Kosgebkredim

Fabrikadan Evlere Ek İş İmkanı

Fabrikadan Evlere Ek İş İmkanı

Evde çalışıp para kazanmak isteyen binlerce kişi; Fabrikadan Evlere Ek İş İmkanı fırsatlarını değerlendiriyor. Ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyen bayanlar birbirinden farlı işleri yapmaktadır. Evde paketleme işi, Evde etiket işi, Evde boyama işi veya Evde ayıklama işlerini sizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar tarafından gönderilen bu tarz işler ile sizde ayda; 3 Bin Lira kazanabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye göre farklı işleri gönderen fabrikalar sizin de ek gelir elde etmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle Fabrikadan Evlere Ek İş İmkanı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için; en çok gönderilen işleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Evlere İş Gönderen Fabrikalar Hangileri

Bayanların ev ortamında çalışmalarına veya para kazanmalarına imkan veren bir çok fabrika bulunmaktadır. Bu fabrikalar ev hanımlarını daha uygun fiyata çalıştıkları için tercih etmektedirler. Herhangi bir fabrikada çalışacak olan bir işçinin aylık maliyeti; 6 ile 8 bin lirayı bulmaktadır. Bu da bir çok küçük ölçekli fabrikanın bir çok işi evde çalışmak isteyen bayanlara vermektedir. Aylık ortalama 2 ile 3 bin lira gibi ciddi paraların döndüğü bu sektörde görev almak isteyenler; bulundukları bölgeye uygun olan işleri tercih etmesi gerekir. Mesela Kütahya veya çevresinde evde çalışmak için iş arayan bayanların nedeyse hepsi; Seramik sektöründen ek iş temin etmektedir. Bilindiği üzere Çinisi ile ünlü bu şehrimizdeki bayanlar; evlerinde seramik silme veya çini boyama işi yapmaktadır. Sizde bulunduğunuz bölgeye uygun olan işi bulabilir veya evinizde para kazanabilirsiniz.

Fabrikadan Evlere Ek İş İmkanı dahilinde birbirinden farklı işlerin verildiği bilinmekte. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işler genellikle el becerisi ve yetenek gerektirmektedir. Sizde kendinize uygun olan işin ne olduğunu belirleyerek; iş arayışında bulunabilir veya herkesin yaptığı gibi paketleme işlerini tercih edebilirsiniz.

Evlere Tekstil İşi Gönderen Fabrikalar

Tekstil işi bir çok bayan tarafından yapılmaya devam etmektedir. Havlu, nevresim veya kıyafet başta olmak üzere bir çok tekstil ürününde de ev hanımlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Birbirinden farlı firmalar bu tür ürünlerin hazırlanması, ipliklerinin temizlenmesi, paketlenmesi veya ütülenmesi işinde; ev hanımlarını tercih etmektedir. Sizde bu konuda tecrübe sahibiyseniz evlere tekstil işi veren firmalar veya fabrikalar ile iletişime geçebilir ve ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Yapması eğlenceli ve kazançlı olan bu işi yapmak isteyenlerin günde; 5 ile 7 saatini bu tür işlere ayırması gerekmektedir. Aylık 2 Bin liranın üzerinde bir getirisi olan bu tarz işler ile sizde aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Evlere Etiket İşi Veren Fabrikalar

Evde kolay iş yaparak para kazanmak isteyenlerin tercih edebileceği en kola işlerin bayında gelmektedir. Bilindiği üzere satılan ürünlerin üzerinde bu ürünün bilgileri, kullanım kılavuzu veya diğer bilgilerinin yer aldığı etiketler bulundurmak zorunludur. Bu de bir çok firma için masraflı bir iş olarak bilinmektedir. Bu nedenle bir çok firma bu işi daha uygun fiyata yaptırmak adına ev hanımlarını tercih etmektedir. Binlerce etiket firma tarafından evinize kadar teslim edilmektedir. Sizden istenilen birbirinden farlı olan renkteki etiketlerden birer tanesini alıp kılçık makinesi denilen el aleti yardımı ile birleştirmektir. Yapmanız gereken bu kadar basit bir iş. Sizde evinizde oturduğunuz yerden televizyon karşısında bu işi rahatlıkla yapabilir veya ayda 2 Bin lira ile 3 Bin Beş yüz lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Evlere Etiket İşi Veren Fabrikalar

Evlere Gönderilen Ek İşler

Ev hanımlarının bir çoğu çeşitli nedenlerden dolayı dışarıda herhangi bir işte çalışma imkanına sahip olmamakta. Maddi anlamda da ailesine katkıda bulunmak isteyen bayanlar bu nedenle evde ek iş yapmaya çalışmakta. Sizinde nedeniniz ne olursa olsun ek iş yapmak adına evde çalışma şansınız bulunmaktadır. Fabrikadan Evlere Ek İş İmkanı dahilinde verilen işlerden herhangi birisini sizde talep edebilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu neden ile ülkemizde evlere iş gönderen firmalar tarafından en sık gönderilen ve kolay bulunan bu tür işlerin hangileri olduğunu kısaca sıralamak gerekirse;

 • Evde iplik temizleme işi
 • etiket işi
 • Evde paketleme işi
 • çini boyama işi
 • toka yapıştırma işi
 • tespih dizme işi
 • dantel örme işi

Sizde yukarıda belirtilen ek işlerden herhangi birisini yapmak istiyorsanız hemen; Fabrikadan Evlere Ek İş İmkanı iş başvurusunda bulunmalısınız. Bulunduğunuz bölgeye farklılık gösterebilen firmalar ile iletişime geçmek için İnternet üzerinden iletişim kurmayı deneyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Ceren Yılmaz dedi ki:

  ANKARA BATIKENTTE OTURUYORUM HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ İÇİN HAZIRIM ELİMDEN HER İŞ GELİYOR ÇOK ŞÜKÜR İSTEDİĞİNİZ ZAMAN DİLİMİNDE İSTEDİĞİNİZ KADAR PAKETLEMELERDE YARDIMCI OLABİLİRİM

 2. Emrah dedi ki:

  Nasıl başvuru yapicaz acaba

 3. Tuba dedi ki:

  Ankaradayım. Evden her türlü paketleme işi yapmak istiyorum. Zevk aldığım bir iş olacaktır. El becerim çok iyidir.Teşekkürler

 4. Çiçek cebe dedi ki:

  iyi.günler kolay gelsin ben çiçek cebe 22 yaşındayım adanada yaşıyorum evli bir kiz çocuk annesiyim kızımın ihtiyacı çok oluyor ve kız çocuğu olunca ben paketleme isi ıstiyorum çok yere başvurdum inanamadım ama her yolu denedim bu işe çok ihtiyacı var elim hızlı temiz ve düzenli terpitli pratik yaparaim bana yardımıcı olursanız sevinirim

 5. Fatma çelik dedi ki:

  Evde paketleme işi samsunda oturuyorum ihtiyacım var .