Kosgebkredim

Evde Şal İşi Yapmak

Evde Şal İşi Yapmak

Evde çalışıp para kazanmak isteyen ve el becerisine güvenen bayanlar bu işi yaparak güzel paralar kazanmakta. Örgü örme konusunda sahip olduğunuz beceri sayesinde sizde ek gelir elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı şal modellerini örerek sizde para kazanabilirsiniz. Evde Şal İşi Yapmak isteyen bayanlar yapmış oldukları işleri satma konusunda hiç sıkıntı yaşamamaktadır. Alıcısının her dönem bulunduğu bu iş sayesinde sizde ayda; 4.000 TL kazanabilirsiniz. Evde örgü örerek para kazanmak işleri arasında bulunan bu işi isteyenler kendileri satabilir isteyenler ise; bu işi toplu olarak alacağı firmalar aracılığında da kazanabilirler.

Evde Örgü İşi Yapmak

Ev hanımlarının para kazanmalarına imkan veren işlerin başında; Evde Örgü İşi Yaparak Para Kazanmak gelmektedir. El becerisine sahip olan bayanlar bu işi yaparak güzel paralar kazanabilir. Her ne kadar artık her türlü ürün fabrikasyon olarak bilinen makineler tarafından yapılsa da; el emeği ürünlerin taliplileri hiç bir zaman bitmez. Birbirinden farklı ürünlerin el emeği ile üretilmesi veya bu işten bayanların para kazanması adına; aracılık yapan bir çok firma bulunmaktadır. Bu tür firmalar evlere örgü işi diye bilinen işleri vermektedir. Sizde isterseniz bu firmalardan yapmasını bilginizi örgü işlerinden herhangi birisini alabilir ve para kazanabilirsiniz. Bununla birlikte isteyenler kendi imkanları ile ördükleri ürünleri; İnternet üzerinden veya bu tür ürünlerin satıldığı pazarlarda rahatlıkla satabilirler.

Son dönemlerde bilindiği üzere bir çok yerde Hanımeli Pazarları kurulmaya başlandı. Bu pazarlarda sadece ve sadece el becerisi ile yapılan ürünlerin satılmasına imkan verilmektedir. El becerisine güvenen bayanlar yapmış oldukları ürünleri; bu pazarlarda satarak güzel paralar kazanmaktadır. Sizde isterseniz bulunduğunuz bölgedeki bu tür pazarlarda kendi yapmış olduğunuz el ürünlerini; satabilir veya para kazanabilirsiniz. Bu tür pazarlarda bilindiği üzere sadece örgü işleri satılmamaktadır. El işçiliği ile yapılan ve aklınıza gelecek her ürün için tezgah açabilirsiniz.

Şal Örerek Para Kazanmak

Örgü işi yaparak kazanan bayanların en çok tercih ettiği örgü işleri arasında Evde Şal İşi Yapmak ilk sıraları alır. Bilindiği üzere özellikle kış aylarında bayanlar bu şallara büyük önem vermektedir. Birbirinden farklı model veya renkte örülen bu şallar sayesinde binlerce ev hanımı kendi ihtiyaçları karşılamak ve aile bütçelerine katkıda bulunmak adına para kazanmaktadır. Sizde bu işi yaptıysanız veya bu iş için gerekli el becerisine sahipseniz aradığınız ek iş bu olabilir. Kış aylarında bayanların vazgeçilmezleri arasında olan örgü şallara yaz aylarında düğünlerin başlaması ile ayrı bir müşteri portföyü ihtiyaç duymaktadır. Bu da gelinlerin bir aksesuarı olan gelin şallarıdır. Bilindiği üzere gelinlik giyenlerin bu mutlu günlerinde yanlarında olmazsa olmazları arasındaki şallar birbirinden farklı ve ilginç örnekler ile ilgi çekmektedir. Ayrıca her gelin kendisi için hazırlanan şalın kusursuz ve diğerlerinden farklı olmasını talep etmektedir. Buda bu işi yapanlara farklı modeller bulmak veya yapacakları ürünlerin beğenilmesi konusunda çok titiz davranmalarını sağlamaktadır.

İster kış aylarında kullanılan ister düğünlerde kullanılan gelin şallarından istediğiniz yaparak sizde para kazanabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işi isteyenler kendileri yaparak özellikle sosyal ağlar üzerinden satabilirler. Yine kendi imkanları ile ürettikleri bu şalları Hanım Eli Pazarlarında satabilirler. Evlere örgü işi veren firmalar aracılığı ile veya bu tür ürünlerin satışını yapan iş yerleri ile temasa geçerek de bu işi yapabilir ve Evde Şal İşi Yapmak adına bir başlangıç yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Seval Çelik dedi ki:

    Ankara’da oturuyoruz. Üniversite öğrencisi iki oğlum var, evimiz kira ve kimsemiz yok.

  2. Emel açıkgöz dedi ki:

    Herkese iyi günler. Bu günlerde paraya ihtiyacım olduğu için ek işler aramaktayım adana

  3. merve dedi ki:

    Herkese iyi günler. Bu günlerde paraya ihtiyacım olduğu için ek işler aramaktayım. Şu an erzurum da ikamet ediyorum. El işi konularında çok yetenekli birisiyim. Her türlü el işi yapabiliyorum. El işi yaptırmak isteyen firmalarla irtibat kurup onlarla çalışmk istiyorum. Lütfen bana yardımcı olun.