Kosgebkredim

Evde Yapılacak Kolay Ek İşler Nelerdir

Evde Yapılacak Kolay Ek İşler Nelerdir

Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına para kazandıracak ek işler. Bayanların yapabileceği ek işler hakkında genel bilgi. Evde basit işler yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen bayanların yapabileceği ek işler. Para kazanmak isteyenler için Evde Yapılacak Kolay Ek İşler Nelerdir sorusuna birbirinden farklı iş fikirler. Sizde aşağıda belirttiğimiz ek işleri evinizde rahatlıkla yapabilir veya ek gelir elde edebilirsiniz.

Bayanların Yapabileceği Ek İşler

Ek gelir elde etmek isteyen bayanların en çok tercih ettiği çalışma şekli evde ek iş yapmak olarak dikkat çekmektedir. Sizde nedeni ne olursa olsun evinizde çalışarak para kazanmak adına ek iş alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir kaç yöntem bulunmaktadır. Evinde çalışmak isteyen bayanların nasıl iş bulabileceği veya hangi işi yaparsa daha fazla kazanabileceği bu yöntemlere bağlıdır. Sizde aşağıda belirtilen yöntemleri kullanabilir ve ek iş yaparak para kazanabilirsiniz.

Ek İş Nasıl Bulunur

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Evde Yapılacak Kolay Ek İşler Nelerdir sorusuna cevap vermek için doğru aramayı yapmanız gerekmektedir. Yapılmak istenilen işin ne olduğunu belirlemek ve bu işi nasıl bulacağınıza karar vermek ilk yapmanız gerekendir. Bilindiği üzere bayanların en çok iş talep ettiği nokta evlere iş veren firmalardır. Bu tür firmalar üreticiler ile bayanların buluşması adına bir köprü görevi görmektedir. Sizde isterseniz bu tür firmalar aracılığı ile kendinize uygun bir ek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Fakat bir çok bayan bu tür firmalardan ek iş başvurusu yaparken aynı hatayı yapmaktadır.

Bilindiği üzere bu tür firmaların elinde yüzlerce iş bulunmamaktadır. Birbirinden farklı alanlarda hizmet veren sektörler farklı firmaları kullanmaktadır. Bu nedenle istediğiniz her işi aynı firmadan talip etmeniz ve buna karşılık bulmanız mümkün bulunmamaktadır. Bu nedenle yapmak istediğiniz işe uygun olan firmayı belirlemeniz yapmanız gereken en önemli olaydır. Bununla birlikte ek iş bulmanız da size yön verecek veya yardımcı olacak uygulamaları sıralamak gerekirse;

 • Yapmak istediğiniz işi belirlemeniz veya karar vermeniz gerekmektedir
 • Geçmiş yıllarda varsa yaptığınız ek işleri bildirmeniz gerekmektedir
 • Ek iş yaparak aylık ne kadar kazanmak istediğiniz belirlemeniz veya bu kadar kazandıracak bir ek işi talep etmeniz
 • Yapmak istediğiniz ek iş için kendinizin uygun olduğunuzu inandırın
 • Almak istediğiniz iş için evinizin uygun olması adına yapılması gerekenleri yapın
 • Gerekli görüldüğü halde ekip kurmak için çevrenizden yardım alın

Yukarıda belirttiğimiz kriterlere dikkat ederek sizde evde para kazanmak adına bir ek iş bulabilirsiniz. Bunun için kısa bir araştırma yapmanız da yeterli olacaktır.

Para Kazandıran Kolay Ek İşler Nelerdir

Evde çalışmak isteyen bayanların rahatlıkla yapabileceği veya para kazanabileceği ek işler bulunmaktadır. Bunların bazıları gerçekten o kadar kolaydır ki isteyen her yaş grubundaki ev hanımı bunları yapabilir veya para kazanabilirler. Ayrıca herhangi bir ek iş tecrübesi olmayan bayanlar da bu işleri rahatlıkla yapabilirler. Evde Yapılacak Kolay Ek İşler Nelerdir diye merak edenler için bunların neler olduğunu sıralamak istiyorum.

 • Evde paketleme işleri
 • montaj işleri
 • ayıklama işleri
 • istifleme işleri
 • kutulama işleri
 • etiket işleri
 • boyama işleri
 • yapıştırma işleri
 • anahtarlık işi

Sizde yukarıda belirtilen Evde Yapılacak Kolay Ek İşler Nelerdir listesinden herhangi bir ek işi talep ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Harun dedi ki:

  Kutulama işlerini bana verin lütfen

 2. Yasemin karakaya dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum .

 3. Ayşe dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum makinam var evde fason dikis dikmek ıstiyorum oglum asker para gonderemiyorum cok zor durumdayim

 4. Sibel dedi ki:

  Acil ihtiyacim var lutfen paketleme isi yapabilrm tecrubeliyim

 5. Didem dedi ki:

  Lütfen beni arayın çalışmak istiyorum

 6. Anonim dedi ki:

  Lütfen bana ulaşın ben çalışmak istiyorum

 7. Gülüstan dedi ki:

  SAKARYA sapancada oturuyorum ise ihtiyacım var 42 yaşındayım paketleme işlerini yapabilirim

 8. aysen dedi ki:

  evde etiketleme isleri yapmak istiyorum bana yardimci olurmusunuz

 9. Müge dedi ki:

  Balikesir de yaşıyorum. Kendi evimde calisip bir seyler kazanmak istiyorum. Ceitli iserde becerim vardir ve bu becerilerimle beraber calisip para kazanbilirim. Lutfen yardimci olun.