Kosgebkredim

Evlere İş Veren Fabrikalar

Evlere İş Veren Fabrikalar

Evinde çalışarak para kazanmak isteyenlere fabrikalar 2022 yılında iş vermeye devam ediyor. Birbirinden farklı alanlarda üretim yapan bu tür fabrikalar sayesinde sizde; evinizde ek iş yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Evlere İş Veren Fabrikalar ile iletişime geçmek veya iş talibinde bulunmak. 2022 yılında evlere verilen işlerin neler olduğunu merak edenler; yazımızın devamını okuyabilir ve kendisine uygun olan işi belirleyebilir.

Bayanlara Ek İş İmkanı Sunan Fabrikalar

Çeşitli nedenlerden dolayı herhangi bir iş yerinde tam süreli olarak çalışamayan; aldığı maaş ile ay sonunu getiremeyenler evde ek iş yapabilir. Özellikle ev hanımları bu tarz ek işler yaparak ek gelir elde etmeyi planlamaktadır. Sizde nedeni ne olursa olsun evinizde bu tarz işler yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak Evlere İş Veren Fabrikalar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Birbirinden farklı alanlarda ürün imalatı yapın bu fabrikalar başta ütü, kutulama, ayıklama, paketleme, montaj veya ambalajlama türünden ek işleri evlerde yaptırmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise; evinde çalışmak isteyenleri daha düşük ücret talep etmelerinden kaynaklanır. Sizde belirli oranlarda bir gelir elde etmek adına evinizde bu tarz işleri yapabilirsiniz.

Evlere Paketleme İşi Veren Fabrikalar ve İş İmkanları

Ek gelir elde etmek adına eve iş almak isteyenlerin büyük bir bölümü evinde paketleme tarzı işleri talep ederler. Bunun en büyük nedenyse bu tür işlerin kolay, eğlenceli ve kazançlı olmasıdır. İsteyen her yaş grubundan erkek veya bayan bu işi rahatlıkla yapabilirler. Sizde evinizin bir bölümünü bu iş için ayırabilirseniz bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Evde fabrikaların gönderdiği paketleme işlerini yaparak ayda 2 Bin lira ile 4 Bin lira arasında bir gelir; elde edebilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Bayanların oldukça ilgi gösterdiği bu tarz işlerin neler olduğunu kısaca hatırlatmak gerekirse: Boncuk, Sabun, Kına, Somun, Pipet, Balon, Mum, İğne, Raptiye, Ataç veya Çorap paketleme işleri en çok ilgi görenleridir. Sizde belirtilen bu iş modellerinden kendinize uygun olanını belirleyerek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Eve Montaj İşi Veren Fabrikalar

Evlere iş veren fabrikalar arasında montaj işçiliği oldukça ilgi gören bir diğer ek iş olarak dikkat çekmektedir. Üretimi yapan fabrikalar ürünlerin montaj işçiliği için ev hanımlarının marifetli ellerine ihtiyaç duyarlar. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sipariş yetiştirme ve ucuz işçilik nedeniyle bayanlar bu iş için aranmaktadır. Sizde evinizde montaj işçiliği yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için Evlere İş Veren Fabrikalar ile görüşmeniz gerekmektedir. Özellikle Kalem Montajı, Üçlü Priz Montajı ve Mandal Montajı işi en çok talep görenlerdir. Belirttiğimiz montaj işlerini evinizde kendiniz veya aile bireyleri ile birlikte yapabilirsiniz. Parça başı bir ücretlendirmenin yapıldığı bu iş sayesinde sizde ayda; 3.500 lira ek gelir elde edebilirsiniz.

Evle Ütü İşi Veren Fabrikalar

Evde çalışmak isteyen bayanların yapabileceği ek işlerden bir tanesi de; ütü yaparak para kazanmak olarak dikkat etmektedir. Sizde evinizde her zaman yaptığınız ütü işi sayesinde bir gelire kavuşabilirsiniz. Birbirinden farklı onlarca ürünün ütülenmesi işi ile aile bütçesine katkıda bulunacak miktarda; bir gelir elde edebilir veya birikim yapabilirsiniz. Evlere İş Veren Fabrikalar  ek iş imkanları dahilinde bulunan bu işi yapmak isteyenlerin; internet üzerinden kısa bir araştırma yapmaları gerekmektedir.

Evlere İp Temizleme İşi Veren Fabrikalar

Evinizde oturduğunuz yerden para kazanmanıza imkan veren bir diğer ek iş imkanı ise ip temizleme işidir. İsminden de anlaşılacağı gibi çok kolay olan bu işi isteyen herkes rahatlıkla yapabilir. Özellikle tekstil fabrikalarının çok olduğu bölgelerimizde bulunan bu işe genç yaşlı, bay bayan herkes yapabilir. Yapımı kolay olan bu iş diğer ek işlere oranla biraz daha az kazandırsa da binlerce bayan tarafından sürekli talep görmektedir. Sizde ayda 500 ile 750 lira arasında bir gelir elde etmek istiyorsanız bu işi talep edebilirsiniz. Evlere İş Veren Fabrikalar tarafından verilen bu işleri isteyen herkes talep edebilir.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Döndü dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapmanizi rica ediyorum

 2. Burcu dedi ki:

  Evde paketleme veya montaj işi yapabilirim. Lütfen dönüş yapın

 3. MİRAY dedi ki:

  merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

 4. Fatih Yeşiltaş dedi ki:

  Kocaelide Altın Kutusu Katlama işi yapmak istiyorum

 5. sema nur dedi ki:

  evde paketleme montajlama iş istiyorum cok ihtiyacım varse

 6. Mihriban dedi ki:

  Merhaba İzmir’de yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var yardımcı okursanız çok sevinirim

 7. Nurten dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Grubum çalışmaya hazir

  1. Işıl dedi ki:

   Merhabalar evde is yapmak istiyorum ip temizleme gibi

 8. Nigar dedi ki:

  Hatay’dan yazıyorum ise ihtiyacim var eşim calismiyor sizden rica ediyorum