Kosgebkredim

Evde Part Time İş

Evde Part Time İş

Evinde çalışarak para kazanmak isteyenler yarı zamanlı olarak bilinen; Evde Part Time İş imkanlarını tercih etmektedir. Günün boş kalan zamanlarını değerlendirerek para kazanmalarına imkan veren bu tür işler nelerdir. Kimler evde part time iş yapabilir. Akşamları ekran başında oturmak yerine ek iş yapmak isteyenler nereden iş alabilirler. Sizde çeşitli nedenlerden dolayı para kazanmak zorundaysanız; evde ek iş yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Bu nedenle en çok yapılan ek işler ve en çok kazandıran ek işlerin neler olduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Evde Çalışarak Para Kazanmak

Ülke genelinde on binlerce kişi aldığı maaş ile ay sonunu getirmekte zorlanmakta. Bu maddi anlamda sıkıntı verdiği için bir çok kişi ek gelir getirici işler yapmak adına bir takım araştırmalara yönelmektedir. İş çıkışında, akşamları veya hafta sonu ek iş yapmak için farklı imkanlar bulunmaktadır. Özellikle erkekler bu konuda oldukça şanslıdır. Part time iş yapmak isteyen erkekler rahatlıkla kendilerine uygun bir iş bulabilirler. Fakat bayanlar bu konuda daha titiz veya seçici olmak zorunda olduklarından bu konuda biraz daha ayrıntıya dikkat etmektedir. Özellikle akşam saatlerinde dışarıya çıkmak istemediklerinden bir çok çalışma imkanından mahrum kalmak zorundadır. Fakat bu demek değildir ki bayanlar ek iş yapamaz. Aksine ek iş yapmak adına bir çok iş imkanı bayanları beklemektedir. Tek yapılması gereken Evde Part Time İş imkanı sunan yerler ile iletişime geçmek olacaktır.

Bir çok ev hanımı günün istediği saatinde çalışma imkanı veren; evde ek iş fırsatlarından yararlanmakta ve para kazanmaktadır. Sizde para kazanmak adına ek iş arıyorsanız biran önce evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Bayanlara uygun olarak gönderilen işleri sizde rahatlıkla yapabilir veya ek kazanç elde edebilirsiniz.

Bayanlara Part Time Ek İş

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi özellikle bayanlar evde çalışmak adına iş talebinde bulunmaktadır. El becerisi gerektiren işler bu alanda en çok talep gören veya çok kazandıran ek işlerin başında bulunmaktadır. Sizde evdeki boş vakitlerinizi televizyon karşısında geçirmektense; bu tür ek işler sayesinde boş vakitlerinizi paraya çevirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenlerin başında yapabileceğiniz ek işi belirlemek veya bu işi veren firmalara başvuruda bulunmak olacaktır. Aşağıda bayanların evde çalışarak para kazanmalarına imkan veren ek işlerin neler olduğu veya kimler tarafından verildiği ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmiştir. Sizde bu işleri inceleyebilir veya kendinize uygun olanını talep edebilirsiniz.

İnternetten Part Time Ek İş Almak

Son zamanların en kolay ve en çok kazandıran ek işleri İnternet üzerinden verilmektedir. Bunların bir çoğuda sadece bilgisayar başında oturularak yapılabilir. Bayanların oldukça sık talep ettiği bu işler hem kolay hemde çok kazandırmaya devam etmektedir. Sizinde evinizde bilgisayar ve İnternet bağlantısı varsa bu tür işleri sizde talep edebilirsiniz. Ayda 1.500 lira ile 5 Bin Lira arasında bir gelir elde etmek isteyenler İnternet üzerinden verilen ve aşağıda belirtilen part time ek eşleri talep edebilir ve haman kazanmaya başlayabilir.

 • İnternet üzerinden anket doldurma işi
 • İnternet üzerinden reklam tıklama işi
 • müzik dinleyerek para kazanma işi
 • İnternet üzerinden makale yazarlığı işi
 • video yükleme işi
 • İnternet sitelerine yorum yazma işi
 • editörlük işi
 • mail okuyarak para kazanmak
 • satış yaparak para kazanmak
 • İnternet üzerinden online oyun oynayarak para kazanmak

Yukarıda belirttiğimiz Evde Part Time İş imkanları dahilinde İnternet aracılığı ile para kazanılan işlerden herhangi birisini talep ederek sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bayanlara Para Kazandıran Ek İş

Özellikle bayanların el becerileri ile para kazanmalarına imkan veren firmalardan bahsetmiştik. Bu firmalar Türkiye geneline evlere ek iş göndermeye devam etmektedir. Sizde isterseniz İnternet dışında yapılan bu işlerden de talep edebilir ve daha fazla kazanabilirsiniz. İsteyenler bu işleri tek olarak veya komşuları ile birlikte küçük gruplar oluşturarak da yapabilirler. Bu imkanların neler olduğunu merak edenler için evde el becerisi ile yapılan ve para kazandıran işlerin neler olduğunu kısaca sıralamak istiyorum;

 • Evde Paketleme İşleri (Kına, balon, çerez, iğne, raptiye vb.)
 • Evde örgü işleri (Gelin şalı, bebek hırkası vb.)
 • montaj işleri (Üçlü priz montajı, kalem montajı vb.)
 • dikiş işleri (Nevresim dikimi, Makine dikişleri)

Yukarıda belirtilen Evde Part Time İş imkanlarından kendinize uygun olanını belirleyerek sizde evlere iş veren firmalar aracılığı iş talebinde bulunabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Fadiye büyükleyla dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var

 2. Zeynep Soylu dedi ki:

  Merhabalar bilgi alabilir miyim

 3. Zeynep dedi ki:

  İyi gunler. Ben universite ogrencisiyim ve cok bos vaktim oluyor. Bben de bu bos vakitlerimi degerlendirip para kazanmak istiyorum. Bos zamanlarimda yapabilecegim bir is ariyorum.lutfen yardimci olun. Mesajlarinizi bekliyorum.