Kosgebkredim

Evde Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar

Evde Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar

Evde Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar ile iletişime geçerek sizde ayda 1.500 lira kazanmaya başlayın. Evde oturduğunuz yerden tesbih dizme işi sayesinde belirli gelir sahibi olun. Ek gelir getirici işler arasında hem eğlenceli hem de basit olan tesbih dizme işi sayesinde aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Evde Kokulu Tesbih Dizme İşi

Ev hanımları tarafından ev yapılarak para kazandıran işlerden en sabitlerinden birisi;  kokulu tesbih dizme işi çok kazandırıyor. Günde 3 – 5 saatinizi ayırarak asgari ücret ile çalışanlar kadar para kazanabilirsiniz. Bilindiği üzere özel günlerde dağıtılan kokulu tesbihlerin hazırlanması işinde ev hanımları tercih edilmektedir. Ev hanımlarına ek iş veren firmalar; bu iş evinize kadar gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken; gönderilen tesbihleri özel kutularına koymak ve firmalar tarafından gönderilen esansları dökmek olacaktır. Yapımı kolay olan bu işi isteyen herkes rahatlıkla yapabilir. Sizde ek gelir elde etmek adına iş arıyorsanız bu işi yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Tesbih Dizerek Para Kazanın

Ev hanımları tarafından oturdukları yerden yapılacak bir iş de tespih dizme işi olarak dikkat çekmektedir. Bilindiği üzere 33 lük veya 99 luk tespihlerin ipe dizilmesi ve imamelerinin takılarak püskül ile süslenmesi işi evlerde yapılmaktadır. Komşu, arkadaş veya akrabalarınız ile birlikte kuracağınız küçük gruplar ile bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Firmalar tarafından binlerce tespih tanesi ve gerekli diğer malzemeler evinize kadar gönderilmektedir. Sizden istenilen istenilen renk, model ve belirlenen sayılı tesbihleri dizmek. Yapımını kısa sürede öğrenmeniz için firmalar tarafından malzemeler ile birlikte yapım kılavuzu da tarafınıza gönderilmektedir. Bu sayede kısa sürede işin tüm püf noktalarını öğrenebilir  ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evlere Tesbih İşi Veren Firmalar

Bir çok türden iş gönderen firmalar evde tesbih dizme işi yapmanız için aracılık yapmaktadır. Bu nedenle sizde bu işi yapmak istiyorsanız bu tür firmalar ile iletişime geçebilir ve iş talebinde bulunabilirsiniz. Evinizin herhangi bir odasında bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu iş için ayrı bir mekan ayarlamanıza gerek yoktur ve firmalar tarafından talep edilmemektedir. Sizde yapımı kolay olan bu işi evinizde yaparak ayda 1.500 lira kazabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak İnternet üzerinden evlere iş veren firmaları belirleyerek iş talebinde bulunun. Bunun ile birlikte bulunduğu bölgede tesbih imalatı yapan atölye veya fabrika bulunanlar buralar ile görüşerek iş talebinde bulunabilirler. Her ne türden olursa olsun Evde Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar aracılığı ile sizde evde çalışarak para kazanabilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Yaşar dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Derya dedi ki:

  Bende tesbih dizme işi yapmak istiyorum geri dönüs yapatsaniz sevinirim izmir menemende oturuyorum

 3. Derya dedi ki:

  Bende tesbih dizme işi yapmak istiyorum geri dönüs yapatsaniz sevinirim

 4. Cennet dogan dedi ki:

  Evde iş istiyorum Antalya/Muratpasa

 5. merve dedi ki:

  evde boncuk paketleme daha öncede yaptık yapmak istiyoruz TC veya kapora istenmiycekse yazın mail,e

  1. Derya dedi ki:

   Ben hic yapmadim nasil buluyorsunuz böyle isi ben cok aradim ama bulamadim banada yardimci olur musunuz 3 cocugum var bisryler yapmak istiyorum

   1. Neriman Aktaş dedi ki:

    Bilgi verirmisiniz.birde iletişim için tel no

  2. Anonim dedi ki:

   Merhaba işler ilgi bilgi verebilirmisinis

 6. Sipel dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum