Kosgebkredim

Evlere İş Verenlerin Telefon Numarası

Evlere İş Verenlerin Telefon Numarası

Ek iş yaparak para kazanmak isteyen ve evde ek iş yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği bu yerlere nasıl ulaşılacağı. Bu tür yerlerden iş almak isteyenler; Evlere İş Verenlerin Telefon Numarası veya iletişim bilgilerini aramaktadır. Nedeni ne olursa olsun binlerce kişi evinde ek iş yaparak para kazanmak adına hangi iş olursa olsun yaparım diyerek iş imkanlarından yararlanmak istiyor. Fakat bu konuda bu tür firmalar yetersiz kalmakta ve herkese iş gönderememektedir. Ayrıca evlere ek iş göndereceğini söyleyip kişilerden küçük miktarlarda para isteyip dolandıran bir çok firma veya kişi bulunmaktadır.

İnsanların para kazanmak adına iş aradığını fırsata çeviren bazıları bunu suistimal etmekte ve büyük paralar kazanacağını belirterek para istemektedir. Sizler bu tür beyanda bulunan kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz ve kesinlikle para göndermeyiniz. Evlere iş veren firmalar; hiç bir isim altında sizlerden para alamaz veya talepte bulunamaz. Bu kısa hatırlatmadan sonra; Evlere İş Verenlerin Telefon Numarası nasıl bulunur? veya iş veren firmalara nasıl ulaşılır? sorusunun cevabını verelim.

Evlere Ek İş Veren Yerler

Yukarıda da belirttiğimiz gibi on binlerce kişi ay sonunu getirmekte zorlandığı için evinde ek iş yapmak adına iş aramaktadır. Bu tür arama içinde olanların bazıları; iş buldukları için kendilerini şanslı hissetmekte haklı. On binlerce kişiye iş imkanı sunmak kesinlikle zor bir olay olduğundan bu işi yapanlar her başvuru yapana iş verememektedir. Sizde bu tür firmalar ile iletişim kurmuş iseniz iş almak için kendinizi kabul ettirmeli veya ikna edici olmalısınız. Evlere iş veren firmalar; bu tür iş dağıtımında öncelikli olarak daha önceden çalıştığı sorunsuz kişiler ile temas kurmayı tercih eder. Bunun yanında daha önceden ek iş veren firmalar ile çalışanların referanslarını da dikkate alır. Bu neden ile bu tür iş yapan bir yakınınız varsa bunlardan yardım alabilir; ve size iş vermeleri için teklifte bulunmalarını sağlayabilirsiniz.

Ek İş Veren Firmalar Neden İletişim Bilgilerini Paylaşmaz

Ek iş başvurusu yapanların çok fazla olması firmalar ile sorun yaşanmasına neden olmaktadır. Her başvuru yapanın kendisine neden iş verilmediği ile ilgili şikayet veya sitemleri çok fazladır. Bundan dolayı bu tür firmalar genellikle iletişim bilgilerini paylaşmak istemezler. Yıllardır çalıştıkları kişiler ile çalışmak onlarında ilk tercih konusu olmaktadır. Bununla birlikte verilecek işler için bu güne kadar yapılan başvurular arasında; herhangi birisini belirlemekte çok kolay olmasa gerek. Bu  ve buna benzer nedenlerden dolayı; Evlere İş Verenlerin Telefon Numarası veya iletişim bilgilerine ulaşmak gerçekten çok zor olabilir. Fakat bu sorun karşısında pes etmek gerekmez. Bu tür firmalar bir çok İnternet sitesine başvuruda bulunan kişilere mail adresi ile iletişim kurmaktadır. Sizde evde ek iş yapmak istiyorsanız; sitemizin yorum bölümüne mail adresinizi yazarak sesinizi duyurmaya çalışın.

Devlet Ek İş İçin Arcılık Yapacak mı

İnsanların ek gelir elde etmek adına yaptıkları bu kadar çok başvuru ve talep karşısında son dönemde yeni bir konu meydana geldi. Özellikle ev hanımlarının evlerinde çalışmaları ve ekonomiye katkıda bulunmaları adına yapılacak olan ek işler için; İŞKUR aracılık yapmaya hazırlanıyor. Evlere paketleme işi veren firmalar tarafından verilecek olan işleri bu kurum organize edecek. Yapılan açıklamalarda ev hanımlarının evlerinde 3 ile 4 saat çalışmaları karşılığında; ayda 800 lira kazanmaları sağlanacak. Ayrıca bu işi işkur vereceği için maddi anlamda hiç kimsenin bir kaybı veya sıkıntısı olmayacak. İşkur evde paketleme işi yapmak isteyenlere iş verirken bir kaç şartı taşımanızı isteyecektir. Bu şartların neler olduğu aşağıda belirtilmiştir. Sizde bu şartları taşıyorsanız kısa süre içerisinde başlayacak olan evde paketleme işi başvurusu işlemlerini yapabilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Evlere İş Verenlerin Telefon Numarası aramanıza gerek kalmayacak. Bu tür işler arasında en çok tercih edilen; Evde Paketleme İşi artık işkur aracılığı ile verilecek. Bu işi yapmak isteyenlerin taşıması gereken şartların neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse;

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
 • 18 yaşından büyük olmak
 • Bayan olmak
 • Herhangi bir iş yerinde sigortalı olarak çalışmıyor olmak
 • Herhangi bir kurumdan emekli maaşı almıyor olmak
 • İşkur iş arayan sistemine kayıtlı olmak

Yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyanlar; İşkur tarafından verilecek olan ve ayda 800 lira kazanmanıza imkan verecek olan; işkur evde paketleme işi başvurusunda bulunabilirler.

S.Yıldız

Merhabalar; Serdar YILDIZ İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden iş fikirleri ve girişimcilik hakkında yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşıyorum. İş kurmak adına araştırma yapan girişimcilere kredi imkanları, Devlet hibesi ve Devlet destekler hakkında bilgi vermekteyim.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar Cemile dedi ki:

  Her türlü paket işleri yaparım çok ihtiyacım var
  Tekirdağlıyım

 2. Avatar Esma dedi ki:

  Bende evde her türlü işi yapmak istiyorum kiraciyim ayda 800 TL kira veriyorum mandal işi boncuk dizme işi yapabilirim elim becerikli daha önce böyle işleri yaptım konya Karatay bölgesinde oturuyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Avatar Çiller Çal dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum denizlide yaşamakdayim her türlü paket işini yapanilirim

 4. Avatar Esra dedi ki:

  Lüleburgaz da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım

 5. Avatar Duygu sena dedi ki:

  İki kişiyiz ve çalışmıyoruz Merhabalar pandemi dolayısıyla işlerimiz çok durdu ve paraya ihtiyacım oldu. Sizden ricam bu iş benim için çok iyi olabilir. Yaşım genç olduğundan ve el becerimede güvendiğimden verdiğiniz işi teslim tarihine kadar yetiştirebilirim.

 6. Avatar Elmas Akalın dedi ki:

  Merhabalar. Bursa’da yaşıyorum . Şuan çalışmıyorum. Grafik tasarım mezunuyum. Elim beceriklidir. Evde paketleme işi yapabilirim. Ekibim de var

 7. Avatar Berrak dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

  1. Avatar Erhan sarı dedi ki:

   Merhaba paketleme işi bende yapmak istiyorum beş kişiyiz

 8. Avatar Özlem dedi ki:

  Merhabalar pandemi dolayısıyla işlerimiz çok durdu ve paraya ihtiyacım oldu. Sizden ricam bu iş benim için çok iyi olabilir. Yaşım genç olduğundan ve el becerimede güvendiğimden verdiğiniz işi teslim tarihine kadar yetiştirebilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim..

 9. Avatar Cengiz dedi ki:

  Öncelikle selamlar ve saygılar evliyim ve 3 çocuk babasıyım kısa süre önce ceza evinden izinli olarak çıktım ve şu an izinliyim çocuklarım 3 de okuyor çok zor durumdayım evde yapabileceğim bir iş imkanı sağlayacak arkadaşlar arıyorum lütfen bana yardımcı olun tekrar eski günlere dönmek istemiyorum bana ALLAH rızası için yardımcı olum ben çalışırım ama izinli olduğum için kimliğim yok bu nedenle çalışıyorum dualarım sizinle

 10. Avatar Sibel egerci dedi ki:

  Evde yapılacak her is

 11. Avatar Elif dedi ki:

  Merhaba hukuk ogrencisiyim. Kirami odemem gerek. Agri patnosta oturuyorum.

 12. Avatar Emine dedi ki:

  Merhaba Aydında yaşıyorum ve bu işe ihtiyacım var dönüşünüzü bekliyorum.

