Kosgebkredim

Evde Sigara Sarma İşi

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bay veya bayanların yapabileceği işlerden birisi de Evde Sigara Sarma İşi olarak bilinir. Son dönemde giderek artan tütün kullanıcıları bu alanda çalışmak isteyenlere iş fırsatı yaratmakta. Bilindiği üzere tütün sarma işi genellikle bu tür ürünlerin satışını yapanlar tarafından yapılmaktadır. Sizde evde tütün sarma işi yapmak istiyorsanız bu tür yerler ile iletişime geçmelisiniz. Evde Sigara Sarma İşi yapanlar oturdukları yerden kolaylıkla bu işi yapabilir ve ayda 1.500 lira kazanabilirler.

Evlere Tütün İşi Veren Yerler

Evdeki boş vakitlerini değerlendirmek isteyen herkes bu işi rahatlıkla yapabilir. Küçük bir sigara doldurma makinesi yardımı ile yapılan bu iş için herhangi bir sermaye gerekmemektedir. Televizyonun karşısında oturduğunuz yerden rahatlıkla yapabileceğiniz bu işi isteyenler aile bireyleri ile birlikte yapabilir ve kazancını artırabilir. Sizde evde çalışarak para kazanmak adına bir ek iş arıyorsanız bu iş aradığınız iş olabilir. Az önce de belirttiğimiz gibi bu işi yapmak isteyenlerin iş başvurusunu yapmak adına bulundukları bölgedeki tütün ürünleri satanlar ile temas kurması gerekmektedir. Bu tür dükkanlardan alacağınız bu iş kutu başı ücret ile ücretlendirilir.

Bir kutunun içerisinde ise 200 adet sigara bulunmakta ve bu sigaraları doldurmanız karşılığında 5 ile 10 lira arasında bir ücret alırsınız. Bu rakam ilk bakıldığında düşük gibi gelse de bu işe günde 5 ile 6 saatini ayıranlar 1.500 lira kazanabilirler. Evde Sigara Sarma İşi yapanlar kısa sürede bu işin kolaylığını öğrendiğinden çok daha hızlı bir şekilde bu işi yaparlar. Bu sayede de daha fazla tütün doldurmuş ve daha fazla kazanmış olurlar.

İnternetten Tütün Sarma İşi Almak

Evde tütün sararak para kazanmak isteyenler bu işi yapan dükkanların yanında internet üzerinden de iş bulmaları mümkün. İnternet üzerinden evlere iş veren firmalar aracılığı ile evde tütün sarmak için iş almanız mümkün. Bunun için kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Sizde ister internet üzerinden isterseniz bulunduğunuz bölgedeki bu tarz iş yerlerinden bu işi alabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu işi isteyen herkes talep edebilir. Gündüzleri herhangi bir işte çalışanlar akşamları veya hafta sonlarında Evde Sigara Sarma İşi yapabilir ve ek kazanç elde edebilir. Ayrıca bu işi daha profesyonel yapmak isteyenler için faklı tütün sarma makineleri bulunmaktadır. Otomatik dolum yapan bu tür makineler ile çok daha fazla sayıdaki sigarayı doldurabilir ve daha fazla kazanabilirsiniz.

Otomatik tütün makinesi almak isteyenler öncelikli olarak bu işi aldığı yerler ile görüşme yapmalıdır. Çünkü bu tür bir makineyi almak için harcadığınız parayı günde 3 – 4 kutu sigara sararak telafi etmeniz mümkün olmayacaktır. Ayrıca bu makine ile günde onlarca kutu sigara sarmanız çok zaman almayacağı için yüklü miktarda iş almanız gerekmektedir. Bu neden ile büyük sayılarda tütün sarma işi almayanlar bu tür makinelere para bağlamamalıdır. Eğer böyle bir makineye sahipseniz İnternet üzerinden tütün sarma işi veren yerler ile iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Tütün Sarma İşi Fiyatları

Evde ek iş olarak yapılan tütün sarma işi ile ailesini geçindiren, kredi veya kredi kartı borcunu ödeyenler bulunmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işi yaparak para kazanmak isteyenler öncelikli olarak günlük limitlerini belirlemelidir. Yani günde kaç kutu sigara saracağını belirleyip ona göre iş talebinde bulunmanız gerekmektedir. Ayrıca istenilen siparişleri gününde teslim etmeniz adına bu çok önemlidir. Aksi bir durum ile karşı karşıya kalmamak adına yüklü miktarlarda bu işe başlamamanız tavsiye edilir.

Evde Sigara Sarma İşi

yapanlar ilk olarak günde 1 veya 2 kutu iş alarak başlarlar. Bu hem kendilerinin hem de işi aldıkları yerin işlerinin aksamaması için önemlidir. Sizde eğer bu tarz bir iş yapmak istiyorsanız en az 1 veya 2 hafta deneme yaparak kendinizi denemelisiniz. Bu ayrıntıdan sonda belirtmek isterim ki Türkiye genelinde yapılan bu iş için piyasada geçen kutu birim fiyatları 5 ile 10 lira arasında değişmektedir. Bu rakamlar sizin için uygunsa hemen Evde Sigara Sarma İşi talebinde bulunmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Sevda dedi ki:

  Merhaba Ankara Keçiören de yaşıyorum bir takım sebeplerden ötürü çalışamıyorum o yüzden evden ek gelire ciddi anlamda ihtiyacım var lütfen uygun ise size de dönüşünüzü bekliyorum. Mail adresimi bırakıyorum teşekkür ediyorum

 2. Serdar dedi ki:

  Tokat Niksar in bir köyünde ikamet ediyorum 10-14 saat arası vaktim var sigara sarmayı biliyorum 1 buçuk saate 200 dal sarabiliyorum ulaşırsanız sevinirim

 3. HAVVA ULUAĞAÇ dedi ki:

  Merhaba ben malatyada yaşıyorum evde bir iş yapmaya ihtiyacım var eşim şu an çalışamıyo eşimle el becerimiz iyidir lütfen bana hemen dönüş yaparmısınız

 4. Gamze manolya sayın dedi ki:

  Evde boş vaktim 8 saatten fazla oluyor ve tutun sarma işini yapmak istiyorum antalya kepezde ikamet ediyorum bana mail den ulaşabilirsiniz.

 5. Mustafa dedi ki:

  Edirne de günde 4-10 saat arasında değişen boş vaktim oluyor vardiyalı çalıştığım için mailden ulaşabilirsiniz