Kosgebkredim

Evde Sigara Sarma İşi

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bay veya bayanların yapabileceği işlerden birisi de Evde Sigara Sarma İşi olarak bilinir. Son dönemde giderek artan tütün kullanıcıları bu alanda çalışmak isteyenlere iş fırsatı yaratmakta. Bilindiği üzere tütün sarma işi genellikle bu tür ürünlerin satışını yapanlar tarafından yapılmaktadır. Sizde evde tütün sarma işi yapmak istiyorsanız bu tür yerler ile iletişime geçmelisiniz. Evde Sigara Sarma İşi yapanlar oturdukları yerden kolaylıkla bu işi yapabilir ve ayda 1.500 lira kazanabilirler.

Evlere Tütün İşi Veren Yerler

Evdeki boş vakitlerini değerlendirmek isteyen herkes bu işi rahatlıkla yapabilir. Küçük bir sigara doldurma makinesi yardımı ile yapılan bu iş için herhangi bir sermaye gerekmemektedir. Televizyonun karşısında oturduğunuz yerden rahatlıkla yapabileceğiniz bu işi isteyenler aile bireyleri ile birlikte yapabilir ve kazancını artırabilir. Sizde evde çalışarak para kazanmak adına bir ek iş arıyorsanız bu iş aradığınız iş olabilir. Az önce de belirttiğimiz gibi bu işi yapmak isteyenlerin iş başvurusunu yapmak adına bulundukları bölgedeki tütün ürünleri satanlar ile temas kurması gerekmektedir. Bu tür dükkanlardan alacağınız bu iş kutu başı ücret ile ücretlendirilir.

Bir kutunun içerisinde ise 200 adet sigara bulunmakta ve bu sigaraları doldurmanız karşılığında 5 ile 10 lira arasında bir ücret alırsınız. Bu rakam ilk bakıldığında düşük gibi gelse de bu işe günde 5 ile 6 saatini ayıranlar 1.500 lira kazanabilirler. Evde Sigara Sarma İşi yapanlar kısa sürede bu işin kolaylığını öğrendiğinden çok daha hızlı bir şekilde bu işi yaparlar. Bu sayede de daha fazla tütün doldurmuş ve daha fazla kazanmış olurlar.

İnternetten Tütün Sarma İşi Almak

Evde tütün sararak para kazanmak isteyenler bu işi yapan dükkanların yanında internet üzerinden de iş bulmaları mümkün. İnternet üzerinden evlere iş veren firmalar aracılığı ile evde tütün sarmak için iş almanız mümkün. Bunun için kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Sizde ister internet üzerinden isterseniz bulunduğunuz bölgedeki bu tarz iş yerlerinden bu işi alabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu işi isteyen herkes talep edebilir. Gündüzleri herhangi bir işte çalışanlar akşamları veya hafta sonlarında Evde Sigara Sarma İşi yapabilir ve ek kazanç elde edebilir. Ayrıca bu işi daha profesyonel yapmak isteyenler için faklı tütün sarma makineleri bulunmaktadır. Otomatik dolum yapan bu tür makineler ile çok daha fazla sayıdaki sigarayı doldurabilir ve daha fazla kazanabilirsiniz.

Otomatik tütün makinesi almak isteyenler öncelikli olarak bu işi aldığı yerler ile görüşme yapmalıdır. Çünkü bu tür bir makineyi almak için harcadığınız parayı günde 3 – 4 kutu sigara sararak telafi etmeniz mümkün olmayacaktır. Ayrıca bu makine ile günde onlarca kutu sigara sarmanız çok zaman almayacağı için yüklü miktarda iş almanız gerekmektedir. Bu neden ile büyük sayılarda tütün sarma işi almayanlar bu tür makinelere para bağlamamalıdır. Eğer böyle bir makineye sahipseniz İnternet üzerinden tütün sarma işi veren yerler ile iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Tütün Sarma İşi Fiyatları

Evde ek iş olarak yapılan tütün sarma işi ile ailesini geçindiren, kredi veya kredi kartı borcunu ödeyenler bulunmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işi yaparak para kazanmak isteyenler öncelikli olarak günlük limitlerini belirlemelidir. Yani günde kaç kutu sigara saracağını belirleyip ona göre iş talebinde bulunmanız gerekmektedir. Ayrıca istenilen siparişleri gününde teslim etmeniz adına bu çok önemlidir. Aksi bir durum ile karşı karşıya kalmamak adına yüklü miktarlarda bu işe başlamamanız tavsiye edilir.

Evde Sigara Sarma İşi

yapanlar ilk olarak günde 1 veya 2 kutu iş alarak başlarlar. Bu hem kendilerinin hem de işi aldıkları yerin işlerinin aksamaması için önemlidir. Sizde eğer bu tarz bir iş yapmak istiyorsanız en az 1 veya 2 hafta deneme yaparak kendinizi denemelisiniz. Bu ayrıntıdan sonda belirtmek isterim ki Türkiye genelinde yapılan bu iş için piyasada geçen kutu birim fiyatları 5 ile 10 lira arasında değişmektedir. Bu rakamlar sizin için uygunsa hemen Evde Sigara Sarma İşi talebinde bulunmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar
 1. zeynep karameşe dedi ki:

  eskişehirde kalıyorum günümün 8 ila 9 saatini tütün sarmaya ayırırım

 2. Mujde dedi ki:

  Tü tü n sarma k istiyorum

 3. Gülnar göl dedi ki:

  Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde yaşıyorum annem babam ve ben üçümüz de tütün sarabiliriz daha önce yaptık,ek gelire ihtiyacımız var, ilgilenen firmalardan dönüş bekliyorum

 4. Aysenur dedi ki:

  Erzincan Refahiye de oturuyorum. Bana da yardımcı olur musunuz rica etsem?

 5. Nevin yıldız dedi ki:

  Gebzede ikamet ediyorum evde tutun paketleme isi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim şimdiden tesekkurler

  1. Döndü dernek dedi ki:

   3 sene bu işi yaptım günlük en az 8 kutu sarabilirim istanbul sancaktepe deyim engelli oğlum var evde iş arıyorum

 6. Çiçek cebe dedi ki:

  iyi günler öncelikle ben çiçek cebe adana yaşıyorum evli bir kiz çocuk annesiyim kızımın ihtiyacı çok oluyor ve kız çocuğu olunca ben paketleme isi ıstiyorum çok yere başvurdum inanamadım ama her yolu denedim bu işe çok ihtiyacı var elim hızlı temiz ve düzenli terpitli pratik yaparaim bana yardımıcı olursanız sevinirim

 7. Ozlem dedi ki:

  Izmır guzel bahcede oturuyorum benimde ihtiyacım var bende sara bilirim

 8. Ezine ilhan dedi ki:

  İstanbul Beyoğlu oturuyorum tütün sarma işi veren firmalar bana dönüş yapsın elim yatkin

 9. Gül dedi ki:

  Ankarada incesuda yaşıyorum. Çol acil tütün sarma işine ihtiyacım var.Dönüş yaparsanız sevinirim.