  1. Avatar Hatice gires dedi ki:

   Sivas Divriği deyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

 13. Avatar Anonim dedi ki:

  Mrb ben Çukurova Adana’dan yaziyorum 2 çocuğum var eşim 3 yıldır evde evde paketleme işi olursa sevinirim gerçekten ihtiyacım var

 14. Avatar Nagehan dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum

 15. Avatar Ayşe nur dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lütfen ekip olarakta yapabilirim hemen dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Avatar Elif Tuna dedi ki:

   Konya Ereğli’ de ikamet ediyorum.Uzun yıllar özel sektörde çalıştım .Şu anda evdeyim.Evde ek iş yaparak ailemin geçimine yardım etmek istiyorum.Ćok hizliyimdir.Elim çok pratik dönüş yaparsanız memnun olurum.

 16. Avatar Kader dedi ki:

  Merhaba ben 22 yaşındayım ağrı merkezde oturuyorum daha önce fabrikada çalıştım paketleme işinde çok iyiydim pandemiden dolayı çalışamiyrm bana eve iş verebilir misiniz çeyizimi ve ihtiyaçlarımi karşılamak istiyorum ailemin imkanı yok yardımcı olursanız çok sevinirim

 17. Avatar zülfinaz dedi ki:

  Ben evden çıkmiyom evden paketleme işi yapmak istiyom

 18. Avatar Şükran dedi ki:

  Merhaba gazıantep te oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  1. Avatar Nazli dedi ki:

   Coook acil evlere ek iş istiyorum çook ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  2. Avatar Kevi dedi ki:

   Merhaba evde ek is yapmak istiyorum ne olursa yaparım yardımcı olursanız sevinirim

 19. Avatar Yenal dedi ki:

  Mrrhaba ben yenal 18 yaşındayım adana sayhanda oturuyorum açil iş arıyorum lütfen bana yardımcı plun

 20. Avatar Nurettin dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim para ihtiyacım var lütfen

 21. Avatar Gülhan dinc dedi ki:

  İyi günler evde paketleme işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var İzmit’te oturuyorum

 22. Avatar Sultan Ay dedi ki:

  Sultan ay merhaba 3 kisiniz evde paketleme isi yapariz daha oncede yaptim mumkunse

 23. Avatar Arife Türköz dedi ki:

  Ek İŞ istiyorum evde nolur çok ihtiyacim var

 24. Avatar Cagla dedi ki:

  Çağla evde paketleme işi istiyorm

 25. Avatar Murat öngün dedi ki:

  Esenyurtta oturuyorum 5 kişiyiz evde hepimizde müsaitiz bu tür işleri yapmak için firmalardan dönüş bekliyoruz lütfen

 26. Avatar Asena dedi ki:

  Üniversite 3. Sınıf öğrencisiyim ailemin imkanı kısıtlı olduğu için çalışmam gerekiyor canlı dersler yüzünden dışarıda çalışamıyorum daha önce mağazalarda çalıştım pratik şekilde işlerimi hallederim .

  1. Avatar Ayten hanife dedi ki:

   Esenyurt bölgesinde evde yapabileceğim bir iş arıyorum

 27. Avatar Dilvin dedi ki:

  Evli ve öğrenciyim. Bu pandemi sürecinde her ikisine de katkıda bulunmalıyım. Tekstil mühendisliği öğrencisi olduğumdan ve de daha önce evde ek iş yapmış biri olarak deneyimli olduğumu düşünüyorum.

  1. Avatar Nimet kılıç dedi ki:

   Evde ek iş paketleme işi konya karatay da yasıyorum ismim k

 28. Avatar Secil dedi ki:

  Merhabalr ozen titizlikle hizli teslimatla paketleme isi ariyorum yatili bi oglum var disarda calisamiyorum acil ihtycam var rica etsem dönermisin bana esenyurt istanbulda oturuyorum

 29. Avatar Şadiye dedi ki:

  Bende istanbul dan ev hanimiyim acil istiyurum bende geri dunus bekliyorum insalah

 30. Avatar elif dedi ki:

  afyon da oturuyorum bu ise ihtiyacim var hr turlu paketleme yaparim yardimci olurmusunuz

 31. Avatar Güler dedi ki:

  Bursa’da ikamet ediyorum nülüfer ihsaniye mah evde paketleme işi istiyorum disiplinli düzenli temiz iş cıkarırım yardımcı olurmusunuz

 32. Avatar Neslihan dedi ki:

  Ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum. 2 öğrencim var ve bu işede çok ihtiyacım var. Düzenli ve titiz çalışırım. Erzurumda yaşıyorum. Lütfen dönüş yapın acil ihtiyaç

