Kosgebkredim

Evlere Dantel İşi Veren Firmalar

Evlere Dantel İşi Veren Firmalar

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların yapabileceği ve para kazanabileceği işlerden birisi de; Dantel İşi olarak bilinir. Dantel oyaları ile birbirinden farlı ürünleri evinde yapan bayanlar ayda; 3 Bin Liraya kadar gelir elde edebilirler. Vitrin takımları, peçeteler, bohça veya havlu kenarı gibi ürünleri sizde evinizde oturduğunuz yerden yaparak; ek kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Evlere Dantel İşi Veren Firmalar ile iletişime geçmek ve iş talebinde bulunmak olacaktır.

Ev Hanımlarına Para Kazandıran İş

Ülke genelinde on binlerce ev hanımı evinde çalışmak zorunda kalıyor. Bunun birbirinden farlı nedeni olsa da ilk sırayı; çocukların bakımı, kendisine uygun bir iş ortamının bulunmaması ve aile yapısı olarak belirtilmektedir. Sizde bu veya buna benzer farklı nedenlerden dolayı evinizde çalışmak zorunda kalıyorsanız bu işi tamda aradığınız iş olabilir. El becerisi gerektiren bu işi yapacak olan bayanların; bu konuda tecrübe veya bilgi sahibi olması gerekmektedir. Evlere Dantel İşi Veren Firmalar tarafından evinize kadar gönderilen dantel iplerini verilen model ve ölçüde yapabilmeniz için; bu konuda bilgi sahibi olmanız gerekir. Parça başı ücretlendirmenin yapıldığı bu işi günde 3 ile 5 saat yapan bayanlar ise ayda; 3.000 liraya kadar bir gelir elde edebilirler. Sizde evde dantel işi yapmak istiyorsanız hemen başvuruda bulunmalısınız.

Dantel İşi Nasıl Yapılır

Bayanların yaptığı ve ek gelir kazandığı bu işi yapmak isteyenlerin bir takım özelliklere sahip olması gerekmektedir. Öncelikli olarak dantel örme konusunda bilgi sahibi veya tecrübesi bulunmalıdır. Bu işi yapmayanlar maalesef verilen işleri istenildiği gibi yapamayacakları gibi istenilen süre içerisinde yetiştirme konusunda da sıkıntı yaşayacaklardır. Bu nedenle bu işi talep etmek isteyenler öncelikli olarak evde bu tür işleri denemelidir. Elinin düzgün olması. motifleri ve desenleri kaçırmaması gereken bayanlar yapacakları bir yanlışlık sebebiyle bütün oyaları sökmek zorunda kalabilirler. Bu nedenle dikkat gerektiren bu işi yapacak olanların bu işe azami önem taşıması gerekir.

Evde Havlu Kenarı İşi

Evlere Dantel İşi Veren Firmalar tarafından verilen işlerin büyük bir bölümünü havlu kenarı işleri alır. Birbirinden farklı havlu kenarlarının el işçiliği ile yapılması oldukça popülerdir. Ülke genelinde on binlerce bayan havlu firmaları veya havlu satışı yapan çeyiz dükkanları aracılığı ile bu işi yapmaktadır. Sizde bu konuda bilgi ve tecrübe sahibiyseniz; hemen bu işi yapmaya başlayabilir ve para kazanabilirsiniz Ayrıca bu işi yapacak olanlar kendi imkanları ile yaptıkları havlu kenarı işlerini kendileri de satabilirler. Hazırlanan havlu kenarı oyalarını; bu tür ürün satışı yapan yerlere veya İnternet üzerinden satış yapılan yerlerde rahatlıkla yapabilirler. Her ne şekilde olursa olsun bu tür örgü işi yapan bayanlar ek gelir elde edebilirler.

Sizde evde çalışarak para kazanmak adına Evlere Dantel İşi Veren Firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu tür yerlere ulaşmanın en kolay yolu İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapmaktır. Ayrıca bu konuda firmalara sesinizi duyurmak adına; sitemizi kullanabilirsiniz. Yazımızın alt kısmında bulanan yorum bölümünü kullanarak sizde bu tür firmalara sesinizi duyurun.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Selma dedi ki:

    Evde dantel işi yapıyorum ilgilenirseniz sevinirim

  2. Nafiye dedi ki:

    Evde havlu dantel yapmak istiyorum

  3. zeliha atalay dedi ki:

    iyi günler dantel işi yapıyorum bende aile bütcesine katkıda bulunmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim