Kosgebkredim

Evlere Ek İş Veren Firmalar

Evlere Ek İş Veren Firmalar

Evde çalışmak isteyenler nereden ek iş bulabileceğini sıklıkla sormaktadır. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, birikim yapmak isteyenler veya boş zamanını değerlendirmek isteyenler. Nedeni ne olursa olsun evde ek iş yapmak isteyenler firmalardan iş talebinde bulunabilir. Bu nedenle Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile et iş almak isteyenler hangi işleri alabilir. Kadınlara ek iş veren firmalar hangileri. Kimler evde ek iş yaparak para kazanabilir. İşkur evlere ek iş ne zaman verecek? Bu veya buna benzer ek iş ile ilgili tüm merak ettiklerinizi Evlere Ek İş Veren Firmalar başlığı ile paylaşıyoruz.

Ek İş Veren Firmalar İletişim

Çalışma saatini kendinizin belirleyebileceği evde ek iş imkanı bir çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. Sadece ev hanımları değil bir çok çalışanda evinde ek iş yapmaktadır. Akşamları veya hafta sonlarındaki boş zamanını değerlendirip ek gelir elde etmek isteyen on binlerce kişi; ek iş veren firmalar aracılığı ile iş bulmaktadır. Evinize kadar gönderilen işleri zamanında veya eksiksiz olarak yaparak sizde belirli bir oranda gelir elde edebilirsiniz. Aylık kazancınız yapacağınız işin özelliği veya yapılan işin adetine göre değişiklik göstermektedir. Sizde el becerinize uygun olan işi talep ederek hem daha fazla iş yapabilir hem de daha fazla para kazanabilirsiniz.

Bu kısa hatırlatmadan sonra Evlere Ek İş Veren Firmalar ile İletişim nasıl kurulur sorusuna cevap vermek istiyorum. Bilindiği üzere bu tür firmaların telefon numarasını bulmak çok zordur. Bunun birinci nedeni bu tür firmaların telefon numaralarını yayınlamak istememeleri. İnsanların bu tür işlere olan yoğun ilgisi karşısında iş bulma konusunda sıkıntı yaşayan; firmalar bu nedenle iletişim bilgilerini çoğu zaman vermemektedir. Bu gibi durumlarda ek iş yapmak isteyenler sesini İnternet üzerinden duyurmak durumunda kalmaktadır. Sizde evde ek iş yapmak adına ek iş arıyorsanız sesinizi duyurmak adına sitemizi kullanabilirsiniz.

İşkur Evlere Ek İş İmkanı

İnsanların Evlere Ek İş Veren Firmalar ile iletişim konusunda sıkıntı yaşaması. Bu işi sabote edenler tarafından sıkıntı yaşayanların şikayeti. Ek iş vereceğini taahhüt ederek insanlardan para talebinde bulunanlar ve iş göndermeyenler. Verdikleri işi yaptırıp ücretini ödemeyen firmalar. Bu veya buna benzer nedenlerden dolayı binlerce kişinin mağdur olduğu bilinmektedir.  Bu sorunun ortadan kaldırılması veya ek iş yapanların kayıt altına alınması adına; İşkur bu tür işlere aracılık yapmaya hazırlanıyor. El becerisi gerektiren ek işlerin yayında farklı ek işlerinde verileceği bildirilmektedir. Bunlar parttime işler olarak da adlandırılmaktadır. Bu işlerin neler olabileceği hakkında yapılan açıklamaları sıralamak gerekirse;

 • Anket doldurma işi
 • Garsonluk
 • Organizasyon görevlisi
 • Animatör
 • Garsonluk
 • Resepsiyonist
 • Valelik
 • Broşür dağıtımı
 • Tanıtım görevlisi
 • Özel şoförlük

Yukarıda belirtilen işler veya bunlara benzer işleri ek iş olarak yapma imkanı tanınacaktır. Sizde isterseniz bu tarz işlerden birisini isterseniz evde paketleme işlerinden herhangi birisini talep ederek ek gelir elde edebileceksiniz.

Evde Yapılan Ek İşler

Yukarıda belirttiğimiz İşkur evde ek iş imkanlarının dışında birbirinden farklı onlarca ek işi; evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu işlerin neler olduğu ve ne kadar kazandırdığı aşağıda belirtilmiştir. Sizde kendinize uygun olan ek işi belirleyerek Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile bu işlere talepte bulunabilirsiniz.

Evde Boncuk İşi Yapmak

Ev hanımları tarafından sıklıkla yapılan boncuk işi oldukça kazançlı bir iş olarak bilinir. Evinizde televizyon karşısında oturduğunuz yerden bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Firmalar tarafından evinize kadar gönderilen ürünlerin üzerine istenilen boncukları dizmeniz veya dikmeniz istenmektedir. Hemen hemen bütün ev hanımları bu işi rahatlıkla yapabilir ve ek gelir elde edebilirler. Günde ortalama 3 ile 6 saat çalışarak ayda 1.500 lira ile 3.500 lira arasında bir gelir elde etmenize yardımcı olacak bu işi Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar etiketi ile arayabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi

