Kosgebkredim

Evlere Maske Lastiği Dikme İşi Veren Yerler

Evlere Maske Lastiği Dikme İşi Veren Yerler

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen bayanlara gönderilen işler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler. Evde dikiş işleri arasında gösterilen Evlere Maske Lastiği Dikme İşi bayanlar tarafından son günlerde oldukça talep görmektedir. Evde maske dikme işi yaparak sizde ek gelir sahibi olabilirsiniz. Birbirinden farklı işleri evinde yapan bayanlar bu işi de rahatlıkla yapmaktadır. Her yaş grubundaki dikiş dikme konusunda tecrübesi olan bayanlar bu işi hemen talep edebilirler. Evlere Maske Lastiği Dikme İşi Veren Yerler ile sizde hemen iletişime geçin ve iş talebinde bulunun. Bu işi yapmak isteyenlerin dikiş makinesine sahip olması gerekmektedir. Firmalar maalesef bu konuda yardımcı olmamaktadır. Sadece dikiş makinesi olanlara bu iş gönderilmektedir.

Evde Maske Dikme İşi

Virüs salgınından sonra ihtiyaç duyulan maskeleri yetiştirme konusunda bir çok firma sıkıntı yaşamaktadır. Yaşanan .Bu sorunu ev hanımlarının iş gücünden yararlanarak çözmeye çalışılmaktadır. Bilindiği üzere bir çok firma bu ve buna benzer işlerin yetiştirilmesi adına ev hanımlarına sıklıkla başvurmaktadır. Özellikle paketle işi ve dikiş işleri ev hanımları tarafından sıklıkla yapılmaktadır. Firmaların bu ihtiyacına karşılık veren ev hanımları da iyi miktarlarda para kazanmaktadır. Ülke genelinde on binlerce ev hanımı bu ve buna benzer işler sayesinde para kazanarak hayatını sürdürmektedir. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız ve bir dikiş makinesine sahipseniz aradığınız para kazanmak imkanını buradan temin edebilirsiniz.

Salgın nedeni ile maske üretimi yapan firmaların çoğalması bu işi daha kolay bulmanıza imkan tanımaktadır. Evlere maske dikme işi veren firmalar oldukça ilgi görmeye başladı. Sizde bu imkandan yararlanarak ayda 3 bin liraya kadar bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde Maske İşi Ne Kadar Kazandırır

Yapılan her işte olduğu gibi bu işi yapmak isteyenlerin en çok sorduğu soruların başında Evde Maske İşi Ne Kadar Kazandırır? Parça başı ücret ödemesinin yapıldığı bu iş ile ayda 3 bin lira civarında para kazanmanız mümkün. Özellikle dikim konusunda tecrübe sahibi olan ve tekstil işinde çalışan makineciler bu konuda oldukça büyük avantaj sahibidir. Tabi ki ev hanımları da bu işi kolaylıkla yapabilir ve kısa sürede eli hızlanarak daha fazla ürün teslim edebilir ve kazancını giderek artırabilir.

Evde Maske İşi Ne Kadar Kazandırır

Parça başı ücret ödemesi yapılan Evde Maske Dikme İşi yapacak olanlar ücretlerin nasıl belirlendiğini merak etmektedir. Bir maskenin iki tarafına tarafınızdan dikilecek olan lastikler için 10 kuruşluk bir ödeme yapılmaktadır. Bu ücret size düşük gelebilir fakat bu gayet iyi bir rakamdır. Evlere Maske Lastiği Dikme İşi Veren Yerler ile iletişime geçen ve bu işi alanlar günde 5 ile 7 saatini bu işe ayırabilirse 500 ile 1000 adet maskeyi rahatlıkla dikebilirler. Ne kadar çok maske lastiği dikerseniz o kadar fazla kazanırsınız. Bu neden ile bu işi yapacak olanların sabırlı olması ve bu iş için fazla saatini ayırmaya çalışmalıdır. Günde 50 ile 100 lira arasında bir gelir elde edebileceğiniz bu iş aylık olarak hesaplandığında gayet iyi bir gelire sahip ek iş olarak dikkat çekmektedir. Sizde evinizin bir köşesinde bu işi rahatlıkla yapabilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Aldığı maaş ile geçinmekte zorlananlar, kredi veya kredi kartı borcunu ödemekte zorlananlar. İşsiz kalanlar ve kendisine uygun bir iş bulamayanlar. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları. Nedeniniz ne olursa olsun sizde evde ek iş yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. İsteyenler günün herhangi bir vaktinde veya akşamları bu tarz işleri yapabilirler. Ayrıca herhangi bir işte çalışan ve aldığı maaşı yetersiz kalanlar da hafta sonlarında bu tarz ek işleri evinde yaparak gelir elde edebilirler. Bu neden ile evinde bir dikiş makinesi olan herkes Evlere Maske Lastiği Dikme İşi Veren Yerler ile iletişime geçerek evde maske dikme işi talebinde bulunabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Esma dedi ki:

