Kosgebkredim

Evlere Dantel İşi Veren Firmalar

Evlere Dantel İşi Veren Firmalar

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların yapabileceği ve para kazanabileceği işlerden birisi de; Dantel İşi olarak bilinir. Dantel oyaları ile birbirinden farlı ürünleri evinde yapan bayanlar ayda; 3 Bin Liraya kadar gelir elde edebilirler. Vitrin takımları, peçeteler, bohça veya havlu kenarı gibi ürünleri sizde evinizde oturduğunuz yerden yaparak; ek kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Evlere Dantel İşi Veren Firmalar ile iletişime geçmek ve iş talebinde bulunmak olacaktır.

Ev Hanımlarına Para Kazandıran İş

Ülke genelinde on binlerce ev hanımı evinde çalışmak zorunda kalıyor. Bunun birbirinden farlı nedeni olsa da ilk sırayı; çocukların bakımı, kendisine uygun bir iş ortamının bulunmaması ve aile yapısı olarak belirtilmektedir. Sizde bu veya buna benzer farklı nedenlerden dolayı evinizde çalışmak zorunda kalıyorsanız bu işi tamda aradığınız iş olabilir. El becerisi gerektiren bu işi yapacak olan bayanların; bu konuda tecrübe veya bilgi sahibi olması gerekmektedir. Evlere Dantel İşi Veren Firmalar tarafından evinize kadar gönderilen dantel iplerini verilen model ve ölçüde yapabilmeniz için; bu konuda bilgi sahibi olmanız gerekir. Parça başı ücretlendirmenin yapıldığı bu işi günde 3 ile 5 saat yapan bayanlar ise ayda; 3.000 liraya kadar bir gelir elde edebilirler. Sizde evde dantel işi yapmak istiyorsanız hemen başvuruda bulunmalısınız.

Dantel İşi Nasıl Yapılır

Bayanların yaptığı ve ek gelir kazandığı bu işi yapmak isteyenlerin bir takım özelliklere sahip olması gerekmektedir. Öncelikli olarak dantel örme konusunda bilgi sahibi veya tecrübesi bulunmalıdır. Bu işi yapmayanlar maalesef verilen işleri istenildiği gibi yapamayacakları gibi istenilen süre içerisinde yetiştirme konusunda da sıkıntı yaşayacaklardır. Bu nedenle bu işi talep etmek isteyenler öncelikli olarak evde bu tür işleri denemelidir. Elinin düzgün olması. motifleri ve desenleri kaçırmaması gereken bayanlar yapacakları bir yanlışlık sebebiyle bütün oyaları sökmek zorunda kalabilirler. Bu nedenle dikkat gerektiren bu işi yapacak olanların bu işe azami önem taşıması gerekir.

Evde Havlu Kenarı İşi

Evlere Dantel İşi Veren Firmalar tarafından verilen işlerin büyük bir bölümünü havlu kenarı işleri alır. Birbirinden farklı havlu kenarlarının el işçiliği ile yapılması oldukça popülerdir. Ülke genelinde on binlerce bayan havlu firmaları veya havlu satışı yapan çeyiz dükkanları aracılığı ile bu işi yapmaktadır. Sizde bu konuda bilgi ve tecrübe sahibiyseniz; hemen bu işi yapmaya başlayabilir ve para kazanabilirsiniz Ayrıca bu işi yapacak olanlar kendi imkanları ile yaptıkları havlu kenarı işlerini kendileri de satabilirler. Hazırlanan havlu kenarı oyalarını; bu tür ürün satışı yapan yerlere veya İnternet üzerinden satış yapılan yerlerde rahatlıkla yapabilirler. Her ne şekilde olursa olsun bu tür örgü işi yapan bayanlar ek gelir elde edebilirler.

Sizde evde çalışarak para kazanmak adına Evlere Dantel İşi Veren Firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu tür yerlere ulaşmanın en kolay yolu İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapmaktır. Ayrıca bu konuda firmalara sesinizi duyurmak adına; sitemizi kullanabilirsiniz. Yazımızın alt kısmında bulanan yorum bölümünü kullanarak sizde bu tür firmalara sesinizi duyurun.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Selma dedi ki:

  Evde dantel işi yapıyorum ilgilenirseniz sevinirim

 2. Nafiye dedi ki:

  Evde havlu dantel yapmak istiyorum

 3. zeliha atalay dedi ki:

  iyi günler dantel işi yapıyorum bende aile bütcesine katkıda bulunmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 4. Feriha gur dedi ki:

  Elim çok duzgundur evde ek ise çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 5. bahar dedi ki:

  Antalya da ikamet ediyorum her türlü tığ işi ve örgü yapıyorum

 6. Hayriye Naime Şener dedi ki:

  İzmir ili, Urla ilçesinde oturuyorum. Evde, singer dikiş ve piko makinam var. Piko işi ve dantel yapmak istiyorum. Kesinlikle, belirtilen sürede ve düzenli olarak, verilen işleri tamamlarım. İzmir ili içersinde, her yerden iş alabilirim.

