Kosgebkredim

Evlere Verilen Paketleme İşleri

Evlere Verilen Paketleme İşleri

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin büyük bir bölümü evde paketleme işi yapmak istemektedir. Özellikle ev hanımları bu işe oldukça büyük ilgi göstermektedir. Birbirinden farklı ürünlerin ev ortamında paketleme işi oldukça basit bir iştir. Bu nedenle Ülke genelinde; Evlere Verilen Paketleme İşleri arasında en çok kazandıran ve en çok talep gören 5 paketleme işini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Boş vaktini değerlendirmek isteyen veya ek gelir elde etmek isteyen herkes bu işlere başvuruda bulunabilir. Sizde aşağıda belirtilen işlerden kendinize uygun olanını belirleyebilir veya hemen ek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Yapabilirsiniz

Bu işi yapanların bazıları zaman geçirmek; bazıları ise acil para kazanmak adına bu tarz işleri yapmaktadır. Genellikle ev hanımları dışarıda kendilerine uygun bir bulamadıkları dönemlerde bu tür işleri tercih ederler. Bir çok vatandaşımız aldığı maaş ile ay sonunu getirmekte zorlandığı dönemlerde de bu tarz işleri tercih edebilmektedir. Nedeni ne olursa olsun; sizde evinizin bir bölümünde bu tarz bir paketleme işi yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin herhangi bir tecrübe veya mezuniyet bilgisi gerekmemektedir. Sadece el becerisine dayalı olan bu işi; isteyen her yaştaki ev hanımları rahatlıkla yapabilmektedir. Günün istenildiği zaman aralığında çalışmanıza imkan tanıyan bu işler oldukça basittir. Bu kapsamda Ülke genelinde Evlere Verilen Paketleme İşlerinden 5 tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Kına Paketleme İşi

Ülke genelinde yılan her döneminde bulunabilen ve yapanlara iyi para kazandıran paketleme işlerinin başında kına paketleme gelmektedir. Düğün, kına veya sünnet cemiyetlerinde misafirlere ikram edilecek olan kına paketleri ev hanımları tarafından hazırlanmaktadır. Birbirinden farklı kutu veya ambalajlarda satılan bu ürünlerin hazırlanması çok kolaydır. Evlere kına paketleme işi veren firmalar tarafından evinize kadar gerekli tüm malzemeler getirilmektedir. Sizin yapmanız gereken ise verilen kınaları belirli gramlarda bu paketlere koymak ve paketlerini istenildiği şekilde ambalajlamak. Bu kadar basit olan bu işi isteyen tüm ev hanımları rahatlıkla yapabilir. Bu işi yapmak için küçük bir masanızın olması yeterli olacaktır. Evde kına paketleme işi için günlük 5 saatini ayırabilen bir ev hanımı ortalama 2 bin liralık bir gelir elde edebilir.

Boncuk Paketleme İşi Yaparak Para Kazanın

Bayanların Evlerinde yaptıkları ve yaparken para kazandıkları paketleme işlerinden bir diğeri de; boncuk paketleme işidir. İsminden de anlaşılacağı üzere boncukları paketlemek çok basit bir iştir. Evlere boncuk işi veren firmalar tarafından evinize getirilen farklı renk ve ebatlardaki boncukları ayıklamak ve istenilen sayı ve modeldeki boncuğu paketlere koymak çok kolaydır. Bu işte sabırlı ve pratik olmak gerekir. Günde bu iş için en az 4 ile 6 saatinizi ayırmanız gerekebilir. Evde boncuk işi yapmak isteyenler aile bireyleri, komşu veya arkadaşları ile kuracakları gruplarla işlerini daha kolay ve eğlenceli bir halde getirebilir.