 33. Avatar Özlem dedi ki:

  Gazikentte oturuyorum günde üç saatimi bu işe ayırabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 34. Avatar Merve koç dedi ki:

  Merhaba benim ise cok ihtiyacim var bana yardimci olurmusunuz lutfen oglum hasta bu ise ihtiyacim var

 35. Avatar Özlem dedi ki:

  Lose mevzunuyum. Daha once paket isi yaptim bu ise cok ihyiyacim var

 36. Avatar Melisa dedi ki:

  Kiradayız eşim çalışamıyo bebeğim var eve verilen işlere ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 37. Avatar Hatice dedi ki:

  Merhaba antalyada ikamet ediyorum.bende evde ek iş yapmak istiyorum .elimden hepsi gelir .evde her işi yaparım. Piko ,magnet,paketleme,kalem ,çeyizlik lif gibi lütfen yardımcı olursanız sevinirim .oğlumu evlendiricem biraz katkım olsun istiyorum.tşk ederim

 38. Avatar Nergiz dedi ki:

  Evde. İş arıyorum

 39. Avatar Nuriye dedi ki:

  Ev aldığım altın borcum var ödeyemiyor um eşimin gelirine ve borcumuzu azda olsa hafifletmek için ek iş istiyorum lütfen bir çocuğum var

 40. Avatar Feyzullah dedi ki:

  Ankara keçiören de ikametkah ediyorum çalışamıyorum eşimde çıkıyor ve hanımı benimde bel fıtığı var evde bir iş arıyorum

 41. Avatar Pelin dedi ki:

  İş istiyorum

 42. Avatar Anonim dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum size dönüş yapıldı mi başvuru yapanlar güvenilir mi

 43. Avatar Özlem Nehir dedi ki:

  İzmir Kemalpaşa da oturuyorum evde işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

 44. Avatar Aysel İldaş dedi ki:

  Merhaba Manisa’da Saruhanlı ya bağlı mahallede ikamet ediyorum işsizim işe ve paraya ihtiyacım var evde babet çorap işi yapmak istiyorum 30 yaşındayım yardımcı olusanız sevinirim .

 45. Avatar Gül dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum üsküdarda oturuyorum cevaplarsanız sevinirim

 46. Avatar Anonim dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum üsküdarda oturuyorum cevaplarsanız sevinirim

 47. Avatar Rabia dedi ki:

  Meraba iyi günler ben yeni evlendim de işe ihtiyacim var bana da iş verseniz bende yaparim evde

 48. Avatar Özlem dedi ki:

  Eve paketleme işi almak istiyorum

 49. Avatar Anonim dedi ki:

  Adim öznur evden iş arıyorum nasıl dönüş yaparsınız

 50. Avatar Betül dedi ki:

  Merhaba ,Gaziantep’te oturuyorum evde kürdan,mandal,galoş,gibi paketleme işi yapmak istiyorum.

 51. Avatar Mihriban dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin ben evde iş yapmak istiyorum da bana dönerseniz sevinirim

 52. Avatar Mertcan Saldere dedi ki:

  İstanbul Bahçelievler paketleme işi yapabilirim

 53. Avatar Beyhan dedi ki:

  Adım beyhan esenlerde yerim evde paketleme isi çalışmak istiyorum 05301219174

 54. Avatar Beyhan dedi ki:

  Adım beyhan evde mandal isi yapmak istiyorum esenlerde oturuyorum 05301219175

  1. Avatar Mine dedi ki:

   Bnde iş arıyorum daha önce tekstil işi yaptım 23 yaşındayım geri dönersiniz sevinirim

 55. Avatar Aynur dedi ki:

  Mrb ben aynur köse evde ek iş yapmak istiyorum

 56. Avatar Jalenaz Cetinkaya dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyacim var Pinarhisar Kirklareli

 57. Avatar Ayfer dedi ki:

  Her turlu paketleme isi yaparim
  Dönüş yaparsanız sevinirim
  Ihtiyacim var
  Bursa

 58. Avatar Sekine şasi dedi ki:

  Merhabalar mersinde ikamet ediyorum Cok acil evde pake isi ariyorum geri donus saglarsaniz cok sevinirim

 59. Avatar selvi kiraz dedi ki:

  ıstanbulda yasıyrm paketleme ısınyapmak ıstyrm evde

 60. Avatar Günay dedi ki:

  Isparta da oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum yardımcı olur musunuz

 61. Avatar Aslı dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum Lütfen çok ihtiyacım var kiradayim iki çocuğum var

