Kosgebkredim

Eve Etiket İşi Veren Firmalar

Eve Etiket İşi Veren Firmalar

Evde çalışmak için iş arayanların talep ettiği işlerden birisi olan evde etiket işi oldukça kolay bir ek iştir. Özellikle ev hanımları tarafından yapılan ve talep gören bu iş ile sizde ayda 2.500 lira kazanabilirsiniz. Eve Etiket İşi Veren Firmalar aracılığı ile temin edilen bu işi; isteyen har yaş grubundaki bayanlar talep edebilirler. Firmadan evinize kadar getirilen etiketleri istenilen sayıda üst üste koyarak zımba, kılçık makinesi veya dikiş makinesi ile birleştirmeniz gerekmektedir.

Bayanlara Evde Ek İş İmkanı

Herhangi bir iş yerinde çalışmayan ve aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları; evde ek iş yaparak para kazanmak adına iş aramaktadır. Birbirinden farklı yüzlerce iş imkanının bulunduğu bu sektörde on binlerce kişi çalışmaktadır. Ev işleri ve çocukların bakımı gibi gündelik işlerin dışında kalan zamanlarını çalışarak değerlendirmek isteyen ev hanımları; ek iş imkanlarını araştırmaktadır. Bu tür işleri cazip hale getiren ise yapılacak olan işi günün istenildiği zamanında yapılabilmesidir. Bu da ev işlerinin aksamadan çalışılmasına veya para kazanılmasına yardımcı olmaktadır. Sizde boş vakitlerinizi değerlendirmek veya para kazanmak istiyorsanız evde etiket işi yapabilirsiniz. Bunun içinde Eve Etiket İşi Veren Firmalar ile iletişime geçerek iş talebinde bulunmalısınız.

Etiket İşi Ne Kadar Kazandırır

Yapılması kolay ve eğlenceli ek işler arasında bulunan evde etiket işini isteyen herkes rahatlıkla yapabilir. Günde 4 ile 6 saatinizi ayırmanız bu işi yapmanız için size yeterli olacaktır. Ayrıca bu işi yapmak isteyenler aile bireyleri, akraba veya komşuları ile birlikte yaparak; daha fazla kazanma imkanına sahip olacaktır. Genel itibari ile bu işi veren firmalar parça başı ücret uygulamaktadır. Bazıları ise gönderilen işleri götürü usulü ile ücretlendirilir. Her ne türden olursa olsun bu işe yapmak isteyenler ayda 2.500 liralık bir gelir elde edebilirler. Binde bu işi yapabilirim diyenler ise; İnternet üzerinden Eve Etiket İşi Veren Firmalar ile iletişime geçebilir ve iş talebinde bulunabilirsiniz.

Etiket İşi Nasıl Yapılır

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği evde etiket işi gerçekten çok kolaydır. Bu işi önceden yapanlar bu nedenle sürekli olarak bu işi talep etmektedir. Sizde ister önceden yapmış olun isterseniz ilk defa yapacak olun; bu işi yapabilir veya para kazanabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu işi yapmak için öncelikli olarak İnternet üzerinden başvuru alan; Eve Etiket İşi Veren Firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Bu firmalardan alacağınız etiketler evinize kadar kargo ile gönderilmektedir. Birbirinden farklı binlerce etiketin bir araya getirilip birleştirilmesi işini el becerisine güvenen herkes rahatlıkla yapabilir. İster akşamları isterseniz hafta sonları çalışmak adına bu işi talep ederek sizde ek gelir elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Suzan Özgün dedi ki:

  Merhaba Ben Kastamonu merkez de yaşıyorum 40 yaşındayım üç çocuğum var %46 engelliyim bende evde ek iş yapmak istiyorum Aileme çocuklarıma maddi konuda destek olmak istiyorum nolur yardımcı olun lütfen.

 2. Belgin Ertuğrul dedi ki:

  Belgin Ertuğrul Antalya merkez Evden yapılabilecek iş arıyorum

 3. Elif dedi ki:

  Kayseri evde is paketleme dikiş işi arıyorum

 4. Seçil dedi ki:

  Çanakkale merkezde yaşiorum hertürlü paketleme işini yapabilirim

 5. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben ve komsularim bu isi yapabiliriz götürür istiyorum ve acil ise ihtiyacım var

 6. Tuba Hasöz dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum

 7. hakan dedi ki:

  van ozalp da oturuyorum ek iş istiyorum