Kosgebkredim

Evlere İş Verenlerin Telefon Numarası

Evlere İş Verenlerin Telefon Numarası

Ek iş yaparak para kazanmak isteyen ve evde ek iş yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği bu yerlere nasıl ulaşılacağı. Bu tür yerlerden iş almak isteyenler; Evlere İş Verenlerin Telefon Numarası veya iletişim bilgilerini aramaktadır. Nedeni ne olursa olsun binlerce kişi evinde ek iş yaparak para kazanmak adına hangi iş olursa olsun yaparım diyerek iş imkanlarından yararlanmak istiyor. Fakat bu konuda bu tür firmalar yetersiz kalmakta ve herkese iş gönderememektedir. Ayrıca evlere ek iş göndereceğini söyleyip kişilerden küçük miktarlarda para isteyip dolandıran bir çok firma veya kişi bulunmaktadır.

İnsanların para kazanmak adına iş aradığını fırsata çeviren bazıları bunu suistimal etmekte ve büyük paralar kazanacağını belirterek para istemektedir. Sizler bu tür beyanda bulunan kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz ve kesinlikle para göndermeyiniz. Evlere iş veren firmalar; hiç bir isim altında sizlerden para alamaz veya talepte bulunamaz. Bu kısa hatırlatmadan sonra; Evlere İş Verenlerin Telefon Numarası nasıl bulunur? veya iş veren firmalara nasıl ulaşılır? sorusunun cevabını verelim.

Evlere Ek İş Veren Yerler

Yukarıda da belirttiğimiz gibi on binlerce kişi ay sonunu getirmekte zorlandığı için evinde ek iş yapmak adına iş aramaktadır. Bu tür arama içinde olanların bazıları; iş buldukları için kendilerini şanslı hissetmekte haklı. On binlerce kişiye iş imkanı sunmak kesinlikle zor bir olay olduğundan bu işi yapanlar her başvuru yapana iş verememektedir. Sizde bu tür firmalar ile iletişim kurmuş iseniz iş almak için kendinizi kabul ettirmeli veya ikna edici olmalısınız. Evlere iş veren firmalar; bu tür iş dağıtımında öncelikli olarak daha önceden çalıştığı sorunsuz kişiler ile temas kurmayı tercih eder. Bunun yanında daha önceden ek iş veren firmalar ile çalışanların referanslarını da dikkate alır. Bu neden ile bu tür iş yapan bir yakınınız varsa bunlardan yardım alabilir; ve size iş vermeleri için teklifte bulunmalarını sağlayabilirsiniz.

Ek İş Veren Firmalar Neden İletişim Bilgilerini Paylaşmaz

Ek iş başvurusu yapanların çok fazla olması firmalar ile sorun yaşanmasına neden olmaktadır. Her başvuru yapanın kendisine neden iş verilmediği ile ilgili şikayet veya sitemleri çok fazladır. Bundan dolayı bu tür firmalar genellikle iletişim bilgilerini paylaşmak istemezler. Yıllardır çalıştıkları kişiler ile çalışmak onlarında ilk tercih konusu olmaktadır. Bununla birlikte verilecek işler için bu güne kadar yapılan başvurular arasında; herhangi birisini belirlemekte çok kolay olmasa gerek. Bu  veya buna benzer nedenlerden dolayı; Evlere İş Verenlerin Telefon Numarası veya iletişim bilgilerine ulaşmak gerçekten çok zor olabilir. Fakat bu sorun karşısında pes etmek gerekmez. Bu tür firmalar bir çok İnternet sitesine başvuruda bulunan kişilere mail adresi ile iletişim kurmaktadır. Sizde evde ek iş yapmak istiyorsanız; sitemizin yorum bölümüne mail adresinizi yazarak sesinizi duyurmaya çalışın.

Devlet Ek İş İçin Aracılık Yapacak mı

İnsanların ek gelir elde etmek adına yaptıkları bu kadar çok başvuru ve talep karşısında son dönemde yeni bir konu meydana geldi. Özellikle ev hanımlarının evlerinde çalışmaları ve ekonomiye katkıda bulunmaları adına yapılacak olan ek işler için; İŞKUR aracılık yapmaya hazırlanıyor. Evlere paketleme işi veren firmalar tarafından verilecek olan işleri bu kurum organize edecek. Yapılan açıklamalarda ev hanımlarının evlerinde 3 ile 4 saat çalışmaları karşılığında; ayda 1.800 lira kazanmaları sağlanacak. Ayrıca bu işi işkur vereceği için maddi anlamda hiç kimsenin bir kaybı veya sıkıntısı olmayacak. İşkur evde paketleme işi yapmak isteyenlere iş verirken bir kaç şartı taşımanızı isteyecektir. Bu şartların neler olduğu aşağıda belirtilmiştir. Sizde bu şartları taşıyorsanız kısa süre içerisinde başlayacak olan evde paketleme işi başvurusu işlemlerini yapabilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Evde Paketleme İşi Telefon Numarası aramanıza gerek kalmayacak. Bu tür işler arasında en çok tercih edilen; Evde Paketleme İşi artık işkur aracılığı ile verilecek. Bu işi yapmak isteyenlerin taşıması gereken şartların neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse;

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
 • 18 yaşından büyük olmak
 • Bayan olmak
 • Herhangi bir iş yerinde sigortalı olarak çalışmıyor olmak
 • Herhangi bir kurumdan emekli maaşı almıyor olmak
 • İşkur iş arayan sistemine kayıtlı olmak

Yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyanlar; İşkur tarafından verilecek olan ve ayda 1.800 lira kazanmanıza imkan verecek olan; işkur evde paketleme işi başvurusunda bulunabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Nurşen Aydın dedi ki:

  İşe ihtiyaçm var

 2. Aysel dedi ki:

  Bende evime bir katkı sağlamak istiyorum ev hanımıyım benimde bu işe çok ihtiyacım var geri donis yaparsanız çok sevinitim