 62. Avatar Hılal dedi ki:

  Merhaba bende antalyada oturuyorum ewde paketleme ısı yapmak istiyorum lutfen yardımcı olun ıkı cocuk annesiyim durumumuz yok

 63. Avatar Nebahat dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum cok ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız cok sevinirim istanbul pendik

 64. Avatar Anonim dedi ki:

  Merhaba evde küçük kizim var bu sebeple calisamiyorum işede cok ihtiyacim var maddi durumum yok eve is istiyorum sizden ricam bana dönün lütfen

 65. Avatar Esma dedi ki:

  Merhaba İstanbul kağıthanede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapar mısınız ihtiyacımız var

 66. Avatar Aysel dedi ki:

  Merhaba ben 4 çocuk annesiyim zordurumdayım bana eve iş verirmisiniz.

 67. Avatar Meti dedi ki:

  Çok ihtiyacımız var lùtfen 4 kişiyiz yaparız yapmak mecburiyetindeyiz lùtfen

 68. Avatar Anonim dedi ki:

  Merhaba evlere ıs arıyorum

 69. Avatar Aysel dedi ki:

  iki küçük oğlum var peçeli olduğum icin is bulamıyorum eşim öldü cok zor durum dayım ev-de is imkanı istiyorum her isi yapabilirim ALLAHIN izniyle ALLLAH için yardim edin😭😭

 70. Avatar Zeliha güneş dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum

 71. Avatar Fethiye İrem DEMİRTAŞ dedi ki:

  Merhaba ben kayseri’de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 72. Avatar İrmak dedi ki:

  Çok acil işe ihtiyacim var bursa oemangazid ikamet etmekteyim yeni Bursa’ya yerleştik biraz maddi sıkıntılarımız var 2 küçük çocuğum var 29 yasindayim fabrika v.s çalışamıyorum iş geçmişim var çok uzun seneler çalıştım şu an çocuklardan dolayı calisamamaktayim ewde yapilabilecek iş aruorm lütfen yardımcı olun

  1. Avatar Eda dedi ki:

   Merhaba bende evde is yapmak istiyorum boş oturmak yerine düzenli bir is yapmak istiyorum ikitane çocuğum var evime katkıda bulunmak istiyorum

   1. Avatar Eda dedi ki:

    Ankara keçiörende oturuyorum

  2. Avatar Eda dedi ki:

   Merhaba ben ankara keçiörende oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum iki tane çocuğum var zamanımın tamamı nerdeyse boş geçiyor işle değerlendirmek ve evime katkıda bulunmak istiyorum lütfen bekliyorum

 73. Avatar Neslihan dedi ki:

  Merhaba antalya muratpaşada yaşıyorum evde iplik temizleme, paketleme tarzı el becerisi gerektiren her işi yaparım.çok ihtiyacım var lütfen. ACİL

 74. Avatar Rabia dedi ki:

  Paketleme işi için nasıl iletişime geçebiliriz

 75. Avatar Secvan dedi ki:

  Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum
  Evde hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir lütfen yardımcı olun üniversite öğrencisi kızım var malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim

 76. Avatar Seyhan Helvacı dedi ki:

  İyi günler gerçekten bu işe ihtiyacım var 10 kişilik ekibim de var itinayla işi yaparız

  1. Avatar Selma dedi ki:

   Merhaba ankara Keçiören de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum teşekkürler.

 77. Avatar Emine dedi ki:

  3 kişilik bir grup olarak iş arıyoruz paketleme temizleme istanbul sultangazide yerimiz

 78. Avatar Halime dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum erzurumda oturuyorum

 79. Avatar Halime dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum erzurumda oturuyorum

 80. Avatar Remziye dedi ki:

  Merhaba benim bu işe çok ihtiyacım var lütfen en kısa zamanda bana geri dönüş yapabilirmisiniz Gebze de oturuyorum 2 çocuğum var

 81. Avatar Remziye dedi ki:

  Merhaba ben Remziye evde yapabileceğim bir iş istiyorum 2 çocuğum var bu işe ihtiyacım var en kısa zamanda bana geri dönüş yapabilirmisiniz Gebze de oturuyorum

 82. Avatar Kezban dedi ki:

  Evde paketleme ek islerinin hepsinide yapabilirim cevap verirseniz sevinirim

 83. Avatar Fatma Açıkgöz dedi ki:

  Mrb ben ağrı merkez de oturuyorum nişanlıyım çeyizim için gelire ihtiyacım var lütfen yardımcı olun her hangi bir yerde çalışmıyorum bu işlere elim yatkındır lütfen yardımcı olun çok yere başvuruda bulundum ama geri dönüş hiç olmadı iki aydır uğraşıyorum allah rızası için yardımcı olun ailem izin veiyor dışarda çalışmamı anca böyle bir iş yapabilirim ne olur geri dönüş yapın

 84. Avatar Ceylan dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun Antalya Konyaaltında oturuyorum

 85. Avatar Dilek dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum zor durum dayim

 86. Avatar Hilal öztürk dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 87. Avatar ikram şeker dedi ki:

  işe ihtiyacım var

 88. Avatar Nermin Toptaş dedi ki:

  Acil ise ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 89. Avatar Nermin Toptaş dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum çalışmıyorum evde paketleme işini yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 90. Avatar Filiz Akgül dedi ki:

  Afyon merkezde kirada oturuyorum.sadece eşimin maaşıyla geçinmeye çalışıyoruz.iş bulamıyorum.üç çocuk okutuyorum.lütfen en kısa sürede dönüş bekliyorum.evden yapabileceğim iş istiyorum.paketleme vs.

 91. Avatar Reultekir dedi ki:

  Lütfen acilll dönüş yaparmısonız bana çok ihtiyacım var bu işe paketleme işi yapabilirim

 92. Avatar Resul tekir dedi ki:

  Lütfen acill dönüş yaparmısonız bana çok ihtiyacım var

 93. Avatar Cahide dedi ki:

  İzmirde yaşıyorum paketleme yapmak için zamanım çok geri dönüş yaparsanız sevinirim

 94. Avatar Guler. dedi ki:

  Adanada.oturuyoru.cukurovada.56.yaslndaylm.evde.paketleme.isi.istiyorum

 95. Avatar Fatih mehmet Özkürkçüler dedi ki:

  Evde maske paketlemek istiyorum yardımcı olurmusunuz

 96. Avatar Sultan Önel dedi ki:

  Ev hanimiyim istanbulda yaşıyorum evde işe ihtiyacim var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim aciliyetli

 97. Avatar Gülsen Yanar dedi ki:

  Ankara Sincan dan iş almak istiyorum

 98. Avatar Fatıma dedi ki:

  Mrb ben fatıma ısparta eğirdir ilçesinde oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var şuan hiç bir yerde çalışmıyorum

 99. Avatar Hayriye Karaca dedi ki:

  Mrh ben hayriye karaca 4cocgum var ufak olduklari icin calisamiyorum evde paketleme isi falan ne is olursa yaparim lutfen yardimci olurmusunuz Gebzede oturuyorum

 100. Avatar Vesile dedi ki:

  22 yaşındayım ve iki çocuğum var onlar için evde kalıp onların iyiliği için paketleme yada başka bi işe ihtiyacım var lütfen sesimi duyun ve bana yardımcı olun bn erzurumda yaşıyorum ve geçinmek cidden çok zor bna yardımcı olursanız sevinirim bnd artık azda olsa kar etmek istiyorum ve cocuklarimin istediklerini almak istiyorum lütfen yardımcı olun

 101. Avatar Vesile dedi ki:

  Evde ne iş olsa yaparım çocuklarım küçük ve geçinmek için para lazım bn sizden yardım istiyorum bn Erzurum’da oturuyorum ve bu tur İşlere çok ihtiyacım var lütfen yardim edin

 102. Avatar Hidayet dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum becerikli ve hızlıyımdır lütfen sesimi duyun

 103. Avatar Hidayet dedi ki:

  Ev hanımıyım 23 yaşındayım evde iş istiyorum her türlü işi dört dörtlük yapabilirim

 104. Avatar Halime dedi ki:

  Izmir karabaglarda oturuyorum.esim issiz kaldi.disarda calisma imkanim yok.evde paketleme isi vs.yapmak istiyorum.

