Kosgebkredim

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternet üzerinden para kazanmak son dönemlerde giderek yaygınlaşmakta ve herkes tarafından incelenmektedir. Milyonlarca kullanıcısı olan İnternet bir koç kişinin zengin olmasına yardımcı olmaktadır. İnternet, bilgisayar, tablet ve akıllı telefonları doğru kullananlar bir çok yöntem sayesinde para kazanabilir. Bu yöntemlerin neler olduğu ve ne kadar kazandırdığı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere bilgi vermek istiyoruz. İnternetten Para Kazanma Yolları az önce de belirttiğimiz gibi birbirinden farklı yüzlerce sistemden oluşmaktadır. Sizlere bu yöntemler arasında İnternetten En Çok Kazandıran İşler ve İnternette En Çok Yapılan İşler hakkında bilgi vermek istiyorum.

İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanılır

Son yılların en rahat ve en çok para kazandıran platformu İnternet aracılığı yapılan işler olarak bilinir. Milyonlarca dolarlık bir paradan payını almak isteyenler bu uğurda girişimlerde bulunmaktadır. Fakat maalesef herkes internet üzerinden bir iş yaparak para kazanamaz. Eğer durum bu kadar basit olsaydı dünyada kimse başka bir işte çalışmak istemeyecek bilgisayar başında oturduğu yerden para kazanmak isteyecekti. Her işte olduğu gibi İnternet üzerinden para kazanmak isteyenlerin doğruları yapması ve bu konuda bilgi sahibi olması gerekmektedir. Sizde eğer bu tür bir iş yapmak istiyorsanız İnternetten Para Kazanma Yolları hakkında genel bir bilgiye sahip olmanız gerekir.

Evde İnternetten İş Yapmak

İnternet kullanıcılarının büyük bir bölümü haberlerde gördüğü İnternet Milyonerleri gibi olmak ister. Youtube kanalı üzerinden ayda yüz binlerce dolar kazananları gördükçe bu işi yapmak ve kendisinin de kısa sürede zengin olmasını istemektedir. Fakat bilindiği üzere bu işi yapan on binlerce kişi bulunmak ile birlikte bu işten milyonlar kazanlar parmakla sayılacak kadardır. Bu neden ile bu tür bir iş yapmak isteyenler hemen çok para kazanamayacak olduğundan sabırlı ve yaptığı iş ile ilgili daha fazla araştırma yapması gerekir. 3 ile 5 dakikalık bir video yükleyerek maalesef kimse milyonlar kazanamaz bunun için bu işi yaparken biraz bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bu kısa hatırlatmadan sonra İnternetten Para Kazanma Yolları nelerdir? en çok yapılan ve en çok para kazandıran İnternet işleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

İnternetten En Kolay Yapılan İşler

İnternet üzerinden para kazanmak isteyen ve en popüler olan iş Youtuber’lik olarak bilinir. Bilindiği üzere YouTube sitesinden ücretsiz olarak açacağınız kanal ile sizde internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bilindiği üzere insanların kendi videolarını bu kanalda yayınlamak kaydıyla para kazanmalarına imkan verilmektedir. Bu videolardan para kazanabilmeniz için de muhakkak reklam sahibi olmanız ve reklamları videoların içinde yayınlamanız gerekmektedir. Bu konuda reklam alınacak en doğru yer ise Google Adsense olarak bilinir. Google reklam piyasasında bilindiği üzere Dünyanın en büyük markasıdır. Milyonlarca kişi reklamlarının bu kanalda yayınlanması adına milyonlarca lira harcamaktadır. Sizde açacağınız youtube kanalı için Adsense reklamlarına başvurmalı ve bu reklamları yayınlayarak insanların izlemesini sağlamalısınız.

İnternet Üzerinden Satış Yapmak

Çok para kazanmak için İnternet üzerinden iş yapmak oldukça mantıklıdır. İnsanların alışveriş yapmak için mağaza mağaza gezmek yerine oturdukları yerden İnternet aracılığı ile işlerini halletmektedir. Binlerce site sadece bu tür alışveriş yapmamız için hizmet vermektedir. Yılda milyonlarca insanın internet üzerinden alışveriş yaptığı bilindiğinden ürün satmanın ve müşteriye ulaşmanın en basit yolu olarak denenebilir. Satmak istediğiniz ürünleri sizde bu tür siteler aracılığı ile rahatlıkla satabilir ve çok para kazanabilirsiniz.