  Bende maske dikimi yapmk istiyom

 2. ebru aydıner dedi ki:

  Merhaba iyi günler ben Kocaeli de oturuyorum dikimim çok iyi yardımcı olur musunuz lütfen

 3. ÜMMÜGÜLSÜM dedi ki:

  Bölümüm gereği bu tip şeylere elim yatkındır geri dönüş olursa sevinirim

 4. Sakin algur dedi ki:

  Makinaciyim evde maske istiyorum

 5. Meral dedi ki:

  Bende dikisten anlarim.yapmak istiyorum

 6. Meral dedi ki:

  Bende maske dikebilirim makina. Var ve işten anlıyorum

  1. Anonim dedi ki:

   Gülsüm Kendirci dönüş olursa sevinirim.

 7. gülkandemir dedi ki:

  Eve maske dikiş işi almak istiyorum makineciyim makinem var

 8. Meryem danış cenik dedi ki:

  15sene tekstilde çalışdım yerimçekmeköyde

 9. Cagla dedi ki:

  Paketleme istiyorm manisa

 10. Şeval arslan dedi ki:

  Elimden her iş gelir evde annem babam ve ben varım fazla fazla yaparız istanbul okmeydanı

 11. Baran dedi ki:

  Maske üretimi yapmak istiyoruz 3 kisiyiz iş arıyoruz atölyemizde vardır sizden haber bekliyoruz

  1. Canss dedi ki:

   Merhabalar Çanakkale yaşıyoruz biz yapabiliriz 3 kişiyiz mumkunmudur

 12. Nuray Öztekin dedi ki:

  Daha önce yaptım ltf dönüş yapın

 13. elif dedi ki:

  kecioren esertepede oturuyorum bende evde bu isi yapmak istiyorum

 14. Mihriban dedi ki:

  Merhaba İzmir’de oturuyorum maske lastik dikimi yapabiliyorum açıkça elimden her iş gelir bu işi çok istiyorum

 15. Fatma dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum maske dikim işi yapıyorum 3 adet makinamız var

 16. Gamze dedi ki:

  Merhaba 4 ay önce evde maske dikim işi yaptım makinam var dönüş yaparsanız sevinirim

 17. Hümeyra dedi ki:

  Ankara yenimallede ikamet ediyorum düz dikiş ve overlok makinem var moda tasarım bölümü mezunuyum aktif olarakta dikiş dikiyorum evde yapılabilecek her türlü dikiş işini yapabilirim maske dike bilirim

 18. Sude dedi ki:

  Meraba Ankara Sincan da oturuyorum . Evde ek iş yapmak istiyorum maske dikimi yapabilirim moda tasarım öğrencisiyim günde 500-1000 tane yapabilirim elim hızlıdır.

 19. Burcu Büyükkeskin dedi ki:

  Lütfen yardımcı olun 3 çocuğumun okul masrafları için istiyorum bu işi daha öncede yaptım lütfen geri dönüş sağlayın

 20. Gamze dedi ki:

  Merhaba Ankara sincanda oturuyorum..Daha önce maske dikme işi yaptım günlük 500 ile 1000 arası çıkarabiliyorum..Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 21. Yeliz dedi ki:

  Evde parça başı iş arıyorum.

 22. Mihrican demirci dedi ki:

  Merhaba maske dikiminde tecrübeli ve hızlıyız evde iki tane otamatik ip bırakmayan makina var iki kişi günde 3500 4000 adet maske yapabiliyoruz lütfen dönüş yapın cep 0532 777 87 97

 23. Mihrican demirci dedi ki:

  Daha önce yaptığım iş iki adet otamatik ip bırakmayan makinam var günde 3500 – 4000 adet yapabiliyorum lütfen geri dönüş yapın

 24. Elif dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum .

 25. Berivan dedi ki:

  Dikiş makinem var evden dikiş yapabilirim.

 26. Semra dedi ki:

  Uzun süre teksilde çalıştım evde yapabileceğim bir iş dönüş yapılırsa çok sevinirim

  1. Sunay cinar dedi ki:

   Sanayi makinem var daha öncede evde maske lastiği diktim tekrar dikmek istiyorum kocaeli degirmenderede ikamet ediyorum.

 27. Rukiye Güngör dedi ki:

  Para çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Ayşe Yetim dedi ki:

   Sanayi tipi düz dikiş makinam var.Her türlü dikim işini yapabilirim.2013 ten beri dikiş dikiyorum. Ankara Keçiören

 28. büşra dedi ki:

  daha önce yaptığım bir iş günlük 1500 tane yapabiliyorum lütfen dönüş yapın