 105. Avatar Duygu dedi ki:

  Elim hızlıdır ve becere kabıleyetım vardır gunun de teslim ederim bana evde yapabileceğim iş temin edermısınız

 106. Avatar Kibar karacol dedi ki:

  29 yasindayim evde 3k is istiyorum 8htiyacim var gercekten

 107. Avatar Fatma akgün dedi ki:

  Hangi iş olursa yaparız lütfen bir iş verin

 108. Avatar Halime dedi ki:

  Meraba ben hataydan 6 tane çocuğum var eşim işsiz bu işe çok ihtiyacım var paketleme olur başka birşey olur yaparım dışarda çalışma imkanım yok çünkü çocuklarımı güvenip bırakacak kimsem yok yardımcı olur elimden tutarsanız minnettar olurum size Allah hayırlı ve bol kazançlar versin herkese

 109. Avatar Selma gencel dedi ki:

  Acil is istiyorum sizden ricam dönüş yaparmisiniz çok zor durumdayım

 110. Avatar Selma gencel dedi ki:

  Çok zor durumdayım sizden ricam is istiyorum

 111. Avatar Candan dedi ki:

  Ankara Keçiören’de yaşıyrm ihtiyacım var bu işe lütfen iki çocuğum var

 112. Avatar Feraye güneş dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum . Lütfen dönüş yaparmısınız

 113. Avatar Sonay Aksoy dedi ki:

  Daha önce organizasyon işleri yaptım ve elim yatkındır,temiz ve özenli çalışırım.

 114. Avatar Fatma dedi ki:

  Paketleme isi yaparim elim yatkindir daha once taki iside yaptim bu ise cok ihtiyacim var donūs yaparsaniz se vinirim

  1. Avatar Ümmü aydın dedi ki:

   İstanbul zeytin burnunda ikamet ediyorum 5 arkadaş evde paketleme yapmak istiyoruz

 115. Avatar Çağla dedi ki:

  Meraba izmirde doğanlarda oturuyorum bu ise ihtiyacim var rahatsızlığım nedeniyle dışarıda çalışamıyorum lütfen bana geri dönüş yapın lütfen

 116. Avatar Necla dedi ki:

  Lütfen geri dönüş yapın ihtiyacim var iki çocuk anneyim siZden cevap bekliyorum

 117. Avatar Hatice dedi ki:

  4 kişilik bir ekibim her türlü paketleme işi yapılır geri dönerseniz çok sevinirim .

 118. Avatar Hanife dedi ki:

  Lutven iş verin çok ihtiyacım var yalvaririm

 119. Avatar Sultan dedi ki:

  Ben kayseri de oturuyorum ve ev de iş yapmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

 120. Avatar Sultan dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum bana yardımcı olun lütfen el işi örgü şal yelek iğne oyası yapıyorum

 121. Avatar Gülden Doğan dedi ki:

  Merhaba ben 50 yaşındayım Arnavut köyde kiradayım evde paketleme işi istiyorum. Eğer dönüş yaparsanız sevinirim.

 122. Avatar Sibel dedi ki:

  Merhaba is almak istiorum 26 yaşındayım lütfen dönüş yapın istanbul anadolu yakasında oturuyorum

 123. Avatar serpil dedi ki:

  selamunaleykum ismim serpil balikesirde yasiyorum evlere ek ise cok ihtiyacim var 2tane kucuk cocugum oldugu icin calisamiyorum evim kira acil donus yapin lutfen elim her ise yatkindir

 124. Avatar Rabia dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 125. Avatar Aysel dedi ki:

  Ben van merkez valimitattan katılıyorum evde yedek bir iş istiyorum ne olursa yaparım pasta börek mantı el işleri paketleme işleri bu işe ihtiyacım var

 126. Avatar Fatma dedi ki:

  Elimden her iş gelir her işi de yaparım

 127. Avatar Bedia dedi ki:

  Aksaray da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum elim yatkındır geri donusunuzu bekliyorum

 128. Avatar Hanıfe dedi ki:

  Bursa osmangazı de oturuyorum evde yapabılecegım ıs arıyorum kucuk bebegım var ona gore ıs arıyorum

 129. Avatar Merve dedi ki:

  Ise ihtiyacim var

  1. Avatar Demet dedi ki:

   Acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 130. Avatar Yasemin eren dedi ki:

  Merhabalar acil evde paketleme işine ihtiyacım var 7 kişiyiz lütfen dönüş yapın

 131. Avatar Rıdvan göktaş dedi ki:

  Selamın aleyküm benim ikitane çocuğum var paketleme işine ihtiyacım var

 132. Avatar Özge dedi ki:

  Bu işe cok ihtiyacım var elim pratiktir işi hemen anlayıp yaparım bir kaç kere zaten böyle tecrübelerim oomustur

 133. Avatar Zeynep dedi ki:

  Evde paketleme isi yaomak istiyorum cok ihtiyacim var ailemle yapacagiz

 134. Avatar Zeliha dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 135. Avatar Zeliha dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum
  Elim hızlı lütfen mesajıma cevap verin

