Kosgebkredim

Evlere Anahtarlık İşi Veren Firmalar

Evlere Anahtarlık İşi Veren Firmalar

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin yapabileceği işlerden biri olan evde anahtarlık işi oldukça kolay bir iştir. İki farklı yöntem ile yapılan bu işin en çok ilgi göreni ise anahtarlık paketleme işi olarak bilinir. Bunun yanında evde anahtarlık montajı işini de yapanların sayısı oldukça fazladır. Bu işi almak isteyenlerin Evlere Anahtarlık İşi Veren Firmalar ile iletişime geçmesi ve iş talebinde bulunması gerekmektedir.

Evde Anahtarlık Montajı İşi

Evde ek iş yapmak son dönemlerde oldukça yaygın bir çalışma sistemidir. Birbirinden farklı işleri evinde yapanlar belirli oranlarda para kazanmaktadır. Genel itibari ile el becerisine dayalı bu işleri ev hanımları daha fazla ilgi göstermekte ve aile bütçelerine katkıda bulunacak miktarlarda para kazanmaktadır. Sizde el beceriniz doğrultusunda evinizde ek iş yapmak ve para kazanmak istiyorsanız Evde Anahtarlık Montajı İşi talebinde bulunabilirsiniz.

Bu konuda yapılması gerekenlerin başında evde çalışabileceğiniz bir ortam oluşturmanız gerekmektedir. Bir masa bu iş için olmazsa olmazdır. Bunun ile birlikte en önemli konuların başında bu tarz bir iş için günde kaç saatinizi ayırabilecek olmanızdır. Bu işi yapmak ve aylık ortalama 2 bin ile 3 bin lira arasında bir gelir elde etmeniz için günlük minimum 5 saatinizi bu işe ayırmanız gerekmektedir.

Anlaştığınız firma tarafından evinize kadar getirilen anahtarlıklar bir kaç parçadan oluşmaktadır. Sizden istenilen bu parçaları doğru bir şekilde birleştirmeniz ve anahtarlığı oluşturmanız olacaktır. Yapımı kolay olan bu işi isteyen her yaş grubundaki ev hanımları kolaylıkla yapabilir. İstenilen adetteki ürünü zamanında yapmak ve teslim etmek bir daha iş alabilmeniz için oldukça önemlidir.

Evde Anahtarlık Paketleme İşi

Evlere Anahtarlık İşi Veren Firmalar tarafından gönderilen bir diğer iş ise anahtarlıkları paketleme işidir. Bu iş diğer evde paketleme işleri ile aynı oranda kolaydır. Montajı yapılmış ve satışa sunulacak olan anahtarlıkların son işlemi olan paketleme işi kolay ve eğlenceli bir ek iştir. Firma tarafından evinize kadar getirilen anahtarlıkları istenilen paketlere koymanız ve bu paketleri sayılı bir şekilde kolilemek çok basit ve kazançlı bir iştir. Günde 3 ile 6 saatini bu işe ayırabilen bir kişi ayda 2 bin liraya kadar bir gelir elde edebilir.

Evlere İş Gönderen Firmalar

Evde çalışmak ve bunun sonucunda para kazanmak bir çok ev hanımının hayalidir. Ev işleri dışında kalan zamanlarda oturduğunuz yerden çalışabileceğiniz ve bunun karşılığında bir çok çalışandan daha fazla para kazanmanız mümkün. Evlere ek iş veren firmalar tüm ülke geneline iş göndermektedir. Bu neden ile bu işi yapmak isteyenler nereden olursa olsun başvuruda bulunabilir.

Bu konuda son dönemde ortaya çıkan olumsuz haberler nedeniyle kısa bir hatırlatma yapmak zorundayız. Evinize iş vereceğini vaat ederek sizden kapora, teminat veya herhangi bir ad altında para isteyen kişi veya firmalara kesinlikle itibar etmeyiniz. Son günlerde ismini farklı markalar olarak belirten ve evinde para kazanmak isteyen kişileri hedef alan dolandırıcılar bu işi fırsata çevirmekte ve ek iş talebinde bulunan kişileri kandırmaktadır. Bu neden ile gerçek bir ek iş veren firma kesinlikle çalışanlarından bu tarz bir para talebinde bulunmamaktadır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. AYŞE dedi ki:

  Sakarya yağcılar da oturmaktayım anahtarlık paketleme işi yapabilirim ev hanımıyım dönüşünüzü bekliyorum

 2. Songül Üresin dedi ki:

  19 yaşındayım antalya da yaşıyorum çalışmıyorum 7kişiyiz ailem le birlikte yapmayı düşünüyoruz bu işi yapabileceğimizi düşünüyoruz bu işe ihtiyacımız var

 3. Anonim dedi ki:

  Bende çok istiyorum nasıl olacak buna müracaat ede birim.

 4. Şehriban dedi ki:

  Konyada oturuyorum evde yapabilecegim işe ihtiyacim var bu işi yaparim lutfen geri dönüş yapın

 5. Azize dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

 6. Elif dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum el becerim iyidir dönüş yaparsanız sevinirim

 7. ADİLE dedi ki:

  Yalova merkez de oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var paketleme işi mesleyim var

 8. Yasemin dedi ki:

  Devamlı çalışmak üzere iş arıyorum altın kutusu yapma karton çanta işleri yaptım bu işide denemek isterim lütfen dönüş yaparsanız sevinirim