Kosgebkredim

Evde Üçlü Priz Montajı İşi Yapmak

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin sıklıkla yaptığı priz işinden bahsetmek istiyoruz. Bilindiği üzere el becerisi gerektiren onlarca iş türü evlerde yapılmaya devam etmektedir. Bay veya bayanların boş zamanlarında yapabileceği bu tarz işlerden biriside priz işidir. Evde Üçlü Priz Montajı İşi Yapmak kolay, eğlenceli ve para kazandıran ek işlerden birisidir. Sizde evde ek iş yapmak adına iş arıyorsanız bu işi rahatlıkla bulabilir ve yapabilirsiniz. Evinizde oturduğunuz yerden bu işi yaparak sizde ayda 1.500 TL kazanabilirsiniz.

Evde Priz İşi Nasıl Yapılır

Boş vakitlerini değerlendirmek ve paraya çevirmek isteyenler kolay ve sermaye gerektirmeye priz işini yapabilirler. Bu iş için gerekli olan bir kontrol kalemi ve bir pense. Priz imalatı yapan atölyelerden veya bu tarz ürün satışı yapan elektrikçi dükkanlardan bu tür işleri rahatlıkla alabilirsiniz. Yapmanız gereken üçlü prize elektrik kablosunu ve fişini doğru bir şekilde bağlamak olacaktır. Bu işi daha önceden yapmayanlar bir kaç ürün hazırladıktan sonra kolay bir şekilde yapabilir ve ciddi paralar kazanabilirler. Evde Üçlü Priz Montajı İşi Yapmak için herhangi bir okul mezunu olmanız da gerekmemektedir. Yaptığınız montaj işinin bitiminde kontrol etmeniz ve çalışıp çalışmadığını kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

Firmaların talepleri doğrultusunda gönderilen kablodan belirli ölçülerde hazırlanan üçlü prizler her evde bulunan ve kullanılan bir üründür. Daha önceden bu işi yapmayanlar evlerindeki bu tür ürünleri inceleyebilir ve kısa sürede bu işin ustası olabilirler. Parça başı ücretlendirmenin yapıldığı bu işten ayda 750 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde etmeniz mümkün.

Evlere Priz İşi Veren Yerler

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Evde Üçlü Priz Montajı İşi Yapmak oldukça kolay ve getirisi olan bir iştir. Her yaş grubundan bay veya bayanlar bu işi rahatlıkla yapabilirler. Evinizin bir bölümünde veya herhangi bir masada bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. İsteyenler bu işi aile bireyleri ile birlikte isterlerse kendi başlarına yapabilir. Ayrıca bu işi günün istediğiniz vaktinde yapabilir hatta sadece hafta sonlarında bile yapabilirsiniz.

Evde ek iş yapmak ve para kazanmak isteyen herkes bu işi rahatlıkla talep edebilirler. Bu iş için herhangi bir ustalık veya tecrübe sahibi olmanız da gerekmemektedir. Önemli olan verilen bu üçlü priz işini zamanında ve eksiksiz, kontrol edilmiş ve çalışır durumda teslim etmek olacaktır. Bu işi bende yapabilirim diyenler ister İnternet üzerinden isterlerse bulundukları bölgede bu tür ürün imalatı yapan yerler ile iletişime geçerek bulabilirler. Ayrıca bu tür ürün satışı yapan dükkanlar ile iletişime geçerek bu tür iş bulunup bulunmadığını öğrenebilirsiniz.

Evde Priz İşi Ne Kadar Kazandırır

Evde Üçlü Priz Montajı İşi Yapmak getirisi olan ek işler arasında gösterilmektedir. El becerisi gerektiren bu tür işler genellikle bayanlar tarafından yapılmakta olup ücretlendirmeler yapılan iş adetine göre belirlenmektedir. Adet fiyatı ilk önceleri düşük gelse de kısa sürede bu tür ürünleri hazırlamak çok daha basit hale geleceğinden dolayı çok daha fazla sayıda ürün hazırlayacaksınız ve geliriz artacaktır. Bu iş için günde 2 ile 4 saatini ayırabilenler ayda 1.500 liraya kadar bir gelir elde edebilirler.

Ek İş Arayanlar Bu İş Yapabilir

Herhangi bir iş yerinde çalışan ve ay sonunu getirmekte zorlananlar kadar ev hanımları da bu işe büyük ilgi göstermektedir. Ekonomik anlamda ek gelir elde etmek adına arayış içerisinde olanlar bu işi muhakkak değerlendirmelidir. Sizinde ek kazanç elde etmedeki amacınız ne olursa olsun bu veya buna benzer ek işleri evinizde yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Enver dedi ki:

  Evde priz isi yapmak istiyorum.izmir

 2. Şenel Mutlu dedi ki:

  Merhaba
  İstanbul Sultanbeyli de evde ve boş olan dükkanımızda her türlü ev işlerini yapmaya müsait olup duruma göre ekiplerimizde mevcuttur şimdiden teşekkürler

 3. Uğur dedi ki:

  Nevşehir de varsa ben yaparım

 4. Recep dedi ki:

  Evde yapılacak iş varsa ben alabilirim

 5. kenan dedi ki:

  evde iş arıyorum bursa

 6. Metin kumak dedi ki:

  Esenyurt kıraçta dükkanda elemanlarimla itinayla fis ve kablo takını golyat paketleme isleri yapılır