Evden Çalışarak Para Kazanmak

İnternetten Para Kazanma Yolları arasında en cazip gelen ise bu tür işleri evinizden rahatlıkla yapabilmenizdir. Bir işi yapmak için dükkan açmak, her gün orada bulunmak, dükkan kirası ve diğer masraflar akla geldiğinde İnternet üzerinden iş yapmak çok daha mantıklı hale gelmekte. ayrıca bu işi ister gün içerisinde herhangi bir saatte, isterseniz pafta sonlarında bile yapabilirsiniz. Birbirinden farklı yöntemleri sizde evinizde bilgisayar başında oturduğunuz yerden yapabilir ve çok para kazanabilirsiniz. İster ek gelir elde etmek için isterseniz sürekli bu işi yaparak sabit gelir elde etmek için aşağıda belirttiğimiz işleri yaparak sizde internet üzerinden para kazanabilirsiniz.

 • Sanal mağaza açarak ürün satışı karşılığında para kazanabilirsiniz
 • Forex  ile para kazanabilirsiniz
 • Video yükleyerek para kazanabilirsiniz
 • Makale yazarak para kazanın
 • İnternet sitesi kurarak para kazanabilirsiniz
 • Sitelere editörlük yaparak para kazanın
 • Oyun oynayarak para kazanın
 • Reklam izleyerek kazanç elde edebilirsiniz
 • İnternet üzerinden anket işi yaparak para kazanmak
 • İnternet üzerinden ek iş alarak ek kazanç elde edebilirsiniz

Yukarıda belirttiğimiz İnternetten Para Kazanma Yolları arasında ilk 10 sırayı alan işleri sizde rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

S.Yıldız

Merhabalar; Serdar YILDIZ İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden iş fikirleri ve girişimcilik hakkında yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşıyorum. İş kurmak adına araştırma yapan girişimcilere kredi imkanları, Devlet hibesi ve Devlet destekler hakkında bilgi vermekteyim.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar sulatn dedi ki:

  iyi gunler ek ış ıın yardımcı olabılrımısınız

 2. Avatar Atakan vuruk dedi ki:

  Evde iş istiyorum eşime ev hanimi

 3. Avatar Büşra dedi ki:

  Çok zor durumdayız ve evde ek iş yapmak zorundayim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Avatar Yeliz dedi ki:

  Bende evde is ariyorum lutfen ulasin

 5. Avatar Suzan dedi ki:

  Evde paketleme işine cok ihtiyacimiz var ekip olarak calisacagizm sanliurfa siverekte yasiyoruz

 6. Avatar Feride dedi ki:

  Antalyada aksuda yaşıyorum paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim

 7. Avatar Arzu Sara dedi ki:

  Evde sabun paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var acil

 8. Avatar Leyla dedi ki:

  İyi günler ev hanımıyım paketleme işi yapabilirim bu tür işte yapabilme kabiliyetim oldukça iyi antalya kepez habibler mahallesinde oturuyorum iş verirseniz sevinirim versenizde ALLAH razı olsun vermesenizde razı olsun şimdiden teşekkürler

 9. Avatar Leyla dedi ki:

  İyi günler ev hanımıyım paketleme işi yapabilirim bu tür işte yapabilme kabiliyetim oldukça iyi antalya kepez habibler mahallesinde oturuyorum

 10. Avatar Sevgi dedi ki:

  Bende internet üzerinden para kazanmak istiyorum lütfen dönüş yapınız

 11. Avatar Sule dedi ki:

  Bana da yardımcı olur musunuz ek iş için..

 12. Avatar Selin dedi ki:

  Tekirdağ süleymanpaşa’da yaşıyorum grafikerim evden çalışmak istiyorum detaylı bilgi alabilir miyim

 13. Avatar Ali dedi ki:

  İyi gunler. Ben universite ogrencisiyim ve bolca bos zamanim oluyor bu bos zamanlarimda internet uzetinden para kazanmak istiyorum. Bana yardimci olabilecek kisiler lutfen benimle iletisime gecsinler

 14. Avatar Selim dedi ki:

  İnternet uzerinden calisip para kazanabilecegim bir is ariyorum daha once makale tarzinda isler yaptim bu konularla ilgili yardimci olabilecek veya is verebilecek kisilerle iletisime gecmek istiyorum. Herkese iyi gunler

 15. Avatar osman dedi ki:

  istanbul da yaşıyorum internet üzerinden çalışıp para kaznmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun her konuda çalışabilirim en kısa zamanda mesajlarınızı bekliyorum lütfen acil olarak yardım edin herkese iyi günler.

  1. Avatar Sena dedi ki:

   İnternet. Uzerinden. Para. Kazanmak. İstiyorum