 136. Avatar Hatice Gildir dedi ki:

  Merhabalar, evde ek işe çok ihtiyacım var. 4 çocuğum var. 3ü okuyor. Lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim. 5 kişilik ekibim hazır. Adana merkezde ikamet ediyorum. Hızlı ve temiz çalışırız..
  Gmail adresim: gildirhatice089@gmail.com

 137. Avatar Gülsüm dedi ki:

  Paketleme ve temizleme işinden anlarım düzenli ve titiz iş çıkartırım evde iş istiyorum

 138. Avatar Fadime şahin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Avatar Seyhan Çınar dedi ki:

   Merhaba istanbul kartalda ikamet ediyorum ev hanımıyım 36 yaşındayım iki çocuğum var maddi olarak zor durumdayız evde paketleme işi istiyorum ilgilenirseniz çok sevinirim

 139. Avatar Burçin dedi ki:

  Adana Çukurova da oturuyorum 30 yaşındayım elim hızlıdır acil dönüş yapin lütfen

 140. Avatar DİLARA Alagöz dedi ki:

  Dilara alagöz
  18 yaşındayım
  antalyada yaşıyorum
  5 kişi yapıcaz
  her türlü evde paketleme yaparım

 141. Avatar Gülseren özdemir dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum mümkünse

 142. Avatar Mehtap dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum evli ve 3 yaşında bir kızım var

 143. Avatar Zeynep dedi ki:

  26 yaşındayım Ev hanımıyım ve okulumu bıraktım istenmeyen sebeblerden dolayı çalışmak istiyorum ama dışarda çalışamıyorum epilepsi hastasıyım hiç bir yere güvenemiyorum bu işe ihtiyacım var .. Geri dönüş yapar mısınız lütfen.

 144. Avatar Anonim dedi ki:

  Iyi günler adim hediye 25 yaşındayım eve iş istiyorum çok ihtiyacım var ne iş olursa olsun yaparım lutfen yardımcı olun

 145. Avatar Müzeyyen saltuklu dedi ki:

  Ben istanbul esenkent’re oturuyorum paketleme işi istiyorum ne zaman geri dönüş yaprsınız ve ne üzerinden dönüş yaprsınız 2 kişiyiz

 146. Avatar Sedef dedi ki:

  Ben sedef 26yasindayim çocuğum var 4yasinda oyuzden çalışamıyorum ise çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 147. Avatar Hatice dedi ki:

  Kisa surede yardimci olursaniz cok sevinirim ise cok ihtiyacim var

 148. Avatar İsminiz dedi ki:

  Benimde bu ise cok ihtiyacım var lutfen bir yardimci olun

 149. Avatar ADİLE dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum ev hanımıyım çok ihtiyacım var ev kiramı cıkarmak istiyorum ayle gelirim yok

 150. Avatar Kudret dedi ki:

  Ek gelir ıstıyorum bır com basvuruda bulundum ınsallh domuz yaparsınız

 151. Avatar Caner dedi ki:

  Elimden her iş ğelir

 152. Avatar Sümeyye şeyma dedi ki:

  Erzurum yıldızkentte oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacım var ve yapabileceğine inanıyorum

 153. Avatar Hülya dedi ki:

  Merhaba 22 yaşındayım bir çocuğum var ondan dolayı dışarda çalışamıyorum çocuğuma bakacak kimse olmadıgı için bu işe çok ihtiyacım var antalyada oturuyorum

 154. Avatar Hülya dedi ki:

  Merhaba 22 yaşındayım bir çocuğum var ondan dolayı dışarda çalışamıyorum çocuğuma bakacak kimse olmadıgı için bu işe çok ihtiyacım var eşim tek kiraçıyım oonda

 155. Avatar Nevruz dedi ki:

  Ben nevruz 19 yaşındayım.konya da yaşıyorum. Işe ihtiyacım var evde yapılabilecek her iş elimden gelir.

 156. Avatar Mehmet deniz dedi ki:

  Şanlıurfa eyyübiyede ikâmet ediyorum evde iş imkanı istiyorum elim yatkındır el işine çok zor durumdayım işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 157. Avatar Büşra dedi ki:

  Ek iş arıyorum yardımcı olur musunuz bana çok ihtaycim var Durumum kötü bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum allah rızası için yardım edin bana

 158. Avatar Emine dedi ki:

  Eşim rahatsi çalışamıyor ev geçimini sağlamak için iş istiyoruz evde

 159. Avatar