 7. Leyla ince dedi ki:

  Antalya da ikamet ediyorum her türlü tığ işi ve örgü yapıyorum çok acil işe ihtiyacım var

 8. Yaşar dedi ki:

  Bende dantel işi yapmak istiyorum.ev hanımıyım

  1. Havva Nur dedi ki:

   Dantel yapıyorum yardımcı olabilir

 9. Perihan dedi ki:

  Gölcük Kocaeli de yaşıyorum dantel yaparım,

 10. Esen Öztürk dedi ki:

  Dantel işi yapıyorum.pike takımı,havlu kenarı,bohça kenarı,peçete vb her türlü dantel işi yaparım. Elim duzgun ve temiz calisirim.

  İstanbul’da yaşıyorum

 11. Esen Öztürk dedi ki:

  Dantel işi yapıyorum.pike takımı,havlu kenarı,bohça kenarı,peçete vb her türlü dantel işi yaparım.eli.duzgun ve temiz calisirim.

  İstanbul’da yadiyorum

 12. Elvin dedi ki:

  Dantel işi daha önce yapmıştım ve severek yaptığım iştir ev hanımıyım 34 yaşındayım Tekirdağ da yasiyorum

 13. Elif dedi ki:

  Hayırlı akşamlar ben konyada oturuyorum her türlü dantel yapıyorum ilgilenir senız sevınınırım çok ihtiyacım var

 14. Elif Arastacı dedi ki:

  Her türlü dantel yapilir. Dönüş yapın no bırakıyorum 5302881218

 15. Eda dedi ki:

  Istanbulda oturuyorum her model dantel biliyorum.

 16. yaşar dedi ki:

  bende oda takımı masa örtüsü vitrin ve yatak örtüsü dantel örnekleri yapmak istiyorum.istanbul ataşehirde oturmaktayım cevap yazarsanız sevinirim

 17. Hatice apaydın dedi ki:

  Merhabalar..Mersin’de yaşıyorum ve tüm dantel örneklerini yapabilmekteyim…ilgilenirseniz sevinirim..

 18. Aslı dedi ki:

  Merhaba Gaziantep’te yaşıyorum ev hanımıyım sürekli yapabilicek bi iş istiyorum her türlü tıg işi yaparım ve cevap bekliyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 19. Hatice dedi ki:

  Merhaba çorluda yaşıyorum her çeşit dantel yapıyorum evde ek iş olarak yapmak istiyorum ,uygun gören firmalarla iletişime geçebilir miyiz 🙏

 20. fatmagül dedi ki:

  herkese merhaba dantel işleri ile ilgileniyorum ve ev hanımıyım daha önce bir firmayla çalışıyordum ama şu an çalışmıyorum. bu konularda iş veren firma yada kişilerle çalışmak istiyorum. lütfen bana yardımcı olun. her türlü dantel işini yaparım.

 21. ecenur dedi ki:

  herkese merhaba kendi çapımda dantel işi yapıyorum ve düzenli olarak çalışabileceğim bir iş arıyorum bana dantel işi verebilecek kişilerle iletişime geçmek istiyorum lütfen bana yardımcı olun. mesajlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler

 22. sevil dedi ki:

  iyi günler arkadaşlar kırıkkale de ikamet ediyorum ve bir ek gelir sağlamak için iş arıyorum kendi evimden çalışabilirim her türlü işi yaparım. özellikle dantel yapabileceğim bir iş arıyorum bu konuda becerikliyim ve bana iş verebilecek kişilerle irtibat kurup çalışıp para kazanmak istiyorum. lütfen ban bir iş bulmam konusunda yardım edin.

 23. zeliha dedi ki:

  iyi günler ankarada yaşıyorum ve ev hanımıyım. dantel örmesini iyi biliyorum ve düzenli olarak dantel örebileceğim ve para kazanabileceğim bir işe ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun. bu konularla ilgilenen kişilerden haber bekliyorum.