Evde boncuk işi denildiği zaman ilk akla gelen paketleme işi olsa da boncuk dizme işi de bulunmaktadır. Bileklik, kolye vb. ürünlerin hazırlanması adına satılan dizme boncuklar da ev hanımları tarafından yapılmaktadır. Bu işi veren firmalardan iş talebinde bulunurken boncuk dizme işleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde yapılan paketleme işleri arasında yıllardır varlığını sürdüren bir diğer ürün ise; sabun paketleme işi olarak dikkat çeker. Birbirinden farklı üretimi yapılan hediyelik ve dekoratif sabunların paketlenme işini sizde kolaylıkla yaparak para kazanabilirsiniz. Zeytinyağlı, parfümlü veya otellerde misafirlerin kullanımına sunulan ambalajlı dekoratif sabunların paketleme işleri ile ayda 2 bin liraya yakın bir gelir elde etmeniz mümkündür. Evinizin herhangi bir odasında bu işi rahatlıkla yapabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz. Evlere Verilen Paketleme İşleri arasında gösterilen bu işi ege bölgesinde yapanların sayısı oldukça fazladır.

Evde Mandal Paketleme İşi Yapın

Mandal paketleme ve mandal montajı işi olarak bilinen bu iş yıllardır yapılan bir iştir. Ülkemizin bir çok bölgesinde bu işi bulmanız mümkündür. Mandal imalatı yapan bir çok firma ürettikleri ürünlerin ayıklanması, montajının yapılması ve paketlenmesi işi için ev hanımlarından yardım almaktadır. Evlere mandal işi veren firmalar tarafından evinize kadar getirilen mandal parçalarını birleştirmeniz ve istenilen adetlerde paketleme yapmanız gerekmektedir. Ev halkı ile birlikte kolaylıkla yapabileceğiniz bu iş sayesinde ayda; 2,500 lira kazanma imkanınız bulunmaktadır. Sizde aile bütçesine katkıda bulunmak adına; evinizde ek iş yapmak istiyorsanız hemen bu işi talep edebilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme

Evde ek iş yapmak isteyen ve bu işin paketleme işlerinden olmasını isteyenler için verilen işlerden bir diğeri de; çorap paketleme işidir. Çorap üretimi yapan firmalar ürettikleri çorapların bazılarının özel ambalajlara konulmasını ister. Özel müşterileri için üretimi yapılan bu tarz çorapların paketlenmesi işinde sizde çalışarak; ek kazanç elde edebilirsiniz. Evinizden çıkmadan sadece evde çorap paketleme işi yaparak; asgari ücret miktarınca bir gelir elde etmeniz mümkün. Ülke genelinde bu işi yapan binlerce bayandan birisi olmak adına sizde hemen bu işi veren firmalar ile iletişime geçmelisiniz.

Yukarıda belirttiğimiz; 5 farklı evde paketleme işi ile sizde ek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Evlere Verilen Paketleme İşleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler veya evlere iş veren firmaların iletişim kanallarına buradan ulaşabilirsiniz. Belirttiğimiz bu işlerin dışında farklı paketleme işleri de bulunmaktadır. Tamamen sizin tercih edeceğiniz herhangi başka bir paketleme işlerini de yapabilirsiniz. Sonuç olarak; hangi paketleme işini yaparsanız yapın; muhakkak bir gelir elde edeceksiniz. Bu nedenle; evde para kazanmak adına yapılan bu tür işlerden hangisini bulabilirseniz yapmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. nilufar dedi ki:

  Merhabalar evde yapabileceğim işe ihtiyacım var

 2. Sinem dedi ki:

  Evliyim eşimin geliri yetersiz kalıyor borclarimiz var destek olmak istiyorum çok ihtiyacım var evde paketleme işine gerekirse 7.24 saat yaparim

 3. nilufer dedi ki:

  merhaba bigada veya canakkale bolgesinde paketleme isine ihtiyacim var esim asker donus yaoarsaniz sevinirim

 4. ayşe dedi ki:

  Merhaba İsmim Ayşe İstanbulda yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce bu tazr deneyimim olduğu için elim oldukça hızlıdır

 5. Kamile dedi ki:

  Antalya merkezde yaşıyorum. Biri 12 yaşinda biride doğmak üzere olan 2 çocuk annesiyim. ACİL OLARAK evde yapabileceğim ekstra gelir sağlayacak işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.. Her türlü paketleme işini yaparım. Artı muhabese mezunuyum ama hamilelik durumumum ve pandemi nedeni iş imkanı bulamiyorum. Eşimde şofor onun da is durumu sıkıntılu bu sebepten ACİL EVDE yapabileceğim işe ihtiyacım var.