Kosgebkredim

Evlere Verilen Paketleme İşleri

Evlere Verilen Paketleme İşleri

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin büyük bir bölümü evde paketleme işi yapmak istemektedir. Özellikle ev hanımları bu işe oldukça büyük ilgi göstermektedir. Birbirinden farklı ürünlerin ev ortamında paketleme işi oldukça basit bir iştir. BU neden ile Ülke genelinde Evlere Verilen Paketleme İşleri arasında en çok kazandıran ve en çok talep gören 5 paketleme işini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Evde Paketleme İşi Yapmak

Bu işi yapanların bazıları zaman geçirmek, bazıları ise acil para kazanmak adına bu tarz işleri yapmaktadır. Genellikle ev hanımları dışarıda kendilerine uygun bir bulamadıkları dönemlerde bu tür işleri tercih ederler. Bir çok vatandaşımız aldığı maaş ile ay sonunu getirmekte zorlandığı dönemlerde de bu tarz işleri tercih edebilmektedir. Nedeni ne olursa olsun sizde evinizin bir bölümünde bu tarz bir paketleme işi yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin herhangi bir tecrübe veya mezuniyet bilgisi gerekmemektedir. Sadece el becerisine dayalı olan bu işi isteyen her yaştaki ev hanımları rahatlıkla yapabilmektedir. Günün istenildiği zaman aralığında çalışmanıza imkan tanıyan bu işler oldukça basittir. Bu kapsamda Ülke genelinde Evlere Verilen Paketleme İşlerinden 5 tanesini sizlerle paylaşmak istiorum.

Evde Kına Paketleme İşi

Ülke genelinde yılan her döneminde bulunabilen ve yapanlara iyi para kazandıran paketleme işlerinin başında kına paketleme gelmektedir. Düğün, kına veya sünnet cemiyetlerinde misafirlere ikram edilecek olan kına paketleri ev hanımları tarafından hazırlanmaktadır. Birbirinden farklı kutu veya ambalajlarda satılan bu ürünlerin hazırlanması çok kolaydır. Evlere kına paketleme işi veren firmalar tarafından evinize kadar gerekli tüm malzemeler getirilmektedir. Sizin yapmanız gereken ise verilen kınaları belirli gramlarda bu paketlere koymak ve paketlerini istenildiği şekilde ambalajlamak. Bu kadar basit olan bu işi isteyen tüm ev hanımları rahatlıkla yapabilir. Bu işi yapmak için küçük bir masanızın olması yeterli olacaktır. Evde kına paketleme işi için günlük 5 saatini ayırabilen bir ev hanımı ortalama 2 bin liralık bir gelir elde edebilir.

Evde Boncuk Paketleme İşi

Evde yapılan ve yapanlara para kazandıran paketleme işlerinden bir diğeri de boncuk paketleme işidir. İsminden de anlaşılacağı üzere boncukları paketlemek çok basit bir iştir. Evlere boncuk işi veren firmalar tarafından evinize getirilen farklı renk ve ebatlardaki boncukları ayıklamak ve istenilen sayı ve modeldeki boncuğu paketlere koymak çok kolaydır. Bu işte sabırlı ve pratik olmak gerekir. Günde bu iş için en az 4 ile 6 saatinizi ayırmanız gerekebilir. Evde boncuk işi yapmak isteyenler aile bireyleri, komşu veya arkadaşları ile kuracakları gruplarla işlerini daha kolay ve eğlenceli bir halde getirebilir.

Evde boncuk işi denildiği zaman ilk akla gelen paketleme işi olsa da boncuk dizme işi de bulunmaktadır. Bileklik, kolye vb. ürünlerin hazırlanması adına satılan dizme boncuklar da ev hanımları tarafından yapılmaktadır. Bu işi veren firmalardan iş talebinde bulunurken boncuk dizme işleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde yapılan paketleme işleri arasında yıllardır varlığını sürdüren bir diğer ürün ise sabun olarak dikkat çeker. Birbirinden farklı üretimi yapılan hediyelik ve dekoratif sabunların paketlenme işini sizde kolaylıkla yaparak para kazanabilirsiniz. Zeytinyağlı, parfümlü veya otellerde misafirlerin kullanımına sunulan ambalajlı dekoratif sabunların paketleme işleri ile ayda 2 bin liraya yakın bir gelir elde etmeniz mümkündür. Evinizin herhangi bir odasında bu işi rahatlıkla yapabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz. Evlere Verilen Paketleme İşleri arasında gösterilen bu işi ege bölgesinde yapanların sayısı oldukça fazladır.

