Kosgebkredim

Evlere Mantı İşi Veren Yerler

Evlere Mantı İşi Veren Yerler

Mantı yapmayı seven ev hanımları bu iş sayesinde ciddi paralar kazanmaya devam ediyor. Sizde evde mantı işi yaparak para kazanmak isterseniz Evlere Mantı İşi Veren Yerler ile iletişime geçmelisiniz. Bilindiği üzere son dönemde ev mantısı satışı yapan iş yerlerinin sayısı gederek artmakta. Bu da bir çok ev hanımının evinde mantı yaparak para kazanmalarına imkan sağlamaktadır. Sizde bu işi yapmayı biliyor ve mantı yapmayı seviyorsanız bu işten para kazanabilirsiniz. Evlere Mantı İşi Veren Yerler ile iletişime geçenler veya kendi ürettiği kendi imkanları ile satan bayanlar ayda 2 bin lira ile 3 bin lira arasında bir gelir elde edebilirler.

Evde Mantı İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde ek iş yapmak isteyen bayanların bir kısmı yemek tarzı işler ile meşgul olmaya devam ediyor. Birbirinden farklı ürünleri evinde hazırlayan bayanlar hem evlerinin işleri yapmakta hemde aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Çocuğu olan bir çok bayan bakacak kimsesi olmadığı için herhangi bir iş yerinde çalışma imkanı bulamamakta. Daha farklı edenlerden dolayı da evinde çalışmak zorunda kalan on binlerce ev hanımı bulunmaktadır. Bu ve buna benzer nedenlerden dolayı herhangi bir işte çalışamayan bayanlarda para kazanmak adına evde ek iş yapmak adına girişimde bulunmaktadır. Evde yemek yaparak para kazanmanıza imkan verin işler arasında dikkat çeken işlerden birisi olan evde mantı yapma işi oldukça popüler olmaya başladı.

Son dönemde giderek artan ev mantısı dükkanları artan talebi karşılama adına ev hanımlarından destek almaya devam ediyor. İç olarak belirtilen ve mantının içine konan karışımlar firma tarafından bu işi yapacak olan ev hanımlarına götürülmektedir. Sizden istenilen bu içleri belirtilen ölçülerde kesilen mantı hamurlarına koyak ve şekil vermek. Bazı bayanlar bu işi yapmayı çok sevmek ile birlikte elleri bu işe çok yatkındır. Günde kilolarca mantıyı bir kaç saat içerisinde hazırlayabilirler. Evlere Mantı İşi Veren Yerler de eli hızlı ve temiz çalışacak bu tarz bayanlara ihtiyaç duymaktadır. Kilo başı bir ücretlendirmenin yapıldığı bu işte eli hızlı olan bir ev hanımı günde 10 ile 20 kilo arasında mantı hazırlayabilir. Buda ayda 3 bin liraya kadar bir gelir elde etmenize neden olacaktır.

Evde Mantı Satarak Para Kazanmak

Herhangi bir firma veya işletmeden alınacak olan mantı işini isteyenler kendi adlarına da yapabilirler. Kendi imkanları ile alacağı malzemeleri mantıya çevirenler ve bunların satışını kendileri yapanlar çok daha fazla para kazanabilirler. Son dönemde ev yemeklerine ve ev hamur işlerine ilginin artması bu işe yoğunlaşan bayanların da artmasına neden olmakta. Sizde bu alanda kendinize güveniyorsanız öncelikli olarak evde mantı yapabilir ve talep edenlere bunları satabilirsiniz. Evde hazırlayacağınız mantının içi ve özelliğine göre farklı fiyat aralığının olduğu bu sektörde bir kilogram mantı 20 ile 40 lira arasında satılmaktadır. Buda sizin iyi bir gelir elde etmenize yeterli olacaktır. Evinde kendi imkanları ile bu işi yapacak olanlar müşteri bulma konusunda İnternet üzerinden sosyal ağları kullanabilirler. Bilindiği gibi son dönemde bu tarz ağlar binlerce kişiye çok kısa sürede ulaşmanız sağlayan en etkili yöntemdir. Ayrıca bulunduğunuz bölgedeki iş yerleri ve arkadaş çevrenizi de kullanarak daha fazla kişi ile temasa geçebilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Evde Mantı Satarak Para Kazanmak

Bayanlara Evde Para Kazanma İmkanları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi birbirinden farklı nedenlerden dolayı bayanlar son dönemde evde çalışarak para kazanmak adına farklı işleri yapmaktadır. Bazı bayanlar el becerisi gerektiren ürün hazırlama işi, bazı bayanlarda İnternet üzerinden ek iş yapmak adına bir çok girişimde bulunmaktadır. Sizde kendi el beceriniz ve bilginiz dahilinde bulunan yüzlerce ek iş imkanından herhangi birisini deneyebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi mantı yapma işini sevenlerde ister Evlere Mantı İşi Veren Yerler ile iletişime geçebilir isterse kendi imkanları ile ürettikleri mantıyı satabilirler. Ayrıca mantı yapıp satmak adına kendine bir iş yari açmak isteyen bayanlara Devlet Hibe Desteği vermeye devam etmektedir. Bu konuda ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve verilen hibe desteklerine başvuruda bulunmak isteyenler Bayanlara İş Kurmak İçin Hibe Desteği başlıklı yazımızı okuyabilirler. Verilen bu destekler ile sizde kendi işinizin patronu olabilir ve bir mantı satışı yapan bir dükkan açabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Nese dedi ki:

  Kayseri kocasinan da oturmaktayim 3 yil cafede manti isinde calistim yeni evlendigimden sehir degisikliginden isten ciktim simdi ek gelir olarak evde yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 2. Züleyha dedi ki:

  Evde temizlik kurallarına uyarak mantı çeşitleri ve kurze yapabiliyorum komşularima yapıp satıyorum beyenyorlar daha da çok siparişlere ihtiyacım var

 3. Asuman dedi ki:

  20 yıllık mantı tecrübem var. Elim hızlı ve lezzetlidir. Aydında ikamet ediyorum. Sipariş üzerine mantı yapmaktayım .

 4. Halil dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş arıyorum

 5. hatice dedi ki:

  evde mantı yapıyorum. ilgilenen firmalar iletişim kurabilirler

 6. Tülay kara dedi ki:

  Evde mantı yapıyorum elvankent oturuyorum

 7. Ümmügülsüm Tuğrul dedi ki:

  Merhaba, kayseri kankamla evde yüzde yüz dana eti ile nefis mantı yapıp satıyoruz. Öncelik yakın çevreden başlıyarak çok mutlu verimli sonuçlar aldık. İlgilenen lokanta şahıs esnaflar bize ulaşabilirler. DENİZLİ PAMUKKLE

 8. Nazmiye Gülengen dedi ki:

  Evhanımıyımevde mantı eriste sarma isini yaparimAnkara keci orende ikamet ediyorum Saygılar

 9. Ayşe dedi ki:

  Evde titizlikle mantı ve sarma yapabilirim elim çok hızlıdır kayserliyim daha önce aşçılık yaptım