Kosgebkredim

Eyfel Parfüm Bayilik Şartları ve Ücretleri

Eyfel Parfüm Bayilik Şartları ve Ücretleri

Yeni bir iş kurmak isteyenlerin sıklıkla araştırdığı açık parfüm işi oldukça iyi kazandırmaktadır. Küçük bir dükkanda ne iş yapabilirim diye araştırma yapanlara bu işi önerebiliriz. Ayrıca küçük sermayeli iş fikirleri arasında ilk sıralarda bulunan açık parfüm işi oldukça kazançlıdır. Sizde açacağınız açık parfüm dükkanı için bir marka araştırması içindeyseniz sizlere; EYFEL açık parfüm markasını önerebilirim. Franchising alarak sizde kolaylıkla bir parfüm dükkanı açabilirsiniz. Bu sebeple Ülke genelinde en çok bilinen ve en çok satılan Eyfel Parfüm Bayiliği hakkında bilgi vermek istiyorum. Eyfel Parfüm Bayilik Şartları ve Ücretleri aşağıda belirtilmiştir. Bu şartlar dahilinde sizde dükkan açmak adına hemen başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Açık Parfüm Dükkanı Açmak Mantıklı mı?

Küçük sermayelisi iş fikirleri arasında gösterilen açık parfüm işi oldukça iyi kazandırmaktadır. Şehrin farklı noktalarında açılabilen bu tür dükkanlar; kısa sürede yatırımlarını geri kazandırmaktadır. Diğer parfümlere oranla çok daha düşük ücretlere satılan açık parfümler bu neden ile oldukça sık tercih edilmektedir. Bay, bayan parfümlerinin yanında oda veya araba kokuları da oldukça büyük ilgi görmektedir. 10 bin liranın üzerinde bir sermaye ile rahatlıkla açılabilen bu tür bir dükkan sahibi olmak oldukça kolaydır. Sizde kendi adınıza bir iş yeri açmak için iş fikri araştırması içindeyseniz; bu işi muhakkak değerlendirmelisiniz.

Bay veya bayanların her yaş grubu için parfüm kullandığı bilinmektedir. Güzel kokmak çevremize güzel kokular yaymak bizleri mutlu eder. Ayrıca evimizin, iş yerimizin veya otomobilimizin güzel kokması bizlere huzur verir. Bu nedenle hepimiz gün içerisinde muhakkak bu tür ürünleri kullanırız. Bu da bu alanda müşteri potansiyelinin ne kadar büyük olduğunun bir ispatıdır. Müşterisi hazır olan işler de yatırım yapmak için oldukça uygundur. Bu alanda yıllardır hizmet veren Eyfel markası belirli bir müşteri potansiyeline sahip olan; açık parfüm firmalarının başında gelmektedir. Bu markadan alacağınız bayilik ile sizde kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Açık Parfüm Bayilik Ücretleri

Küçük bir dükkan kiralayarak yapacağınız açık parfüm işi sayesinde sizde güzel paralar kazanabilirsiniz. Bir çok firma bu tür bir dükkan açmak adına bayilik vermeye devam etmektedir. Eyfel açık parfüm firması da yurt içinde açacağınız açık parfüm dükkanı için bayilik vermeye devam etmektedir. Bu konuda Eyfel Parfüm Bayilik Şartları ve Ücretleri ne kadar diye merak edenler olabilir. Eyfel franchising ücreti talebinde bulunmamaktadır. Bu markanın bayisi olmak isteyenler burada belirtilen başvuru formunu doldurarak ilk başvuru işlemlerini tamamlayabilirler. Başvurusu kabul edilen girişimciler bir takım eğitimden geçmelidir. Eyfel tarafından eğitimlere katılan ve başarılı olan girişimci adayları işletmeci olabilme hakkına sahip olurlar. Ayrıca bu girişimcilere mağaza açılı dönemi boyunca destek hizmetleri verilmektedir.

Açık Parfüm Dükkanı Ne Kadara Açılır

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Eyfel Parfüm Bayilik Şartları ve Ücretleri iş kurmak için oldukça mantıklıdır. Herhangi bir bayilik ücreti ödemeden kendi işinizin patronu olma imkanınız bulunmaktadır. Açık parfüm dükkanı açmak için bulacağınız dükkanın kirası, dekorasyon için yapacağınız harcamalar ve satışını yapacağınız ürünlerin alımı için belirli bir oranda paraya ihtiyaç duyacaksınız. Bu da yapacağınız dekorasyon veya tanıtımlara göre farklılık göstermektedir. 40 bin lira ile 100 bin lira arasında bir sermaye ile güzel bir açık parfüm dükkanı açabilirsiniz. Bu rakamlar tamamen size bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Açık Parfüm Dükkanı Nereye Açılmalı

Açık Parfüm Dükkanı Nereye Açılmalı

Açacağınız açık parfüm dükkanının yerini iyi belirlemeniz gerekmektedir. Bu konuda Eyfel firması bayilik vereceği dükkanların AVM veya Halkın en yoğun olduğu cadde üzerinde açılması şartı barındırmaktadır. Bu nedenle sizde bu markadan bayilik almak istiyorsanız belirttiğimiz bu iki alandan birisinde bir dükkan bulmalıdır. Açılmak istenilen dükkanın metre karesi ile ilgili bir şart bulunmamaktadır. Sizde bu şartları taşıyan bir bölgede kendi inisiyatifinize bağlı büyüklükte bir dükkan kiralayarak bu işi yapmak adına başvuruda bulunabilirsiniz.

Yorumlar
  1. bora dedi ki:

    parfüm markalarının bayilikleri ve ücretleri hakkında araştırma yapıyorum. verdiğiniz bilgiler gerçekten çok faydalı oldu emeğinize sağlık.

  2. fatih dedi ki:

    bir süredir bir parfüm markasının bayiliğini almayı düşünüyordum. verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.