Evde Mandal Paketleme İşi

Mandal paketleme ve mandal montajı işi olarak bilinen bu iş yıllardır yapılan bir iştir. Ülkemizin bir çok bölgesinde bu işi bulmanız mümkündür. Mandal imalatı yapan bir çok firma ürettikleri ürünlerin ayıklanması, montajının yapılması ve paketlenmesi işi için ev hanımlarından yardım almaktadır. Evlere mandal işi veren firmalar tarafından evinize kadar getirilen mandal parçalarını birleştirmeniz ve istenilen adetlerde paketleme yapmanız gerekmektedir. Ev halkı ile birlikte kolaylıkla yapabileceğiniz bu iş sayesinde ayda 2,500 lira kazanma imkanınız bulunmaktadır. Sizde aile bütçesine katkıda bulunmak adına evinizde ek iş yapmak istiyorsanız hemen bu işi talep edebilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme İşi

Evde ek iş yapmak isteyen ve bu işin paketleme işlerinden olmasını isteyenler için verilen işlerden bir diğeri de çorap paketleme işidir. Çorap üretimi yapan firmalar ürettikleri çorapların bazılarının özel ambalajlara konulmasını ister. Özel müşterileri için üretimi yapılan bu tarz çorapların paketlenmesi işinde sizde çalışarak ek kazanç elde edebilirsiniz. Evinizden çıkmadan sadece evde çorap paketleme işi yaparak asgari ücret miktarınca bir gelir elde etmeniz mümkün. Ülke genelinde bu işi yapan binlerce bayandan birisi olmak adına sizde hemen bu işi veren firmalar ile iletişime geçmelisiniz.

Yukarıda belirttiğimiz 5 farklı evde paketleme işi ile sizde ek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Evlere Verilen Paketleme İşleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler ve evlere iş veren firmaların iletişim kanallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Serdar YILDIZ

Serdar YILDIZ Merhabalar; İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden Kosgeb hibe, Kosgeb kredi, Esnaf Destekleri ve faizsiz krediler hakkında yazılar yayınlamaktayım. Sitemizin bu konular hakkında yayınlamış olduğu yazılar tamamen bilgi amaçlı olup herhangi bir kredi veya hibe işlemlerine aracılık yapmamaktayız. Tamamen bilgi amaçlı olun yazılarımızı okuyarak bu alanda bilgi sahibi olmanız amaçlanmıştır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar Ayşe çetin dedi ki:

  Evde üç kişi ile birlikte paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Avatar Nazira dedi ki:

  Merhabalar.. bu işe çok ihtiyacım var .. benimle iletişime girerseniz çok sevinirim

 3. Avatar Ece dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum eskide tekstil kaliteli kontrol ustasıyımdim

 4. Avatar Ayşe Dogan dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum Lütfen banada gönderirmisiniz çok mutlu olurum

 5. Avatar Çiller Çal dedi ki:

  Denizlide oturuyorum paketleme işini yaptim işler oldu şuan evdeyim boşum yardımcı olursaniz sevinirm

 6. Avatar Nermin dedi ki:

  Balikesir ayvalik da oturuyorum evde paketleme isi istiyorum 2 cocugum icin is e ihtiyacimiz var

 7. Avatar Sevgi dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır evde zamanında var

 8. Avatar ZEHRA dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyorum Mart ayından buyana işsizim elim hızlıdır zamanında teslim edebilirim itinayla çalışırım hijyen konusunda çok dikkatliyimdir bu işe ihtiyacım var başvurumu kabul ederseniz sevinirim teşekkürler

 9. Avatar MENEKŞE dedi ki:

  EVE KATKI SAGLAMAK İÇİN BU İŞE BAŞVURU YAPIYORUM ANTAKYADA OTURUYORUM DÖNÜŞ YAPRSANIZ SEVİNİRİM

 10. Avatar Semra keskin dedi ki:

  Gebze mevlana mahallesinde oturuyorum evde paketleme işitiyorum bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 11. Avatar Hevse dedi ki:

  Her türlü paketleme işlemini yapabilirim. Boş zamanım çok hızlı ve temiz yaparım. Ankara ‘da ikamet ediyorum. Yerinizden alıp teslim edebilirim.

 12. Avatar Aysun dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum paketleme işini hızlı ve temiz yapabilirim işleri yerinizden alıp teslim edebilirim

 13. Avatar yonca dedi ki:

  Ankara oturuyorum boş vaktim çok her türlü paketleme işini yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 14. Avatar cansu başkale dedi ki:

  üniversite mezunuyum bakmakla yükümlü olduğum ailem var işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 15. Avatar Zehra dedi ki:

  Ankara Keçiören-Kuzey Ankara’da oturuyorum. Çoğunlukla evde olduğum için ek iş yaparak bunu değerlendirmek istiyorum. Hem size hem de bana fayda sağlayabilirim. Elim gayet hızlıdır. Temiz ve titiz çalışırım , hijyen kurallarına dikkat ederim. 3 kişi olarak çalışabiliriz. Ek iş arıyorum ulaşırsanız sevinirim.

 16. Avatar Nur dedi ki:

  Mrb üniversite öğrencisiyim ankarada paketleme işi olursa dönüş yapılırsa çok memnun olurum

 17. Avatar nurcan gürhan dedi ki:

  yürüme engelliyim evde yavaşta olsa desteksiz yürüyorum…bütçeme katkı için ve zamanımı boşa geçirmek istemiyorum…evde paket işi yapmak istiyorum…teşekkürler

 18. Avatar Elif Talaz dedi ki:

  Ev hanımıyım boş zamanlarimi değerlendirmek istiyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ..

  1. Avatar Canan Doğan dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Fazlasıyla boş vaktim var.