karşılığında yorum yazdırmaktadır. Sizde evinizde bilgisayar başında oturduğunuz yerden sadece okuduğunuz yazı ile ilgili yorum yazarak para kazanın.

İnternetten Kolay Para Kazanma

Gün içerisinde istediğiniz saate çalışmanıza imkan veren bu tür yöntemler iyi paralar kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Ülke genelinde binlerce kişi sadece İnternetten Yorum Yazarak para kazanmaya devam ediyor. Sizde günün istediğiniz vaktinde bu işi yaparak aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenlerin evinde bilgisayar veya tabletinin olması yeterli olacaktır. Site tarafından belirtilen yazıların okunması ve bu konu hakkında alakalı yorumların yazılması işinde kelime sayısı oldukça önemlidir. İlgili site tarafından bu kelime sayısı bazen 50 ile sınırlı olabileceği gibi 200 kelimeye kadar çıkmaktadır. Bu işi yapmanız da bir kaç dakikanızı alacaktır.

İnternetten Yorum Yazarak Para Kazanmak isteyenler bu işi veren sitelere ulaşarak iş talebinde bulunmaları gerekmektedir. Yorum yazma işi yapan veya yapmak isteyenler bunun dışında çok daha farklı işleri yapabilir ve kazancını artırabilirler. İnternet üzerinden para kazanmak isteyenlerin yapabileceği işlerin neler olduğu aşağıda belirtilmiştir. Sizde bu işlerden herhangi birisini de yapabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Yazı Yazarak Para Kazanmak

nternetten Yorum Yazarak Para Kazanmak ile birlikte en çok tercih edilen para kazanma yöntemi makale yazarlığı olarak bilinir. İnternet sitelerinde yayınlamak üzere yazılan makaleler yazarlarına ciddi paralar kazandırmaya devam ediyor. Sizde bilgi sahibi olduğunuz konularda veya araştırma yapmayı seviyorsanız bu iş tamda aradığınız iş olabilir. Birbirinden farklı yüzlerce konu için yazılacak olan makalelerden sizde istediğiniz birisini yazarak bir deneme yapabilirsiniz. Makale yazma işi veren sitelere ücretsiz üye olarak bir başlangıç yapmak adına deneme makalesi yapabilir ve bu konuda girişimde bulunabilirsiniz. Yazılacak olan makalenin türü, konusu ve ilgi alanının yanında kelime sayısına göre farklı ücret uygulanmaktadır. 300 kelimeden az olmamak ve 900 kelime aralığında yazılan yazılar için ortalama 5 TL ile 20 TL arasında bur ücret alabilirsiniz. Gün içerisinde onlarca makale yazıldığını hesaplarsak aylık 5.000 liraya kadar bir kazanç elde etmeniz mümkün. Sizde bu konuda bir girişimde bulunmak istiyorsanız bu konuda yazdığımız Makale Yazarak Para Kazanmak başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Yorum Yazma İşi Veren Siteler

İnternetten Yorum Yazarak Para Kazanmak isteyenlerin bu tür iş veren sitelere ulaşması gerekmektedir. Bu tür sitelere ulaşmak da o kadar zor değildir. İnternet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sonucunda bu tür iş veren sitelere rahatlıkla ulaşabilir ve iş talebinde bulunabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi gün içerisinde istenilen yorumları yazabilir ve ayda 500 lira ile 1.500 lira arasında bir gelire sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Zennur dedi ki:

  Merhaba,
  Ben Zennur. Yüksek Lisans öğrencisiyim. Kalemim güçlüdür. Bilgilendirme ve detay için lütfen iletişime geçer misiniz.

 2. Anonim dedi ki:

  Yorum yazmak istiyorum. Öğretmenim, şu an çocuklarima ilgimi veriyorum. Ek gelir olarak bu işi yabmak isterim.

  Haatira Alkurt
  Hatira.sezer@googlemail.com

 3. pelin Bulduk dedi ki:

  Evde yorum yazmak istiyorum,bilgilendirirseniz sevinirim.