Kosgebkredim

Evde Takı İşi Yapmak

Evde Takı İşi Yapmak

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlere alternatif iş fikirleri. Ek gelir elde etmek isteyen bayanlara verilen işler. El becerisi ile yapılan ve para kazandıran ek işler hakkında; ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler. Takı ve tasarım konusunda kendisine güvenen ve el becerisine sahip olan bayanlar; Evde Takı İşi Yapmak çok kazandırmaya devam ediyor. Sizde kendi tasarımlarınız ile çok para kazanabilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Takı İş Yaparak Para Kazanmak

Bayanların kendi imkanları ile para kazanmalarına imkan veren işlerden bir tanesi de takı işi olarak bilinir. Birbirinden farklı malzemeler ile hazırlanması gereken takılar için bir çok firma; evde bu işi yapacak el becerisine sahip bayan aramaktadır. Takı tasarımı konusunda deneyimli ve bu işi yapmaya hevesli olan herkes bu işi talep ederek ;para kazanmaya başlayabilir. Sizde evdeki boş vakitlerinizde bu işi rahatlıkla yapabilir veya ek gelir elde edebilirsiniz. Evde Takı İşi Yapmak isteyenler bu işi veren firmalar ile; bulunduğu bölgedeki takı ürünleri satan yerler ile görüşerek ek iş talebinde bulunabilirler. Bununla birlikte kendi imkanları ile farklı tarzlarda takı hazırlayan bayanlar; bunları bu tür yerlere satarak daha fazla para kazanabilirler. Sizde takı konusunda kendinize güveniyorsanız bu işi yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Boncuktan Bileklik Yapmak

Son dönemde en çok ilgi gören takılar arasında birbirinden güzel renk veya modeldeki boncuk işleri ilk sırayı almaktadır. Evde Boncuk İşi olarak bilinen bu işi binlerce bayan; evinde oturdukları yerden yapmaya devam etmekte ve para kazanmaktadır. Sizde evlere boncuk işi veren firmalar aracılığı ile bu işi temin edebilir veya boncuktan bileklik yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz. Yapımı kolay ve eğlenceli olan bu işi isteyen veya kendisine güvenen tüm bayanlar rahatlıkla yapabilirler. Evinizde televizyon karşısında oturduğunuz yerden boncukları; lastik veya iplere dizmek ve uçlarına kilitlerini takmak çok kolaydır. Her yaş grubundan ev hanımları bu işi rahatlıkla yapabilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilir.

Bayanlara Evde Takı İşi

Bayanların ilgisini çeken takıları hazırlamak oldukça zevkli ve eğlenceli bir iş olarak bilinir. Birbirinden farklı ürünler ile küpe, kolye, yüzük, bileklik veya broşları bayanlar keyifle takmaktadır. Bilindiği üzere bayanlar her kıyafeti için ayrı takıları kullanmaktan keyif almaktadır. Bu da bu tür ürünlere olan ilginin giderek artmasına neden olmak ve her geçen gün çok daha farklı ürünün müşterilere sunulmasına sebebiyet vermektedir. Ürün yelpazesinin genişliği nedeni ile binlerce çeşit ürünün hazırlanması gerçekten zor veya ilgi gerektirmektedir. Bu nedenle bir çok firma takı tasarımı konusunda fikir sahibi bayanlardan yardım almak zorunda kalmaktadır.

Herhangi bir takıdan etkilenerek buna benzer veya bunun dışında kendinizin tasarladığı takılar; çok daha fazla ilgi görebilir. Her yerde satılmayan veya az sayıda üretilen ürünler bilindiği üzere çok daha fazla rakamlara müşteri bulabilmektedir. Bu nedenle sizde farklı malzeme ve ürünlerden oluşturacağınız takıları isterseniz İnternet üzerinden sergileyerek rahatlıkla müşteri bulabilirsiniz. Evde Takı İşi Yapmak adına kendi tasarımınız olan ürünleri ayrıca bu tür ürünlerin satıldığı yerlere rahatlıkla satabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgenin işlek özellikle üniversite bölgelerine yakın bir yerde küçük bir tezgah açarak satışını yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. zeynep yayla dedi ki:

  MERHABA İSMİM ZEYNEP 35 YAŞINDAYIM ANKARA / BATIKENT DE OTURUYORUM EVDE PAKETLEME İŞİ VE MONTAJ İŞİNE İHTİYACIM VAR ÜRÜNLERİ İSTENEN MİKTARDA VE HIZLI BİRŞEKİLDE DÜZENLİ YAPARIM.

 2. Güner dedi ki:

  Merhaba ben evde yapa bileceğim iş arıyorum çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Münevver Evrim Yılmaz dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var nolur duyun sesimi artık sincana çok yakın eryaman da oturuyorum evde paketleme her türlü yaparım

 4. Abdullah yanar dedi ki:

  Merhaba iyi günler . nasıl evden ek iş olarak takı işleri yapabilmek için başvurabileceğim yer neresidir

 5. medine dedi ki:

  merhaba aile bütçesine katkı sağlamak için eve iş arıyorum . diyarbakır erganide oturuyorum. 3 kişiyiz. ilgilenirseniz sevinirim.

 6. Elif dedi ki:

  Merhabalar, 4 kişi çalışıyoruz her türlü paketleme takı yapımı ve katlama işi yapılır.

 7. Esma Sezer dedi ki:

  Merhaba is varmı sızde bılgı alabilir miyim acaba ben esma afyonkarahisar merkezde oturuyorum

 8. sevim dedi ki:

  herkese merhaba. ben istanbulda yaşıyorum. kendi çapımda takı yapıp satıyorum ancak fazla para kazanamııyorum. bu günlerde paraya ihtiyacım var bu yüzden fazla takı yapıp satmak istiyorum. bununla ilgili yardımcı olabilecek kişilerden mesaj bekliyorum. lütfen yardımcı olun.