Kosgebkredim

Evde Tütün Sarma İşi

Tütün sarma işi yaparak para kazanmanız mümkün. Bilindiği üzeren son zamanların en çok kazandıran ek işleri arasında tütün sarma işi gelmektedir. Kadın erkek yaşlı genç farketmez isteyen herkes bu işi evinde rahatlıkla yapabilir ve belirli oranlarda para kazanabilir. Sizde evde yapılacak ek iş arıyorsanız bu işi rahatlıkla yapabilir ve aile bütçesine katkıda bulunacak miktarlarda para  kazanmak isteyenler Evde Tütün Sarma İşi aradığınız ek iş olabilir.

Tütün Doldurarak Ayda Bin Lira Kazanın

Evde televizyon karşısında vakit geçirmekten sıkılan bayanlar, okul masrafını karşılamak isteyen üniversite öğrencileri bu iş tam size göre olabilir. Maddi sıkıntı çeken aileler, ay sonunu getirmekte zorlananlar bu işi yaparak sizde ek gelir elde edebilirsiniz. Bilindiği üzere sigaraya gelen son zamlardan sonra bir çok sigara bağımlısı sarma tütün diye tabir edilen sigaraları içmeye başladı. Normal sigaraların yarı fiyatına satılan sarma tütüne olan bu ilginin artması nedeni ile tütün ürünü satan iş yerleri sarılmış sigara temini konusunda sıkıntı yaşamaya başladı. Bu sorunu gidermek isteyen iş yerleri Evde Tütün Sarma İşi diye tabir edilen yeni bir iş sahası oluşturdu. Tütünlerin boş sigara kağıtlarına makine yardımı ile doldurulması işi sayesinde sizde ayda Bin Lira kazanabilirsiniz. Yapımını çok kısa sürede öğrenebileceğiniz bu iş sayesinde ek gelire kavuşabilir ve para kazanabilirsiniz.

Tütün Doldurarak Para Kazanın

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi yapımı kolay olan bu işi isteyen herkes evinde rahatlıkla yapabilir. Bunun için günde 4 – 5 saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır. Ayrıca bu işi yapmak isteyenlerin ekstra bir odaya ihtiyacı yok. Evin herhangi bir bölümünde bir masanın üzerinde bu işi rahatlıkla yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Tütün doldurarak para kazanmak isteyenlere bu işi veren yerler kilo ile tütünün yanında boş sigara kağıdı (Makaron) ve sigara sarma makinesini vermektedir. Sizin tek yapmanız gereken istenilen oranlarda tütünü makine yardımı ile sigara kağıtlarının içine düzgün bir şekilde yerleştirmeniz. Yapımı bu kadar kolay olan bu işi isteyen herkes alabilir ve rahatlıkla yapabilir. İster günün belirli bir saatinde isterseniz hafta sonları bu işi yaparak sizde ayda bin lira kazanın.

Tütün Sarma İşi Nasıl Bulunur

Özellikle evde çalışmak isteyenlerin tercih ettiği Evde Tütün Sarma İşi rahatlıkla bulunabilen ek işlerin başında gelmektedir. Bulunduğunuz bölgede tütün ürünleri satan her iş yeri bu işin yapılması adına dışarıya iş vermektedir. Sizinde bu işi yapabilmeniz için bu dükkanlar ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bu işin en güzel yanı tüm ülke genelinde bu işi yapmak isteyenlere verilen ücretin aynı olması. İçinde 200 adet sigara kağıdının bulunduğu makaron kutusu için tarafınıza verilecek olan ücret 5 liradır. Bu rakam size düşük gelmesin çünkü bu işe başladıktan kısa bir süre sonra 200 sigarayı doldurmak en fazla yarım saatinizi alacaktır. Ayrıca bu işi daha profesyonel yaparak daha fazla kazanmak isteyenler bu işi otomatik olarak yapan sira sarma makinelerinden temin edebilirler. Alacakları bu makine ile daha standart sigara dolduracağı ve çok daha fazla adette iş yapacağı için bir çok iş yeri sizinle çalışmak isteyecektir. Yaklaşık 10 dakikada bir kutu tütünü doldurabilen bu makineler ile aylık gelirinizi 3 bin liraya çıkarabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Abdurrahim dedi ki:

  Kayseri de yaşıyorum. Günümün çoğunu bu işe ayırabilirim.

 2. Yagmur dedi ki:

  Bana acil evde yapilacak is istiyorum litfen cvp verin

 3. cihat dedi ki:

  kayseri evde iş alınır

 4. Fatma uzun dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacim var bartinda oturuyom

 5. Bircan Dizin dedi ki:

  İstanbul şişli Mecidiyeköyde oturuyorum kiraciyim maddi sknti çok çekiyoruz eşime destek sağlamak istiyorum eşimle beraber tütün sarma işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız dönüş yaparsanız çok sevinirim 🙏🙏🙏

 6. Elif nur dedi ki:

  Lütfen bana acil işi lazım lütfen
  Cevap