Evde paketleme işleri arasında en kolay veya en rahat bulunan bir ek iştir. Yaz aylarında yapılan düğünlerde davetlilere verilen kına paketleri ev hanımları tarafından hazırlanmaktadır. Birbirinden farklı paketlere istenilen gramajda konulacak olan kına paketleme işini; her yaş grubundan ev hanımları rahatlıkla yapabilirler. Bu işi isteyenler komşu veya arkadaşları ile birlikte küçük gruplar oluşturarak da yapabilirler. Yapılan işi zamanında ve eksiksiz teslim etmek son derece önemlidir. Sizde evinizin herhangi bir alanında bu işi rahatlıkla yapabilir ve ayda; 1.500 lira ile 4.000 lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde Anket İş Yapmak

El becerisi dışında evde para kazanmak isteyenlere alternatif iş imkanları arasında gösterilen anket işi; oldukça kolay bulunmaktadır. İnternet üzerinden para kazanmak olarak bilinen iş imkanları dahilinde verilen bu iş oldukça eğlencelidir. Gün içerisinde tarafınıza gönderilecek olan anketleri doğru veya eksiksiz olarak doldurarak sizde belirli oranlarda para kazanabilirsiniz. Anket başı ücretlendirmenin yapıldığı bu işte ne kadar çok anket doldurursanız o kadar çok kazanırsınız. Bu nedenle anket işi veren sitelere ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Ayrıca aynı anda bir çok anket sitesi ile birlikte çalışarak kazancınızı artırabilirsiniz.

Evde Galoş İşi Yapmak

Ev hanımlarının sıklıkla tercih ettiği ek işlerden birisi olan galoş işi orta derecede bir ek kazanç elde etmenize yardımcı olabilir. Firmalar tarafından üretimi yapılan galoşların ayıklanması veya çift olarak düzenlenmesi işi oldukça basit bir iştir. İsteyenler bu işi evlerinde aileleri ile birlikte rahatlıkla yapabilirler. Ayda 1.000 lira ile 2.500 lira arasında bir gelir elde etmenize yardımcı olan galoş işi ile sizde aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Evde Tütün Sarma İşi

Son dönemde tütün ürünlerine gelen zamlar nedeni ile bir çok tiryaki sarma tütün olarak bilinen sigaralara yöneldi. Bu işi yapan yerlerdeki talebin karşılanması adına ev hanımlarından yardım almaları kaşınılmaz bir olay haline geldi. Ev hanımlarının oturdukları yerden çalışmalarına imkan veren evde tütün sarma işi ile iyi paralara kazanmaktadır. Kutu başı ücretlendirmenin yapıldığı bu işi günde 4 ile 6 saat yapan bir bayan iyi bir ücret alabilir. Kutu başı ücreti yaklaşık 20 lira olan bu işi kısa sürede öğrenebilirsiniz. Belirttiğimiz saat aralığında bu işi yapan bir ev hanımı ortalama 3 ile 5 kutu tütün doldurabilir. Buda ayda 1.750 lira ile 3.000 lira arasında bir gelir elde etmenizi sağlamaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz ek işlerden herhangi birisini veya bunların dışında başka bir ek işi sizde yapabilirsiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken kendinize en uygun olan ek işin ne olduğunu belirlemek olacaktır. Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile veya kendi imkanlarınız ile bu tarz işleri bulabilir ve sizde para kazanabilirsiniz. Gündelik işlerinizin dışında kalan zamanı değerlendirmek veya para kazanmak isteyen herkes bu tür işlere hemen başvuruda bulunabilirler. Evlere verilen ek işler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak adına sitemizi takip edebilir veya sesinizi duyurabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Ayşegül Okumuş dedi ki:

  Ankara Çankayada oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim

 2. suheyla dedi ki:

  eskişehir de oturuyorum ve paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Sevda tolonay dedi ki:

  Benimde ise cok ihtiyacim var 05377776604

 4. Merve dedi ki:

  9 aylık bebeğim var büyüdükçe masraflarida büyüyor bu ise cok ihtiyacim var

 5. Hatice Coskun dedi ki:

  İyi günler adım Hatice 19 yaşındayım ogrenciyim ailemizde tek çalışan babam ve maddi sıkıntılarımız var paketleme işinde daha önceden deneyimim var anket iside yapabilirim online islerlese ugrasmisligim var paketleme işini ailecek yapmak istiyoruz her türlü iş olabilir geri dönerseniz çok memnun kalırım selametle herkes bol kazanclar

 6. Gülşen dedi ki:

  Bursa’da oturuyorum evde paket işi yapmak istiyorum

 7. Elif nur dedi ki:

  Antalya kepez paketleme işi

 8. Elif Can dedi ki:

  Merhaba iyi günler adım ELİF CAN ADANA yüreğir mahallesinde ikamet ediyorum ufak çocuğum olduğu için dışarıda çalışamıyorum o yüzden evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim acele dönüşünüzü bekliyorum iyi çalışmalar

 9. banu dedi ki:

  acil brosur paketleme işi arıyorum

 10. Hatice dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapin

 11. Melek dedi ki:

  Ek iş istiyorum nasıl basvuru yapmam lazım

 12. Sedef dedi ki:

  Acil işe ihtiyacimvar Tekirdağ kapaklı oturuyorum 05318906114

 13. Hatice dedi ki:

  Yozgat sarıkaya da yaşıyorum ev-de ek is için yardımcı olursanız sevinirim