Kosgebkredim

Hatay Antakya Evde Ek İş İmkanları

Hatay ve çevresinde ikamet eden ev hanımlarına yönelik evde para kazandıran ek işler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler. El becerisi gerektiren ve uğraşanlara iyi paralar kazandıran ek işler. Hatay, Antakya, İskenderun, Defne, Dörtyol, Samanlı, Kırıkhan, Reyhanlı, Arsuz ve Altınözü bölgesinde yapılan ek işler. Evde ki boş vakitlerini değerlendirip aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları. Hatay Antakya Evde Ek İş İmkanları dahilinde verilen işler ile sizde evde para kazanmak adına bir başlangıç yapabilirsiniz.

Hatay Evde Paketleme İşleri

Bayanların evlerinde oturdukları yerden çalışmalarına ve para kazanmalarına imkan veren işlerin başında paketleme işi gelmektedir. Birbirinden farklı ürünlerin paketlenmesi işi oldukça eğlenceli ve kolay bir ek iştir. Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar tarafından evlere kadar gönderilen bu işi herkes talep edebilir. Günün istediğiniz zaman aralığında çalışma imkanı sunan bu ek işi her yaş grubundaki bayanlar yapabilirler. Günde 3 ile 5 saatini ayırabilen bir ev hanımı evde paketleme işi sayesinde ayda 1.000 TL kazanabilir. Sizde evdeki boş vaktinizi aşağıda belirtilen paketleme işlerine ayırabilirseniz hemen başvuruda bulunmalısınız.

 • Evde kına paketleme işi
 • Evde boncuk paketleme işi
 • Evde kürdan paketleme işi
 • Evde sabun paketleme işi
 • Evde çerez paketleme işi
 • Evde kokulu mum paketleme işi
 • Evde kalem paketleme işi
 • Evde poşet paketleme işi

Hatay Evde Tütün Sarma İşi

Son dönemdeki tütün ürünlerine gelen zamlardan sonra bir çok tiryaki sarma tütün kullanmaya başladı. Bu ürünü kullanacak olanlar sarma işini yapmakta zorlandığından hazır sarılmış tütünü tercih ederler. Bu durumda bir çok kişinin bu iş sayesinde para kazanmasına imkan tanımaktadır. Özellikle son dönemde ev hanımları evde televizyon karşısında oturdukları yerden evde tütün sarma işi yapmaya başladı. Küçük bir makine ile yapılan bu işi isteyen herkes bir gün gibi bir sürede öğrenebilir ve para kazanabilir. 1 kutu olarak bilinen ve içerisinde 200 adet sigarayı sarmak karşılığında 5 lira ile 8 lira arasında bir gelir elde etmeniz mümkün. İlk defa bu işi yapacak olanlar için bu küçük bir rakam gibi görünse de kısa sürede bu işin kolaylığını öğrenecek ve günde bir kaç kutu tütün sarabilirsiniz. Bu iş için günde 4 ile 6 saatini ayıran bir kişi ayda rahatlıkla 1.000 TL kazanabilir. Sizde aile bütçesine katkıda bulunmak adına Hatay Antakya Evde Ek İş İmkanları dahilinde verilen bu işi deneyebilirsiniz.

Hatay Evde Para Kazanmak

Ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi Hatay ve Çevresinde özellikle bayanlar evlerinde çalışmak istemektedir. Kendisine uygun bir işin olmadığını düşünen, çocuklarına bakacak kimseyi olmayanlar ve eğitim durumundan iş bulamayanlar bu tür işleri tercih etmektedir. ayrıca eşinin aldığı maaş ile ay sonunu getirmekte zorlananlar evine destek olmak adına da bu tür işleri sıklıkla yaparlar. Sizinde nedeni ne olursa olsun evde ek ş yaparak para kazanmak adına bir iş aramanız gayet doğaldır. İş bulma konusunda zorlanan ev hanımları Evlere İş Veren Firmalar ile iletişim kurmak adına sitemizi kullanabilirler.

Evde çalışıp para kazanan bayanlar sadece bu tür el becerisi gerektiren işleri yapmamaktadır. Bu işlere ilave olarak ürün satışı oldukça yaygındır. Katalog üzerinden satış yapan binlerce bayan ailelerine maddi anlamda ciddi destekler sağlamaktadır. ayrıca son dönemde İnternet üzerinden yapılan bir çok para kazandıran iş bulunmaktadır. Bilgisayar bilgisine sahip olan bayanların yanında bazı uygulamalar ile akıllı telefonlar ile de para kazanma imkanı bulunmaktadır. İnternet üzerinden kazanılan paralar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler İnternet üzerinden gerçek para nasıl kazanılır başlıklı yazımızı okumalıdır.

Hatay Antakya Evde Ek İş İmkanları dahilinde verilen işler ile sizde kısa sürede belirli oranlarda para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken ise kendinize en uygun ek işi bulmanız ve verilen işleri istenilen sürede tamamlamanız olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Aysel dedi ki:

  Hatay Antakya da ikametgah ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lutfen

 2. Melek dedi ki:

  Hatay İskenderun da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 3. İmren dedi ki:

  Hatay Kırıkhan da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Şehide dedi ki:

  Ben Şeyma evde paketleme işi için bilgi almak

 5. Fidan dedi ki:

  Hatay antakyadan oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 6. Elif dedi ki:

  Hatay kırıkhan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak isyorum

 7. Fatma dedi ki:

  Hatay Kırıkhan da yaşıyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

 8. Fidan Barazi dedi ki:

  Hatay Kırıkhan da yaşıyorum.evde paketleme işini bende yapmak istiyorum aylemle birlikte

 9. elif kiraz dedi ki:

  hatay/ kırıkhanda yaşıyorum. evde paketleme işine bende katılmak istiyorum. ailemle birlikte yapacağız. ön lisans mezunuyum.