Kosgebkredim

İnstagramda Eşarp ve Şal Satmak

İnstagramda Eşarp ve Şal Satmak

İnternet üzerinden satış yaparak para kazanmak isteyenlerin en çok tercih ettiği uygulama İnstagram olarak bilinir. Bu uygulamada ücretsiz olarak sizde bir sanal butik mağaza açarak satış yapabilir ve bunun sonucunda para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden para kazanmak adına satış sistemini kullanmak isteyenler nelere dikkat etmeli. Eşarp ve şal satma işi çok kazandırır mı? İnstagramda Eşarp ve Şal Satmak isteyenler nelere dikkat etmeli. Eşarp işi ne kadar kazandırır. Eşarp dükkanı nasıl açılır? İnternet üzerinden eşarp ve şal satmak ile ilgili tüm merak ettiğiniz sorulara İnstagramda Eşarp ve Şal Satmak başlığı ile cevap vermek istiyorum.

Eşarp ve Şal Satma İşi

Ürün satarak para kazanmak isteyen bayanların satmak için ürün araştırması yaptıklarında bu ürünleri sıklıkla görürler. Müşteri potansiyeli oldukça yüksek olan bu ürünleri sizde satarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. İsteyenler bulundukları bölgede bu ürünü satmak için bir girişimde bulunarak bir dükkan açabilir. Bu konuda yapılması gerekenler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler için yayınladığımız Eşarp ve Şal Dükkanı Açmak başlıklı yazımızı okumalarını tavsiye ederim. Bu tarz bir iş yeri açmak için gerekli olan sermaye desteği olmayanlar verilen Devlet desteklerinden yararlanabilirler.

Bilindiği üzere özellikle bayanların daha fazla ticari faaliyette yer almaları adına Kosgeb tarafından hibe yani geri ödemesiz iş kurma desteği verilmektedir. Şartları taşıyanlar verilen bu destek ile kendi eşarp dükkanlarını açabilirler. Ayrıca Devlet ve Özel bankalar iş yeri açmak isteyenlere işletme desteği kredisi vermeye devam etmektedir. Sizde bu işi yapmak için gerekli finansal desteğe sahip değilseniz verilen düşük faizli ve uzun vadeli işletme kredilerine başvuruda bulunabilirsiniz. Bu kısa hatırlatmadan sonra İnstagramda Eşarp ve Şal Satmak isteyenlerin yapması gerekenler hakkında ayrıntılı bilgi vermek istiyorum.

İnstagramdan Ürün Satarak Para Kazanmak

Her geçen gün insanlar alışverişlerini İnternet üzerinden yapmaya ve bunu alışkanlık haline getirmeye başladı. Aradığınız her ürünü evinizden çıkmadan oturduğunuz yerden bulma ve satın alma imkanı tanınan İnternet siteleri veya İnternet uygulamaları bu neden ile bir çok kişiye yeni iş imkanı sunmaktadır. Birbirinden farklı markanın ürünleri alanlar kadar bu ürünlerin satıcı ile buluşması konusunda aracılık yapanlarda bulunmaktadır. Markaların ürünlerini insanlara tanıtmak ve satmak adına aracılık yapan kişiler oldukça iyi paralar kazanmaktadır. Sizde ek iş olarak veya sadece bu tarz bir iş sahibi olarak bir çok çalışandan daha fazla para kazanabilirsiniz. Bunun için satmak istediğiniz ürünleri belirlemek ve hangi markaların ürünlerini satmak istediğinizi belirlemelisiniz.

İnstagram evden satış yaparak para kazanmak isteyenlere ücretsiz destek vermeye devam etmektedir. Bilindiği üzere ücretsiz olarak bu uygulama üzerinde butik mağaza açmanıza imkan verilmektedir. 5 dakika içerisinde isteyen herkes bu uygulama üzerinde kendi mağazasını oluşturabilir. İnstagram mağazası açanların bundan sonra yapması gereken ise ürünü satmak için gerekli takipçiye ulaşmak olacaktır.

İnternetten Eşarp ve Şal Satmak

İnternet üzerinden satış denildiği zaman ilk akla gelen ve milyonlarca kullanıcısı olan İnstagram oldukça popülerdir. İstediğiniz ürünü buradan rahatlıkla satarak sizde para kazanabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenlerin herhangi bir sermayeye ihtiyacı olmamaktadır. Ayrıca satmak istediğiniz ürünü satın almanıza bile gerek yok. Firmanın ürünlerini açmış olduğunuz mağazanızda yayınlamanız ve müşteriye ulaşmanız gerekmektedir. Siz sadece aracılık yapacak ve sattığınız her ürün başına belirli oranda komisyon alacaksınız. Bunun için de belirli bir oranda takipçiye sahip olmanız gerekmektedir. On binlerce takipçiye sahip olmanız ve mağazanızdaki ürünleri sürekli güncel tutmanız gerekmektedir. Bu neden ile İnstagramda Eşarp ve Şal Satmak steyenlerin belirli kurallara uyması gerekmektedir. Bu alanda iş yapmak isteyenlerin yapması gereken belli başlı konular aşağıda belirtilmiştir. Sizde bu işi yapmak istiyorsanız bunlara kesinlikle dikkat etmelisiniz.

  • İnstagram takipçi sayısını artırmalısınız
  • Mağazanızdaki ürünlerin güncel ve açıklama bölümü ile insanların ulaşmasını sağlamalısınız
  • Doğal yollardan takipçi sayısını artırmak
  • Müşterilerin soruları ve şikayetlerine zamanında cevap vermek
  • Satmak istediğiniz markalar ile gerekli tüm şartları baştan konuşmalısınız
  • Çekiliş ve Reklam sayfalarını kullanarak daha fazla kişiye ulaşmak
  • Sattığınız ürünün arkasında durarak müşteri şikayetlerini önlemek

Sizde İnstagramda Eşarp ve Şal Satmak istiyorsanız bu konulara azami önem vermelisiniz. Bunun ile birlikte bu işi yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konuların başında eşarp işinin ne kadar kazandırdığıdır. Bilindiği üzere eşarpların markası ve kumaş özelliğine göre çak farklı fiyat aralığında satılmaktadır. İnstagram üzerinde yapılan satışlarda da bu fiyat aralığına göre para kazanmanıza imkan tanınmaktadır. Sattığınız ürünün fiyatına göre farklı ücret kazanma imkanınız bulunmaktadır. 100 liralık bir eşarp için 15 ile 20 lira para kazanma imkanınız bulunmak ile birlikte 300 liralık bir ipek eşarp sattığınız ise 50 lira kazanabilirsiniz,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.